User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message150351
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(since 09-08-2024 15:52)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 05-03-2014, 23:56:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce veniti cu posturi de genul asta aici:

Denim wrote:
Trebuia pus la cereri mute, Nero -


Nu mai postati aici decat daca aveti ceva de argumentat pe subiect sau sunteti implicati.


@ Seretbaws, asteata un raspuns la topicul de cereri unban, acolo unde a postat bacchus.


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 06-03-2014, 14:22:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
Sereth wrote:
Nu iti da atat de multa importanta. Nu e cazul. Plus ca nu se intra pe play char sa suferi pe global ca mai apoi sa dai ban playerilor. Iar in legatura cu " injurii @ GM ". Am zis " Dam de mama ta ". Arata`mi tu aici " injurii @ gm "


Faceam un raid si am aruncat o gluma pe global , e treaba ta cum interpretezi asta cu batutu de joc plus ca , puteai sa imi zici pe whisper ce voia inimioara ta dar ai ales sa imi arunci replica pe global . Partea cu "mama ta" ca sa extrapolez un pic mai exagerat cu un exemplu elocvent , ai putea sa te duci pe strada la un politist sa spui asta sau chiar owner-ului server-ului sa vezi ce reactie vor avea .

scuze ca ma bag dar... tu ai o problema in aroganta ta in legatura cu vorbitul pe global, acum 2 zile parca am dat si eu join global sa il intreb ceva ( mereu am global inchis) si era ceva cearta pe acolo si tu a trebuit sa vii sa faci flame si sa scrii ceva in genul "pacat ca nu doare prostia".. la faza asta ar fi trebuit sa iei suspend nu? erai tot pe MARELE playchar de neinjurat (consideri replica "mama ta" defaimatoare si plina de injurii). deci nici tu nu esti usa de biserica.
Ca sa iti amintesti situatia cu prostii era cand Craciozaurik cerea /w de la Bachus, sigur iti amintesti cand l`ai facut prost dar desigur te vei da un sfant ca dom`le asta minte, eu nu fac flame w/e eu doar am adaugat sa stie lumea ce flamer esti si cum ti`a raspuns cineva la flame cum ban 666.
Cand stau in que la 3v3 40 minute, fac ticket sa se dea ann cu join 3v3, il rog pe zohl pe skype sa dea ann cu join 3v3 daca poate... si vine unu ca tine si zice "nu dati join" pai si eu ti`as fi replicat.. abtine-te si ramai la batut dragoni sau ce faci tu si nu mai provoca flame pe global doar ca sa arati ce denis pericol public esti tu ca poti da ban daca iti da cineva replica, salut si scuze de post dar aici e o mare mare nedreptate.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 16-03-2014, 00:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Zohlomg"]: Reguli noi, ban-uri noi, mute-uri noi, si din cauza overflow-ului de mesaje, am decis sa refac acest topic de reclamatii. Postati aici, respectand regulile:

Nume caracter ingame: Denisumtn
Nume Gamamaster implicat: Bleidar
Data si ora abuzului: 00:30 Astazi
Detalii: Deci am intrat pe teamspeak aveau canal de raid ds 25n am intrat si ma cam suparat una si iam zis Delia imi s*** p*** si bleidar fain frumos a intrat pe server mia dat mute 2880 de minute reason limbaj pe ts ma face badaran nesimtit si in toate felurile si dupaia aia pe ts injura de toti morti etc... si nu le face nimic am luat mute aiurea nam injurat pe server nam jignit pe nimeni pe server nu are nici'o legatura jocu cu teamspeak as dori unmute si sa vorbiti cu bleidar abuzeaza de gm si o poza http://i58.tinypic.com/vwg34.jpg pe teamspeak cand ma jignit am uitat sa fac poza am inchis fereastra si dupaia numai puteam face poza ca nu imi arata ce mia spus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2014, 01:00:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .

" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 16-03-2014, 01:07:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .


boss nu am spamat global cand am spamat? cand ma vedeai ca spamez trebuia sa imi dai mute am injurat pe delia ca ma suparat atat o singura data dc iau mute aiurea ? arata-mi poza unde am spamat ai vreo dovada ? nai nimic tocmai vreau ca shokeru sa raspunda la asta nu tu ca nai nici'un drept am luat mute aiurea nu e legatura dintre jok si teamspeak am injurat pe teamspeak nu pe server Nero prieten cu bleidar ii ia apararea normal nu am injurat pe global vreau poza cand am injurat nu am spamat uitate la alti cum spameaza vreau dovada ca am spamat - am luat mute pe degeaba am injurat pe teamspeak nu are legatura ts cu jocu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 16-03-2014, 11:32:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:
nerolol wrote:
La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .


boss nu am spamat global cand am spamat? cand ma vedeai ca spamez trebuia sa imi dai mute am injurat pe delia ca ma suparat atat o singura data dc iau mute aiurea ? arata-mi poza unde am spamat ai vreo dovada ? nai nimic tocmai vreau ca shokeru sa raspunda la asta nu tu ca nai nici'un drept am luat mute aiurea nu e legatura dintre jok si teamspeak am injurat pe teamspeak nu pe server Nero prieten cu bleidar ii ia apararea normal nu am injurat pe global vreau poza cand am injurat nu am spamat uitate la alti cum spameaza vreau dovada ca am spamat - am luat mute pe degeaba am injurat pe teamspeak nu are legatura ts cu jocu

daca ai invata sa te exprimi ,cat de putin poate cineva te-ar lua in considerare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nam
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-10-2014 20:05)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 413, Topics: 50
Location: Romania

Reputation: -22.4
Votes: 32

 
Post Posted: 16-03-2014, 11:34:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

****** morti mati de victima ce esti de acum o sa iti fac poze si o sa te inregistrez *****.

 
Staff message (Alexandru P):
 
+ 1 warn / limbaj indecent





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 16-03-2014, 12:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:
nerolol wrote:
La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .


boss nu am spamat global cand am spamat? cand ma vedeai ca spamez trebuia sa imi dai mute am injurat pe delia ca ma suparat atat o singura data dc iau mute aiurea ? arata-mi poza unde am spamat ai vreo dovada ? nai nimic tocmai vreau ca shokeru sa raspunda la asta nu tu ca nai nici'un drept am luat mute aiurea nu e legatura dintre jok si teamspeak am injurat pe teamspeak nu pe server Nero prieten cu bleidar ii ia apararea normal nu am injurat pe global vreau poza cand am injurat nu am spamat uitate la alti cum spameaza vreau dovada ca am spamat - am luat mute pe degeaba am injurat pe teamspeak nu are legatura ts cu jocu


1. N-ai o treaba cu jocul...ca daca aveai nu ziceam nimic..dar esti cel mai smecher noob.
2. Eram si eu pe ts cand injurai si iti dadeai relog incontinuu si intrai cu alte nume. Ar trebui sa ai interdictie pe Freakz la ce tampenii debitezi pe /global.
Pe TS/Skype injuri lumea si iti dai exit amaratule.. O virgula nu sti sa pui..uita-te si tu cum scrii...cine sa te bage in seama?
Esti cel mai retard copil care joaca pe server..n-ai candidat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2014, 12:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topicul asta e degeaba... GM-ul invinuit va incerca sa se scoata de fiecare data si nu va pati nimic. Voi cei care faceti reclamatii aici sunteti un fel de "singur impotriva tuturor". Pace!

 
Staff message (Alexandru P):
 
Esti putin pe langa subiect. Am rugamintea sa incetezi, daca ai de reclamat un Gm fa-o cu dovezi, nu cu posturi inutile doar sa vada lumea ca ai trecut pe aici. Data viitoare vei fi sanctionat.




Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2014, 14:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Topicul asta e degeaba... GM-ul invinuit va incerca sa se scoata de fiecare data si nu va pati nimic. Voi cei care faceti reclamatii aici sunteti un fel de "singur impotriva tuturor". Pace!


Nu ai fost acolo , exista chat logs deci orice prost care incearca sa o dea la intors nu face decat sa amane inevitabilul , nu te priveste pe tine cu nimic acest report .


" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 16-03-2014, 15:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dglvlad wrote:
denisumtt wrote:
nerolol wrote:
La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .


boss nu am spamat global cand am spamat? cand ma vedeai ca spamez trebuia sa imi dai mute am injurat pe delia ca ma suparat atat o singura data dc iau mute aiurea ? arata-mi poza unde am spamat ai vreo dovada ? nai nimic tocmai vreau ca shokeru sa raspunda la asta nu tu ca nai nici'un drept am luat mute aiurea nu e legatura dintre jok si teamspeak am injurat pe teamspeak nu pe server Nero prieten cu bleidar ii ia apararea normal nu am injurat pe global vreau poza cand am injurat nu am spamat uitate la alti cum spameaza vreau dovada ca am spamat - am luat mute pe degeaba am injurat pe teamspeak nu are legatura ts cu jocu


1. N-ai o treaba cu jocul...ca daca aveai nu ziceam nimic..dar esti cel mai smecher noob.
2. Eram si eu pe ts cand injurai si iti dadeai relog incontinuu si intrai cu alte nume. Ar trebui sa ai interdictie pe Freakz la ce tampenii debitezi pe /global.
Pe TS/Skype injuri lumea si iti dai exit amaratule.. O virgula nu sti sa pui..uita-te si tu cum scrii...cine sa te bage in seama?
Esti cel mai retard copil care joaca pe server..n-ai candidat.



Copile Tu esti Mumx Serverium Lockher Mellie Toate is ale tale iti schimbi numele donezi pt ca sa iti schimbi numele sa nu te mai faca lumea ninja esti celmai mare ninja si cretin de pe server eu nam mai vazut un copil ca tine te rogi de mine sa te iau la ds? te rogi de mine sa intru pe ts la nam sa il facem ninja ? si pe global sa spunem mai dute tare copil mai retard ca tine nu exista -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 16-03-2014, 15:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:
dglvlad wrote:
denisumtt wrote:
nerolol wrote:
La cat spamezi global chat-ul cu ineptii si injuraturi nu ti-am facut absolut nimic . Ai intrat pe TS si ai injurat ca ultima scursura de om si tot tu esti victima O_O .


boss nu am spamat global cand am spamat? cand ma vedeai ca spamez trebuia sa imi dai mute am injurat pe delia ca ma suparat atat o singura data dc iau mute aiurea ? arata-mi poza unde am spamat ai vreo dovada ? nai nimic tocmai vreau ca shokeru sa raspunda la asta nu tu ca nai nici'un drept am luat mute aiurea nu e legatura dintre jok si teamspeak am injurat pe teamspeak nu pe server Nero prieten cu bleidar ii ia apararea normal nu am injurat pe global vreau poza cand am injurat nu am spamat uitate la alti cum spameaza vreau dovada ca am spamat - am luat mute pe degeaba am injurat pe teamspeak nu are legatura ts cu jocu


1. N-ai o treaba cu jocul...ca daca aveai nu ziceam nimic..dar esti cel mai smecher noob.
2. Eram si eu pe ts cand injurai si iti dadeai relog incontinuu si intrai cu alte nume. Ar trebui sa ai interdictie pe Freakz la ce tampenii debitezi pe /global.
Pe TS/Skype injuri lumea si iti dai exit amaratule.. O virgula nu sti sa pui..uita-te si tu cum scrii...cine sa te bage in seama?
Esti cel mai retard copil care joaca pe server..n-ai candidat.



Copile Tu esti Mumx Serverium Lockher Mellie Toate is ale tale iti schimbi numele donezi pt ca sa iti schimbi numele sa nu te mai faca lumea ninja esti celmai mare ninja si cretin de pe server eu nam mai vazut un copil ca tine te rogi de mine sa te iau la ds? te rogi de mine sa intru pe ts la nam sa il facem ninja ? si pe global sa spunem mai dute tare copil mai retard ca tine nu exista -


Mai stii cand radeau 24 de oameni de tine pe ts? Te-a trimis ala sa-i iei flaskuri si potiuni ca ultimul om. "Denisumtn: Da-mi trade Nam. Pot sa dau /kneel in fata ta? -)"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(since 09-08-2024 15:52)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 16-03-2014, 16:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Juhziz wrote:
Nu inteleg de ce veniti cu posturi de genul asta aici:

Nu mai postati aici decat daca aveti ceva de argumentat pe subiect sau sunteti implicati.


nu intereseaza pe nimeni discutiile intre voi pe ts, mai ales la topicul de report gms, aveti pony zone pt. asta

next hunt / flame / spam post, warn.


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2014, 16:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:

Nume caracter ingame: Denisumtn
Nume Gamamaster implicat: Bleidar
Data si ora abuzului: 00:30 Astazi
Detalii: Deci am intrat pe teamspeak aveau canal de raid ds 25n am intrat si ma cam suparat una si iam zis Delia imi s*** p*** si bleidar fain frumos a intrat pe server mia dat mute 2880 de minute reason limbaj pe ts ma face badaran nesimtit si in toate felurile si dupaia aia pe ts injura de toti morti etc... si nu le face nimic am luat mute aiurea nam injurat pe server nam jignit pe nimeni pe server nu are nici'o legatura jocu cu teamspeak as dori unmute si sa vorbiti cu bleidar abuzeaza de gm si o poza http://i58.tinypic.com/vwg34.jpg pe teamspeak cand ma jignit am uitat sa fac poza am inchis fereastra si dupaia numai puteam face poza ca nu imi arata ce mia spus


http://imgur.com/a/YCRTA

1 la mana ne minti 2 la picior o faci in continuare si mai ai si tupeu .


" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 16-03-2014, 16:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nero..mai are rost sa fac eu cerere pt ban?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Next    


The time now is 24-09-2024, 19:17:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x