User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message166796
sMok3iT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:02)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 2

 
Post Posted: 16-06-2013, 18:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Ploiesti
Varsta: 17
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o presoana sociabila , deschisa la glume dar serioasa cand vine vorba de raiduri

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glicher
Nume character: Glicher
Clasa: Mage
Rasa: Blood ELF
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Frost , 2.2k achiev @ 2v2
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: stie mage
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats : 17% hit , 15/20% haste [dupa preferinta] , crit , mastery
DPS Single Target : LB up,critical mass up , pyro dot up , cd use fire blast , fireball cast pentru umplutura , scorch atunci cand este nevoie de miscare
DPS AOE : Blast Wave , lb up , proc impact [spread dots] , flamestrike spam, pyro! [instantul]
Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Una dintre cele mai bune guilde de pe server , active , in cautare de playeri buni si deasemenea activi.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Sper ca pot arata asta la raiduri.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc none , wotlk - lk 10n down- , maxim magmaw hc
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Pride , Perverts , True Story

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: I3 sandy bridge , gt 550m , 4gb ram
FPS: 40-50 depinde
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am .
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): N-am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 18:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drayer wrote:
Informatii personale
Numele:Alex
Locatia: Valcea
Varsta:21
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drayer
Nume character:Drayer
Clasa:Paladin
Rasa:Tauren
Main spec:Retrib
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Protection.....destul de bine zic eu
Screenshot cu interfata: http://i41.tinypic.com/2aj2ufn.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i39.tinypic.com/2mz9lxe.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i44.tinypic.com/30hvip1.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):mastery>haste>crit- main stats .Prioritati tv>CS>judj( cu 2 x t13)>exorcism(cu proc de art of war)>holy wrath.Inquisition up 100% din timp

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Raid 25hc
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreakz,obelyx
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): lk down pe 10n si 10hc full bwd Bot full DS
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :HKP- nu imi placea conducerea

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: dual core 1.8 2 gb ddr 3 palca de 512
FPS:intre 10-15 la 25man
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

Posturi unite automat, 16-06-2013, 19:33:21

sMok3iT wrote:
Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Ploiesti
Varsta: 17
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o presoana sociabila , deschisa la glume dar serioasa cand vine vorba de raiduri

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glicher
Nume character: Glicher
Clasa: Mage
Rasa: Blood ELF
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Frost , 2.2k achiev @ 2v2
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: stie mage
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats : 17% hit , 15/20% haste [dupa preferinta] , crit , mastery
DPS Single Target : LB up,critical mass up , pyro dot up , cd use fire blast , fireball cast pentru umplutura , scorch atunci cand este nevoie de miscare
DPS AOE : Blast Wave , lb up , proc impact [spread dots] , flamestrike spam, pyro! [instantul]
Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Una dintre cele mai bune guilde de pe server , active , in cautare de playeri buni si deasemenea activi.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Sper ca pot arata asta la raiduri.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc none , wotlk - lk 10n down- , maxim magmaw hc
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Pride , Perverts , True Story

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: I3 sandy bridge , gt 550m , 4gb ram
FPS: 40-50 depinde
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am .
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): N-am



Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siimp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2013 19:17)
Joined: 16 Jun 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 16-06-2013, 18:37:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Alex
Locatia: Bucuresti
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: simplu

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Siimp
Nume character: Siimp
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral (Tank)(maul,mangle,demoralizing la cd,pulverize la x3 din 20 in 20s,barskin +survival instinct +frenzied regeneration cd def....)
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/6cumyfaf7/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/6cumyfaf7/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): wild growth daca e nevoie(la cd), lifebloom pe tank,rejuvenation pe targeturile care iau dmg, regrowth pe 1 target ce are HP ceva mai scazut decat cazul in care dau rejuvenation. stats: 1550 haste, 16 mastery

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : ds 25h
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Dupa spusele lui magefreakz, cik, sunt o persoana potrivita pt inl -
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : magefreakz, obelyx;
Te incadrezi programului nostru de raids? : da;
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da;
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc , wotlk, cata 4.0.6;
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Inspiration(GMU ninjeaza membrii guildei), Pride(wotlk), Divide and conquer(pt ca multi din acea guilda s-au lasat de wow);

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Intel® CoreTM i7-3630QM 2.40GHz, Ivy Bridge, 8GB, 750GB, nVidia GeForce 610 2GB
FPS: 30
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu am screenshoturi sau video cu hps ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 18:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Siimp wrote:
Informatii personale
Numele: Alex
Locatia: Bucuresti
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: simplu

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Siimp
Nume character: Siimp
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral (Tank)(maul,mangle,demoralizing la cd,pulverize la x3 din 20 in 20s,barskin +survival instinct +frenzied regeneration cd def....)
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/6cumyfaf7/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/6cumyfaf7/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): wild growth daca e nevoie(la cd), lifebloom pe tank,rejuvenation pe targeturile care iau dmg, regrowth pe 1 target ce are HP ceva mai scazut decat cazul in care dau rejuvenation. stats: 1550 haste, 16 mastery

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : ds 25h
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Dupa spusele lui magefreakz, cik, sunt o persoana potrivita pt inl -
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : magefreakz, obelyx;
Te incadrezi programului nostru de raids? : da;
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da;
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc , wotlk, cata 4.0.6;
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Inspiration(GMU ninjeaza membrii guildei), Pride(wotlk), Divide and conquer(pt ca multi din acea guilda s-au lasat de wow);

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: IntelŸ CoreTM i7-3630QM 2.40GHz, Ivy Bridge, 8GB, 750GB, nVidia GeForce 610 2GB
FPS: 30
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu am screenshoturi sau video cu hps ....



Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nephilim07

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2017 00:15)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 106.3
Votes: 3

 
Post Posted: 16-06-2013, 18:54:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale:

Numele: Alex
Locatia: Sibiu
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: serios la raid, ok inafara

Informatii despre character: Dps 400 ilvl
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krome
Nume character: Krome
Clasa: DK
Rasa: Tauren
Main spec: Frost
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): La fel de bine, blood
Interfata, dmg played : http://tinypic.com/r/2ymg0hw/5
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa ( rotatie , prioritati, stats...etc ):
Stats : haste > hit cap > mastery
Incep cu outbreak si in general prefer sa folosesc burstu din prima datorita cd relativ mic (1min-2min), refresh dau doar cu plague, ca celalalt dot i dau refresh cu howling blast si in functie de encouter am prioritate oblitare > froststrike>howlingblast singel target sau aoe oblitare> howling blast la rime (procuie tot timpu cu 2 x rime) + blood boil si pestilance

De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca doresc o guilda serioasa in care nu trebuie sa explic la fiecare scriptu si clasa lor si sa fiu atent doar la mine si sa am progres.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pentru INL? : Pentru ca indiferent de script, stiu sa ma descurc (indiferent ca sunt buguri sau nu)
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pentru tine? : Da: Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres ( boss nou ) ? : Da, ingeneral ma avantajeaza ora tarzie cu programu de facultate.
Progres PvE ( Clasic,TBC , WoTLK , Cata 4.0.6 ) : Clasic : Nax, Aq 20-40, TBC : Progres full,Cata : full prima guilda care a dat ilidan si essence pe server pe care am jucat, Wotkl (pana la sindragosa, dupa am avut pauza), Cata Full (hc)
Guilde in care ai fost si motivul entru care le-ai parasit? : M-am plictisit de oameni care nu stiu scriptu si nici nu doresc sa il invete.

Alte mentiuni:

Specificatiile calculatorului: Procesor : intel dual-core 2.1 GHz, Ram 4GB DDR2, placa video 512 Ram
Ai intrebari pentru noi? Scrie-le si iti vom raspunde : Ce mai asteptam?
Alte posibile mentiuni / ultime impresii ( link video cu tine in actiune, screenshot hps / dps la un anumit boss...etc ) : hagara 10h https://youtube.com/watch?v=nI0SP1chk8Q:

(insa pierd ceva dps pentru ca trb sa le zic la fiecare ce sa faca, unde sa stea si la uni trb sa le zic pe propia clasa....)



Last edited by Nephilim07 on 17-06-2013, 06:41:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
worktime21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 07:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 241, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 213.7
Votes: 15

 
Post Posted: 16-06-2013, 18:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nephilim07 wrote:
Informatii personale:

Numele: Alex
Locatia: Sibiu
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: serios la raid, ok inafara

Informatii despre character: Dps 400 ilvl
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krome
Nume character: Krome
Clasa: DK
Rasa: Tauren
Main spec: Frost
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): La fel de bine, blood
Interfata, dmg played : http://tinypic.com/r/2ymg0hw/5
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa ( rotatie , prioritati, stats...etc ):
Stats : haste > hit cap > mastery
Incep cu outbreak si in general prefer sa folosesc burstu din prima datorita cd relativ mic (1min-2min), refresh dau doar cu plague, ca celalalt dot i dau refresh cu howling blast si in functie de encouter am prioritate oblitare > froststrike>howlingblast singel target sau aoe oblitare> howling blast la rime (procuie tot timpu cu 2 x rime) + blood boil si pestilance

De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca doresc o guilda serioasa in care nu trebuie sa explic la fiecare scriptu si clasa lor si sa fiu atent doar la mine si sa am progres.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pentru INL? : Pentru ca indiferent de script, stiu sa ma descurc (indiferent ca sunt buguri sau nu)
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pentru tine? : Da: Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres ( boss nou ) ? : Da, ingeneral ma avantajeaza ora tarzie cu programu de facultate.
Progres PvE ( Clasic,TBC , WoTLK , Cata 4.0.6 ) : Clasic : Nax, Aq 20-40, TBC : Progres full,Cata : full prima guilda care a dat ilidan si essence pe server pe care am jucat
Guilde in care ai fost si motivul entru care le-ai parasit? : M-am plictisit de oameni care nu stiu scriptu si nici nu doresc sa il invete.

Alte mentiuni:

Specificatiile calculatorului: Procesor : intel dual-core 2.1 GHz, Ram 4GB DDR2, placa video 512 Ram
Ai intrebari pentru noi? Scrie-le si iti vom raspunde : Ce mai asteptam?
Alte posibile mentiuni / ultime impresii ( link video cu tine in actiune, screenshot hps / dps la un anumit boss...etc ) : hagara 10h https://youtube.com/watch?v=nI0SP1chk8Q:

(insa pierd ceva dps pentru ca trb sa le zic la fiecare ce sa faca, unde sa stea si la uni trb sa le zic pe propia clasa....)

Acceptat.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
individ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2015 15:17)
Joined: 29 Aug 2010
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 3

 
Post Posted: 16-06-2013, 20:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Daniel
Locatia: Sibiu,in prezent Germania
Varsta: 25
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dirtysham
Nume character: dirtysham
Clasa: shaman
Rasa: orc
Main spec: enha
Offspec resto (nu m-am apucat serios de el si nu am experienta)
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:

Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): nu exista o rotatie ci mai degraba o prieoritate.o sa scriu pe scurt: toteme,trinkete si raciale;stormstrike,lava lash,lightning bolt,unleash,flame shock,earth shock(atunci cand e deja flame shock si se poate folosi),feral spirit si nu uitam de fire nova care se foloseste in mare parte pentru dmg aoe.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : raid 2 DS 25hc;deocamdata sunt membru true story.INL este un guild in top,playeri vechi si cunoscuti,seriosi,colegi de ai mei.unde se muta cei cunoscuti mie,plec cu ei
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru spiritul de echipa si prietenie
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : fostii colegi din perverts,true story
Te incadrezi programului nostru de raids? : nu va cunosc programul
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : aici cel mai mult ma potrivesc
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : inactivitate,fara progresele la care ma asteptam

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: HP pavilion g series
FPS: 30-40

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kelesh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2014 15:35)
Joined: 25 May 2012
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 21:26:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele: Cristi
Locatia: Bistrita
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului .

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kelesh
Nume character: Kelesh
Clasa: Mage
Rasa: Blood elf
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Arcane pentru focus magic dar stiu si rotatia foarte bine.
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats: intelect>17%hit>crit>haste(15/20)>mastery
Rotatie single target: cast pyro, urmat de living bomb, fire blast la cd (pentru proc hot streak), spam fireball, pyro instant (in full burst daca e crit) urmat de combustion (cu toate dots target: Living bomb dot, ignite dot, pyroblast dot)
Rotatie AOE: Blast wave la cd , urmat de living bomb, fire blast e dat la cd (pt proc hot streak), cast fireball, pyro instant (in full burst daca e crit) urmat de combustion (cu toate dots pe el: Living bomb dot, ignite dot, pyroblast dot) + impact for spread
Guilda , Progres si Activitate: full progres cu exceptia hagara hc lam dus la 5% si am luat wipe , nu am prins raid capabil sa il facem stiu tot scriptul cap-coada.
De ce vrei sa intri in INL? : pentru ca stiu ca sunteti o guilda serioasa cu full progres si oameni capabili.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pt ca imi cunosc clasa.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Da. Magefreakz, Glicher,etc.
Te incadrezi programului nostru de raids? : da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da oricand la orice ora
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC nu prea am jucat eram nab pe vremea aia, Wotlk full progres 10/25 h inclusiv LK, Cata full progres 10/25h.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii: am luat toata grupa de 10 kick din cauza unui membru , True story: au iesit multi playeri de baza si am ajuns sa fac raiduri cu globalu.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor AMD Athlon 64x2 Dual Core 4200+ ; 2,2 Ghz ; 2 Gb Ram.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Burst time:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 21:50:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

individ wrote:
Informatii personale
Numele: Daniel
Locatia: Sibiu,in prezent Germania
Varsta: 25
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dirtysham
Nume character: dirtysham
Clasa: shaman
Rasa: orc
Main spec: enha
Offspec resto (nu m-am apucat serios de el si nu am experienta)
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:

Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): nu exista o rotatie ci mai degraba o prieoritate.o sa scriu pe scurt: toteme,trinkete si raciale;stormstrike,lava lash,lightning bolt,unleash,flame shock,earth shock(atunci cand e deja flame shock si se poate folosi),feral spirit si nu uitam de fire nova care se foloseste in mare parte pentru dmg aoe.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : raid 2 DS 25hc;deocamdata sunt membru true story.INL este un guild in top,playeri vechi si cunoscuti,seriosi,colegi de ai mei.unde se muta cei cunoscuti mie,plec cu ei
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru spiritul de echipa si prietenie
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : fostii colegi din perverts,true story
Te incadrezi programului nostru de raids? : nu va cunosc programul
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : aici cel mai mult ma potrivesc
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : inactivitate,fara progresele la care ma asteptam

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: HP pavilion g series
FPS: 30-40



Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

Posturi unite automat, 16-06-2013, 22:50:44

Kelesh wrote:
Numele: Cristi
Locatia: Bistrita
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului .

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kelesh
Nume character: Kelesh
Clasa: Mage
Rasa: Blood elf
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Arcane pentru focus magic dar stiu si rotatia foarte bine.
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats: intelect>17%hit>crit>haste(15/20)>mastery
Rotatie single target: cast pyro, urmat de living bomb, fire blast la cd (pentru proc hot streak), spam fireball, pyro instant (in full burst daca e crit) urmat de combustion (cu toate dots target: Living bomb dot, ignite dot, pyroblast dot)
Rotatie AOE: Blast wave la cd , urmat de living bomb, fire blast e dat la cd (pt proc hot streak), cast fireball, pyro instant (in full burst daca e crit) urmat de combustion (cu toate dots pe el: Living bomb dot, ignite dot, pyroblast dot) + impact for spread
Guilda , Progres si Activitate: full progres cu exceptia hagara hc lam dus la 5% si am luat wipe , nu am prins raid capabil sa il facem stiu tot scriptul cap-coada.
De ce vrei sa intri in INL? : pentru ca stiu ca sunteti o guilda serioasa cu full progres si oameni capabili.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pt ca imi cunosc clasa.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Da. Magefreakz, Glicher,etc.
Te incadrezi programului nostru de raids? : da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da oricand la orice ora
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC nu prea am jucat eram nab pe vremea aia, Wotlk full progres 10/25 h inclusiv LK, Cata full progres 10/25h.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii: am luat toata grupa de 10 kick din cauza unui membru , True story: au iesit multi playeri de baza si am ajuns sa fac raiduri cu globalu.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor AMD Athlon 64x2 Dual Core 4200+ ; 2,2 Ghz ; 2 Gb Ram.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Burst time:



Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 22:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam toate clasele, in vederea completarii raidului 2 de DS25H. Cei mai buni playeri din raidul 2 vor avea posibilitatea de a intra in componenta raidului 1.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closer_ninja

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 13:49)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 114
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2013, 22:58:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Cristi
Locatia: Bucuresti
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: nimic nu e nou...

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Closer
Nume character: Closer
Clasa: Rogue
Rasa: Blood elf
Main spec: Combat
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Revealing strike, dupa care imediat slice and dice dupa care spam sinister strike pana la 5 pcte si finalizare cu eviscerate, (incep cu burstu, cu adrenaline rush, trinket+potion), dupa ce se duce adrenaline rush dau kiling spree..dupa care reiau rotatia etc...mereu slice and dice up, ca stats, 17% hit, 18 mastery, 26 crit si restu haste
Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : ds 25h
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Dupa spusele lui magefreakz, cik, sunt o persoana potrivita pt inl
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : magefreakz, obelyx;
Te incadrezi programului nostru de raids? : da;
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da;
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc , wotlk, cata 4.0.6;
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Drunken badgers ( am iesit ca am vrut si altcva pve, si l-am intalnit pe magefreakz care m-a luat in Perverts, dupa care ne-am mutat in True story)
Specificatiile calculatorului: Intel® CoreTM I3, 8GB ram, 1GB video GeForce,
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu am screenshoturi sau video cu hps ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 23:15:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closer_ninja wrote:
Informatii personale
Numele: Cristi
Locatia: Bucuresti
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: nimic nu e nou...

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Closer
Nume character: Closer
Clasa: Rogue
Rasa: Blood elf
Main spec: Combat
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Revealing strike, dupa care imediat slice and dice dupa care spam sinister strike pana la 5 pcte si finalizare cu eviscerate, (incep cu burstu, cu adrenaline rush, trinket+potion), dupa ce se duce adrenaline rush dau kiling spree..dupa care reiau rotatia etc...mereu slice and dice up, ca stats, 17% hit, 18 mastery, 26 crit si restu haste
Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : ds 25h
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Dupa spusele lui magefreakz, cik, sunt o persoana potrivita pt inl
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : magefreakz, obelyx;
Te incadrezi programului nostru de raids? : da;
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da;
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc , wotlk, cata 4.0.6;
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Drunken badgers ( am iesit ca am vrut si altcva pve, si l-am intalnit pe magefreakz care m-a luat in Perverts, dupa care ne-am mutat in True story)
Specificatiile calculatorului: Intel® CoreTM I3, 8GB ram, 1GB video GeForce,
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu am screenshoturi sau video cu hps ....



Acceptat! /w Qeqk sau Ex pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aadyvaru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 22:30)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 23:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Adrian
Locatia:Bucuresti
Varsta:21 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Adiboss
Nume character:Adiboss
Clasa:Shaman
Rasa:Troll
Main spec:Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Elemental(nu prea bine).
Screenshot cu interfata:-
Screenshot cu /played (print complet):35 days 17 hours
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Mastery 18. Haste 916 pentru extra tick riptide.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Una dintre cele mai bune guilda de pe server, oameni ambitiosi care vor progres si in special pentru raidu 2 de 25heroic
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Cunosc foarte bine clasa si inteleg toate scripturile actuale si cele care vor urma.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Ex,Magefreakz,Obelyx...
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : DA
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Full progress de pe tbc pana pe cata 4.3.4
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Perverts(nu exista continuitate) Revengers(neacomodare) True story(nu faceam raidu de 25h)

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Amd Athlon 2 X2 2.2
FPS:40-50 raid 10 30-40 raid 25
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):TOP HEAL IN TOATE GUILDELE IN CARE AM FOST...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 23:44:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aadyvaru wrote:
Informatii personale
Numele:Adrian
Locatia:Bucuresti
Varsta:21 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Adiboss
Nume character:Adiboss
Clasa:Shaman
Rasa:Troll
Main spec:Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Elemental(nu prea bine).
Screenshot cu interfata:-
Screenshot cu /played (print complet):35 days 17 hours
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Mastery 18. Haste 916 pentru extra tick riptide.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Una dintre cele mai bune guilda de pe server, oameni ambitiosi care vor progres si in special pentru raidu 2 de 25heroic
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Cunosc foarte bine clasa si inteleg toate scripturile actuale si cele care vor urma.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Ex,Magefreakz,Obelyx...
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : DA
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Full progress de pe tbc pana pe cata 4.3.4
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Perverts(nu exista continuitate) Revengers(neacomodare) True story(nu faceam raidu de 25h)

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Amd Athlon 2 X2 2.2
FPS:40-50 raid 10 30-40 raid 25
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):TOP HEAL IN TOATE GUILDELE IN CARE AM FOST...



Acceptat! /w Ex pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speede29

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2013 20:53)
Joined: 16 Jun 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 1

 
Post Posted: 16-06-2013, 23:51:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale:

1. Numele: Ticanet Andrei-Cristian;
2. Locatia: Husi, judetul Vaslui;
3. Varsta: 22;
4. Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana sociabila, calma si amuzanta cateodata.

Informatii despre caracter:

1. Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Prze
2. Nume character: Prze;
3. Clasa: Paladin;
4. Rasa: Blood elf;
5. Main spec: Retribution;
6. Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Holy (ma descurc in mare masura, nu l-am folosit prea des, doar in situatii de extrema urgenta);
7. Screenshot cu interfata: http://imageshack.us/f/22/6iui.jpg/
8. Screenshot cu /played (print complet): http://imageshack.us/f/854/2ax7.jpg/
9. Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://imageshack.us/photo/my-images/822/7pm3.jpg/
10. Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Rotatia este cea clasica, 1x Judgement la inceput, 2x Crusader Strike (am bonus 2 piese), apoi dupa ce am facut 3HP tin Inquisition, cat timp am Inquisition pe mine de obicei spamez Judgement si Crusader Strike , iar la 3HP folosesc Templar, bineinteles sa nu uitam si de Exorcismul instant care il folosesc doar cand am proc la talentul "The art of war". Rotatia care o folosesc la burst este urmatoarea: Guardian of Anciant Kings -> Zealotry la 3HP(Inquisition up) -> Avenging's Wrath -> Golemblood potion + trinket. Prioritati: Hit cap 8%, Expertise cap 26. Stats: Strenght > Mastery> Crit> Haste.

Guilda , Progres si Activitate

1. De ce vrei sa intri in INL? : Pentru a ajuta la completarea celui de al doilea raid de 25Hc;
2. De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca imi cunosc clasa destul de bine, stiu ce am de facut si ma adaptez rapid oricarui grup.
3. Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreakz;
4. Te incadrezi programului nostru de raids? : Da;
5. Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da;
6. Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc doar de pe 4.0.6 pe freakz. Progres Hc am , dar nu full.
7. Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : perverts (a fost o cearta intre guild master si unii ofiteri); True Story;

Alte mentiuni

1. Specificatiile calculatorului: Procesor Intel i5 4CPux3,2GHz , Video Nvidia GeForce GT 730M 4GB 128 biti, 6GB Ram DDR3, 500GB HDD;
2. FPS: Nu m-am uitat niciodata, joc de obicei la ultra settings si in raiduri de 25 fara sa am probleme.
3. Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am.
4. Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): http://imageshack.us/f/809/nksf.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 10-06-2024, 02:38:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password