User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message173914
Quentinz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 14:16)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 53, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 1

 
Post Posted: 14-11-2013, 21:18:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flavviws - accepted
zedock - accepted




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delialol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2016 14:51)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 99, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 124.3
Votes: 8

 
Post Posted: 15-11-2013, 06:03:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

and me??? sunt pe pagina anterioara..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 15-11-2013, 07:46:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ex / Exu / Exule, vreau un raspuns, ceva lup ??


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quentinz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 14:16)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 53, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 1

 
Post Posted: 15-11-2013, 18:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flawsorry wrote:



leaga contul de pe forum cu cel din joc




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delialol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2016 14:51)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 99, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 124.3
Votes: 8

 
Post Posted: 16-11-2013, 09:53:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Ion Paul
Locatia: Bucuresti
Varsta: 17
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana foarte sociabila cu toate ca petrec mult timp in fata calculatorului.Ma ocup in timpul liber cu web development fiind un freelancer de mic.Wow-ul il joc pentru relaxare si pentru amuzament

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drdxd
Nume character: Drdxd
Clasa: Druid
Rasa: Troll
Main spec: Feral Tank/Feral DPS (am toate specurile si le joc in combinatia asta tank/balance si feral dps/healer)
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Balance/Healer
Screenshot cu interfata: http://i42.tinypic.com/be8mx1.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i39.tinypic.com/4g3p6f.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i42.tinypic.com/11tbfa8.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): feral dps - joc la mastery / tank - dodge (nu tin nici macar un socket cu stamina...prefer sa rezist decat sa am HP degeaba + ca ma ajuta mult kirilu) / healer si balance joc la haste/mastery

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Pentru PVE raids complete
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca eu caut o guilda adevarata si buna din toate punctele de vedere , iar voi cautati oameni seriosi si dornici de PVE
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Tufultz/Nam/Juhziz (il cunosc de pe TBC)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC/WOTLK/CATA 406 full (mai putin council din bot)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : The Betrayers (prea multa ipocrizie) / Blue World (s-a destramat) / We play naked (s-a destramat)

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Core AMD quad de 3.4 , placa video de 1gb
FPS: 60 si la raidurile de 25 cu totu la ultra
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vedma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2016 12:03)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 15
Location: undevaaa departeeeeeee

Reputation: 8
Votes: 4

 
Post Posted: 16-11-2013, 17:46:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele: camelia
Locatia: brasov
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Ultimul an de liceu,fire sociabila,calma( foarte rar ma enervez). in timpul liber;wow,citit,scris,desenat,iesit.

Informatii caracter:
Nume character: sorceus
Clasa: mage
Rasa: blood elf
Main spec;fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): arcane.a fost primul meu spec inainte sa ma apuc de fire il stiu destul de bine(presence of mind,arcane power.spam arcane blast=burst(mai adaugam,volcanic potion,mana gem=increase spell power 2%,manusa enginering).apoi 3 arcane blast,1 arcane barrage( prefer arcane baraje pentru ca durara de cast e mai mica decat in arcane missles unde pierzi 2k dps pana castezi) la 30% mana low se da evocation.
( 46k zon oz 25 hc fara reforge in arcane,am avut reforge de fire in raid).
Armoy link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sorceus
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/?t=postupload
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/view.php?pic=33c2fr5&&s=5#.Uod-yNL8Gmg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://tinypic.com/view.php?pic=15qwuvp&&s=5#.UoeCrNL8Gmg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Rotatie;pyro( crit mass),living bomb nelipsit de pe target,spam fireball,combustia( volcanic,manusa=ptr cei care au engineriing,insignia,trinketul cu mastery,ignite(prind 50k) si pyro crit)fireball.joc la haste si crit.
stats:haste 18,71%(1836),hit-17,39%,crit-31,42%(+11.47% crit chance) mastery-12,99%

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca este cea mai buna guilda de pe server(dovada fiind ultimul event pve).nu sunt pupincurista,dar asta e realitatea.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca este o guilda serioasa cu full progress hc si cam asta isi doresc toti playerii pasionati de pve.acuma depinde de voi daca ma incadrez in cerinte sau nu.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : angryz,nam,thetank,deadbreath
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da sunt disponibila.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): am inceput sa joc abia de pe cata(4.06),dar nu m-am ocupat serios de mag.am inceput serios abia pe patchul asta sa joc pe mage.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Dunken badgners( guilda pvp,nu era actiune)
Perverts( prea multe certuri si unii am plecat)
true story( destramare)
inspiration( destramare din cauza unor dispute)
minahonda( ne-am reunit majoritatea membriilor din inspiration,dar s-a destramat in final)

Alte mentiuni nu am alte mentiuni:)
Specificatiile calculatorului: intel(R)Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.70 GHZ RAM:4.00GO
FPS:60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: nu am nici o intrebare:)
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 16-11-2013, 17:57:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ sorceus , drdxd - acceptati


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2013, 16:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam urmatoarele clase:


Paladin Protection
Paladin Retribution
Paladin Holy
Rogue
Shaman Restoration
Priest Shadow
Death Knight Unholy
Druid Balance
Warlock Destruction
Mage Fire



Last edited by Exu Soso on 20-11-2013, 00:32:16; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 18:07)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 482, Topics: 53
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 278.1
Votes: 15

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-11-2013, 21:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele: Marin
Locatia: Cluj
Varsta: 21
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Student in ultimul an,imi place sa ies sa ma distrez si sa imi petrec timpul cu prieteni.
Informatii caracter:
Nume character: Katalyna
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec : Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral Dps , stiu juca bine ,adica stiu sa ma misc si rotatia.Am jucat si joc pe specul feral de cate ori am posibilitatea imi place dar prefer specul resto.
Armoy link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Katalyna
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/9bOR7kw
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/9bOR7kw
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 3x lifeboom pe tank,wild growth si swiftmend cand mai multi playeri iau dmg, si in rest rejuvenation si regrowth.Statusurile : 2005 haste ,mastery 28 %

Guilda , Progres si Activitate

De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca am vazut ca guilda voastra are oameni cu umeri pe cap si ati castigat eventurile.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca este o guilda serioasa cu full progress hc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cred.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc druid resto de pe TBC ,unde am facut full BT/Sunwell full.Wotlk full 10h/25h.Cata 4.0.6 toti bosi care erau pe Freakz.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Aeon-Nox , am plecat deoarece dupa eventul castigat lumea a inceput sa nu mai intre si se facea doar 10h.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Pentium(R) Dual Core-CPU 2.8 GHz 8Gb Placa video Nvidia GeForce 2 gb
FPS: 60-80
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 19-11-2013, 11:07:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katalyna wrote:
Numele: Marin
Locatia: Cluj
Varsta: 21
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Student in ultimul an,imi place sa ies sa ma distrez si sa imi petrec timpul cu prieteni.
Informatii caracter:
Nume character: Katalyna
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec : Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral Dps , stiu juca bine ,adica stiu sa ma misc si rotatia.Am jucat si joc pe specul feral de cate ori am posibilitatea imi place dar prefer specul resto.
Armoy link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Katalyna
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/9bOR7kw
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/9bOR7kw
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 3x lifeboom pe tank,wild growth si swiftmend cand mai multi playeri iau dmg, si in rest rejuvenation si regrowth.Statusurile : 2005 haste ,mastery 28 %

Guilda , Progres si Activitate

De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca am vazut ca guilda voastra are oameni cu umeri pe cap si ati castigat eventurile.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca este o guilda serioasa cu full progress hc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cred.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc druid resto de pe TBC ,unde am facut full BT/Sunwell full.Wotlk full 10h/25h.Cata 4.0.6 toti bosi care erau pe Freakz.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Aeon-Nox , am plecat deoarece dupa eventul castigat lumea a inceput sa nu mai intre si se facea doar 10h.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Pentium(R) Dual Core-CPU 2.8 GHz 8Gb Placa video Nvidia GeForce 2 gb
FPS: 60-80
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):



Acceptat.



Last edited by Exu Soso on 21-11-2013, 02:31:17; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
seradi96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2017 16:20)
Joined: 25 Jan 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 5

 
Post Posted: 19-11-2013, 21:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii Personale
Numele: Serban Andrei
Locatia: Bacau
Varsta: 17 ( aproape 18 )
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt calm , nu dau rage , sunt sociabil , destul de activ , matur , tin la gluma , joc wow de cand a aparut TBC , am jucat pe Blizz cu unchiul meu pana cand a aparut MoP , iar de atunci m`am mutat pe freakz.

Informatii despre caracter
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zauk
Nume character: Zauk
Clasa: Druid
Rasa: Troll (deoarece am pasiva Berserking)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Balance (binisor , nu prea am gear de balance)
Screenshot cu interfata: http://i.imgur.com/YEKxthV.jpg?1
Screenshot cu /played (print complet): http://i.imgur.com/mAYFwEA.jpg?1
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Rotatie: 3x Lifebloom pe tank , Nourish / Regrowth ca sã resetez Lifebloomul. Wild Growth(il mai folosesc cand se reseteaza cd-u) ºi Swiftmend cand raidul ia damage AoE . Rejuvenation pe cei care iau damage, in special sã fie activat pe minim 3 persoane din raid pentru a benificia de bonusul din Nature's Bounty pentru a casta mai rapid Nourish ca sa pot reseta Lifebloom pe tank si pe off-tank daca exista. Când se activeazã Clearcasting folosesc Healing Touch deoarece consuma prea multa mana ca sa spamez. Stats:Intelect>Mastery>Crit>Haste>Spirit , Haste 2011 , SP 10,3k , Crit 18% , Mastery 1216 .

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Joc de ceva timp pe freakz , dar am jucat mai mult pvp pe cand era 3.3.5 . Cand m`am apucat cu prietenul meu de pve , mi`a placut mult , si vroiam sa intru in guilde foarte tari , dar nu am avut gear . Iar acuma mi`am pus obiectiv sa intru in INL , am facut gear . Si stiu ca guilda este serioasa si de mult caut o guilda serioasa si cu respect.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cred ca cunosc pe nimeni , m`am axat pe 3.3.5 pe pvp + eram la Alliance . Iar acuma ca am trecut la hoarda m`ai cunosc eu cativa playeri cunoscuti dar nu cred ca sunt in INL.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Oarecum , Sambata nu cred , Luni-Vineri am antrenament la kickbox , de la ora 21:00 pot intra in WoW. Deci Vineri (pot fi on pana seara tarziu) si Duminica sunt on pana la ora 23:20 .
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Depinde cand , deoarece am antrenamente.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Nu prea am apucat sa fac pve , deoarece cand era 3.3.5 am facut pvp , iar pe charu asta nu am progrese din pve. Pe alt char am .
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : BadCompany s`a destramat si s`a facut BadExample , iar dupa si guilda asta s`a destramat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor AMD Atholm(tm) II x2 240 procesor 2.80GHz . Ram 4gb(si vreu sa fac un upgrade) , Placa Video : NVIDIA GeForce GTC 430 2,2 GB (2258 MB)
FPS: 15-25FPS la Ultra cu toate addonurile , iar la high 25-40FPS.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 20-11-2013, 00:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

seradi96 wrote:
Informatii Personale
Numele: Serban Andrei
Locatia: Bacau
Varsta: 17 ( aproape 18 )
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt calm , nu dau rage , sunt sociabil , destul de activ , matur , tin la gluma , joc wow de cand a aparut TBC , am jucat pe Blizz cu unchiul meu pana cand a aparut MoP , iar de atunci m`am mutat pe freakz.

Informatii despre caracter
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zauk
Nume character: Zauk
Clasa: Druid
Rasa: Troll (deoarece am pasiva Berserking)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Balance (binisor , nu prea am gear de balance)
Screenshot cu interfata: http://i.imgur.com/YEKxthV.jpg?1
Screenshot cu /played (print complet): http://i.imgur.com/mAYFwEA.jpg?1
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Rotatie: 3x Lifebloom pe tank , Nourish / Regrowth ca sã resetez Lifebloomul. Wild Growth(il mai folosesc cand se reseteaza cd-u) ºi Swiftmend cand raidul ia damage AoE . Rejuvenation pe cei care iau damage, in special sã fie activat pe minim 3 persoane din raid pentru a benificia de bonusul din Nature's Bounty pentru a casta mai rapid Nourish ca sa pot reseta Lifebloom pe tank si pe off-tank daca exista. Când se activeazã Clearcasting folosesc Healing Touch deoarece consuma prea multa mana ca sa spamez. Stats:Intelect>Mastery>Crit>Haste>Spirit , Haste 2011 , SP 10,3k , Crit 18% , Mastery 1216 .

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Joc de ceva timp pe freakz , dar am jucat mai mult pvp pe cand era 3.3.5 . Cand m`am apucat cu prietenul meu de pve , mi`a placut mult , si vroiam sa intru in guilde foarte tari , dar nu am avut gear . Iar acuma mi`am pus obiectiv sa intru in INL , am facut gear . Si stiu ca guilda este serioasa si de mult caut o guilda serioasa si cu respect.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cred ca cunosc pe nimeni , m`am axat pe 3.3.5 pe pvp + eram la Alliance . Iar acuma ca am trecut la hoarda m`ai cunosc eu cativa playeri cunoscuti dar nu cred ca sunt in INL.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Oarecum , Sambata nu cred , Luni-Vineri am antrenament la kickbox , de la ora 21:00 pot intra in WoW. Deci Vineri (pot fi on pana seara tarziu) si Duminica sunt on pana la ora 23:20 .
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Depinde cand , deoarece am antrenamente.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Nu prea am apucat sa fac pve , deoarece cand era 3.3.5 am facut pvp , iar pe charu asta nu am progrese din pve. Pe alt char am .
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : BadCompany s`a destramat si s`a facut BadExample , iar dupa si guilda asta s`a destramat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor AMD Atholm(tm) II x2 240 procesor 2.80GHz . Ram 4gb(si vreu sa fac un upgrade) , Placa Video : NVIDIA GeForce GTC 430 2,2 GB (2258 MB)
FPS: 15-25FPS la Ultra cu toate addonurile , iar la high 25-40FPS.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -



Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stephanutz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2020 13:37)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 65
Votes: 2

 
Post Posted: 22-11-2013, 19:30:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Stefan Plopianu
Locatia: Braila
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Calm, sociabil, glumet..cat despre wow.. joc din vanilla pe private ..nu prea stiam atunci cu ce se mananca wow...in tbc am terminat contentul dupa m-am apucat de dota , mai jucam si wow dar doar raiduri..m-am lasat de wow o vreme(inceputul wotlk) pentru ca am intrat in echipa de skirmish a TeG si ca rezerva... dupa un timp nu am mai putut juca dota din cauza liceului...am revenit la wow ..pe care in wotlk am terminat tot contentu, fost light of dawn pe freakz( mcsky- mage fire /hkp( am plecat ca am inceput facultatea)). Pe Cata am avut tentative de pve tot pe freakz dar cererea de ilvl a fost enorma si am zis sa trec pvp pe molten( warsong 2500+ rating pe hunter/rogue). Pentru ca am terminat cu facultatea m-am reapucat de wow pe freakz. Healul a fost ce-a mai mare placere a mea avand o pasiune pentru druid.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Carrysmatic
Nume character: Carrysmatic
Clasa: Druid
Rasa: Troll ( berzerking)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Balance( nu prea ma pasioneaza , stiu sa joc stiu rotatie si prioritati doar ca pe langa faptul ca nu am gear nu prea imi place... dar cum toti trebuie sa facem sacrificii pot strange gear si sa imi fac un spec viabil ptr raiduri)
Screenshot cu interfata: http://i42.tinypic.com/2lbi81k.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i40.tinypic.com/30wvais.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): In primul rand lichbloom pe tank( la focus) / refreshuit cu regrowth( cand e clearcasting) sau nourish, rejuvenation pe playerii care vor lua dmg, wild growth cu 1-2 sec inainte de un aoe combinat cu swiftmend, procul de Harmony e pus in Power Aura Classic sa imi arate cat mai am din el si incerc sa il tin activat mai mereu pentru 17% incr heal. Cand raidul ia dmg aoe masiv, tree form rejuv+ wild growth+siftmend ( ptr Harmony)+proc trinket + volcanic pot si tranquility. Barskin pentru incomming dmg sa il mitighez cat mai mult.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Guild axata pe progres, sistem dkp , reguli clare.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Nu exista persoane potrivite pentru guilde, exista guilde care sunt potrivite pentru playeri.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cunosc pe nimeni in aceasta guilda.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Bineinteles
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Bineinteles.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC- full content/ cred ca ...sunwell nu l-am facut foarte des...nu mai tin minte sincer. Wotlk full-- cu HKP / nume: Mcsky fire mage. am sters charul pentru ca sunt idiot. Cata 4.0.6 bh..bwd primii 3 bosi sigur doar pe N/ nu am fost captivat de pve pe vremea aceea, aveam alte pe cap si nici nu mi-a placut .
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Dark nightwish ( plina de alturi si aceiasi oameni care faceau raiduri), Legiune ( un prieten m-a invitat acolo pentru level - )

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Laptop Acer, 2.2ghz, ati radeon 5470 hd pe 512mb, ram 3gb . Vechi de 3 ani...am jucat bf3 la 40 fps sunt mandru de el a trecut prin vremuri dure ( crysis 1/2 , BF 2/3, CoD toate)
FPS: Capped la 60 constant
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: No brainer sau motivat si un pic mai low?
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Stiu ca nu am 395 ilvl, stiu ca majoritatea vrea sa faca raiduri cu oameni gearati care au luat itemele din ds pentru ca ii trebuia pe alt..dar e primul meu char si mereu am fost elitist ( cel putin 2 zile am stat cu Qiu / Asiria/Sayanu/Awayx la lk 25hc incercand sa facem tactica sa mearga). Ah si ..stiu ca nu am full leather si ca e bine sa ai 5% int in plus, stiu asta toata lumea zice ca daca nu ai aia 5% esti degeaba, am fost locul 3 la heal in DS 25hc ieri la morchok.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2013, 19:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stephanutz wrote:
Informatii personale
Numele: Stefan Plopianu
Locatia: Braila
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Calm, sociabil, glumet..cat despre wow.. joc din vanilla pe private ..nu prea stiam atunci cu ce se mananca wow...in tbc am terminat contentul dupa m-am apucat de dota , mai jucam si wow dar doar raiduri..m-am lasat de wow o vreme(inceputul wotlk) pentru ca am intrat in echipa de skirmish a TeG si ca rezerva... dupa un timp nu am mai putut juca dota din cauza liceului...am revenit la wow ..pe care in wotlk am terminat tot contentu, fost light of dawn pe freakz( mcsky- mage fire /hkp( am plecat ca am inceput facultatea)). Pe Cata am avut tentative de pve tot pe freakz dar cererea de ilvl a fost enorma si am zis sa trec pvp pe molten( warsong 2500+ rating pe hunter/rogue). Pentru ca am terminat cu facultatea m-am reapucat de wow pe freakz. Healul a fost ce-a mai mare placere a mea avand o pasiune pentru druid.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Carrysmatic
Nume character: Carrysmatic
Clasa: Druid
Rasa: Troll ( berzerking)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Balance( nu prea ma pasioneaza , stiu sa joc stiu rotatie si prioritati doar ca pe langa faptul ca nu am gear nu prea imi place... dar cum toti trebuie sa facem sacrificii pot strange gear si sa imi fac un spec viabil ptr raiduri)
Screenshot cu interfata: http://i42.tinypic.com/2lbi81k.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i40.tinypic.com/30wvais.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): In primul rand lichbloom pe tank( la focus) / refreshuit cu regrowth( cand e clearcasting) sau nourish, rejuvenation pe playerii care vor lua dmg, wild growth cu 1-2 sec inainte de un aoe combinat cu swiftmend, procul de Harmony e pus in Power Aura Classic sa imi arate cat mai am din el si incerc sa il tin activat mai mereu pentru 17% incr heal. Cand raidul ia dmg aoe masiv, tree form rejuv+ wild growth+siftmend ( ptr Harmony)+proc trinket + volcanic pot si tranquility. Barskin pentru incomming dmg sa il mitighez cat mai mult.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Guild axata pe progres, sistem dkp , reguli clare.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Nu exista persoane potrivite pentru guilde, exista guilde care sunt potrivite pentru playeri.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu cunosc pe nimeni in aceasta guilda.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Bineinteles
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Bineinteles.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC- full content/ cred ca ...sunwell nu l-am facut foarte des...nu mai tin minte sincer. Wotlk full-- cu HKP / nume: Mcsky fire mage. am sters charul pentru ca sunt idiot. Cata 4.0.6 bh..bwd primii 3 bosi sigur doar pe N/ nu am fost captivat de pve pe vremea aceea, aveam alte pe cap si nici nu mi-a placut .
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Dark nightwish ( plina de alturi si aceiasi oameni care faceau raiduri), Legiune ( un prieten m-a invitat acolo pentru level - )

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Laptop Acer, 2.2ghz, ati radeon 5470 hd pe 512mb, ram 3gb . Vechi de 3 ani...am jucat bf3 la 40 fps sunt mandru de el a trecut prin vremuri dure ( crysis 1/2 , BF 2/3, CoD toate)
FPS: Capped la 60 constant
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: No brainer sau motivat si un pic mai low?
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Stiu ca nu am 395 ilvl, stiu ca majoritatea vrea sa faca raiduri cu oameni gearati care au luat itemele din ds pentru ca ii trebuia pe alt..dar e primul meu char si mereu am fost elitist ( cel putin 2 zile am stat cu Qiu / Asiria/Sayanu/Awayx la lk 25hc incercand sa facem tactica sa mearga). Ah si ..stiu ca nu am full leather si ca e bine sa ai 5% int in plus, stiu asta toata lumea zice ca daca nu ai aia 5% esti degeaba, am fost locul 3 la heal in DS 25hc ieri la morchok.



Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ConteleMistrie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-04-2018 18:22)
Joined: 02 May 2012
Posts: 260, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 24.4
Votes: 32

Post Posted: 23-11-2013, 17:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Mihai
Locatia: Drobeta Turnu Severin
Varsta: 24
Pe scurt cateva lucruri despre tine: un trantor cu mult timp liber. imi place sa joc fotbal / sa ma uit la fotbal @tv / sa joc pc games / sa sparg seminte

Informatii despre character
Armory link: Aici
Nume character: Mistrie
Clasa: Warlock
Rasa: Undead
Main spec: Destro
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Demo/Affli ( ~ la fel de ok ca si destro)
Screenshot cu interfata: -
Screenshot cu /played (print complet): Aici
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Aici era undeva la ~34,5 dar s-a mai bagat un warlock pe acelasi dummy si numai puteam da conflagrate.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): rotatie soul burn+soul harvest(inainte sa inceapa encounter)-->soul fire instant-->coe-->bane-->immolate-->confla-->cb-->inci x2-->confla (intre cast'uri mai strecor si un corruption). stats 17% hit/26,50%haste (30%cu di) restul crit.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : mai intai de ce vreau sa fac pve..am avut 2.8k rate 2v/2k 3v dar de cand rogu pica orice in open mi-am dat seama ca pvp e degeaba; asa m-am gandit ca ar fi fun sa ma axez doar pe pve..si daca tot o fac de ce nu in cea mai buna guilda de pe freakz?
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : daca sunt potrivit sau nu voi decideti; eu zic ca sunt destul de vaccinat.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : stiu mai multi..Juhziz one of them.
Te incadrezi programului nostru de raids? : da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : daca se anunta devreme si sunt acasa da, de ce nu.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc am jucat putin si nu am apucat sa fac prea multe, doar kara/gruul/mgt/hyjal..bt n-am apucat full. Wotlk am facut tot pe nm, pe hc imi lipseste LK. Cata 4.0.6 nuprea am jucat..oricum..bot e inchis/bwd nu merge nici draq.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : de cand sunt pe freakz am fost doar in 2 guilde, Ground zero respectiv Blue World..majoritatea din bw s-au mutat la ali sapt trecuta, si asa am ramas fara guild.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: -
FPS: 60+ (dar joc tot la low)
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -


Mistrie
Contelevagin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 25-09-2024, 22:21:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x