User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PvE]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47324
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2014, 12:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El afirma ca a fost in Deathwish, guild a carui principala componenta se afla in HKP acum Raised eyebrow Anyway, si eu il stiu pe gagiu, stie WoW.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 15-09-2014, 17:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
^random recommend, tipu stie sa joace wow, nu conteaza ce clasa/spec joaca, stie jocu in principiu -



La cine te referi Zohl ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 22 hours ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 15-09-2014, 18:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Semnul "^" in limbajul forumistilor inseamna ca fac referire la mesajul/cel care a scris deasupra mea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 15-09-2014, 19:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Semnul "^" in limbajul forumistilor inseamna ca fac referire la mesajul/cel care a scris deasupra mea.


Eu cum nu sunt forumist nu stiam, deci mersi acum am inteles -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2014, 22:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

multumim domnilor gm-i pt recomandarea acestui jucator dar nelamurirea mea este in privinta domnului rewka ce vrea sa insemne acel (.) aici scrie recrutari pve nu semne de punctuatie,in ceea ce priveste post-ul lui zohl si raven nu pot sa ii contrazic pe oameni avand in vedere ca ei sunt pe sv de cand s-a deschis presupun,nu prea stiu eu multa istorie wow freakz dar asa banuiesc,deci nu am nimic importiva celor doi gm-i,dar shamanu pe care l-ati recomandat dumneavoastra a omis un mic detaliu sa lege contu de wow cu cel de forum deoarece nu acceptam off chare si sa imi dea un /w in game pentru a mai verifica un mic detaliu.va multumesc,si gladzjk astept /w pe adiburn maine de la ora 19:00 sunt on


Vlad si Robert respinsi



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupii galbeni

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2014 16:33)
Joined: 16 Sep 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 16-09-2014, 18:26:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Deadjustice
2. Varsta: 19
3. Localitate: buzau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-12ore
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: frost/blood
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deadjustice
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca dau dps foarte bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Cataclysm)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: Intel(R)Core(TM)2Duo CPU E4600 @2.40GHz. RAM:2GB placa video:ati 4350 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? imi place activitatea voatra
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) majoritatea timpului il petrec in fata pc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mai sun zile in care nu o sa fiu on daca o sa am ceva trb.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-09-2014, 13:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deadjustice respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bnjm

[DRAMA QUEEN]



Status: Offline
(since 09-05-2019 06:11)
Joined: 20 Aug 2010
Posts: 1888, Topics: 106
Location: Oradea/Cluj

Reputation: 999.3
Votes: 136

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-10-2014, 10:10:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Beni
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj / Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? joi-duminica : all day. luni, marti si miercuri doar pana la amiaz si dupã 8seara.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral/resto
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killbear
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Heroic: WM... ( doar atat am deocamdata, vara asta am avut o pauzã de wow. )
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt. ca vroiam sã vãd cum e hunterul în acest patch
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
rotatia, stack agil & mastery, 8%hit>crit>mastery>haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
joc de pe WOTLK, full progres Cata pe normal. pânã la WM pe hc,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Council of Eldes. a plecat multa lume de acolo.
12. Detalii PC: i7 ( quad ) ,4gb ram, 120gb ssd, nvidia 740M ( 2gb )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 11-10-2014, 08:53:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bnjm wrote:
1. Nume IRL: Beni
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj / Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? joi-duminica : all day. luni, marti si miercuri doar pana la amiaz si dupã 8seara.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral/resto
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killbear
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Heroic: WM... ( doar atat am deocamdata, vara asta am avut o pauzã de wow. )
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt. ca vroiam sã vãd cum e hunterul în acest patch
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
rotatia, stack agil & mastery, 8%hit>crit>mastery>haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
joc de pe WOTLK, full progres Cata pe normal. pânã la WM pe hc,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Council of Eldes. a plecat multa lume de acolo.
12. Detalii PC: i7 ( quad ) ,4gb ram, 120gb ssd, nvidia 740M ( 2gb )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student.


ACCEPTAT! /w Dragoss





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Donotmilkme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2015 22:31)
Joined: 03 Sep 2014
Posts: 9, Topics: None
Location: Targu Mures

Reputation: 51.2
Votes: 2

     
Post Posted: 15-10-2014, 20:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1. Nume IRL: Calin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Tank
7. Link Armory*: [url]https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Donotmilkme[/url]
8. Screenshot cu Interfata**: [url]http://prntscr.com/4wh8zp/url]
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Intotdeauna mi-a placut healer, si Druid mi s-a parut cel mai interesant
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Fiecare isi face talent tree dupa cum stie mai bine, rotatia difera depinde de situatie, Haste cap.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe Cataclysm si am inceput pe 4.3.4 .
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo
13. Detalii PC***. 3 gb ram, 512 mb video , 2.6 procesor dual core
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi pare o guilda activa si plina de oameni capabili, oameni de la care a-si fura si eu meserie
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev pe clasa a 12-a
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Robiru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2014 15:15)
Joined: 29 Aug 2014
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 1

 
Post Posted: 25-10-2014, 00:22:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

***** pune-ti mana pe carte !-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2015 11:02)
Joined: 18 Sep 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 3

 
Post Posted: 28-10-2014, 20:36:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gotsan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2014 08:56)
Joined: 04 Nov 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 64
Votes: 2

Post Posted: 04-11-2014, 21:49:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Petri
2. Varsta: 23
3. Localitate: Tg Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5,6 depinde de raiduri
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Demon / Affli
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gotsan
7. Screenshot cu Interfata: https://imagizer.imageshack.us/v2/873x655q90/538/WjESsE.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru dps si pentru ca este mai fun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cu acest spec talentele sunt bazate pe spell cast si tot de apartine de demonii de la warlock. Cel mai mult pentru imbunatatirea la damage ceea ce este tare important la warlock,gemming-ul se bazeaza pe Intellect si Mastery.
Cel mai important stat este hit cap sa fie in jur la 1760 hit rating ( 17%) si urmeaza intelect > mastery > haste > crit
Rotatia se incepe cu Curse of elements si cu skill-ul de la felguard dupa care activez metamorphosis si toate buffurile + trinket + doomguard si pentru mai mult dmg cu soulburn sau summ la felhunter ce ma ajuta cu un buff, dupa care- debuffs(corruption, Bane of doom) mereu pe target,hand of gul'dan,immolate(mereu pe target)si spam la incinerate.Si cand sunt in metamorphosis folosesc si immolation aura.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk-pve/pvp si acuma cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Bad company,Bad exemple am avut examene si nu am mai fost activ si intretimp majoritatea au parasit jocul
12. Detalii PC: proc:Asus G750JS-DS71CPU i7-4700HQ,GeForce GTX 870M.RAM 16GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vrea o guilda cu oameni serios si unde as putea face progres cu siguranta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)terminat facultatea,am lucrat la o agentie de economie , timpul liber cu prieteni si Wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
truthe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2015 20:31)
Joined: 22 Oct 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 1

 
Post Posted: 08-11-2014, 18:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucian
2. Varsta: 19
3. Localitate: Sinaia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Destul de mult timp (Cam nonstop)
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/nu am inca
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Timotyp
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Inca sunt la inceput
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Mi se pare cel mai usor.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Gear:4p , str , str+hit , str + crit, Stats:8 hit cap , 20 exp si crit ,rotatie ingame deoarece am mult de explicat,Talente:http://imgur.com/a/UtQRB
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Am inceput pe Cataclism pe vremea cand erau doar 4 boss in Ds. Am jucat prima data ca tank dk blood dar aveam o mica problema la script Zon , acum am cunostinte ca dps in fiecare script.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Acum cu pach-ul asta 4.3.4 am avut doar Two Elves One Cup care s-a desfiintat iar in rest guilde create de mine.
12. Detalii PC: 1,3 palca video , 3gb ram , procesor 2,13 GHZ.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progress in pve si distractie -.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Am terminat liceul cu profil Economic , timp-ul liber il petrec mergand la sala sau cu prietenii, hobby habar nu am dar poate gasesc -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :http://imgur.com/a/CUNLQ . Nu ma ajuta gear-ul dar pot scoate si mai mult.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mario_san

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2018 10:41)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Hungary

Reputation: 73.1
Votes: 2

Post Posted: 11-11-2014, 00:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 30
3. Localitate: Budapesta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: fire arcane
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=hirokinn&searchType=all
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum Asta imi palace
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: AMD-A8-3850 2,9 GHz, memorie 12gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre Am prieteni in guilda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 26-10-2024, 10:30:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x