User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message164846
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 23-11-2013, 17:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mistrie - Acceptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 24-11-2013, 00:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam urmatoarele clase:


Paladin Protection 4P Bonus + off-spec
Paladin Retribution 4P Bonus + off-spec
Paladin Holy 4P Bonus + off-spec
Rogue
Priest Shadow + off-spec
Death Knight Unholy + off-spec
Druid Balance + off-spec
Warlock Destruction
Mage Fire 4P Bonus
Hunter Survival



Last edited by Exu Soso on 24-11-2013, 17:49:11; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 24-11-2013, 11:46:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Marian
Locatia: Rosiori de Vede
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Un tip care pierde 75% din timp pe WoW iar restu de 25% la servici.

Informatii despre character
Armory link: FA
Nume character: FA
Clasa: Shaman
Rasa: Goblin
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental ( 70% si ma documentez pentru a invata din ce in ce mai bine )
Screenshot cu interfata: Interfata
Screenshot cu /played (print complet): Played
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: DPS Offspec
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Consider ca shamanu resto nu are o rotatie anume la dat heal , ci doar prioritati pe speluri pentru a face cat mai eficient shamanu resto ( Ripitide care reduce cast time la urmatoarele speluri Greater Healing Wave si Healing Wave , Earth Shield care se tine in permanenta pe tank ( dar aici intervine o alta situatie cand in raid sunt 2 shamani resto , unu dintre ei va trebuii sa tina Earth Shield pe off tank sau daca nu exista, se va da pe un range dps pentru reduct pushback cu 30% , Chain Heal este un heal aoe care da heal la 3 playeri din jurul targetului nostru ( destul de ajutator in raid ) , Healing Rain aoe heal pe toti playeri care stau in interiorul cercului creat. Deasemenea totemele la shaman se pun in functie de componenta raidului care daca are in componenta mai multi shamani ( indiferent de spec ) totemele vor trebui puse incat raidu sa beneficieze de cat mai multe bonusuri de la shman , singurul totem pe care shamanu resto nul schimba este Healing Stream Totem care ajuta la refacerea hp-ului raidului si in combinatie cu glyph acesta da 195 rezistenta la dmg frost , fire si nature. Stats la care joc eu sunt urmatoarele Haste > Mastery > Crit

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Doresc sa fac parte din cea mai buna guilda de pe server si sa demonstrez ca nu am jucat degeaba 6 ani de zile WoW, vreau sa ajung la un nivel cat mai inalt alaturi de cei mai buni
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : nu cred ca am puterea de a decide sau nu daca sunt potrivit pentru INL decizia este intotalitate a voastra
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : da pe Dyne de cativa ani buni
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Oricand nu am program la servici
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): full progres pe wotlk si cata altauri de Specii si pe tbc am jucat pvp mai mult
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii ( vreau sa fac un pas mai sus deoarece pe 4.3.4 nu prea a mers bine in guild )

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS: 40 - 50
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am intrebari
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Nu am facut nici un ss la vreun anumit boss cu mine in prin plan ca heal ce se vede in recount sunt doar dps , dar sunt dispus sa merg la un test pe 10 n sa vedeti ce pot si cum ma descurc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quentinz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 14:16)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 53, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 1

 
Post Posted: 24-11-2013, 17:41:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exemplu wrote:
Informatii personale
Numele: Marian
Locatia: Rosiori de Vede
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Un tip care pierde 75% din timp pe WoW iar restu de 25% la servici.

Informatii despre character
Armory link: FA
Nume character: FA
Clasa: Shaman
Rasa: Goblin
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental ( 70% si ma documentez pentru a invata din ce in ce mai bine )
Screenshot cu interfata: Interfata
Screenshot cu /played (print complet): Played
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: DPS Offspec
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Consider ca shamanu resto nu are o rotatie anume la dat heal , ci doar prioritati pe speluri pentru a face cat mai eficient shamanu resto ( Ripitide care reduce cast time la urmatoarele speluri Greater Healing Wave si Healing Wave , Earth Shield care se tine in permanenta pe tank ( dar aici intervine o alta situatie cand in raid sunt 2 shamani resto , unu dintre ei va trebuii sa tina Earth Shield pe off tank sau daca nu exista, se va da pe un range dps pentru reduct pushback cu 30% , Chain Heal este un heal aoe care da heal la 3 playeri din jurul targetului nostru ( destul de ajutator in raid ) , Healing Rain aoe heal pe toti playeri care stau in interiorul cercului creat. Deasemenea totemele la shaman se pun in functie de componenta raidului care daca are in componenta mai multi shamani ( indiferent de spec ) totemele vor trebui puse incat raidu sa beneficieze de cat mai multe bonusuri de la shman , singurul totem pe care shamanu resto nul schimba este Healing Stream Totem care ajuta la refacerea hp-ului raidului si in combinatie cu glyph acesta da 195 rezistenta la dmg frost , fire si nature. Stats la care joc eu sunt urmatoarele Haste > Mastery > Crit

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Doresc sa fac parte din cea mai buna guilda de pe server si sa demonstrez ca nu am jucat degeaba 6 ani de zile WoW, vreau sa ajung la un nivel cat mai inalt alaturi de cei mai buni
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : nu cred ca am puterea de a decide sau nu daca sunt potrivit pentru INL decizia este intotalitate a voastra
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : da pe Dyne de cativa ani buni
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Oricand nu am program la servici
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): full progres pe wotlk si cata altauri de Specii si pe tbc am jucat pvp mai mult
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii ( vreau sa fac un pas mai sus deoarece pe 4.3.4 nu prea a mers bine in guild )

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS: 40 - 50
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am intrebari
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Nu am facut nici un ss la vreun anumit boss cu mine in prin plan ca heal ce se vede in recount sunt doar dps , dar sunt dispus sa merg la un test pe 10 n sa vedeti ce pot si cum ma descurc



Fa - Respins

In primul rand shamanul tau nu este main char , din cate vad dk-ul este main la tine, cat despre shaman nu ai hagara & zon'ozz HC nici ultraxion pe normal macar. momentan recrutam doar shamani cu experienta adica cu achiev de full hc, cat despre offspecul tau de elemental...mai ai de lucrat la el.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 24-11-2013, 18:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Vlad
Locatia:Craiova
Varsta:18
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Calm,sociabil activ,pregatit pentru orice provocare

Informatii despre character
Armory link:Click
Nume character:Dedric
Clasa:Priest
Rasa:Blood Elf
Main spec:Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Disci(destul de bine)
Screenshot cu interfata: Click
Screenshot cu /played (print complet):Click
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:-
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Pe un healar nu exista o rotatie anume;Stats: Intelect>Spirit>Haste 12,5%>Mastery>Haste>Crit

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Este o guilda foarte buna si sunt dornic de progres cu aceasta guilda
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Ma consider o persoana potrivita pentru inl deoarece sunt calm cumpatat si rar gresesc
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Jenzul,Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe 4.0.6 am jucat warlock am avut full progres,iar pe patchul acesta am decis sa dau reroll la priest avand full progres si pe acesta.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : The Revengers,nu pot sa dau un motiv anume

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Core Processor 2,30 GHz 4.00 GB (RAM)
FPS: 40-60 fps
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu,am intrebari
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 24-11-2013, 22:12:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daeron wrote:
Informatii personale
Numele:Vlad
Locatia:Craiova
Varsta:18
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Calm,sociabil activ,pregatit pentru orice provocare

Informatii despre character
Armory link:Click
Nume character:Dedric
Clasa:Priest
Rasa:Blood Elf
Main spec:Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Disci(destul de bine)
Screenshot cu interfata: Click
Screenshot cu /played (print complet):Click
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:-
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Pe un healar nu exista o rotatie anume;Stats: Intelect>Spirit>Haste 12,5%>Mastery>Haste>Crit

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Este o guilda foarte buna si sunt dornic de progres cu aceasta guilda
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Ma consider o persoana potrivita pentru inl deoarece sunt calm cumpatat si rar gresesc
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Jenzul,Magefreakz
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe 4.0.6 am jucat warlock am avut full progres,iar pe patchul acesta am decis sa dau reroll la priest avand full progres si pe acesta.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : The Revengers,nu pot sa dau un motiv anume

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Core Processor 2,30 GHz 4.00 GB (RAM)
FPS: 40-60 fps
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu,am intrebari
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat 2 saptamani in probe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeParanoia

[Death Stalker]



Status: Offline
(since 04-10-2022 17:37)
Joined: 11 Aug 2012
Posts: 1058, Topics: 81
Location: Craiova

Reputation: 1612.4
Votes: 100

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-11-2013, 17:36:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Gabi
Locatia: Craiova
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sociabil, descurcaret, glumet, foarte competitiv.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathrage
Nume character: Deathrage
Clasa: Rogue
Rasa: Undead
Main spec: Combat
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Subtlety - binishor, mai mult pvp.
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/tfbK1xc
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/tfbK1xc
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://imgur.com/UAPCyjI
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Incep cu 3 SS dupa care dau S&D, apoi SS pana fac 4 cp dupa care dau ReV si Eviscerate. Daca am 3 cp dau SS si fac 5 cp nu mai dau cu ReV dau direct Eviscerate; S&D up tot timpul; AR si KS la cd, dar nu in acelasi timp.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda serioasa care isi respecta playerii.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Guildele de top merita playeri pe masura.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Bizbizz, Jenzul, Dedric.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am jucat si TBC si WTLK, dar pe Freakz joc de pe 4.0.6 de unde pana in momentul de fata am full progres.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : The Revengers

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: I5 2.4 Ghz; 4GB RAM; 1GB placa video.
FPS: 40-60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 25-11-2013, 17:39:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Deathrage - Acceptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 25-11-2013, 21:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeParanoia wrote:
Informatii personale

Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Incep cu 3 SS dupa care dau S&D, apoi SS pana fac 4 cp dupa care dau ReV si Eviscerate. Daca am 3 cp dau SS si fac 5 cp nu mai dau cu ReV dau direct Eviscerate; S&D up tot timpul; AR si KS la cd, dar nu in acelasi timp.



Un mic tip, daca e binevenit: incepi cu 3 SS, SnD , apoi dai ss pana ai ajuns la energy starve, folosesti KS si apoi AR.Castigi cateva secunde de CD la KS si AR, cam asta e ideea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-11-2013, 13:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Bogdan
Locatia: Tecuci
Varsta: 19(soon)
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt un lesinat care sufera in durotar la specimenii de genul Rewka. La prima vedere par o suferinta penala, cu timpul parerea se va schimba si voi fi etichetat ca un moldovean prietenos si cu simtul umorului. Ma joc lol in timpul liber si soon ma voi reapuca(accountu` meu e platit pana in 2015 si am chare pe Sunstrider, respectiv Sylvanas) si de retail(cand se va schimba si expansiunea).
Informatii despre character
Armory link: here
Nume character: Snupeeh
Clasa: Paladin
Rasa: Tauren
Main spec: Retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Protection(ma descurc atunci cand trebuie) / Holy incomplet(am preferat sa las la altii itemele)
Screenshot cu interfata: here
Screenshot cu /played (print complet): Se vede la Wow Characters la forum account.
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Am ceva probleme cu PC si pana joi rezolv eu. Am unul recent cand dadeam cu Trespect la Training Dummy here. Stiu, e mai mult de 5 milioane, dar il am pe el martor ca am dat acolo. -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): paladinul nu are o rotatie ci o lista de prioritati, depinde ce si cum iti procuie. Daca ti-au procuit esti zeul recountului, daca nu ti-au procuit esti pe un loc inferior in recount si multi te considera inapt(pentru ca ii bate jocul si nu stiu ce inseamna o clasa de burst). Prioritatile sunt: inquisition pe tot parcursul encounter-ului, templar 3>all, exorcism>hammer of wrath>crusader(atunci cand nu sunt in burst)>judgement>holy wrath. Aoe fights: inquisition pe tot parcursul encounter-ului, spam divine storm/holy wrath/consecration + seal of righteousness. STR>HIT(8,10%)>EXPERTISE(20)>Mastery>Crit/Haste(sa fie echilibrat, in end gear va fi 100% echilibrat fara a da 1 reforge in haste). -

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru progres, 5-6 tovarasi pe acolo.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru ca pot si pentru ca stiu ca am fost.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreak, Geanu, Nam, Seyrox, Amirith, Nightmind, Deadbreath, Desstroy, Tomberone.
Te incadrezi programului nostru de raids? : most of the times, da, in caz ca nu intervine vreo pregatire pentru bac.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Daca se baga boss-ul duminica, nu. Fac naveta si trebuie sa ma trezesc la 5.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pe TBC am jucat pe vechiul ULTIMATE(cel complet), pe wotlk am jucat si pe freakz si pe ultimate unde am avut full progress, pe cata 4.0.6 am avut full progres si 2 server first.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : 4.0.6: ENS, oamenii s-au lasat si guilda a disparut. Respect pentru ce au fost si ce au facut;Ground-Zero, oamenii s-au evaporat, au plecat prin alte guilde si o data cu ei guilda a murit incet, dar sigur; INL: am stat 2-3 saptamani dar ma simteam incomodat de program si conditiile de pe vremea aceea, cu toate acestea am ramas cu o parere buna fata de conducerea de pe vremea aceea si de aceea vreau sa ma reintorc;GM's&Donors: care pe 4.3.4 s-a desfiintat si s-a format Allstar unde am fost ofiter si am avut o experienta placuta alaturi de oameni ok si oameni mai putin ok.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Amd Athlon X2 3.01 procesor 8gb ram
FPS: 60-100(depinde cum se misca serverul, encounter-ul)
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): am propriul tutorial de paladin retribution https://youtube.com/watch?v=WghoYUftCzc:

.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 27-11-2013, 14:14:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Informatii personale
Numele: Bogdan
Locatia: Tecuci
Varsta: 19(soon)
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt un lesinat care sufera in durotar la specimenii de genul Rewka. La prima vedere par o suferinta penala, cu timpul parerea se va schimba si voi fi etichetat ca un moldovean prietenos si cu simtul umorului. Ma joc lol in timpul liber si soon ma voi reapuca(accountu` meu e platit pana in 2015 si am chare pe Sunstrider, respectiv Sylvanas) si de retail(cand se va schimba si expansiunea).
Informatii despre character
Armory link: here
Nume character: Snupeeh
Clasa: Paladin
Rasa: Tauren
Main spec: Retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Protection(ma descurc atunci cand trebuie) / Holy incomplet(am preferat sa las la altii itemele)
Screenshot cu interfata: here
Screenshot cu /played (print complet): Se vede la Wow Characters la forum account.
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Am ceva probleme cu PC si pana joi rezolv eu. Am unul recent cand dadeam cu Trespect la Training Dummy here. Stiu, e mai mult de 5 milioane, dar il am pe el martor ca am dat acolo. :)
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): paladinul nu are o rotatie ci o lista de prioritati, depinde ce si cum iti procuie. Daca ti-au procuit esti zeul recountului, daca nu ti-au procuit esti pe un loc inferior in recount si multi te considera inapt(pentru ca ii bate jocul si nu stiu ce inseamna o clasa de burst). Prioritatile sunt: inquisition pe tot parcursul encounter-ului, templar 3>all, exorcism>hammer of wrath>crusader(atunci cand nu sunt in burst)>judgement>holy wrath. Aoe fights: inquisition pe tot parcursul encounter-ului, spam divine storm/holy wrath/consecration + seal of righteousness. STR>HIT(8,10%)>EXPERTISE(20)>Mastery>Crit/Haste(sa fie echilibrat, in end gear va fi 100% echilibrat fara a da 1 reforge in haste). :)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru progres, 5-6 tovarasi pe acolo.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru ca pot si pentru ca stiu ca am fost.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreak, Geanu, Nam, Seyrox, Amirith, Nightmind, Deadbreath, Desstroy, Tomberone.
Te incadrezi programului nostru de raids? : most of the times, da, in caz ca nu intervine vreo pregatire pentru bac.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Daca se baga boss-ul duminica, nu. Fac naveta si trebuie sa ma trezesc la 5.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pe TBC am jucat pe vechiul ULTIMATE(cel complet), pe wotlk am jucat si pe freakz si pe ultimate unde am avut full progress, pe cata 4.0.6 am avut full progres si 2 server first.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : 4.0.6: ENS, oamenii s-au lasat si guilda a disparut. Respect pentru ce au fost si ce au facut;Ground-Zero, oamenii s-au evaporat, au plecat prin alte guilde si o data cu ei guilda a murit incet, dar sigur; INL: am stat 2-3 saptamani dar ma simteam incomodat de program si conditiile de pe vremea aceea, cu toate acestea am ramas cu o parere buna fata de conducerea de pe vremea aceea si de aceea vreau sa ma reintorc;GM's&Donors: care pe 4.3.4 s-a desfiintat si s-a format Allstar unde am fost ofiter si am avut o experienta placuta alaturi de oameni ok si oameni mai putin ok.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Amd Athlon X2 3.01 procesor 8gb ram
FPS: 60-100(depinde cum se misca serverul, encounter-ul)
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): am propriul tutorial de paladin retribution here si sunt moderator la sectiunea Paladin. Si un video, ce-i drept vechi: video .
Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maleficent

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2020 15:14)
Joined: 14 Apr 2013
Posts: 22, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 10

Post Posted: 30-11-2013, 18:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Licã Adrian
Locatia: Rm. Valcea
Varsta: 21
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Student, stau acasa.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maleficent
Nume character: Maleficent
Clasa: Mage
Rasa: Troll
Main spec: Fire
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Fire pvp, 2.5k 2s.
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/fys0o09zb/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/96rg9n5av/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://img837.imageshack.us/img837/7327/1er5.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Rotatie: Pyro/Scorch - Orb - LB - Fireball - Pyroblast! - Combustion. Prioritati: Combustion > LB > FO > Pyroblast! > Fireball. Stats: Intellect > Hit 17% > Crit > Haste 1505/2005, Mastery.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Pentru ca vreau progres in liniste, alaturi de oameni capabili.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca sunt serios.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Magefreak
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Daca sunt acasa, cu siguranta.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc PVE de pe 4.3.4.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : DarkLegion, s-a desfiintat; Fallen Angels Alliance, persoanele pentru care am intrat, au plecat pe Blizz.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Dual 2.2GHz, GeForce 9400GT 512, 4GB RAM Memory.
FPS: 50+
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nicio intrebare.
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nicio mentiune.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 30-11-2013, 18:25:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Maleficent - Acceptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 21-04-2014, 07:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE!
Priest toate specurile.
Shaman resto.
Rogue.
Mage.
Min ilvl 403 pve! +full progres pe heroic!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 21-04-2014, 13:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Zoltan
Locatia:Covasna
Varsta:17
Pe scurt cateva lucruri despre tine:sunt student,cant la chitara de 4 ani si joc wow de 5 ani
Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
Nume character:Greenway
Clasa:Paladin
Rasa:Blood elf
Main spec:Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Retry si stiu sa joc cu el bine stiu rotatia si scot cam 35k dps +
Screenshot cu interfata:-
Screenshot cu /played (print complet):am cont legat scrie acolo ca nu pot da screenshoot pe site ca nu merge
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:-
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Holy paladin e prea greu clasa ca daca nu esti atent repede ramai fara mana!! Rotatia la singel target: Beacon la tank-Holy Schok pe CD-Divine Light-Word of Glory la 3 Holy Power-Divine Light , Rotatia la Multi Target:Beacon la tank-Holy Radiance pana la 3 Holy power-Light of Dawn-Flash of light-Holy Radiance

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Ca e imba guild are playeri bun cu full progress
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Ca stiu sa joc dau bine si cu heal si cu dps si stiu scripturi am 4/5 progres de hc
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? -a numai pe Alzarlok cunosc
Te incadrezi programului nostru de raids? : Nu
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a

Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Am toate progress numai la 4.3.4 nu am Ultraxion Heroic
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Mad Men am primit kick ca guild amsteru e noob, Guilda SoD acolo am iesit ca nam avut loc la raiduri!

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Intel Core I3 3,2GHz, Nvidia Geforce 1024 Mb
FPS:35-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Nu am intrebare
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nam video

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 10-05-2024, 15:07:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x