User
Pass
2FA
 
 

Fire mage & Druid restro PVP Arenas 2vs2!
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message12600
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2013, 10:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flamerune77 wrote:
Shpace,si pe tine te bate limba romana nu te mai plange,cred ca engleza o stii la 0,profil o fost automat Romania,si nu stiu s-o schimb.
Acuma cu video.
@ prea multe effecte.Ai gresit la Iceblock
@ in battleground cand ai full PVP,e normal sa fi bun ca acolo sunt doar Low-Geared,parca am cerut un video de la voi,asa va dau si eu pe Cartoonz sau pe nexus,nikittiaWow.
@Va place cand ma comport ca voi.
Hai ma sa vorbim in engleza mare ungur.

1.Commenturi flase
2.Like False
3.Toti au 1-0 subscribe? Vorbiti de mine.



Flag se pune unde esti tu , nu se schimba din profil.

Ex- sunt din franta am flag de franta nu schimb nimic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 16-07-2013, 10:57:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ ^ M`am uitat la video de care se plang toti si sincer...esti foarte slab m`am uitat 1 minut si l`am oprit.
off topic: 1. Nu ai cum sa inveti limba romana asa bine de pe servere romanesti deci se vede clar asta.
2.Flag de Romania din cate stiu se pune automat in functie de ce ip ai.
3.Ce ar avea un om din Canada cu ungurii? te dai singur de gol prin ce scrii, mai treci pe la scoala ca vad ca nu prea ai servit limba romana
4.De ce nu e bine sa fac backpedal: pentru ca daca te urmareste un adversar si vrei sa faci kite te misti mult mai repede daca mergi cu fata si nu cu spatele.
Btw nu mai cere dueluri cu astia care te critica daca tu nu esti in stare sa accepti o infrangere si dai vina pe gear cand tu totusi ai acceptat duelul.
Salut, o zi buna.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 11:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt din Canada ce vrei? Skype ca e pus si de la IP,poate e bug,eu stiu cand eu am facut register acuma vreo 2 ani si jumatate am selectat Romania,findca am fost acolo poate asa e de la register,acuma sunt in Canada n-am voie sa imi vad rudele?+ Nu as prefera,sa joc pe alte servere,+ stiu 20% Romana findca trebuie ca sunt Moldovian,dar am stat toata viata in Canada,Ontario,Toronto| Poate sunt praf,dar n-are ce sa comenteaza cand nici ei nu pot mai bine,dar cum a zis un pro fire mage,"Play how you wish"
Adica,pot sa joc haste dece critical? Haste,Mastery dece nu Mastery? Deci daca sunteti chair buni,comentati daca nici nu aveti fire mage nici dovezi ca sunteti buni,vi rusine sa faceti o poza un video,atuncea e clar.

Da am acceptat cu Druidu lui cu full Cata,apoi am intrebat dece druid? Eu am cerut Mage,Fire Mage el vine cu "arcane mage" si dupa se plangea ca sunt praf si zicea ca ma face,dar l-am facut de vreo 4 ori,dupa un warrior full cataclysm,a facut duel si eu l-am facut am castigat si zice kinoox:Bad luck warrior.Dece sa recunosc eu daca nu recunoasteti si voi nu sunteti buni?

+ Le si ciuda ca am niste fani prieteni,likeuri ca sunt unguri,dar Mihneals e Roman,el ce are cu unguri sa gandim logic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 16-07-2013, 11:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auzi bai, eu am incercat sa tac, sa treaca de la mine, si sa te las in pace. Tu tot continui sa te dai mare ca mi-ai batut magul. Da frate, eu nu joc mag, sunt noob pe el, nu am pic de gear, si m-ai batut. Repet: magul nu e clasa mea de PVP. Tu nu esti din Canada, lasa vrajala, ca nu suntem chiar atat de fraieri sa punem botu. Te cheama Ovidiu, nu cunosc niciun canadian pe care il cheama Ovidiu. Poate te-oi fi mutat in canada, nu-mi pasa sincer, dar esti roman. Esti vechiul frostwindz, si acum faci limba romana de ras in speranta ca ne vom lua de tine, ca vad ca iti place chestia asta. Sa nu mai zic de faptul ca dupa ce te-am batut intr-o seara, a doua zi tot tu mi-ai dat whisper sa facem reduel. Te-am mai batut 2 dueluri, ai inceput sa comentezi de gear. Am dat juma de gear jos, ramasesem cu setul de 5 si arma, n-ai mai vrut duel. Am venit cu rapciuga mea de mag, hai ma sa dau un duel si de pe mag. m-ai batut, n-am ce zice, dar cand eu dau 20k pe spell tu dai 40k nu cred ca e chiar asa corect. N-am gear pe magul ala, si nu stiu sa joc pe el. nu e clasa mea. Faza naspa e ca magul e clasa ta, si te-am batut cu feralul meu. Si te-am batut urat, se vede in SS-uri. Tu mi-ai batut magul la ultimul spell castat, cu 20-30k HP ramas. eu 118k hp, tu 140k hp. Intelegi ce vreau sa zic? A facut diferenta gearul.

N-oi fi tu cel mai praf mage, ai batut un warrior(ca greu e sa bati war, vezi doamne, mai pui ca era nab si ala), dar cand crezi ca esti in stare sa imi pui probleme pe main class, atunci sa imi zici (sfat:joaca frost vs ferali).

Cum a zis magul ala, play how you wish: pai da ma, play how you wish, dar joaca cum trebuie, nu sa pui RoF random pe jos ca sa pari periculos, sa dai clonele dupa ce dau openerul fara sa ma tii in combat, counterspell random cand n-am proc de instanta, blink in mine cand am 5cp pe tine, freezuri care nu ma impiedica cu nimic etc etc.

Invata sa joci cum trebuie, si nu mai comenta ca te-ai razbunat pe magul negearat al unui feral care te-a batut. Si nu-mi mai da commenturi pe yt de pe conturile tale, ca pot si eu sa imi fac conturi si sa iti intorc gestul. Ce, crezi ca nu m-am prins ca ovidiunustiucum si drakublablabla nu sunt conturile tale? imi insulti inteligenta....

ai fani? aia nu sunt fani, aia sunt prieteni. Am si eu prieteni, dar nu ii numesc "fani", ca nu am aere de vedeta. Ne mai faci si unguri/tigani, sper ca va veni un moderator sa te rezolve. Nu conteaza daca esti ungur, moldovean, tigan, surinamez sau eschimos daca ai creier in cap.

uite, te las in pace, cu o singura conditie: ma lasi in pace, nu imi mai dai whisper ingame "hai duel hai duel", nu-mi mai dai com-uri pe yt de pe zecile tale de conturi, si nu mai suferi ca mi-ai batut rapciuga de mag. iti convine?


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 11:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci,taci nici nu am citit scuzele ta-le mori sinucid-te dece ai comentat daca n-ai mage? sa mori esti un hater,deasta ai comentat am inteles nici nu m-ai invatat nici nu ai zis gresele,dar ai comentat din cui.40k dau eu -) mori sinucid-te habari n-ai mage,sunt multi Canadian pe nume "Ovidiu" poate am fost Nascut in Moldova,am stat 1 an,eram 1 an stiam romana? Nu +1. Am stat toata viata in Canada, +1 esti praf 40k n-am dat pe tine.In video al tau erai praf Druid,dupa ce t-am facut dece m-ai dat ignore? sa nu iti zic t-am zis eu?Suferi acuma mori de ciuda -

@Loveheal eu vad flag Romania Wtf? parca ai zis franta

@ warrior acuma l-ai facut si pe warrior ala nab -) tine nu iti convine nimica,invata sa recunoscti mersi de acest topic nu mai fac backpeddling am dat remove S de la keybiding si recunosc ca joc mai bine,dar tu esti mareeeeeee ofticos,mersi pentru toti care m-ati zis gresele,dar nu sa ma criticati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 16-07-2013, 11:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ideea e ca eu joc feral, nu mag
tu joci mag, si joci naspa
eu comentez ca nu stii sa joci ca mag. Nu trebuie sa stiu eu mai bine ca tine mag ca sa iti zic ca joci naspa.

Daca iti aduci aminte, dupa ce te-am batut cu feralul am intrat pe mag si ti-am aratat faza cu petfreeze-counterspell-ring of frost. Aia e faza de pro mage, scrisa de Xandyn, gladiator multiplu pe oficial, si castigator a catorva concursuri organizate de blizz. Ti-am aratat schema de 5 ori, tot n-ai reusit sa mi-o faci.

Sa iti zic greselile? citeste post-urile celorlalti, nu am vrut sa repet ce au zis ei.

//ah, si ti-am dat ignore fiindca incepusei sa ma injuri de mama, si n-am vrut sa mai am vreo tangenta cu tine. Daca zici tu ca joci mai bine, te astept la duel, te-am scos de la ignore. Poti sa si filmezi daca vrei


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨


Last edited by Kinook on 16-07-2013, 11:57:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2013, 11:54:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flamerune77 wrote:
Atunci,taci nici nu am citit scuzele ta-le mori sinucid-te dece ai comentat daca n-ai mage? sa mori esti un hater,deasta ai comentat am inteles nici nu m-ai invatat nici nu ai zis gresele,dar ai comentat din cui.40k dau eu -) mori sinucid-te habari n-ai mage,sunt multi Canadian pe nume "Ovidiu" poate am fost Nascut in Moldova,am stat 1 an,eram 1 an stiam romana? Nu +1. Am stat toata viata in Canada, +1 esti praf 40k n-am dat pe tine.In video al tau erai praf Druid,dupa ce t-am facut dece m-ai dat ignore? sa nu iti zic t-am zis eu?Suferi acuma mori de ciuda -

@Loveheal eu vad flag Romania Wtf? parca ai zis franta

@ warrior acuma l-ai facut si pe warrior ala nab -) tine nu iti convine nimica,invata sa recunoscti mersi de acest topic nu mai fac backpeddling am dat remove S de la keybiding si recunosc ca joc mai bine,dar tu esti mareeeeeee ofticos,mersi pentru toti care m-ati zis gresele,dar nu sa ma criticati.



Ex = exemplu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 11:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Taci taci taci te rooooog eu frumos,nu sti mage,n-ai ce cauta aici,eu n-am feral si tot zic ca esti praf -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 16-07-2013, 12:06:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flamerune77 wrote:
Taci taci taci te rooooog eu frumos,nu sti mage,n-ai ce cauta aici,eu n-am feral si tot zic ca esti praf -

si, ma rog, ce greseli am facut eu cand te-am batut? eu pot sa iti zic ce greseli faci pe mag. De ce sunt praf? ca m-am pus cu tine si n-ai gear? aceeasi chestie o pot spune si eu, cand tu te-ai pus cu magu meu.

chiar te rog sa imi zici greselile pe care le-am facut in duelurile cu tine.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 12:15:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol la signute " Tzicloon you're a f...king Idiot " Fail English dece t-ai bagat la Exodus?Daca habari n-ai engleza biiig fail,Esti praf ca druid poate mai facut pe mine,dar sunt noob dar la arene de seama ta esti praaaaaaaaaaaaaaf. cu P mare Eu pe Mage t-am facut atata trebuie sa stiu,ca si tu esti Noooob.Si comentezi aiurea ca n-ai treaba cu viata!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2013, 12:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flamerune77 wrote:
Lol la signute " Tzicloon you're a f...king Idiot " Fail English dece t-ai bagat la Exodus?Daca habari n-ai engleza biiig fail,Esti praf ca druid poate mai facut pe mine,dar sunt noob dar la arene de seama ta esti praaaaaaaaaaaaaaf. cu P mare Eu pe Mage t-am facut atata trebuie sa stiu,ca si tu esti Noooob.Si comentezi aiurea ca n-ai treaba cu viata!

bai baiatule tu pricepi ca videoul de la semnatura lui e o ironie si ca Tzicloon zicea partenerul lui incapabil de arene care facea ca toti dracii ca pierdea o arena /2 si asta le pierdea intentionat? Chiar nu exista niciun moderator sa-i dea o data ban sau sa inchida topicu asta? Deja provoaca sangerari. :/
re: ahhaha uite si-a schimbat proxyul sa schimbe locatia -)))))))))))))))))))))))))))))))



,,Angel Among demons"



Last edited by Snoppy on 16-07-2013, 12:20:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 16-07-2013, 12:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@flamerune77 te rog ceva, intra pe wow.freakz.ro, logheaza-te cu contu' pe care joci, si dai la Loguri cont si fai un SS. Apoi intra pe un site unde poti uploada imagini si pune SS-u aici.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 12:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am verificat ai mage de ilvl 386 daca erai pro si bun ma faceai nu conteaza gear,deci te rog frumos te rog frumos,cica ai mage care intri odata pe luna ai pe genesis unu de 386 daca erai atat de bun ma faceai.Pe fire da sa te bagi pe arcane dai doar spam la Arcane blast.
1.Ai zis nu ai video pe youtube(aveai si esti noob,si acuma zici ca sa-l enervezi)
2. Ai zis n-ai mage.
3. Ai zis ai doar magu aceasta
4.Nu ai zis de magu de 386 goblin Theturret,acuma inteleg dece il urasti pe frostwindz,ca t-a facut praf.
5. te rog frumos ai grija,ca iti creste nasu.

Posturi unite automat, 16-07-2013, 13:23:32

Daca foloseam proxy,dece nu bagam Canada/Copile - invata netu
Exorder nu te place nimeni,mori te rog ai warnings:1
reputation -17.7 vai aici ai facut prieteni bravo.

Posturi unite automat, 16-07-2013, 13:24:22

Snoppy wrote:
flamerune77 wrote:
Lol la signute " Tzicloon you're a f...king Idiot " Fail English dece t-ai bagat la Exodus?Daca habari n-ai engleza biiig fail,Esti praf ca druid poate mai facut pe mine,dar sunt noob dar la arene de seama ta esti praaaaaaaaaaaaaaf. cu P mare Eu pe Mage t-am facut atata trebuie sa stiu,ca si tu esti Noooob.Si comentezi aiurea ca n-ai treaba cu viata!

bai baiatule tu pricepi ca videoul de la semnatura lui e o ironie si ca Tzicloon zicea partenerul lui incapabil de arene care facea ca toti dracii ca pierdea o arena /2 si asta le pierdea intentionat? Chiar nu exista niciun moderator sa-i dea o data ban sau sa inchida topicu asta? Deja provoaca sangerari. :/
re: ahhaha uite si-a schimbat proxyul sa schimbe locatia -)))))))))))))))))))))))))))))))

lasa ca iti da tie ban soarta -))-))))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 16-07-2013, 12:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@snoopy, inchiderea topicului nu cred ca ar rezolva nimic, s-ar trece peste regula cu "nu injurati" si peste cea cu "nu fiti rasisti". Eu zic ca merita warn.

@frostwindz: tu nici acum nu te-ai prins ca e priestul care vorbeste? Plus ce a zis snup. Engleza sunt sigur ca stiu foarte bine, iar la arene am scor 20-0, cu mmr 1900. Cei de rank 1 au 2400, asa ca ramai la 1500 si nu mai comenta de skillul meu, ca o faci degeaba. Nu m-ai batut pe mine, nu scria Kinook la caracter. Magul ala e de plictiseala. Da-te mare ca mi-ai batut magul, chiar ca nu imi pasa.

also, esti ACELASI om ca frostwindz. Frostwindz, firewindz, aceleasi efecte, acelasi skill. Si esti din Romania, nu din Canada. N-ai trait in canada. Scuze de prost gust. Tu mi-ai batut magul de 330 sau cat am, nu ala de 386, de pe genesis. Hai pe genesis daca esti tare, cred ca te fac cu ala chiar si daca ai avea full cata. Nu mai comenta de spec, ca daca stii fire cum trebuie arcane nu misca.

//edit: uite cand am intrat ultima data pe magul ala. Minti cu nerusinare.



also, canadiane, in poza cu youtube tot romania scrie


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨


Last edited by Kinook on 16-07-2013, 12:38:42; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flamerune77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 15:36)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 71, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 25.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2013, 12:34:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Last mesaj: Sunteti mari tarani,nu aveti bac nici scoala nici clasa inaintea,nu aveti treaba cu viata,nici cu wow comentati din ciuda ca credeti ca sunt bun,dar nu va place,daca nu sunt bun atunci dece sariti atat de mult si crapati de ciuda si muriti pe loc? 12 ani bravo,destul de matur esti snoopy + proxy pe viata ta grecia ce cauti acolo -?Mersi Loveheal esti singuru matur,cu ENJ,si cu cativa ati zis tipuri bune,restu Muriti in IAD - Exoder nici n-are mage dar ce sa zic e pros.....han...ciudos,copil care nu accepta soarta ca sunt mai bun decat el,la fel si la snoopy mage n-ai nici nu sti comentezi aiurea,kinoox mage ai minti ca n-ai am intrat pe genesis si am vazut acuma o ora ca erai pe goblin mage,si erai praf.Accepta soart-a nu mai comentez aici,comentati cat vreti ca vorbiti singur.

Posturi unite automat, 16-07-2013, 13:34:06


acuma am incredere ca nu eram mage,rau "mesaj de la pro fire mage"Focus si Ice block atata,deci sa plangeti ca voi ati gresit si la urma eu castig -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 16 July 2013 20:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 19-05-2024, 05:36:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password