User
Pass
2FA
 
 

[RO][Cataclysm]Hunter Markmanship PvE 4.3.4 Guide
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message51200
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 27-04-2013, 20:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hunter Markmanship PvE Guide





    Ce puteti gasi in guide

  • De ce Markmanship in acest patch?
  • Schimbari de la 4.0.6 la 4.3.4
  • Race
  • Talents&Glyphs
  • Gems,Reforge,Enchants,Stats
  • BIS Items
  • Flaks,Food&Potions
  • Professions
  • Pets
  • Rotatie
  • Macros


De ce Markmanship in acest patch?


Este o intrebare foarte buna.Daca ati jucat pe blizzard stiti foarte bine ca hunter-ul se joaca in acest patch pe specul de survival.Blizzard-ul a incercat sa atraga playerii catre survival/spec care nu prea era jucat in 4.1 si 4.2.Survival a primit increase damage la unele abilitati esentiale precum Black Arrow,Explosive shot si Lock and Load.Cum majoritatea playerilor de pe blizzard s-au indreptat catre Survival,stats-urile itemelor au fost si ele schimbate.Majoritatea itemelor de hunter au mastery.Mastery este un stats foarte bun pentru survival,acesta oferindu-ti un fire damage in plus.Dupa ce ati citit cele de mai sus cred ca nu prea mai vreti sa jucati MM.Markmanship este un spec foarte usor de jucat si de invatat,da foarte bine atat single target cat si AoE.Acest spec iti ofera posibilitatea(nu ca multe altele) de a fi jucat la mai multe stats precum critical strike si haste,haste si critical strike,critical strike si mastery sau mastery si critical.Specul este unul foarte dinamic si foarte incitant,reusind mereu sa te tina cu sufletul la gura.

Schimbari de la 4.0.6 la 4.3.4

Dupa cum bine stiti serverul a fost updatat de la versiunea de 4.0.6 la versiunea de 4.3.4.Au aparut cateva schimbari semnificate la damage-ul unor abilitati a fost crescut/redus.Voi vorbi aici doar de schimbari aduse hunter-ului si care influenteaza Markmanship-ul.

In 4.1 cei de la blizzard au incercat sa balanseze dps-ul claselor(cam ca in fiecare patch).Diferenta a fost ca acestia au vrut sa balanseze si damage-ul aoe.Astfel hunterul a primit increase damage la Multi-shot,mai precis 250%.Este foarte binevenit acest increase damage la Multi-shot,atata timp cat pe MM vom folosi si acest talent (wowhead link).

In 4.2 hunterul a primit un nerf la un talent important si anume la Careful Aim.Acest talent ne ofera 30%(la un singur punct) si 60%(la doua puncte) doar cand targetul se afla la peste 90% din hp.In trecut ne oferea acest bonus de damage increase cand targetul se afla peste 80% din hp.

In 4.3 hunterul a primit un increase damage foarte important.Trueshot Aura (wowhead link),care este singurul „buff” al hunterului mm,ofera de acum 20% attack power pentru melee,in trecut acesta oferind doar 10%.Este o schimbare majora in componenta raidurilor,care de acum incolo sunt nevoite sa aibe cel putin un hunter inclus.De asemeneat inca o schimbare majora este Aspect of the Hawk (wowhead link),care a primit un bonus de attack power si anume +30%.


Race


Mereu am auzit intrebari si certuri legate de cea mai buna rasa.Oamenii confunda deseori PvE cu PvP.
„Prioritatea” raselor in Pve este urmatoare:
Alianta:
Worgen>Draenei>Dwarf>Night Elf>Human
Hoarda:
Orc>Troll>Tauren>Belf>Undead>Goblin


Talents&Glyphs


Specul cel mai potrivit pentru PvE il gasiti aici.Multi dintre voi cred ca sunteti nelamuriti de un talen si anume de Silencing Shot (wowhead link).Foarte multi playeri considera acest talent foarte folositor pentru PvP,insa acest spell iti poate salva raidul.
Cele mai recomandata glyphe pentru PvE ar fi urmatoarel:
Prime glyphs:
Glyph of Kill Shot
Glyph of Steady Shot
Glyph of Serpent Sting
Major glyphs:
Glyph of Disengage
Glyph of Trap Launcher
Si un glyph la alegerea voastra
Minor glpyhs:
Glyph of Feign Death
Si aici glyphuri la alegerea voastra.
De mentionat!Glyphele care iti influenteaza dps-ul sunt doar primele trei.


Gems,Reforge,Enchants,Stats



  • Stats

Cel mai important lucru la un hunter in Pve este Hit-ul.Acesta trebuie sa fie NEAPARAT de 8%.Exceptie face doar cazul in care sunteti Draenei si aveti 1% hit din raciala.
Hit 8%>Agility>Critical Strike>Haste>Mastery



  • Reforge

Daca nu aveti Hit cap(adica 8%)dati reforge in hit.Cum am spus mai sus multe iteme au mastery(majoritatea).Eu consider ca cel mai bine e sa dati reforge din mastery in crit/haste.Doar atunci cand aveti hit 8%!Principal ar fi critul,insa multi joaca la haste ca si main stat.Aici este si alegerea voastra.


  • Gems

In 4.3.4 au fost introduse socketele epice.Hunterul va folosi Delicate Queen’s Garnet
In principiu veti pune in:
Red:Delicate Queen’s Garnet
Blue:Rigid Ocean Sapphiredoar daca nu aveti hit cap!!
Glinting Shadow Spinel
Rigid Deepholm Iolite
Yellow:Asta sau asta,Quick Lightstone sau Deadly Lava Coral totul ramanand la latitudinea voastra
Meta:Agile Shadowspirit Diamond



  • Enchants

Head: Arcanum of Ramkahem
Shoulderi: Greater Inscription of Shattered Crystal
Back: Enchant Cloak - Greater Critical Strike (wowhead link)
Chest: Enchant Chest - Peerless Stats
Wrist: Enchant Bracer - Agility
Hands: Enchant Gloves - Haste
Belt: Ebonsteel Belt Buckle
Legs: Dragonscale Leg Armor
Boots: Enchant Boots - Haste
Staff: Enchant 2H Weapon - Mighty Agility
Ranged Weapon: Flintlocke's Woodchucker


BIS Items

BIS=Best in slot.Aici aveti o lista cu cele mai bune iteme pentru hunter in 4.3.4.
Head: Wyrmstalker's Headguard
Neck: Cameo of Terrible Memories
Shoulders: Wyrmstalker's Spaulders
Chest: Wyrmstalker's Tunic
Back: Batwing Cloak
Wrist: Bracers of Looming Darkness
Hands: Sporebeard Gauntlets
Waist: Belt of the Beloved Companion
Legs: Wyrmstalker's Legguards
Boots: Treads of Dormant Dreams
Ring: Emergency Descent Loop
Ring: Signet of Grasping Mouths
Tinket: Kiroptyric Sigil,Matrix Restabilizer sau Starcatcher Compass
Trinket: Wrath of Unchaining
Weapon: Kiril, Fury of Beasts
Ranged: Vishanka, Jaws of the Earth


Flask,Foods&Potions

Ca si mancare veti folosi Skewered Eel si ca flask Flask of the Winds sau Flaskul de la "Cazan" (wowhead link). Potiunile de baza ale hunterului sunt Potion of the Tol'vir

Professions


Eu va recomand tailoring si leatherworking.De ce?Foarte simplu.Tailoring iti ofera Swordguard Embroidery (wowhead link) iar Leatherworking iti da Draconic Embossment.O meserie care mai merge la hunter este engineering .

Pets


Legat de peti,nu s-a schimbat nimic in acest patch.Lupul ramane principalul pet alaturi de leu si de fluture -.
De ce acesti peti?Simplu.Leul iti da Furious Howl (wowhead link),leul iti da Roar of Courage (wowhead link) iar fluturele iti da Fire Breath (wowhead link).Recomand sa folositi fluturele doar cand sunteti al treilea Hunter din raid.
Niste talente pentru peti gasiti aici


Rotatie


Acum am ajuns la partea interesanta.Ce rotatie sa folosesc?Am vazut multe ghiduri in care rotatia la hunter este structurata pe 4 faze si anume Careful Aim,Standard Phase,Termination Phase si Execution Phase.Toti hunterii pe care i-am intalnit nu i-am auzit vreodata sa tina cont de aceste faze.Nici eu nu tin cont de ele.Rotatia unui hunter mm este urmatoare:
Aplicati Hunter’s Mark pe boss(aveti grija sa fie mereu pe boss si de preferat ar fi sa il puneti inainte de inceperea fightului).Fight-ul incepe.Daca bossul are pe el Hunter’s mark atunci aplicati Serpent Sting.Continuati cu Chimera Shot.Atentie!!!Chimera este spellul de baza al specului de mm.Chimera trebuie aplicata la CD!De asemenea Chimera iti va da refresh la dotul de Serpent Sting.Dupa ce ati dat chimera veti incepe rotatia normala adica 2xSteady Shot ca sa beneficiati de talentul de Steady Shot (wowhead link) dupa care Aimed Shot.Va recomand sa folositi Arcane Shot doar cand aveti prea mult focus.Un sfat important ar fi sa nu tineti niciodata focusul la 100!Daca aveti 100 focus dati un Arcane Shot.Cand bossul va ajunge sub 20% veti putea folosi Kill Shot,o abilitate foarte importanta pentru Hunter in general.Rotatia nu va fi prea afectata,urmand sa folositi urmatoarea rotatie cand veti putea folosi Kill Shot,adica la CD:
Chimera la CD=>Aimed Shot=>2xSteady Shot(pentru recuperarea focusului pierdut)=>Kill Shot=>Aimed Shot
Burstul este cam tot ceea ce face un hunter intr-un raid.Burstul este foarte important si e constituit din Rapid Fire+Potiune+Trinket.Ceva ce este in avantajul hunterului mm este Readiness (wowhead link).Acest spell iti reseteaza toate CD-urile la toate abilitatile tale.Recomand sa il folositi dupa ce se termina primul Rapid Fire.
Recomand sa folositi doar Aspect of the Hawk.Aspect of the Fox puteti sa il folositi doar la encounterele ce necesita multa miscare.
Cam asta este rotatia unui Hunter MM.


Macros


O mica lista cu Macrouri pentru PvE:

  • Macro pentru Aspect Switch:
    /cast Aspect of the Hawk
    /cast Aspect of the Fox
  • Macro pentru Trap launcher:
    /castsequence [nomod]reset=3 Trap Launcher,Freezing Trap
  • Macro pentru Burst:
    #showtooltip Rapid Fire
    /use 14
    /cast Rapid Fire
    /cast Blood Fury(Racial)
    /cast Roar of Recovery
    /cast Call of the Wild
    /use Potion of the Tol'vir


Sper ca v-a fost de ajutor.Orice multumesc,ajutor sau opinie sunt binevenite.
Puteti ajuta si cu +rep.Multumesc


So many words untold...



Last edited by Csvyo on 04-05-2013, 11:55:35; edited 14 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-04-2013, 20:53:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fi atent, folosește [url=linku]Numele[/url]
Aratã mai bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Amirith

[Fan Rivala Videos]



Status: Offline
(since 19-05-2022 19:20)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 1197, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 98.6
Votes: 82

         
Post Posted: 27-04-2013, 21:01:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMIN!!! Imba guide... de as avea rep ti le-as fi dat pe toate:)
Insa am o mica intrebare si o observatie:
1.Vreau sa stiu daca jucand la serpent sting se merita... in ultimul timp am jucat la pet si sincer sa fiu da dmg destul de consistent...deci asta vreau sa aflu:)???
2."Chimera la CD=>Aimed Shot=>2xSteady Shot(pentru recuperarea focusului pierdut)=>Kill Shot=>Aimed Shot " Acolo la steady nu il dai in principal pentru recuperarea focusului ci pentru a beneficia de Improve Steady Shot -

Pe langa toate astea tot respectu si tot inainte:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Flamestalker

[Screwed Freak]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 22 Jul 2012
Posts: 3072, Topics: 263
Location: Iasi

Reputation: 2602.8
Votes: 174

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-04-2013, 21:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gg csvyo ..misto ghidu:>
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 27-04-2013, 21:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amirith wrote:
AMIN!!! Imba guide... de as avea rep ti le-as fi dat pe toate:)
Insa am o mica intrebare si o observatie:
1.Vreau sa stiu daca jucand la serpent sting se merita... in ultimul timp am jucat la pet si sincer sa fiu da dmg destul de consistent...deci asta vreau sa aflu:)???
2."Chimera la CD=>Aimed Shot=>2xSteady Shot(pentru recuperarea focusului pierdut)=>Kill Shot=>Aimed Shot " Acolo la steady nu il dai in principal pentru recuperarea focusului ci pentru a beneficia de Improve Steady Shot -

Pe langa toate astea tot respectu si tot inainte:)

Logic ca trebuie sa joci cu serpent stingul.Intr-un raid acest dot reprezin cam 15-20% din damage-ul total.Pai fix d-aia am scris 2xSteady si pentru focus dar si pentru improved.


So many words untold...

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 27-04-2013, 22:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
In 4.3 hunterul a primit un increase damage foarte important.Trueshot Aura,care este singurul „buff” al hunterului mm,ofera de acum 20% attack power,in trecut acesta oferind doar 10%.Este o schimbare majora in componenta raidurilor,care de acum incolo sunt nevoite sa aibe cel putin un hunter inclus.


Tot 10% RAP e, 20% e pentru melle. Rolling Eyes

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 27-04-2013, 22:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar cateva chestii de mentionat,nu sunt critici,niste probleme ce le-ai omis probabil:

1.Trueshot aura,acel 20% este doar pentru melle nu si pentru ranged,deci hunteru nu a primit nimic in + din change-ul acela. Daca vrei un change referitor la AP ar fi acela despre Aspect of the hawk,coeficientul fiind marit cu 30%.
2. Pe back d.p.m.d.v. ar fii mai decent 65 crit decat 22 agil,fiind enchant de LK oferind putin crit chance,si putin ap.
3. La trinkets in loc la Kiroptyric Sigil ai putea opta intre http://www.wowhead.com/item=77993 si http://www.wowhead.com/item=69150 .

Keep up the good work: )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amirith

[Fan Rivala Videos]



Status: Offline
(since 19-05-2022 19:20)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 1197, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 98.6
Votes: 82

         
Post Posted: 27-04-2013, 22:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si in loc de leatherworking ai putea folosi Blacksmithing (100 agi in plus sau alchemy pentru 400+ agi dintr-un flask)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Erudax

[Spear of the Church]



Status: Offline
(since 08-09-2022 17:57)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 1663, Topics: 202
Location: Ringed City

Reputation: 8276.7
Votes: 211

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-04-2013, 06:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intrebare, http://www.wowhead.com/item=77999 se merita? Adica un procc de vreo 40-50k damage nu e de neglijat.
Btw GG pt. guide.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinic

[pve]



Status: Offline
(since 29-06-2019 06:57)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 38
Location: Baia Mare

Reputation: 318.8
Votes: 13

 
Post Posted: 28-04-2013, 09:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frumos guide dar am si eu cateva sugestii - -
- dc nu enchant de 35 agil pe boots ?
- la skt ai pus doar ala de 50 agil nou dar sunt si altele de exemplu cel de 25 agil 25 crit pt yellow
- la major glyph si Glyph of Deterrence mi se pare foarte important
- la pets mai este si Dragonhawks care au https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=34889 (wowhead link) iar intr-un raid de 25 unde sunt 3 hunteri ar putea fi foarte folositor le langa lup si pantera -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sodoku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2020 16:31)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 50, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 6

 
Post Posted: 28-04-2013, 10:21:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai important lucru la un hunter in Pve este Hit-ul.Acesta trebuie sa fie NEAPARAT de 8% really???NU merge hit cap 5.42hit cap si nu dau miss decit 1 pe fight cu auto atack.Si cit despre crit ce sa mai zic ca am 2900 crit si dau crituri mai mici decit unu cu 2200 crit:( Si haste vs mastery e de testat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 28-04-2013, 11:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azwraithz wrote:
Doar cateva chestii de mentionat,nu sunt critici,niste probleme ce le-ai omis probabil:

1.Trueshot aura,acel 20% este doar pentru melle nu si pentru ranged,deci hunteru nu a primit nimic in + din change-ul acela. Daca vrei un change referitor la AP ar fi acela despre Aspect of the hawk,coeficientul fiind marit cu 30%.
2. Pe back d.p.m.d.v. ar fii mai decent 65 crit decat 22 agil,fiind enchant de LK oferind putin crit chance,si putin ap.
3. La trinkets in loc la Kiroptyric Sigil ai putea opta intre http://www.wowhead.com/item=77993 si http://www.wowhead.com/item=69150 .

Keep up the good work: )

Am adaugat.Multumesc foarte mult Azwraith pentru informatii.Am pus si trinketul din FL(voiam ca guidul sa fie bun doar pentru bossi care vor fi scriptati pe server -)
Erudax wrote:
Intrebare, http://www.wowhead.com/item=77999 se merita? Adica un procc de vreo 40-50k damage nu e de neglijat.
Btw GG pt. guide.

Momentan se merita,dar nu este BIS.
Voinic wrote:
frumos guide dar am si eu cateva sugestii - -
- dc nu enchant de 35 agil pe boots ?
- la skt ai pus doar ala de 50 agil nou dar sunt si altele de exemplu cel de 25 agil 25 crit pt yellow
- la major glyph si Glyph of Deterrence mi se pare foarte important
- la pets mai este si Dragonhawks care au https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=34889 (wowhead link) iar intr-un raid de 25 unde sunt 3 hunteri ar putea fi foarte folositor le langa lup si pantera -

Trebuie sa ai si putin haste de aceea am preferat enchantul cu 50 haste.In PvE Deterrence este folosit doar,doar in [bold]situatii extreme[/bold].Nu cred ca este ceva foarte important.Cum am mai spus ramane la latitudinea voastra.Legat de Dragonhawk.Sincer nu prea am vazut hunteri care sa-l aiba si cu atat mai mult nu am vazut raiduri cu mai mult de 2 hunteri.Oricum multmesc uitasem de el.
sodoku wrote:
Cel mai important lucru la un hunter in Pve este Hit-ul.Acesta trebuie sa fie NEAPARAT de 8% really???NU merge hit cap 5.42hit cap si nu dau miss decit 1 pe fight cu auto atack.Si cit despre crit ce sa mai zic ca am 2900 crit si dau crituri mai mici decit unu cu 2200 crit:( Si haste vs mastery e de testat.

De oameni ca tine ma asteptam sa dau cand am facut guidul.Oricum poti sa te uiti peste tot hunterul joaca la 8% hit in PvE.In Pvp nu este aceeasi chestie.Nu stiu de unde ai scos aberatia asta cum ca la 5% hit tu nu dai decat un miss pe tot fightul.


So many words untold...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sodoku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2020 16:31)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 50, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 6

 
Post Posted: 28-04-2013, 13:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic cel putin sa il testezi cu 5-6%hit rating si dupa mai vorbim daca am dreptate sau nu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 28-04-2013, 14:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La primele semnale de flame and stuff ,replyurile respective vor primii delete.Numai incepeti cearta din orice rahat.
Problema e urmatoarea,el a incercat sa faca un guide cat de blizzlike posibil,la faza cu hitul a facut referinta ca trebuie 8% pve hit cap,ca pe freakz sunt probleme,una din ele de ex fiind la dummys unde cu 5% nu dai miss e alta treaba.

Si inca ceva @ Csvyo ca uitasem ieri sa iti zic, in talentul https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=83490&&name=termination se baga 2/2 este un talent destul de important,si nu strica focusul acela in plus cand bosul este sub 25% hp. In schimb pentru a baga in el poti scoate din multe optiuni gen Point of no Escape sau Marked for Death.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Csvyo

[UNSTOPPABLE forever!]



Status: Offline
(since 18-10-2019 11:54)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 7694, Topics: 102
Location: Retired

Reputation: 395.4
Votes: 92

 
Post Posted: 28-04-2013, 14:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azwraithz wrote:
La primele semnale de flame and stuff ,replyurile respective vor primii delete.Numai incepeti cearta din orice rahat.
Problema e urmatoarea,el a incercat sa faca un guide cat de blizzlike posibil,la faza cu hitul a facut referinta ca trebuie 8% pve hit cap,ca pe freakz sunt probleme,una din ele de ex fiind la dummys unde cu 5% nu dai miss e alta treaba.

Si inca ceva @ Csvyo ca uitasem ieri sa iti zic, in talentul https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=83490&&name=termination se baga 2/2 este un talent destul de important,si nu strica focusul acela in plus cand bosul este sub 25% hp. In schimb pentru a baga in el poti scoate din multe optiuni gen Point of no Escape sau Marked for Death.

Multumesc pentru sustinere.Legat de talent,l-am schimbat acum,cred ca mi-a sarit aseara.


So many words untold...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 12 February 2016 08:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 29-04-2024, 02:11:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x