User
Pass
2FA
 
 

Cum configurez botu de fishing?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1377
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 04-06-2013, 11:19:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vorbesc de addonul Mr Fishit. Stiu ca nu trebuie decat sa echipezi o undita si sa ii dai drumu, dar eu doresc ceva in plus. Mai exact vreau ca botu sa casteze un spell de genu Levitate sau Water walking o data la 7-8 minute, ca sa pot pune charu sa pescuiasca undeva in mijlocul unui lac, departe de privirea obsedatilor de free kill.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 04-06-2013, 11:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d-asta nu vroiai tu world pvp on

on topic: nu merge sa castezi spelluri cu el, ar intra in categoria hack. Cauta si tu un loc mai ferit sau ceva. In mijlocul lacului cu tot cu levitate tot se gaseste unu sa te prinda, plus ca mai sunt si mobi pe aggressive


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 04-06-2013, 11:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ce vrei tu iti recomand key spammer nu cred ca e considerat hack Thinking



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowsige

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2017 05:05)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 85, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 86.3
Votes: 4

 
Post Posted: 04-06-2013, 12:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bot fish este dupa nume un bot nu hack asa ca nu are treabacu cast automat.. daca pescuiesti stand pe mare nu patesti ninimic si nu mori ... daca vrei sa nu mori disable la pvp sus... si cel mai bun loc de pescuit e tolbard.. sper ca ti-am fost d'ajutor

Sunt un gamer si voi fi mereu atata timp cat se vor gasi jocuri de jucat -.
De 8 ani alaturi de WOW - (4 ani aproape alaturi de FREAKZ ---)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 04-06-2013, 12:55:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
d-asta nu vroiai tu world pvp on

on topic: nu merge sa castezi spelluri cu el, ar intra in categoria hack. Cauta si tu un loc mai ferit sau ceva. In mijlocul lacului cu tot cu levitate tot se gaseste unu sa te prinda, plus ca mai sunt si mobi pe aggressive


Chestia de pescuit e considerata spell. Aply lure e considerata spell. Ideea este ca in loc de "aply lure" sa fie cast levitate. Ma gandeam ca poate exista ceva in el si nu trebuie sa il decombilez ca sa ii inlocuiesc un spell.

Posturi unite automat, 04-06-2013, 13:55:51

shadowsige wrote:
Bot fish este dupa nume un bot nu hack asa ca nu are treabacu cast automat.. daca pescuiesti stand pe mare nu patesti ninimic si nu mori ... daca vrei sa nu mori disable la pvp sus... si cel mai bun loc de pescuit e tolbard.. sper ca ti-am fost d'ajutor


Cum nu ai auzit? Zohl intentioneaza sa activeze World pvp ON. Cu alte cuvinte daca esti de la hoarda, orice amarat de la alianta poate sa te atace. In tol barad pescuiesc de obicei si daca stai in apa nu poti sa pescuiesti, dar daca stai pe apa poti sa pescuiesti fara probleme. Singura problema este ca nu poti sta pe apa fara un buff mentionat mai sus care nu tine mai mult de 10 minute...asa in cazul in care nu esti atacat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowsige

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2017 05:05)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 85, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 86.3
Votes: 4

 
Post Posted: 04-06-2013, 13:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai e solutia aia cu path of thfrost a lu dk ca sa stai pe apa iar in legatura cu wolrd pvp nu sttiam..
Nu... ms de informatie... adica in tolbard o sa fiu omorat daca altii vor? Hmmm nasol... oriunde dar nu in q zone zic eu... dar in fine intra cine vrea iese cine poate '' parca asa era -)) acum eu zic sa gasesti zone frendly... outland ceva... bafta.


Sunt un gamer si voi fi mereu atata timp cat se vor gasi jocuri de jucat -.
De 8 ani alaturi de WOW - (4 ani aproape alaturi de FREAKZ ---)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 04-06-2013, 13:27:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shadowsige wrote:
Mai e solutia aia cu path of thfrost a lu dk ca sa stai pe apa iar in legatura cu wolrd pvp nu sttiam..
Nu... ms de informatie... adica in tolbard o sa fiu omorat daca altii vor? Hmmm nasol... oriunde dar nu in q zone zic eu... dar in fine intra cine vrea iese cine poate '' parca asa era -)) acum eu zic sa gasesti zone frendly... outland ceva... bafta.


path of frost tine tot 10 minute. Fishing botu eu il las peste noapte -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-CSK-

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:13)
Joined: 19 Dec 2012
Posts: 539, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 18

Post Posted: 04-06-2013, 13:34:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bagi keyspam si gata - pui key-ul pe care ti spelu si setezi sleep time-ul cat vrei
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkblood14

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2013 00:14)
Joined: 20 May 2013
Posts: 28, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 58
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2013, 07:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shadowsige wrote:
Bot fish este dupa nume un bot nu hack asa ca nu are treabacu cast automat.. daca pescuiesti stand pe mare nu patesti ninimic si nu mori ... daca vrei sa nu mori disable la pvp sus... si cel mai bun loc de pescuit e tolbard.. sper ca ti-am fost d'ajutor


Erm, nu sunt sigur cum sta treaba pe server aici... dar pe blizzard e banabil. Ca nu te poate detecta cu wardenul si trebuie sa te gaseasca un GM sa iti iei ban este alta poveste.

Fishing necesita atentia jucatorului sa dea click pe blob la intervale de timp random, programul elimina aceasta necesitate => incalca TOS. De exemplu functiile LUA necesare pentru crearea unui addon de genul programului sunt blacklisted si iti trebuie un injector sa le poti utiliza intr-un addon.

Singurele automatizari acceptate sunt cele de genul key cloning (folosit in general pentru multiboxing) sau key spamming (nu sunt sigur de taste multiple, dar 1 tasta este permisa).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 13-05-2024, 17:59:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x