User
Pass
2FA
 
 

Am revenit dar ce fac?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1317
kvll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2015 10:23)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 68, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 48.4
Votes: 3

 
Post Posted: 18-10-2013, 01:20:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am observat ca ati upgradat serverul de cataclysm la 4.3, dar problema ii ca nu stiu ce sa fac de acuma, am un rogue pve de ilvl 337 dar nu cred ca ar face fata la nimic, ce fac ? in ce dungeonuri pot intra?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sco

[android@localhost #1]



Status: Offline
(since 06-10-2021 06:46)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 634, Topics: 82
Location: Russian Federation

Reputation: 120.3
Votes: 12

 
Post Posted: 18-10-2013, 05:27:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura chestie este sã te duci frumos ºi sã începi sã faci reputaþiile pentru 4.3 ºi ceva questuri tot din acelaºi patch ca sã poþi face rost de iteme. Trebuie sã ai minim 380-385 ItemLevel ca sã poþi intra într-un dungeon ºi 385+ pentru a începe raidurile de 10normal.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krayz_reloaded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2016 21:28)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 124, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 133.5
Votes: 9

 
Post Posted: 18-10-2013, 10:46:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reginald wrote:
Singura chestie este sã te duci frumos ºi sã începi sã faci reputaþiile pentru 4.3 ºi ceva questuri tot din acelaºi patch ca sã poþi face rost de iteme. Trebuie sã ai minim 380-385 ItemLevel ca sã poþi intra într-un dungeon ºi 385+ pentru a începe raidurile de 10normal.

mananci c****. nu inteleg cum dracu va puteti plange ca nu va puteti geara pve cand intr'o luna jumate eu care fac doar arene si atat am reusit sa strang 397 ilvl de la 370 pve fara sa stau sa farmez end time si fara sa fac 1 milion gold sa iau jumate de iteme de la ah.
on topic: strange 80k gold atat si cumparati bootsi + wrist + legs de la ah / global, cumpara setu vici de pvp si baga bguri si convertesti honor in justice si iti iei 378 gear. cat despre faptul ca nu te ia lumea la raid ca nu ai achivment: urmareste videourile la scripturile bossilor si vb cu liderii de la raid / minte'i ca e offchar si ca inca nu ai achivment + invata clasa la perfectie mai intai ( adica urmareste 2 zile tot ce gasesti youtube + blizz forum despre orice subiect despre clasa ta ( te ajuta enorm ).
offtopic again : astia care continuati sa va plangeti ca nu va iau aia la raiduri habar nu aveti cum sa dati dps/ heal sa tankati cu clasa voastra si veniti si plangeti pe forum aicea => staffu se apuca sa scripteze firelands in pnm la aproape 400 ilvl tre sa stau sa ma bat cu majordomu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sco

[android@localhost #1]



Status: Offline
(since 06-10-2021 06:46)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 634, Topics: 82
Location: Russian Federation

Reputation: 120.3
Votes: 12

 
Post Posted: 18-10-2013, 11:32:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krayz_reloaded wrote:
Reginald wrote:
Singura chestie este sã te duci frumos ºi sã începi sã faci reputaþiile pentru 4.3 ºi ceva questuri tot din acelaºi patch ca sã poþi face rost de iteme. Trebuie sã ai minim 380-385 ItemLevel ca sã poþi intra într-un dungeon ºi 385+ pentru a începe raidurile de 10normal.

mananci c****. nu inteleg cum dracu va puteti plange ca nu va puteti geara pve cand intr'o luna jumate eu care fac doar arene si atat am reusit sa strang 397 ilvl de la 370 pve fara sa stau sa farmez end time si fara sa fac 1 milion gold sa iau jumate de iteme de la ah.
on topic: strange 80k gold atat si cumparati bootsi + wrist + legs de la ah / global, cumpara setu vici de pvp si baga bguri si convertesti honor in justice si iti iei 378 gear. cat despre faptul ca nu te ia lumea la raid ca nu ai achivment: urmareste videourile la scripturile bossilor si vb cu liderii de la raid / minte'i ca e offchar si ca inca nu ai achivment + invata clasa la perfectie mai intai ( adica urmareste 2 zile tot ce gasesti youtube + blizz forum despre orice subiect despre clasa ta ( te ajuta enorm ).
offtopic again : astia care continuati sa va plangeti ca nu va iau aia la raiduri habar nu aveti cum sa dati dps/ heal sa tankati cu clasa voastra si veniti si plangeti pe forum aicea => staffu se apuca sa scripteze firelands in pnm la aproape 400 ilvl tre sa stau sa ma bat cu majordomu


Te-a lovit ciuma ? Revino-ti pe cale bãi bãiatule. Cine s-a plâns de PvE Gearing ? Eu doar i-am zis ce ar trebuii sã facã, nu cã nu poate sã se geareze deloc. Vã treziþi ºi voi faþa la cearºaf ºi gata, sunteþi mari?

krayz_reloaded wrote:
astia care continuati sa va plangeti ca nu va iau aia la raiduri habar nu aveti cum sa dati dps/ heal sa tankati cu clasa voastra si veniti si plangeti pe forum aicea


Îmi vine sã te jignesc puþin, dar am bunul simþ încât sã nu o fac. Nu mã cobor la mintea voastrã. Când o sã mã vezi jucând în pve, atunci sã mai discuþi despre ºtiutul de a da DPS ºi Heal.

Cât despre bossul din Firelands. Decât pe ãla l-ai vãzut ? Ia, uitã-te mai bine, în Dragon Soul câþi bossi ai ? Pardon, întrebarea asta e atât de grea pentru tine încât nici nu ºtii. Îþi spun eu, 4/7, nu cum zici tu, la aproape 400 ItemLevel faci doar Majordomo din Firelands, Baradin Hold, ai 3/3 bossi. Data viitoare ai grijã ce aberaþii scoþi pe gurã.

Ps: Cauþi sã faci flame ºi nu ºtii cum?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krayz_reloaded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2016 21:28)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 124, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 133.5
Votes: 9

 
Post Posted: 18-10-2013, 11:48:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reginald wrote:
krayz_reloaded wrote:
Reginald wrote:
Singura chestie este sã te duci frumos ºi sã începi sã faci reputaþiile pentru 4.3 ºi ceva questuri tot din acelaºi patch ca sã poþi face rost de iteme. Trebuie sã ai minim 380-385 ItemLevel ca sã poþi intra într-un dungeon ºi 385+ pentru a începe raidurile de 10normal.

mananci c****. nu inteleg cum dracu va puteti plange ca nu va puteti geara pve cand intr'o luna jumate eu care fac doar arene si atat am reusit sa strang 397 ilvl de la 370 pve fara sa stau sa farmez end time si fara sa fac 1 milion gold sa iau jumate de iteme de la ah.
on topic: strange 80k gold atat si cumparati bootsi + wrist + legs de la ah / global, cumpara setu vici de pvp si baga bguri si convertesti honor in justice si iti iei 378 gear. cat despre faptul ca nu te ia lumea la raid ca nu ai achivment: urmareste videourile la scripturile bossilor si vb cu liderii de la raid / minte'i ca e offchar si ca inca nu ai achivment + invata clasa la perfectie mai intai ( adica urmareste 2 zile tot ce gasesti youtube + blizz forum despre orice subiect despre clasa ta ( te ajuta enorm ).
offtopic again : astia care continuati sa va plangeti ca nu va iau aia la raiduri habar nu aveti cum sa dati dps/ heal sa tankati cu clasa voastra si veniti si plangeti pe forum aicea => staffu se apuca sa scripteze firelands in pnm la aproape 400 ilvl tre sa stau sa ma bat cu majordomu


Te-a lovit ciuma ? Revino-ti pe cale bãi bãiatule. Cine s-a plâns de PvE Gearing ? Eu doar i-am zis ce ar trebuii sã facã, nu cã nu poate sã se geareze deloc. Vã treziþi ºi voi faþa la cearºaf ºi gata, sunteþi mari?

krayz_reloaded wrote:
astia care continuati sa va plangeti ca nu va iau aia la raiduri habar nu aveti cum sa dati dps/ heal sa tankati cu clasa voastra si veniti si plangeti pe forum aicea


Îmi vine sã te jignesc puþin, dar am bunul simþ încât sã nu o fac. Nu mã cobor la mintea voastrã. Când o sã mã vezi jucând în pve, atunci sã mai discuþi despre ºtiutul de a da DPS ºi Heal.

Cât despre bossul din Firelands. Decât pe ãla l-ai vãzut ? Ia, uitã-te mai bine, în Dragon Soul câþi bossi ai ? Pardon, întrebarea asta e atât de grea pentru tine încât nici nu ºtii. Îþi spun eu, 4/7, nu cum zici tu, la aproape 400 ItemLevel faci doar Majordomo din Firelands, Baradin Hold, ai 3/3 bossi. Data viitoare ai grijã ce aberaþii scoþi pe gurã.

Ps: Cauþi sã faci flame ºi nu ºtii cum?

sa iti amintesc nenumaratele topicuri facut de plangaciosi ca nu se pot geara sau ca chaos orb costa prea mult sa bage heroice topicuri in care erau 5 pagini de flame in urma carora vine zhol cu un raspuns sec ca defapt fl vrea serveru nu boss nou in ds ca sunt prea putine guilde care pot face pe 25heroic zonozz cand si pe blizz era infect sa faci zonozz 25hc? pt ca blizz asa a vrut sa faca DS 25heroic sa fie epic si a fost intr'o oarecare masura.
cat despre flame esti nebun daca tu pui botu si te c*** pe tine ca ti'am zis ca ai mancat c**** in momentul in care zici ca pt ds10N tre sa ai 385 ilvl ca altfel nu te ia lumea la raid ( asta era singura parte a mesajului meu ADRESATA TIE "mananci C****" ) cealalata parte a mesajului era pt toti frustratii si plangaciosii care nu pot sa isi faca gear ca sutn inapti ( sunt o gramada pe server)
+ ca nu stau sa fac saptamanal 4/4 pe toate dificultatile pt ca nu sunt disperat de wow ca tine ( se deduce din context ca esti nebun dupa wow atata timp cat tu stai fie cu guilda fie cu globalu zi de zi sa faci cate un ds, fl , intrebare: "nu te'ai plictisit de aceeasi monotonie ?" ) ( pve e doar o alternativa pt mine cand nu e lume la arene)


 
Staff message (aste):
 
+1 warn pt flame. chill! poti sa-i reprosezi ceva si cu limbaj adecvat si civilizat.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kvll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2015 10:23)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 68, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 48.4
Votes: 3

 
Post Posted: 18-10-2013, 12:40:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc de raspunsuri, deci practic trebuie sa o iau de la capat - , intr-un fel nu mai joc rogue ca nu e clasa mea preferata, raman pe druid heal - .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anotimp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2014 09:34)
Joined: 04 Oct 2011
Posts: 163, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 167.3
Votes: 6

Post Posted: 18-10-2013, 18:59:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fa si tu ce fac aia cu 60 k hp: join bgs
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 18-10-2013, 20:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer acum , cand vad discutii de genul asta imi doresc ca Blizzard sa fi facut o optiune pt setat dificultatea la Wow ( sau pe Freakz ) , ceva in genul :

Retardat > newb > normal > hard > impossible > asian > HKP -

Si cand faci gear max ce ? urli dupa ca nu ai ce face ?! Stiti doar vorba aia : distractia intr-o calatorie e drumul pe care il parcurgi , nu cat de repede ajungi la destinatie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 19-10-2013, 19:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reputatii, questuri in molten front si dupa incepi cu et.

P.S: Padurare, multumim de reclama.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by drodu, 19 October 2013 17:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 01-10-2024, 18:41:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x