User
Pass
2FA
 
 

Cross-faction battlegrounds?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts

Cross-faction battlegrounds?
Yes
61%
 61%  [ 511 ]
No
38%
 38%  [ 318 ]
Total Votes : 829

Author Message55640
Watcher

[W]



Status: Offline
(since 20-02-2021 21:05)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 153, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 50

Post Posted: 25-06-2014, 15:40:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca glumiti, unde mai e farmecul?
Mai bine se facea cross-realm decat cross-faction.
Ce fac cand am 2 grupe de premade intr-un wsg? Intru cu 2 grupe ca sa ma bat cu factiunea opusa nu sa ma bat vs propiu meu premade.

Da de ce nu dati disable la World PVP? Sau de ce nu sa putem vorbi pe /say cu factiunea opusa sau si mai bine /global comun.



Last edited by Watcher on 25-06-2014, 15:42:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 15:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@nseries daca au facut transfer acum 1 an doi..asta este ,una era daca o faceau acum 1 luna,atunci da..era pierderea lor


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 15:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
@nseries daca au facut transfer acum 1 an doi..asta este ,una era daca o faceau acum 1 luna,atunci da..era pierderea lor


nu poti spune asta este, ca nu e ca si cum ar fi dat vote points



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 25-06-2014, 15:51:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea este excelenta, insa as avea cate ceva de adaugat:
- sa existe o comanda de on/off la illusion buffs, adica daca joc la hoarda si sunt cu ally in party, sa nu-i vad schimbati in rasele de la hoarda daca pun pe off.
- sa aiba prioritate BG-urile normale, adica daca suntem 10H si 15A in queue, sa jucam hoarda vs alianta. Daca sunt in queue 30H si 2A, sa jucam cross-faction.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 25-06-2014, 15:56:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

90% din astia care ati postat aici nu vedeti utilitatea unei chestii de genul asta si aveti in cap doar blizzlike, lore si 'x zice ca nu e bun, clar ca nu e bun'. Partea tragica este ca tot voi sunteti aia de va plangeti ca nu se face nimic/nu se incearca nimic.


воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krayz_reloaded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2016 21:28)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 124, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 133.5
Votes: 9

 
Post Posted: 25-06-2014, 15:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necromantres wrote:
btoni223 wrote:
NO ONE GIVES A FLYING *** ABOUT LORE. IF YOU WANT LORE GO AND PLAY ON OFFICIAL SERVERS /CAPS OFF

Acum, toti cei care joaca exclusiv pentru PvP si care s-au saturat sa stea 30 de ani sa intre intr-un BG o sa fie multumiti. Ce esenta a jocului visati toti? Eu nu va inteleg, cand te bati in arena cu unul de la alianta/horde se duce dracul toata esenta jocului atunci? Cand te duci in BG nu o sa stai sa te uiti, vai asta e human, e preferatul meu, il iubesc, nu il omor. Daca voi aveti chef sa stati 1 luna sa faceti full ruthless ca un Queue dureaza mai mult decat tot BG-ul, nu am nici o problema.

Plus ca voiam de mult timp sa omor toti "valorosii" de la alianta -

Vad ca apasatorii de 5 butoane intr-o anumita ordine aka PvE heroes nu au nimic impotriva raidurilor cross-faction.



Daca eu vreau lore sa ma duc pe blizz, la fel si tu daca vrei bg-uri cross faction te poti duce pealt server.
1 luna sa faci ruthless? la fel de bine poti face tol barad pentru honor, bg-uri asa cum sunt, sau dungeonuri si iei cu justice honor, de unde 1 luna?
Si cel care a zis ca in PvE apesi 5 butoane sigur nu a facut PvE cum trebuie, PvE nu inseamna doar dungeonuri si nu toate clasele sunt dependente de 5 butonae ca si in PvP conteaza situatia,ca dk blood spre exemplu nu apas, death strike, AMS, Icebount fortitude, Vampiric blood si rune tap si a picat bossu (5 butoane cum am zis).Normal ca pe noi nu ne deranjeaza prea mult raiduri cross faction, cei ce fac PvE cum trebuie au ghilda au global, nu au nevoie de cross faction si in plus, asa cum Hoarda si Alianta s-au unit sa-l infranga pe Lich King, la fel o poate face si pentru Deathwing, lucrul asta chiar poate face parte din lore, doar ca nu a fost implementat.

Cum se zice : Start killing your own friends and the war turns intro murder. Scuza-ne ca noi, "apasatorii de 5 butoane" mai jucam jocuri si pentru story nu doar pentru grafica si addoane.


sincer am stat sa iti citesc posturile si am ajuns la o concluzie ca decat sa imi bat capul cu oameni ca tine aka || care nu vor sa faca ceva util serverului si o tin pe a lor cu "ESENTA JOCULUI" (unde e esenta????? ca se pare ca doar voi o simtiti.... wow nu inseamna doar pve sau RP - ultima fiind cel mai naiv lucru pe care l'am vazut si spun naiv ca sa nu jignesc- ma calca pe nervi sa vad cum oameni care nu au nici cea mai mica legatura cu PVP vin sa comenteze ceva. daca te preocupa aspectul, SHOKERU A ZIS CA IMPLEMENTEAZA UN BUFF CARE II TRANSFORMA IN CINE TREBE ca sa nu te mai frece pe tine la menta ca e human/ belf sau altceva).
NU VAD CUM NAIBA AR PUTEA afecta NEGATIV cu ceva anume gameplay-ul si vorbesc din proprie experienta ca in momentul actual imi gearez un lock afli si nu vreau sa stau 3 ore ca sa fac 2 bg-uri(adica maxim 700 honor asta in caz ca le castig pe ambele FARA PREMADE). In 3 ore alea vreau sa fac si eu aproximativ 6 bguri ca sa pot sa imi iau si eu full ruthless in vreo saptamana maxim sa pot face si eu rated arenas nu sa stau dupa astia sa intre in quee.
E mult mai util serverului sa ii multumeasca pe jucatorii casual (BG HEROES aka 90% din server daca nu si mai mult - ma refer strict la cei care nu au trecut de 2200 la 2s ca sigur nu au facut mare branza la 3s si daca ma insel cu statistica asta imi cer scuze de acu) adica sa mearga bgurile, sa nu stai 10 ani sa intrii in bg ca tu esti casual player si nu poti pierde timp prea mult in WoW, sa va bage voua rdf intre factiuni si multe alte masuri luate sa va multumeasca. Noi (prin noi ma refer la mai putin de 10% din server ) astia care vrem 3s sau alte cacauturi cum vrei si tu LORE o sa fim multumiti mai tarziu (adica mult mai incolo cand POPULATIA O SA CREASCA si o sa gasesti si tu melteni sa faci RP si eu sa gasesc aghiotanti pentru 3s)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 25-06-2014, 15:58:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magge wrote:
Shadowy wrote:
Magge wrote:
Stupid idea. I don't want to speak english considering that the majority of players are romanians. Why should i be punished for this? This is the reason why Exodus was created for.


The game itself is international, retail or private server. And it's about server geting bigger and better quality, not talking your own language just because it's a romanian server. This is the reason that most of the good server are international, because they want a bigger population and not just limit theirself on their own country players.

Watch the other half of the glass, not just the bad one. You only know how to criticise instead of coming with better ideas to stop the downfall of the server.

It is not criticism, it is called personal opinion... Go play on Exodus realm.


I`ve played on Exodus and the population was ok like 8 months ago ( the pvp ladder was more active then genesis, back then and 2.2k was achieved in 3v3). Now please wonder why i transfered on genesis after i`ve been on Exodus for such a long time?

Also open your mind and watch the situation as a newcomer. You see 2 realms and you obviously want the play on the one with bigger population because it's an MMO and population is a big factor. You get on Genesis and you end up with romanian language everywhere. You give it a shot and go on Exodus, guess what? there are players who speak romanian on global chat aswell.
So your point "go on Exodus" is irrelevant.

The realm is obviously dying and there's enough proof. Spliting population on romanian realm and international realm was a decent move( even if it shouldn't happen ever if you want to become no.1 server), it was ok because both realms had high population.
Every single thing has a start, even if some people hate the idea, think about how this will affect the server in a long term.

Lets say freakz doesn't exist. You have to choose between Molten or a french server,french realm with 1.5k pop and one international realm with 500 pop. Now please, how many of you will decide to play on the french server even if you don't understand a single word, because the forum is in french also and the english zone is inactive. Now get back to reality and do the same with WoWfreakz instead of the french server but as an international player who doesn't speak romanian.

In conclusion, Freakz is a good server, but having the main realm only romanian, it's a big disadvantage.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TasosArav

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2014 18:40)
Joined: 25 Jun 2014
Posts: 4, Topics: 2
Location: Greece

Reputation: 40.1
Votes: 1

Post Posted: 25-06-2014, 15:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.let me get this straight.You wanna make bgs cross faction just because of waiting times?
im my opinion i dont believe waiting times are that long,except somewhere at 2am when everyone logs off.
Plus,what is the point?BGs were made to battle the opposing faction.Horde vs Alliance and Alliance vs Horde.If u mess that up,where is the magic?when i get to bgs,i love kicking that alliance guys *** and feel i represent something.If you take that away,pVp will just be boring.So no,no and no.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pejgamber

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2024 12:09)
Joined: 14 Jul 2013
Posts: 26, Topics: 6
Location: Bosnia and Herzegovina

Reputation: 126.4
Votes: 3

 
Post Posted: 25-06-2014, 16:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MessageInBlood wrote:
There are so many things wrong with this idea, but to me, the most obvious is that people will exploit it. You complain about 40 hordes and 3 ally in the queue? Well when you get inside the BG, and they are all friends, they will be willing to let their friends win. You wont have any hope if your team lays down and lets the other team trample you just to help them get geared.


Well said..

This whole story about cross-faction battlegrounds is just wrong, sorry but wrong.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blades

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2015 09:54)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 20, Topics: 2
Location: Polu' Vestic

Reputation: 42.1
Votes: 3

 
Post Posted: 25-06-2014, 16:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai oameni buni,daca sunteti contra macar postati un reason "adevarat" nu va faceti un cont tocmai azi si incepeti cu QQ-ul "cough "trollhorror,eqynox "cough"ca e o idee proasta si observ si un tipar.......maj. contra sunteti H .Va e frica ca in premade-urile voastre va vor intra membri ally slab gearati?

Incetati cu motivul ca va strica "lore" si hate-ul dintre factiuni.Cand il omori pe unul ajutat de alti team-mates si dai yell macro ....ala nu e lore sau "eu sunt mai tare ca tine" role-playing.
Altceva sa spuneti in afara de "se strica treaba" n-aveti motiv.

Altii vin si spun ca asa oamenii-si vor lasa team-mates sa moara.Eu cand intru in BG caut sa omor tot ce prind,indiferent daca as pica cu allies sau hordes.....si pun pariu ca sunt multi aici care si-au dorit cateodata sa-l puna in cur pe unul de al lor.In arene de ce nu va plangeti ca atunci cand pici cu enemy team from same faction vor sa te crape?

La voi "NU" inseamna "hai ca poate fraierii nu se prind ca nu vreau sa pic in team cu un aliat slab gearat si sa pierd bg-ul din cauza lui.....o sa-mi scada self-esteem-ul daca mor alaturi de aliaci"



Last edited by blades on 25-06-2014, 16:09:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 16:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Bigblackjoe wrote:

Trebuie gasita o solutie.


Asta este solutia, la care tu spui contra.

Implementarea cross-faction BG va implica faptul ca poti sa stai la ce factiune iti place mai mult/la ce factiune ai guilda de PvE, si in acelasi timp sa faci battleground intr-un mod echilibrat.


Ok atunci , poate ca sunt eu mai "invechit" -. De curiozitate am incercat sa vad cum e pe "alt server" chestia asta si nu este deloc rea.
Merita incercat desi eu personal nu sunt prea nerabdator dar daca este un beneficiu pentru ceilalti si ii ajuta ... GO FOR IT!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 25-06-2014, 16:09:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea este geniala.Mai multe servere printre care the best in materie de pvp ("where the challenge begins") ruleaza pe acest sistem.

Toti ipocritii sar cu "H vs A feels".Unde ma horde vs ally feels?Nu exista asa ceva.Nu exista persoana pe server asta care sa nu fi jucat si A si H in viata lui.Lasati ma scuza asta cu role play ca nu mai e 2004.

Vad aici oameni din guilduri pve respectate ca vin si se plang de cross-faction pvp.Voi care donati pentru BiS pve gear si inca mai gasiti sens in a face pve.Va gasiti voi sa va plangeti.Stati calmi ca si asa voi niciodata nu dati solo queue.Oricum faceti premade mereu asa ca de ce va intereseaza?Cu ce va afecteaza?

Battlegrounds vor avea the same feeling.Tot H vs A.Tot capture the flag etc... doar ca acum X si Y care se bateau mereu 1v1 cand se gaseau in bgs au o sansa sa fie in acelasi team.Vai vai, drama.Mi-e mi se pare chiar cool.Nu vor fi 100% pusi in acelasi team.

Sa am posibilitatea de a juca in acelasi battleground cu o parte din pvp playerii de la horde pe care ii respect, pentru mine , ca pvp player, inseamna enorm.

Si sa nu credeti ca o sa va vedeti la H cu humani in team.Cum a zis Shocker o sa fie transformati probabil cu horde race skins.Feelingul de "same team" se va pastra.Si asa toti o sa lucrati pentru un achievement comun, castigarea bg-ului.Doar nu o sa vezi indivizi in blues ca intra si iti strica tie bgs ca ei sunt A si tu H si vor ei sa-ti puna tie bete in roate stricandusi singuri sansele la Honor gain.

Shocker spune ca change asta e necesar pentru queue times.De acord.

Solo queue times la ally pot varia de la instant pop-up la 15-20 minute in zilele proaste (in timpul anului cand majoritatea serverului este la scoala).

La horde primesc mai mereu instant pop-ups.Nu stiu de ce dar asa primesc pe hunter meu mereu cand dau queue.Maxim 5 minute de stat in queue.

Problema incepe cand se organizeaza premades.

La ally premades e un cuvant rar intalnit, cel putin nu full de 5 insi.Cu cat ai mai mult de 3 insi cu atat cresc queue times.Am stat 35 de minute intr-un queue de premade de 5.Niciodata under 30 minute decat in peak times.

La horde am auzit ca viata e mai frumoasa.Instant pop-ups la premades de 5 insi.Nu veniti cu contre ca am dat queue solo la ally si in 4 bgs la rand vs acelasi premade am picat.

Iar Shocker uita cel mai important aspect.Alliance suge la bgs.Om avea noi arena heroes nostri.Dar atat raman.Arena heroes.In bgs daca intra un alde jackson sau ma rog oricine altu.Daca si-a luat 2 death a iesit.Avem oameni slabi.Multi.Oameni noi,cu gear blue/verde.Recunosc, la horde e aceeasi poveste.Dar din zecile de bgs pe care le fac pe saptamana tind sa cred ca problema este mai accentuata la ally.

Acest feature o sa dea sanse egale de wins tuturor.Nimeni nu o sa mai poata sa vina si sa zica "omg H sau A suntem prafi in bgs l2p".Ai dat vs un premade si ti-ai luat bataie?In loc sa dai de premade ala toata noaptea si de nervi sa dai logout.Dai requeue si poate bg viitor acel premade te va cara pe tine.

Bottom line, acest feature o sa ajuta queue times, o sa ajute playerii noi care se chinuie sa invete jocul/clasa, o sa ofere o experienta interesanta de gameplay.Oricum ne-am pisat toti pe wow de cand am ales sa jucam pe private in loc sa jucam pe retail.Asa ca incercati si voi sa ganditi mai obiectiv si nu subiectiv.

+1 Pentru feature.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Necromantres

[Always in love]



Status: Offline
(since 22-01-2017 12:55)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 64, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 26.7
Votes: 7

 
Post Posted: 25-06-2014, 16:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nazzgull wrote:
Necromantres wrote:
WARNING, LONG POST ABOUT RACES THAT HATES EACH OTHER
blablaba

you could say you don't want crossfaction, no need to post 2398343 rows to sustain your opinion of lore


I actualy like to sustain my own oppinion and i have the right to do so. i'm not a brainless player that cand only say yes or no just for the hell of it. (No offense to anyone)

Posturi unite automat, 25-06-2014, 17:20:11

krayz_reloaded wrote:
Necromantres wrote:
btoni223 wrote:
NO ONE GIVES A FLYING *** ABOUT LORE. IF YOU WANT LORE GO AND PLAY ON OFFICIAL SERVERS /CAPS OFF

Acum, toti cei care joaca exclusiv pentru PvP si care s-au saturat sa stea 30 de ani sa intre intr-un BG o sa fie multumiti. Ce esenta a jocului visati toti? Eu nu va inteleg, cand te bati in arena cu unul de la alianta/horde se duce dracul toata esenta jocului atunci? Cand te duci in BG nu o sa stai sa te uiti, vai asta e human, e preferatul meu, il iubesc, nu il omor. Daca voi aveti chef sa stati 1 luna sa faceti full ruthless ca un Queue dureaza mai mult decat tot BG-ul, nu am nici o problema.

Plus ca voiam de mult timp sa omor toti "valorosii" de la alianta -

Vad ca apasatorii de 5 butoane intr-o anumita ordine aka PvE heroes nu au nimic impotriva raidurilor cross-faction.



Daca eu vreau lore sa ma duc pe blizz, la fel si tu daca vrei bg-uri cross faction te poti duce pealt server.
1 luna sa faci ruthless? la fel de bine poti face tol barad pentru honor, bg-uri asa cum sunt, sau dungeonuri si iei cu justice honor, de unde 1 luna?
Si cel care a zis ca in PvE apesi 5 butoane sigur nu a facut PvE cum trebuie, PvE nu inseamna doar dungeonuri si nu toate clasele sunt dependente de 5 butonae ca si in PvP conteaza situatia,ca dk blood spre exemplu nu apas, death strike, AMS, Icebount fortitude, Vampiric blood si rune tap si a picat bossu (5 butoane cum am zis).Normal ca pe noi nu ne deranjeaza prea mult raiduri cross faction, cei ce fac PvE cum trebuie au ghilda au global, nu au nevoie de cross faction si in plus, asa cum Hoarda si Alianta s-au unit sa-l infranga pe Lich King, la fel o poate face si pentru Deathwing, lucrul asta chiar poate face parte din lore, doar ca nu a fost implementat.

Cum se zice : Start killing your own friends and the war turns intro murder. Scuza-ne ca noi, "apasatorii de 5 butoane" mai jucam jocuri si pentru story nu doar pentru grafica si addoane.


sincer am stat sa iti citesc posturile si am ajuns la o concluzie ca decat sa imi bat capul cu oameni ca tine aka || care nu vor sa faca ceva util serverului si o tin pe a lor cu "ESENTA JOCULUI" (unde e esenta????? ca se pare ca doar voi o simtiti.... wow nu inseamna doar pve sau RP - ultima fiind cel mai naiv lucru pe care l'am vazut si spun naiv ca sa nu jignesc- ma calca pe nervi sa vad cum oameni care nu au nici cea mai mica legatura cu PVP vin sa comenteze ceva. daca te preocupa aspectul, SHOKERU A ZIS CA IMPLEMENTEAZA UN BUFF CARE II TRANSFORMA IN CINE TREBE ca sa nu te mai frece pe tine la menta ca e human/ belf sau altceva).
NU VAD CUM NAIBA AR PUTEA afecta NEGATIV cu ceva anume gameplay-ul si vorbesc din proprie experienta ca in momentul actual imi gearez un lock afli si nu vreau sa stau 3 ore ca sa fac 2 bg-uri(adica maxim 700 honor asta in caz ca le castig pe ambele FARA PREMADE). In 3 ore alea vreau sa fac si eu aproximativ 6 bguri ca sa pot sa imi iau si eu full ruthless in vreo saptamana maxim sa pot face si eu rated arenas nu sa stau dupa astia sa intre in quee.
E mult mai util serverului sa ii multumeasca pe jucatorii casual (BG HEROES aka 90% din server daca nu si mai mult - ma refer strict la cei care nu au trecut de 2200 la 2s ca sigur nu au facut mare branza la 3s si daca ma insel cu statistica asta imi cer scuze de acu) adica sa mearga bgurile, sa nu stai 10 ani sa intrii in bg ca tu esti casual player si nu poti pierde timp prea mult in WoW, sa va bage voua rdf intre factiuni si multe alte masuri luate sa va multumeasca. Noi (prin noi ma refer la mai putin de 10% din server ) astia care vrem 3s sau alte cacauturi cum vrei si tu LORE o sa fim multumiti mai tarziu (adica mult mai incolo cand POPULATIA O SA CREASCA si o sa gasesti si tu melteni sa faci RP si eu sa gasesc aghiotanti pentru 3s)



Defapt sa sti ca eu fac bg-uri zilnic si insumi strang gear pvp, mai am nevoie de hands si sunt full cata si am strans gear fara sa na plang de ahhh stau 2 ore la un bg, ma bate ala ma bate celalt si nu fac honor, eu wanna be pro pvp
.Nu am cerut niciodata rdf-uri cross faction, am fost fericit de lucrurile asa cum sunt.Am facut raiduri ET-uri sa ma gearez PvE si nu am plans de nimic so your argument it\s invalid.
Honor poti face si din tol barad + castigi si cativa golzi si din acele rdf-uri de care zici tu si iei cu justice honor.
Exact WoW nu inseamna doar PvE, rdf-uri etc, toate trebuie sa se combine intr-un mod placut dea lungul povestii, de la raidurile unde se aliaza hoarda cu aliacii, la razboiul dintre ei. Tu acest "BG Hero" fara timp asa cum te numesti te invit pe LoL, acolo ai pvp cat vrei, bg-uri cate vrei.Asta e WoW, asta e povestea Wow-ului, nu un simplu hack and slash pvp gasit pe internet.

In plus, chiar azi am vrut sa fac un simplu ds 25n cu globalul, liderul era aliac, cum am intrat am primit mesajul "Tie ce iti trebuie?" vorbe urate si kick instant pentru ca eram hordac, chiar credeti ca H si A se vor intelege asa bine?




Samantar amarat si onest.Uneori comerciant de dude sau speculant de iluzii.



Last edited by Necromantres on 25-06-2014, 16:22:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raresionut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2018 21:44)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 40, Topics: 20
Location: Bucuresti

Reputation: 13.4
Votes: 6

   
Post Posted: 25-06-2014, 16:22:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor asta este World of WARcraft! Povestea acestui joc este bazata pe rivalitatea dintre cele 2 factiuni.. sincer cu cross-factionul asta stricati tot jocul. :/

RDF cross faction ok, la PVE nu am nimic impotriva deoarece asteptai 10 mii de ani sa intrii in dungeon, dar la PVP este chiar o idee proasta.. adica nu astepti asa de mult la un queue pt rbg, iar daca bagati si aici cross-faction ar fi aiurea rau de tot.. Ar fi doar 2 echipe banale.. nu ALIANTA si HOARDA.


Sper ca ati inteles ideea..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Avitohol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 16:54)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 49, Topics: 5
Location: Sofia

Reputation: 36.6
Votes: 4

Post Posted: 25-06-2014, 16:25:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

of cource not - how can i play shoulder to shoulder with a troll ?!?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 08 July 2014 00:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  Next    


The time now is 02-06-2024, 06:12:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password