User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message69455
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 10-02-2013, 17:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special:

1 Warlock Affliction

2 Shamani Elemental

2 Rogue

1 Priest Shadow si 2 Discipline

1 Paladin Retribution 2 Protection


2 Hunteri

1-2 Death Knight Unholy


VOM RECRUTA DOAR PLAYERI PVE CU ITEMLEVEL MINIM 376i - gearati PVE (poate 1 piesa , 2 pvp unde este cazul sa fie mai bune decat pve , momentan)



Last edited by Regius22 on 16-02-2013, 17:30:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 12-02-2013, 00:37:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regius22 wrote:
Recrutam in special:

1 Warlock Affliction

2 Shamani Elemental

2 Rogue

1 Priest Shadow si 2 Discipline

1 Paladin Retribution

2 Hunteri

1-2 Death Knight Unholy


VOM RECRUTA DOAR PLAYERI PVE CU ITEMLEVEL MINIM 376i - gearati PVE (poate 1 piesa , 2 pvp unde este cazul sa fie mai bune decat pve , momentan)


Cum zice el

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flo'w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2013 10:15)
Joined: 20 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 20-02-2013, 12:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Deramotix
Clasa: paladin
Main Spec: retri
Off Spec: o sa imi fac gear de tank off spec
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: tauren
ItemLevel: 377
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da /da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc din vanilla wow, prin tbc, LK am jucat pe oficial si cand a bagat pe freakz icecrown citadel m-am apucat aici.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deramotix
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in timpul saptamanii sunt on mai mereu seara si in weekend dimineata si seara, pot sa stau cat e nevoie nu am o ora fixa.
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca este o guilda serioasa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 20-02-2013, 22:42:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flo'w wrote:
Nume ingame: Deramotix
Clasa: paladin
Main Spec: retri
Off Spec: o sa imi fac gear de tank off spec
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: tauren
ItemLevel: 377
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da /da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc din vanilla wow, prin tbc, LK am jucat pe oficial si cand a bagat pe freakz icecrown citadel m-am apucat aici.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deramotix
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in timpul saptamanii sunt on mai mereu seara si in weekend dimineata si seara, pot sa stau cat e nevoie nu am o ora fixa.
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca este o guilda serioasa


Votez pro Love Struck il stiu pe pe dera -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 20-02-2013, 23:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flo'w wrote:
Nume ingame: Deramotix
Clasa: paladin
Main Spec: retri
Off Spec: o sa imi fac gear de tank off spec
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: tauren
ItemLevel: 377
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da /da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc din vanilla wow, prin tbc, LK am jucat pe oficial si cand a bagat pe freakz icecrown citadel m-am apucat aici.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deramotix
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in timpul saptamanii sunt on mai mereu seara si in weekend dimineata si seara, pot sa stau cat e nevoie nu am o ora fixa.
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca este o guilda serioasa


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yczz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2017 23:30)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 110.3
Votes: 3

 
Post Posted: 22-02-2013, 16:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Yczz
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 372
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Voi cumpara
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 6 ani in Wow pe Xwow/Rowow
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Yczz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi intre 12 si 1 noaptea
De ce ati ales InspiratioN ?: Este un guild serios cu vechime in wow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 22-02-2013, 16:35:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yczz wrote:
Nume ingame: Yczz
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 372
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Voi cumpara
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 6 ani in Wow pe Xwow/Rowow
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yczz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi intre 12 si 1 noaptea
De ce ati ales InspiratioN ?: Este un guild serios cu vechime in wow


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cimino

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 14:36)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 87.9
Votes: 2

 
Post Posted: 23-02-2013, 00:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Lasing
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: frost (pvp)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: undead
ItemLevel: 363 ( sunt in formare)
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de pe 3.0.9 , din vremea cu naxxramasu
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lasing
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cand am chef , am un program foarte lejer
De ce ati ales InspiratioN ?: am jucat in aceasta guilda si pe 3.3.5 , am batut lk pe 25 hc de 3 ori impreuna , am facut o echipa buna si mi-ar face mare placere sa revin in aceasta echipa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-02-2013, 00:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cimino wrote:
Nume ingame: Lasing
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: frost (pvp)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: undead
ItemLevel: 363 ( sunt in formare)
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de pe 3.0.9 , din vremea cu naxxramasu
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lasing
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cand am chef , am un program foarte lejer
De ce ati ales InspiratioN ?: am jucat in aceasta guilda si pe 3.3.5 , am batut lk pe 25 hc de 3 ori impreuna , am facut o echipa buna si mi-ar face mare placere sa revin in aceasta echipa


Pt ca te cunosc si stiu de ce esti capabil te ACCEPT dar daca nu dai dps te mananc.


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liserg2010

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2018 17:13)
Joined: 23 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 24-02-2013, 00:14:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Ingame:Sinan
Clasa: DK
Main spec: frost
Off spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:orc
ItemLevel:373
Varsta:17
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :TBC : cam 5 luni ; WOTLK : 2 ani si CATA : de cand sa pus pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sinan&gn=The%20Forgotten%20Heroes
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :la raiduri pot sa vin tot timpul si in general pot sa stau cam 3-4 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Se fac raiduri seriose si se respecta totimpul orele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 24-02-2013, 17:09:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liserg2010 wrote:
Nume Ingame:Sinan
Clasa: DK
Main spec: frost
Off spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:orc
ItemLevel:373
Varsta:17
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :TBC : cam 5 luni ; WOTLK : 2 ani si CATA : de cand sa pus pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sinan&&gn=The%20Forgotten%20Heroes
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :la raiduri pot sa vin tot timpul si in general pot sa stau cam 3-4 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Se fac raiduri seriose si se respecta totimpul orele.


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-02-2013, 16:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM URMATOARELE CLASE:
-2X ROGUE
-2X HOLY PRIEST
-1X SHAMAN RESTO

DUPA CUM SE VEDE RECRUTAM IN SPECIAL HEALERI.


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zipper537

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2013 00:45)
Joined: 29 Jan 2013
Posts: 16, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 51.5
Votes: 3

 
Post Posted: 02-03-2013, 18:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Marsui
Clasa: Rogue
Main Spec: combat pve/subtelely pvp
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Logic
Rasa: BloodElf
ItemLevel: 375 pve 391 pvp
Varsta: 19 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc/wotlf/cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marsui
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4h /zi / seara
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca am vazut oameni cu potential.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 02-03-2013, 18:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zipper537 wrote:
Nume ingame: Marsui
Clasa: Rogue
Main Spec: combat pve/subtelely pvp
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Logic
Rasa: BloodElf
ItemLevel: 375 pve 391 pvp
Varsta: 19 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc/wotlf/cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marsui
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4h /zi / seara
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca am vazut oameni cu potential.


Acceptat /w me in game [Pavy]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bestiaxxl

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2013 06:06)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 13:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Naturaforce
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Resto
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 375 balance / 370 resto
Varsta: 18 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/Wotlk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Naturaforce
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 2-3 h/zi, zilnic, seara.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca am vazut oameni gear-ati, skill-ati , s.a.m.d

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 17-06-2024, 13:20:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x