User
Pass
2FA
 
 

Enrage.
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message7163
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 10-02-2015, 00:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.
Si ca sa nu fiu Off Topic sper ca sunteti constienti ca serverele din ziua de azi se bazeaza pe cantitate si nu calitate. Server-ul asta are calitate dar nu are cine s-o promoveze.
In ceea ce priveste server-ul Molten:
Spoiler:

Din pacate pe freakz sunt putini oameni care-si dau interesul si stiu ceea ce fac, iar ceilalti stiu doar sa sufere cu rank-ul si s-o arda pe caterinca pe forum si cu toate astea scripturile pe care le are freakz-ul sunt cu mult peste cele de pe molten, unde un programator este platit cu 5k $/luna.

Poate daca ar avea si serverul nostru numarul ala de playeri , donatiile ar creste , ai deveni mai motivat si poate ar exista ceva de genul si la noi , dar nu cred ca asta e un motiv de care se poate plange cineva, e timp pentru toate , daca serverul creste si poate in ceva timp se muta playerii de pe molten aici , poate o sa se schimbe situatia , poate o sa isi permita si ei treburi de genul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-02-2015, 00:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu cativa de acolo care au "donat" peste 1000 dolari si putin le pasa ca au pierdut banii astia. Daca macar 10% din aia de pe server doneaza cate 500 dolari sa zic ajunge strang baietii cate 1 milion lejer.
Faza tare e ca acum cativa ani cand aveau decat 2 realmuri si scoteau cate 300k $ /luna ^^.

Ce ma distreaza e faptul ca romanasii nostri mereu cauta sa arunce cu noroi in altii, neavand practic nici o idee ce si cum e pe acolo. Desigur ca orice server privat are buguri, dar acolo joaca oameni ceva mai normali la cap majoritatea timpului, de asemenea multi de pe oficial.
Poate ca ar juca si aici mai multi, dar vedeti globalul la anumite ore si dupa va dati seama de ce nu aveti populatie mai mare.

Uitati-va putin si pe aici prin topic, cativa nici macar nu stiu sa vorbeasca frumos. Astia nu au ce cauta pe server, nici pe forum, pentru ca nu sunt decat niste GUNOAIE inutile.

Nu pot zice ca am o parere proasta despre freakz...de bine de rau merge treaba, pe mine personal comunitatea ma deranjeaza si faptul ca incepeti sa reparati ceva si nu mereu terminati complet ce va puneti in plan.

S-ar umple serverul asta de jucatori daca ati scapa de toti jucatorii aia retardati....ar trebui sa puneti niste reguli stricte si severe iar la 3 abateri ban fara posibilitatea a fi scos, si asta pentru ca foarte multi romanasi de aici nu au educatie, nu au nici macar scoala; cu astia nu ai ce vorbi si nici nu te poti intelege.

A da...si ce cauta topic de flame in legatura cu alt server pe forum aici ? Frustrated much ? trebuia sters/inchis topicul si avertizat asta de l-a facut.


 
Staff message (Snoppy):
 
citește ce am scris.



“No greater love hath a man than he lay down his life for his brother.”
Not for millions…not for glory…not for fame. For one person, in the dark, where no one will ever know or see.
4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thezack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2018 10:10)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 163, Topics: 6
Location: Stormwind

Reputation: 69
Votes: 5

 
Post Posted: 10-02-2015, 01:35:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
justyn17x wrote:

In ceea ce priveste server-ul Molten:
Spoiler:

Din pacate pe freakz sunt putini oameni care-si dau interesul si stiu ceea ce fac, iar ceilalti stiu doar sa sufere cu rank-ul si s-o arda pe caterinca pe forum si cu toate astea scripturile pe care le are freakz-ul sunt cu mult peste cele de pe molten, unde un programator este platit cu 5k $/luna.

Tocmai asta e motivul pentru care au facut postul ala pe molten, ca cei ca tine (si multi altii) sa creada ca ei chiar ofera atat si sa ai reactii pozitive despre ei "vai cati bani baga ei in server". Come on, ai vazut sumele alea adunate cat dau pe luna? Also, stiu developers din echipa TrinityCore care lucreaza (lucrau) la molten si nu luau nici 30% din suma aia


Plus ca numarul de playeri de la statistici nu este unul real. Folosesc un script automat care ridica numarul de playeri si sa forteze queue pentru a dona lumea - Sunt multe smecherii pe care se fac ca oamenii sa zica ca sunt foarte populari si au content de calitate dar defapt sunt varza.
Eu am jucat acolo o perioada wtlk fiindca nu mi-a placut cataclysmul si sunt tone de buguri, chiar unele care aici au fost rezolvate de la inceputuri dar din pacate n-am avut alternativa pentru wtlk. Eu zic ca odata cu introducerea MoP o sa creasca populatia, acum observ o medie de ~2000 pe seara ceea ce nu e rau si la voturi cam 3 - 9 - 3 - 11 deci e destul de vizibil si altor playeri din strainatate.
Totul e ca oamenii sa aiba rabdare si sa sustina echipa care munceste ca sa beneficiem toti de content de calitate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 10-02-2015, 01:50:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Mr.Faith Nu stiu de ce "complici" lucrurile cand este foarte usor de explicat. Freakz este un server romanesc, nici nu se vrea trecerea acestuia la unul international. Din acest motiv, numarul de romani este crescut pe server, majoritatea romanilor de pe server au sub 16 ani iar romanul de fel nu are aceea bunavointa sa doneze in prostie cum fac altii din tarile straine, din anumite motive pe care orice roman cred ca le cunoaste.

Da, este adevarat ca vin mai multi straini pe server in ultima vreme, dar se putea de mult si mai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 10-02-2015, 07:48:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

winckler wrote:
Deja freakz a mai crescut in playeri,daca se trece de 4k+ pe mop constant,sper ca atmosfera pe server si atitudinea staffului sa ramana aceeasi.


daca se trece de un astfel de numar astronomic as putea spune ar trebui sa se faca si ceva in legatura cu lagul.

daca intr-un BoG ( gilneas ) unde sunt putini playeri este lag..nu vreau sa iti imaginezi pe AV ce fel se misca in mijlocul hartii .

totusi pot sa spun ca in ultima perioada se misca acceptabil.

tot inainte Freakz - succes




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fomitzaftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2016 11:12)
Joined: 21 Oct 2014
Posts: 75, Topics: 13
Location: Italy

Reputation: 57.5
Votes: 7

     
Post Posted: 10-02-2015, 08:19:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bayern
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-04-2015 13:19)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 338, Topics: 38
Location: Ploiesti

Reputation: 99.9
Votes: 19

Post Posted: 10-02-2015, 08:56:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fomitzaftw wrote:
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

prietene, sunt buguri pe orice privat, atat majore cat si minore, nu poti spune de molten ca e unplayable, da, am jucat pe wotlk acolo, nu sunt buguri atat de grave precum exagereaza unii. Te ai uitat pe freakz la bug reports sa vezi cate buguri zac acolo de la inceput de 4.3. Nu blamez developerii dupa freakz pt ca stiu ca sunt putini, dar nici nu poti sa arunci cu rahat in altii. Molten si au castigat playeri multi datorita tournamentelor pe bani. A.. si inca un lucru, ai intrat vreodata pe atr(cata/wotlk) sa vezi acolo fixuri? Da, stiu sunt unele chestii custom-made, dar at ul se apropie cel mai mult de o experienta pvp blizzlike.



0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSpy

[Krona Kai Kristor]



Status: Offline
(since 22-11-2022 18:26)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 95, Topics: 18
Location: Maelstrom

Reputation: 314.4
Votes: 11

   
Post Posted: 10-02-2015, 13:45:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bayern wrote:
fomitzaftw wrote:
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

prietene, sunt buguri pe orice privat, atat majore cat si minore, nu poti spune de molten ca e unplayable, da, am jucat pe wotlk acolo, nu sunt buguri atat de grave precum exagereaza unii. Te ai uitat pe freakz la bug reports sa vezi cate buguri zac acolo de la inceput de 4.3. Nu blamez developerii dupa freakz pt ca stiu ca sunt putini, dar nici nu poti sa arunci cu rahat in altii. Molten si au castigat playeri multi datorita tournamentelor pe bani. A.. si inca un lucru, ai intrat vreodata pe atr(cata/wotlk) sa vezi acolo fixuri? Da, stiu sunt unele chestii custom-made, dar at ul se apropie cel mai mult de o experienta pvp blizzlike.

Stiii de ce, ffindca din cate am inteles au un contract cu blizzard, adica le platesc pt scripturi deja facute, nu stiu daca e asa dar orice e posibil -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victorash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2015 16:06)
Joined: 07 Feb 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 38.5
Votes: 1

   
Post Posted: 10-02-2015, 14:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSpy wrote:
bayern wrote:
fomitzaftw wrote:
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

prietene, sunt buguri pe orice privat, atat majore cat si minore, nu poti spune de molten ca e unplayable, da, am jucat pe wotlk acolo, nu sunt buguri atat de grave precum exagereaza unii. Te ai uitat pe freakz la bug reports sa vezi cate buguri zac acolo de la inceput de 4.3. Nu blamez developerii dupa freakz pt ca stiu ca sunt putini, dar nici nu poti sa arunci cu rahat in altii. Molten si au castigat playeri multi datorita tournamentelor pe bani. A.. si inca un lucru, ai intrat vreodata pe atr(cata/wotlk) sa vezi acolo fixuri? Da, stiu sunt unele chestii custom-made, dar at ul se apropie cel mai mult de o experienta pvp blizzlike.

Stiii de ce, ffindca din cate am inteles au un contract cu blizzard, adica le platesc pt scripturi deja facute, nu stiu daca e asa dar orice e posibil -

Tu glumesti - cum ma sa le plateasca estea la BLizzard esti dus ..Blizzard daca vrea inchide toate serverele private din lume fara multe probleme -

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSpy

[Krona Kai Kristor]



Status: Offline
(since 22-11-2022 18:26)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 95, Topics: 18
Location: Maelstrom

Reputation: 314.4
Votes: 11

   
Post Posted: 10-02-2015, 15:20:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Victorash wrote:
BlackSpy wrote:
bayern wrote:
fomitzaftw wrote:
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

prietene, sunt buguri pe orice privat, atat majore cat si minore, nu poti spune de molten ca e unplayable, da, am jucat pe wotlk acolo, nu sunt buguri atat de grave precum exagereaza unii. Te ai uitat pe freakz la bug reports sa vezi cate buguri zac acolo de la inceput de 4.3. Nu blamez developerii dupa freakz pt ca stiu ca sunt putini, dar nici nu poti sa arunci cu rahat in altii. Molten si au castigat playeri multi datorita tournamentelor pe bani. A.. si inca un lucru, ai intrat vreodata pe atr(cata/wotlk) sa vezi acolo fixuri? Da, stiu sunt unele chestii custom-made, dar at ul se apropie cel mai mult de o experienta pvp blizzlike.

Stiii de ce, ffindca din cate am inteles au un contract cu blizzard, adica le platesc pt scripturi deja facute, nu stiu daca e asa dar orice e posibil -

Tu glumesti - cum ma sa le plateasca estea la BLizzard esti dus ..Blizzard daca vrea inchide toate serverele private din lume fara multe probleme -

Si de ce nu au inchis majoritatea serverelor private de top pana acum?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victorash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2015 16:06)
Joined: 07 Feb 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 38.5
Votes: 1

   
Post Posted: 10-02-2015, 19:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSpy wrote:
Victorash wrote:
BlackSpy wrote:
bayern wrote:
fomitzaftw wrote:
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.

Eu din pacate am jucat pe amandoua ,si zic din pacate pentru a fost o experienta foarte urata.Imi faceam un chiar mai devreme(gen 10-12) si daca dadeam log out sau luam DC in ziua aia nu mai intram. ( de buguri nu vreau sa vorbesc,too many,orice e buguit de la clase la questuri,si buguri majore nu ...)

prietene, sunt buguri pe orice privat, atat majore cat si minore, nu poti spune de molten ca e unplayable, da, am jucat pe wotlk acolo, nu sunt buguri atat de grave precum exagereaza unii. Te ai uitat pe freakz la bug reports sa vezi cate buguri zac acolo de la inceput de 4.3. Nu blamez developerii dupa freakz pt ca stiu ca sunt putini, dar nici nu poti sa arunci cu rahat in altii. Molten si au castigat playeri multi datorita tournamentelor pe bani. A.. si inca un lucru, ai intrat vreodata pe atr(cata/wotlk) sa vezi acolo fixuri? Da, stiu sunt unele chestii custom-made, dar at ul se apropie cel mai mult de o experienta pvp blizzlike.

Stiii de ce, ffindca din cate am inteles au un contract cu blizzard, adica le platesc pt scripturi deja facute, nu stiu daca e asa dar orice e posibil -

Tu glumesti - cum ma sa le plateasca estea la BLizzard esti dus ..Blizzard daca vrea inchide toate serverele private din lume fara multe probleme -

Si de ce nu au inchis majoritatea serverelor private de top pana acum?

Dece nu ii intrebi pe ei .... tu chhear crezi ca blizzard le repara la astea serverul hai sa fim seriosi

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 10-02-2015, 19:19:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Molten nu primeste script`uri, wtf. Sunt doar mai multe persoane care lucreaza si asta e.
2. Blizzard nu poate inchide atat de usor anumite servere din Europa deoarece sunt localizate in tari in care legea nu interzice aceste lucruri. Nu stiu exact cum e la noi in Romania dar nu este o problema. Daca serverul era in US, legea de acolo e altfel si Blizzard are "puterea" de a inchide un server fara prea multe probleme.

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 10-02-2015, 19:24:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fomitzaftw wrote:
De ceva timp tot aud multi playeri ca molten e nu stiu cum,ca molten>freakz,ca pe molten nu se da ban pentru c***t.
Nu vad nicaieri pe freakz ca trebuie sa platesti sa joci si nici ca esti obligat sa joci aici,nu pica serveru fara cativa....dastia ca voi.
Daca nu va place pe freakz de ce jucati ? coa*e deci chiar nu va inteleg,duceti-va unde dracu vreti.
M@l73n best server,de aceea s-au sters toate caracterele,inteleg ,se mai intampla ,dar de atunci mi-au mai fost sterse cateva conturi,erori.
De buguri nu mai zic...nici nu merita,si pe freakz sunt buguri,e imposibil sa nu fie buguri,si pe retail sunt,dar pe private lumea profita,nu raporteaza, si dupa vin cu gura mare ca ion da dmg mai mare ca vasile,ca mountu` lu` gheorghe se summoneaza mai repede si fuge nabu cu hearthstone cand facea questuri in tolbarad cu gear verde si il farmai tu pentru 10 honor.
Nu mai comentati si reroll alt server daca nu va convine.
Ati vazut foarte bine ce a facut shockeru pe pandaria,si ala e doar inceputul,however,nu stiu daca o sa mearga (toate) questurile pentru legendare,consuma si serveru asta curent,host internet si ce dracii mai sunt,nu ma pricep,si nu cred ca e vb numai de $$$ ,nu se scripteaza singure questurile,bossi.Pe pandaria sper ca o sa avem o comunitate mai cu capu` pe umerii care sa se gandeasca si la chestiile astea,pe shockeru` sau orice alt gm in doar fix in p**a ca zici tu ca te muti pe alt server,chiar te invita sa te muti,nu se inchide serveru` pentru cativa playeri,cu mentalitatea asta nu ne ajuti cu nimic.
pace. -

bine ca existi tu gardianul freakzului.
justyn17x wrote:
Nu stiu de ce comparati freakz cu molten sau molten cu freakz, intotdeauna cel care joaca pe server-ul X o sa aiba un motiv solid de a-si impartasi parerea ca serverul X e mai bun decat Y sau invers.
Si ca sa nu fiu Off Topic sper ca sunteti constienti ca serverele din ziua de azi se bazeaza pe cantitate si nu calitate. Server-ul asta are calitate dar nu are cine s-o promoveze.
In ceea ce priveste server-ul Molten:
Spoiler:

Din pacate pe freakz sunt putini oameni care-si dau interesul si stiu ceea ce fac, iar ceilalti stiu doar sa sufere cu rank-ul si s-o arda pe caterinca pe forum si cu toate astea scripturile pe care le are freakz-ul sunt cu mult peste cele de pe molten, unde un programator este platit cu 5k $/luna.

la cate limbaje de programare se cere acolo si 0 vacante mi se pare chiar low salariul care-l ofera.

http://www.payscale.com/research/US/Skill=C%2B%2B/Salary

2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 11-02-2015, 23:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

News feeds: Molten and AT, maybe united. *** wow privates.

Daca se vor uni cele 2 servere dupa cum spune stafful, Freakz va avea o sansa sa stranga un numar frumusel de playeri cu MOP.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thezack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2018 10:10)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 163, Topics: 6
Location: Stormwind

Reputation: 69
Votes: 5

 
Post Posted: 11-02-2015, 23:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ii vad bine deloc, o sa supere pe cine nu trebuie. Sunt curios peste 2-3 luni de realmuri full daca mai sunt online.
Una peste alta dupa cum zice si Magicqtz e o sansa maricica sa vina lumea si sa fim toti romanii uniti -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 13-05-2024, 22:23:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x