User
Pass
2FA
 
 

SOLUTIE 3V3
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message21034
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 04-10-2013, 19:18:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:
Si pentru ce s-ar face 3v3 cand tot serverul este plin de sparti cu "insert random bugged 416 weapon" ?! ca sa nu mai vorbesc de toate bugurile alea care asteapta de luni intregi sa fie reparate. Serios acum, voi astia pvp-isti ziceti ca se face pve....la pve s-au desfintat pana acum cateva guilde deja care aveau progres rezonabil si altele sunt in proces sa se desfinteze.
Desi sunt mai multi playeri on pe server din cand in cand ei nu fac nimic in afara de cateva et-uri cateva bg-uri poate 5-10 arene si apoi trec la next char si iar cateva bg-uri, arene, etc. S-au obisnuit playerii cu dezechilibrul asta masiv fie de la buguri sau de la gramada de donatori si pur si simplu nu mai joaca nimic serios si nu ii mai intereseaza.

Mi-ar place un wipe la db, sa nu mai vad toti tristii cu arme donate si alte idiotenii de playeri de duminica, cu xp rate reparat la mobi sa nu isi mai faca x 30 caractere pe care sa intre doar ca sa ninjeze la pe la raiduri sau ca sa le strice altor playeri bg-urile prin faptul ca intra fara gear sau ca sa faca scam sau spam pe global sau alte porcarii specifice copiilor de 10 ani maltratati de mici de parinti; dar in mod sigur nu o sa se intample asta vreodata si daca prin absurd s-ar intampla lucrurile ar ajunge fix la fel ca acum.

Culmea este ca nu am nimic cu donatorii, insa ce este aici pe server se cheama nesimtire; are si Mol**n donatii, dar si anumite reguli stricte ca sa nu strice gameplay-ul si strang lejer dolarii cu lopata, dar aici nu se poate...este de preferat gameplay 0 + comunitate in scadere, si playeri care joaca ca botii din CS 1.6 la easy.

Anywayz, nici nu ma mai complic, am ajuns sa joc 2-3 ore/sapt aici si cum intru si vad toate primadonele alea prin orase (a.k.a cei din guildele cica bune <de exploiteri>) "facand trotuarul" ma apuca toata scarba ; macar joc impacat cu ideea ca imi ajut ce a mai ramas din guilda, care fie vorba intre noi...au plecat/s-au lasat tot din cauza serverului.


O pun din nou, se pare ca a trecut neobservat.
+1

Mentalitatea de pe srv e SICK, SICK, SICK, nu exista o educatie(mentala/matura) pe srv asta, sunt numai INDIVIZI(ca asta ajung multi din ei).
+ a aparut suferinta ridicola a multora ca sunt nush ce Pro la pve/pvp, ca e mare jucator, e cunoscut/ are fani si alte shits dastea din lumea virtuala, bullshits, c'mon de pe ce planeta a jocurilor veniti

Faza cu donatiile, sokeru a lasat prea multa libertate copiilor/oamenilor cu dolarei(castigati pe propria munca/unii fac foamea/unii fura de la parinti, cu siguranta sunt cazuri and so on), dar ce sa faci profitul e pe prim plan si bv lui Sokeru pt asta


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Realzypher
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-10-2013 16:59)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 135, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 7

 
Post Posted: 04-10-2013, 21:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bossutai , don't be mad . In fata mea esti si tu si turbo some randoms . Capischi? Cat vine vorba de damy , damy da , are potential si e un jucator exceptional , chiar daca si a creeat impresie proasta despre mine in urma acestui post . Dar trebuie sa intelegeti ca eu cand vorbesc nu vorbesc pe burta goala , in ciuda dovezilor care le.am adus mai sus in legatura cu turbokill tu nu ai adus nici un subiect PRO sau CONTRA parerii mele , doar m.ai jignit pe mine personal , de unde reiese dintr.un studiu stiintific : "Oamenii cu gandire mediocra cand nu au argumente asupra unei acuzatii incep sa atace persoana care acuza " , aici te aflii tu dragul meu prieten . Am recunoscut in legatura cu crashy si am zis si motivul pentru care i.am tinut spatele , acum sa fim sinceri sunteti 3 insi intr o oala mare cu rahat , si daca va aflati in top asta nu inseamna ca aveti dreptate - . Suntem multi alti jucatori rank 1 viable pe serveru asta care pot aduce argumente plauzibile si palpabile impotriva lu turbo . Trebuie sa ai o problema mintala sa ignori asa ceva . Si acum va rog sa evitaam discutiile astea , ca chiar nu isi au rostu . Am postat ce am postat referitor la 3 v 3 .

https://i.chzbgr.com/completestore/12/9/3/_vL4wTK33UWKGCVd8pW1eg2.gif
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 04-10-2013, 22:02:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arata-mi ca avem hackuri si tac -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 04-10-2013, 22:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe la gear(Pvp gear desigur , in afara de cele obtinute prin donatii) , insert 3v3 rating requirement pt orice piesa cataclysmic + add 3v3 prizes/events and other shits = PVP!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 04-10-2013, 22:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:
Wipe la gear(Pvp gear desigur , in afara de cele obtinute prin donatii) , insert 3v3 rating requirement pt orice piesa cataclysmic + add 3v3 prizes/events and other shits = PVP!

Cea mai buna idee!


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maskquick
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 21:03)
Joined: 17 Jun 2013
Posts: 297, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -99
Votes: 9

 
Post Posted: 04-10-2013, 22:49:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
bigblackjoey wrote:
Wipe la gear(Pvp gear desigur , in afara de cele obtinute prin donatii) , insert 3v3 rating requirement pt orice piesa cataclysmic + add 3v3 prizes/events and other shits = PVP!

Cea mai buna idee!




PROPROPROPROPROPROPRORPRO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 05-10-2013, 03:21:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu wipe la gear, demote gear la ruthless nu mai sta lumea 1000% sa iti farmeze bgs iar pt ruthless, oricum ideea asta nu stiu cat va ajuta dar anyway jiemii decid daca e ok sau nu.
Sincer cu eventul asta de Merciless chiar e bataie de joc pentru ca vorba lu shaggz te chinui sa prinzi 150-200 arene la 3s dintre care sa pierzi putine vs anti comps ca sa ajungi la event, la event te bati vs Team Moldavia care se stie ca se cunosc si se inteleg de parca ar fi telepatici si iti dau one shot sau chain cc pana te plictisesti (in caz ca nu ai combo de rsham/spriest/druid ca sa poti da dispel la orice cc), oricum e vorba ca te chinui sa iei marele titlu sa bati atatea combouri cand mai repede iesi intr`o zi pe strada 10 ore cauti bani pe jos, strangi 25 lei te duci la Raifaissen si iti ie Merciless Gladiator. Gladiator Title = 0. Daca esti nou pe server iti este absolut imposibil sa cataloghezi un player dupa titlu deodata ce juma de durotar are Gladiator si inca 25% au Arena Master, eu zic sa transformati titlurile luate pe donatii (gladiator titles) in altceva.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 05-10-2013, 12:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
eu zic sa transformati titlurile luate pe donatii (gladiator titles) in altceva.


In gurthalace - - - - - - - - -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SINNERDAKING

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2020 00:17)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 66, Topics: 6
Location: JAMAICA

Reputation: 163.7
Votes: 5

 
Post Posted: 05-10-2013, 13:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N e l l y wrote:
armand2oo2 wrote:
eu zic sa transformati titlurile luate pe donatii (gladiator titles) in altceva.


In gurthalace - - - - - - - - -



oooops -)




________________________________

IS JAMAICAAAAA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 05-10-2013, 22:56:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu poti transforma titlurile gladiator in altceva , aia a fost greseala staffului , au vrut profit maxim si nu au luat in considerare consecintele. Nu ar fi corect fata de persoanele care au donat , pentru ca ei practic au platit pentru ele , si desigur ca banii inapoi nu ii vor vedea deci...nu are rost sa vorbim despre titluri, dar este cea mai mare prostie facuta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juanks

[Creep]



Status: Offline
(since 13-12-2020 16:06)
Joined: 25 Sep 2010
Posts: 697, Topics: 40
Location: fag-land

Reputation: -90.9
Votes: 23

Post Posted: 05-10-2013, 23:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:
Nu poti transforma titlurile gladiator in altceva , aia a fost greseala staffului , au vrut profit maxim si nu au luat in considerare consecintele. Nu ar fi corect fata de persoanele care au donat , pentru ca ei practic au platit pentru ele , si desigur ca banii inapoi nu ii vor vedea deci...nu are rost sa vorbim despre titluri, dar este cea mai mare prostie facuta.


Iar tu ai probleme masive de exprimare + ca nu se foloseste VIRGULA inainte de SI si DAR


ontopic:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 06-10-2013, 00:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa se scoata de la donatii titlurile de gladiator iar cele doanate sa se transforme in 40k-50k gold
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sergy

[The Druid]



Status: Offline
(since 09-10-2020 17:17)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 818, Topics: 144
Location: universul vazut

Reputation: 201.5
Votes: 16

 
Post Posted: 06-10-2013, 01:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

degeaba va certati, pana nu repara clasele nu va intra nimeni

camuflaju e scos de mass dispel, imi iau root 4 sec din trap finca a luat parteneru de dupa stalp, groundingu nu functioneaza, daca dai cancel form in cyclone ramai buguit la shapeshift, and list goes on

eu astept sa faca patchu asta complet reparat, nu o sa vreau vreodata sa treaca la alt patch, din partea mea bagati pandaria in 2020, eu vreau sa joc ceva bun nu ceva nou


eu rogue monk demon hunter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 06-10-2013, 04:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e logic camuflajul sa fie scos de mass dispel LOLL2PRANDOM, poate odata cu acest cutremur ti`au intrat la loc neuronii in locurile lipsa :s



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 06-10-2013, 08:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
e logic camuflajul sa fie scos de mass dispel LOLL2PRANDOM, poate odata cu acest cutremur ti`au intrat la loc neuronii in locurile lipsa :s


Votez asta ca cea mai buna idee pentru promovare a 3v3-ului:DD




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 29-04-2024, 02:07:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x