User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PvE]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47027
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 02-07-2014, 19:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Olimpiu. Nume in joc : Grayder
2. Varsta: 19 ani.
3. Localitate:Tg.mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am in aceasta vara 12 ore in timpul faculatatei am 5 ore ... in mare stau cam 10 ore pe Wow.
4. Clasa: Rouge
5. Main Spec/OFF spec: Main spec e pve combat ilvl 403 / Off sec e subtlety adica pvp 399 .
6. Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grayder
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):Am full progres hc , imi pare rau ca nu va pot arata dar imi dati un mail va raspund si va dau link nu imi merge sa va pun print screenu ... Am full progres hc adica si warmaster hc .
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? de aceea ca am incercat toate sepecurile si acesta mi sa potrivit si mam uitat la multe filmulete si siteuri si am hotarat sa joc Combat .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

: rotatia pe care o folosesc este : incep cu garrote pe invisible dua dau un sinister strike si dau Slice and dice pentru ca mareste rapizitatea atacului cu 40 % dupaceaia dau 4 Sinister Strike si dau rupture ca sa fie lasat ceva pe boss ca sa imi mareasca dmg dupa care mai dau dinou 4 Sinister Strike dau un Revealing Strike si un Evisecerate .... dau si Reaveling Strike deoarece la 4 CB deoarece am mai multe sanse sa prind crit pe Evisecerate asta am vazut pe un filmulet si mia placut , uneori incerc si Rupturles cea de pe site la freakz la ghiduri ...... La gem la red cele mai bune sunt cu 50 Agillity la galbene punem portocali cele mai bune find [Deft Lava Coral] cele cu 25 Agility si 50 haste si la albastre punem gem mov cel mai bun finnd [Glinting Shadow Spinel] cu 25 Agility si 50 Hit , oricine stie ca agility este cel mai bun stats la rogue se vede si dupa gems .... dar al doilea este haste pentru mai multe Mele Atack si pentru rapizitate de obicei se pune full haste dupa ce ai 15 mastery la Mele si Hit 15-14 tot la Mele .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Primul meu raid a fost in Black Temple mi sa parut cel mai frumos patch tot imi aduc aminte si cand se facea ninja pull si nu aveam iteme eram suparat - am jucat si cam 1-2 si pe Blizzard cad era ICC am facut atuncea maxim 7 bossi eram ocupat cu scoala pe atuncea , acuma pe patchu asta concluzia e sa nu faci cu globalu ca nu oti face toti bossi si pe N - Te mai amuzi de uni dar na merita sa ai o guilda buna
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Opus dei ( alinanta ) , Equinox ( alianta) , SublimE ( alinanta ) am iesit deaorece vreau sa vin la horde in mare in opus dei am avut o discutie cu guild masteru ca vreau sa plec din cauza ca nu mi se potrivea ora pe atuncea dar acuma orice ora mi se potriveste .
12. Detalii PC: Nu prea stiu date de la calculator dar nu am probleme cu netu sau sa mi se faca lag la 25 hc sau 25 n nu am asa probleme uneori joc si pe laptop pe acela imi merge super bine , deci eu am probleme cu asa ceva adica lag sau net
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca mi se pare o guilda de bazati care au respect si vointa care e cea mai importanta al un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
: Pai sunt student acuma trec in anul doi la Cluj , nu lucrez , ies afara cu prieteni in cluburi dar cand se organizaeaza raid nu ... , ca si hobby : baschetu si inotul , imi place sa mananc - nu fumez , sunt baiat de incredere si respectos si modest -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Eu vreau sa ma trasnfer la horde daca voi vreti sa ma luati in guilda ma transfer direct si sper ca ma veti lua
16. Cum vam zis nu stiu dece nu merge sa dau print screenu chiar nu stiu oricum cum bine stiti rogue e praf la dummy daca nu ai full gear nu prea ai ce face cu rogue la dummy
Asa si am full progres hc si pe 25 si pe 10 Multumesc sper ca ma veti primi ,Grayder , datimi mail cu ce se intampla sau spunetimi aicea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvplegend

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 18:34)
Joined: 13 May 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 03-07-2014, 00:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 19
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore pe zi sau mai mult
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/arms
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece merge cel mai bine pe freakz
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pe acest spec trebuie sa joci cu mai multe rotati, in general folosesti rotatia rend-cs-ms-op-slam-hs ( doar cand iti poti permite cu rage-ul), geaming e usor balansezi cu reforge-ul care il faci, cel mai important la warr este strentgh->crit->mastery->haste->hit cap->expertise ( hit 8%, expertise 26).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu-mi mai aduc aminte aminte
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betreyers (futui in gura), mysticalz (oameni faini).
12. Detalii PC: habar nam
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti oameni faini
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi petrec timpul anapoda
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Roll one, smoke one

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 03-07-2014, 06:34:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pvplegend wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 19
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore pe zi sau mai mult
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/arms
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece merge cel mai bine pe freakz
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pe acest spec trebuie sa joci cu mai multe rotati, in general folosesti rotatia rend-cs-ms-op-slam-hs ( doar cand iti poti permite cu rage-ul), geaming e usor balansezi cu reforge-ul care il faci, cel mai important la warr este strentgh->crit->mastery->haste->hit cap->expertise ( hit 8%, expertise 26).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu-mi mai aduc aminte aminte
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betreyers (futui in gura), mysticalz (oameni faini).
12. Detalii PC: habar nam
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti oameni faini
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi petrec timpul anapoda
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Roll one, smoke one




Te rog pune link cu armory, progressul tau pe hc si ss cu test dummy 3 milioane, adica punctu 16.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marynus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2019 03:04)
Joined: 01 May 2011
Posts: 101, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 321.6
Votes: 36

 
Post Posted: 03-07-2014, 17:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pvplegend wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 19
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore pe zi sau mai mult
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/arms
6. Link Armory: Nu ai charu'ul inregistrat pe armory?
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Unde este screenshot'ul?
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece merge cel mai bine pe freakz
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pe acest spec trebuie sa joci cu mai multe rotati, in general folosesti rotatia rend-cs-ms-op-slam-hs ( doar cand iti poti permite cu rage-ul), geaming e usor balansezi cu reforge-ul care il faci, cel mai important la warr este strentgh->crit->mastery->haste->hit cap->expertise ( hit 8%, expertise 26).

Asta ai copiato dupa un forum 100% , si apropo ilumineazama si pe mine care sunt acele multe rotatii la warr?
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu-mi mai aduc aminte aminte . Nu iti aduci amine sau nu ai avut experienta?
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betreyers (futui in gura), mysticalz (oameni faini).
12. Detalii PC: habar nam . Habarnai?
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti oameni faini . Pentruca sunt oameni faini, serios?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi petrec timpul anapoda
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Roll one, smoke one

16. La ce mai trebuie recount, doar suntem "faini"


INVATA SA FACI O CERERE DE RAHAT, ERA PUS TOTUL MURA IN GURA PENTRU ORICE IDIOT!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 03-07-2014, 23:46:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si grayder iati raspuns ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-07-2014, 00:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grayder acceptat scuze pt raspunsu intarziat /w dragoss,ilona,hush,enorim pt invite iti multumim ca ne-ai ales


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 10-07-2014, 22:42:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHIDE PENTRU:

1 x Hunter
1 x Shaman Restoration


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oprajitura

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2014 13:23)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 33, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 75.2
Votes: 4

 
Post Posted: 11-07-2014, 22:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

0. Nume IRL: Andreas
1. Varsta: 17
2. Localitate: Sibiu
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Vara, cat este nevoie
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms ( off specu` este pentru PvP )
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Earthwarr
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/FVdOLHn
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ideea de "clasa bruta", armurile mari si datorita faptului ca-mi placea mult sa fac pvp pe arms, cum toti warri pve pe 4.0.6 si inceput de 4.3.4 jucau fury, eu am vrut sa fiu diferit
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). joc cu talentele de single target (3 puncte in Incite); statusurile sunt str> 8% hit> 26 expertiza> mastery >haste ; nu este o rotatie propriu-zisa, warriorul se bazeaza pe cateva prioritati ale spell-urilor: Cs>Ms(main damage spell+reset la Rend)>Slam>Op(folosit pentru switch stance in cazul lipsei de rage)>Hs(75 rage+ sau in situatia de Deadly Calm unde urmeaza a fi folosit la cd), gearul este cel mai important lucru pentru un warrior el oferinduti cresterea dps-ului, prefer sa folosesc itemele cu crit si masteri in principal, dupa atingerea capului de expertiza/hit, folosesc momentan ca trinkete Bone linku + Rotting Skull (pana voi face rost de cel de la Ultraxion), bine-nteles in "open" folosind trinketul cataclysmic; ca gemuri folosesc in majoritatea sloturilor(in cele-ncare-mi permit) full 50 str, si in cazul in care nu-mi permit cele cu 50 str, 25str+ 25 crit (yellow slots) si 25 str+25 hit (blue slots)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de pve din pacate doar la sfarsitul patchului 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost acum mult timp in guilda Light of Dawn (am stat aprox 2 luni) si pana prin decembrie la voi in guild (guilda cu care am facut tot progresul de hc actual) dar am primit kick pe motiv de inactivitate deoarece am avut parola de la cont pierduta si numai de curand am reusit cu ajutorul staff-ului sa-mi recuperez contul, in timpul acesta jucand tot pe freakz priest PvP
12. Detalii PC: Laptop, imi rezista la 25hc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa revin in guilda pentru ca aveti grupe bine stabilite si stiu bine ca voi avea loc la raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Liceu, in timpul liber merg in oras, ma joc wow , lol si stau cu prietenii si familia
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am gasit la ss-uri un raid de mai demult cu voi - first time your 25 hc ( imediat dupa ce-l baga-se, cam cu o saptamana )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/jZI81Hb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aresik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:19)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 122, Topics: 15
Location: Undeva departe

Reputation: 237.4
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-07-2014, 22:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oprajitura wrote:
0. Nume IRL: Andreas
1. Varsta: 17
2. Localitate: Sibiu
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Vara, cat este nevoie
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms ( off specu` este pentru PvP )
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Earthwarr
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/FVdOLHn
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ideea de "clasa bruta", armurile mari si datorita faptului ca-mi placea mult sa fac pvp pe arms, cum toti warri pve pe 4.0.6 si inceput de 4.3.4 jucau fury, eu am vrut sa fiu diferit
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). joc cu talentele de single target (3 puncte in Incite); statusurile sunt str> 8% hit> 26 expertiza> mastery >haste ; nu este o rotatie propriu-zisa, warriorul se bazeaza pe cateva prioritati ale spell-urilor: Cs>Ms(main damage spell+reset la Rend)>Slam>Op(folosit pentru switch stance in cazul lipsei de rage)>Hs(75 rage+ sau in situatia de Deadly Calm unde urmeaza a fi folosit la cd), gearul este cel mai important lucru pentru un warrior el oferinduti cresterea dps-ului, prefer sa folosesc itemele cu crit si masteri in principal, dupa atingerea capului de expertiza/hit, folosesc momentan ca trinkete Bone linku + Rotting Skull (pana voi face rost de cel de la Ultraxion), bine-nteles in "open" folosind trinketul cataclysmic; ca gemuri folosesc in majoritatea sloturilor(in cele-ncare-mi permit) full 50 str, si in cazul in care nu-mi permit cele cu 50 str, 25str+ 25 crit (yellow slots) si 25 str+25 hit (blue slots)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de pve din pacate doar la sfarsitul patchului 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost acum mult timp in guilda Light of Dawn (am stat aprox 2 luni) si pana prin decembrie la voi in guild (guilda cu care am facut tot progresul de hc actual) dar am primit kick pe motiv de inactivitate deoarece am avut parola de la cont pierduta si numai de curand am reusit cu ajutorul staff-ului sa-mi recuperez contul, in timpul acesta jucand tot pe freakz priest PvP
12. Detalii PC: Laptop, imi rezista la 25hc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa revin in guilda pentru ca aveti grupe bine stabilite si stiu bine ca voi avea loc la raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Liceu, in timpul liber merg in oras, ma joc wow , lol si stau cu prietenii si familia
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am gasit la ss-uri un raid de mai demult cu voi - first time your 25 hc ( imediat dupa ce-l baga-se, cam cu o saptamana )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/jZI81Hb


ACCEPTAT!




"May their Gods have mercy upon our enemies for we shall not"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
admetrissa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2018 16:58)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 9, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 62.3
Votes: 2

 
Post Posted: 12-07-2014, 10:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 3-4 ore .. dar depinde
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto 399 / encha 385
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Admetrisaftw
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/zDD9fTI progresul de pe charul asta .. http://imgur.com/ITBWn3d progres pe cont
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pot sa zic ca am reflexe bune pe heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Main stats :mastery/haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
PreTBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Methods (S-au mutat pe blizz o mare parte) Opus Dei (inactivitate-Bac), Anger Management
12. Detalii PC: 2Gb ram , dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pt o acititate buna pve , datorita comunitatii .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student-UNEFS , fotbalist , arbitru de fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nimic special
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done : http://imgur.com/8rALABq

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2014 07:09)
Joined: 18 Jul 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 18-07-2014, 11:06:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: andrey
2. Varsta: 21
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricand este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: resto / dps ranged
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pubdown
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): am hagara acum 1 an pe hc dupaia m am lasat de wow
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
pentru ca joc druid de mult timp ,
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
pe druid resto
intelect > haste > spirit > mastery > crit
butonul de panica TRANKILA ca sa ies pe locu 1 la hela
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput sa joc din wotlk cu druid tank .. la fiecare patch am schimbat talent tree ul sa zic asa -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
guild mai importante am mai fost in specii si cand sa spart guilda am dat si eu unistall
12. Detalii PC: amd 6350 fx , 8gb ddr3 , 750gtx
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
pentru un gameplay decent
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student si in timpul liber , dota 2 sau wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
400 ilvl , lether , tailoring
om de cuvant , vin mereu la ora stabilita * asta daca nu am ceva f important in real life

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 18-07-2014, 13:04:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pda wrote:
1. Nume IRL: andrey
2. Varsta: 21
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricand este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: resto / dps ranged
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pubdown
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): am hagara acum 1 an pe hc dupaia m am lasat de wow
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
pentru ca joc druid de mult timp ,
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
pe druid resto
intelect > haste > spirit > mastery > crit
butonul de panica TRANKILA ca sa ies pe locu 1 la hela
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput sa joc din wotlk cu druid tank .. la fiecare patch am schimbat talent tree ul sa zic asa -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
guild mai importante am mai fost in specii si cand sa spart guilda am dat si eu unistall
12. Detalii PC: amd 6350 fx , 8gb ddr3 , 750gtx
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
pentru un gameplay decent
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student si in timpul liber , dota 2 sau wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
400 ilvl , lether , tailoring
om de cuvant , vin mereu la ora stabilita * asta daca nu am ceva f important in real life



Acceptat ! /w Hush in game dupa ora 8.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 24-07-2014, 21:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru:




DK unholy ( + off tank )
Hunter
Shaman Resto

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xxllyyxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2019 11:23)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 57.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-08-2014, 20:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Floresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Joc wow moderat ,dar daca este nevoie de mn la raid sunt prezent
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/Beast mastery
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Erroor
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Mentionez faptul ca eu m-am apucat de hunter deoarece am jucat mage si sa buguit si pe hunter nu am apucat sa fac achivment dar pe mage am 5/6 daca este nevoie pun poza.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ca survival
Hit cap 8%->Crit->Haste->Mastery gems cu 50 agility 25 agility 25 hit rating 25 agility 25 crit rating
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). tbc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The betrayers, Destruction crew ,afk, ekp pt ca erau ingamfati si superficiali
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca am auzit ca sunteti o guilda buna care are progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Tin sa mentionez ca atunci cand sunt la liceu nu o sa prea pot intra luni-vineri ci doar in weekend deoarece stau la camin.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimg.org/image/gtu68xtov

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kindancy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2014 06:38)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.5
Votes: 1

 
Post Posted: 01-08-2014, 22:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Livorno, Italy
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Nu am un program anumit, cam vreo 5-6 ore pe zii.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kindancyqt
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://i.imgur.com/DgzmSse.jpg dar stiu script la toti bossi
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai la inceput jucam pvp si jucam retri pvp apoi m-am apucat de pve si am zis sa joc tot retry.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente : http://i.imgur.com/BdQTeiv.jpg . Nu folosesc o anumita rotatie pentru ca paladinul retribution depinde foarte mult de proc-uri,ar am o lista de prioritati : Inquistaion mereu pe mine ; Templar la 3x Hp ; Exorcism la proc ; Crusader si Judgement la Cd; in burst Crusader-Templar-Exorcism si tot asa. Gemuri :
Red : http://www.wowhead.com/item=71883
Yellow : http://www.wowhead.com/item=71856
Blue : http://www.wowhead.com/item=71866 . Stats : Sternght->Hit(8%)->Expertiese(26)->Mastery->Crit->Haste sau in loc de Crit-> Haste ai putea sa le balansezi pe amandoua la acelasi nivel, depinde de stilul fiecaruia de joc eu prefer Crit>Haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WoW joc de la inceputul wotlk-ului dar pve m-am apucat sa fac pe acest patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am avut niste probleme cu pc si nu am jucat de mult, asta este si motivul pentru care am 4/6.
12. Detalii PC : 4gb ram , 512 mb video , procesor i3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti o guilda de top si aveti progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Prietenos, ma adaptez repede in grupuri noi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/Q1GjRju.jpg P.S nu am 4 piese



Last edited by Kindancy on 02-08-2014, 13:27:04; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 25-09-2024, 00:18:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x