User
Pass
2FA
 
 

Proiect Revitalizare PvP
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9377
Masti

[Warlock Master]



Status: Offline
(since 25-05-2024 16:46)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 249, Topics: 43
Location: Azeroth

Reputation: 309.6
Votes: 25

 
Post Posted: 16-09-2015, 11:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu citeam de unde stiam? Nu o mai da pe domnul pe aici. Unele idei sunt bune dar sunt negate de celelalte idei precum solo q la 2vs2 si gold la win/lose si minus rate daca nu joci. Nu o sa se faca nimic din astea;)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 16-09-2015, 11:35:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Posibil ca cerintele de la 3v3 sa fie putin prea mari, depinde foarte mult de cum va decurge rating gain/loss cu noul sistem de MMR.

2. Solo Que pe un server ca Freakz nu va merge niciodata, nici macar de distractie. Am vazut pe AT cat de rau era la low rating fara comunicare si in plus nu avem o baza mare de jucatori PvP pentru asa ceva.

3. Aici este un no-no din toate punctele de vedere.
In topicul cu sistem de MMR s'au vorbit anumite chestii legate de gain/loss rating si nimeni nu o sa dea que daca pierde 200 rating. Sa fim seriosi, faptul ca X are 3k rating iar eu sunt un jucator la fel de bun dar nu am avut timp sa joc si stau la 2k rating si sa piarda ala 200 rating, pai o sa vezi numai QQ topics si ragequits.

Conceptul de Team MMR nici nu se discuta, cu sistemul MMR pe care il avem momentam se abuzeaza de chestia asta ca primesti rating in functie de MMR`ul teamului si nu MMR`ul personal, de asta noul sistem de MMR va da rating in functie de MMR`ul tau respectiv MMR`ul team`ului advers si nu Team MMR vs Team MMR, pe langa alte bug`uri intalnite cu acest sistem.

"*Observatie: " Team MMR " rasplateste sau taxeaza riscul de a juca intr-o echipa alcatuita din jucatori ce au MMR-uri foarte indepartate. "
La fel se intampla si in cazul in care primesti rating in functie de MMR`ul tau. Eu am 2k MMR si joc cu doi care au 1500 MMR. Media MMR este de 1666. In cazul in care castigam, cei doi primesti mai mult rating, respectiv MMR pentru ca se lupta cu cineva peste MMR`ul lor cu 150+ iar eu nu am nimic de castigat. Daca pierdem, cei doi nu au nimic de pierdut pentru ca au incercat sa bata un team cu MMR mult mai mare si nu au reusit, in schimb eu pierd mult mai mult deoarecere am MMR mare vs MMR team advers mai mic.

4. Asta este o sugestie foarte buna care era implementata unde am jucat eu acum cativa ani. Singurul lucru pe care l`as modifica este valoarea aia, 10% mi se pare cam mult.

5. Nu stiu ce rost are acest punct. Daca jucatorul respectiv nu joaca 10 arene, el este in pierdere ca nu isi termina cap`ul + pierde din rating, daca punctul 4 va fi implementat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Njurax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2017 16:45)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 148, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 17

 
Post Posted: 16-09-2015, 11:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Masti wrote:
Daca nu citeam de unde stiam? Nu o mai da pe domnul pe aici. Unele idei sunt bune dar sunt negate de celelalte idei precum solo q la 2vs2 si gold la win/lose si minus rate daca nu joci. Nu o sa se faca nimic din astea;)

Nu am zis nimic de solo que 2v2, am zis doar solo que 3v3.
Na, vezi ca nu citesti, si am scris si mare, si ingrosat.
Nu o dau pe domnul, as vrea sa cred ca ma comport civilizat intr-un mediu civilizat.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Njurax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2017 16:45)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 148, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 17

 
Post Posted: 16-09-2015, 12:40:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowy wrote:
3. Aici este un no-no din toate punctele de vedere.
In topicul cu sistem de MMR s'au vorbit anumite chestii legate de gain/loss rating si nimeni nu o sa dea que daca pierde 200 rating. Sa fim seriosi, faptul ca X are 3k rating iar eu sunt un jucator la fel de bun dar nu am avut timp sa joc si stau la 2k rating si sa piarda ala 200 rating, pai o sa vezi numai QQ topics si ragequits.

Dar tu, ca jucator bun la 2k MMR care nu ai atata timp sa joci, iti convine sa iei doar 20 rate pe win, cand vezi ca bati teamul de 3k MMR, care a ajuns acolo, nu neaparat prin valoare, ci prin participare repetata?
Nu ar fi normal, si logic, sa poti ajunge la rating-ul ce il meriti, iar cei de la 3k, sa scada la rating-ul ce il merita?

Quote:
Conceptul de Team MMR nici nu se discuta, cu sistemul MMR pe care il avem momentam se abuzeaza de chestia asta ca primesti rating in functie de MMR`ul teamului si nu MMR`ul personal, de asta noul sistem de MMR va da rating in functie de MMR`ul tau respectiv MMR`ul team`ului advers si nu Team MMR vs Team MMR, pe langa alte bug`uri intalnite cu acest sistem.

"*Observatie: " Team MMR " rasplateste sau taxeaza riscul de a juca intr-o echipa alcatuita din jucatori ce au MMR-uri foarte indepartate. "
La fel se intampla si in cazul in care primesti rating in functie de MMR`ul tau. Eu am 2k MMR si joc cu doi care au 1500 MMR. Media MMR este de 1666. In cazul in care castigam, cei doi primesti mai mult rating, respectiv MMR pentru ca se lupta cu cineva peste MMR`ul lor cu 150+ iar eu nu am nimic de castigat. Daca pierdem, cei doi nu au nimic de pierdut pentru ca au incercat sa bata un team cu MMR mult mai mare si nu au reusit, in schimb eu pierd mult mai mult deoarecere am MMR mare vs MMR team advers mai mic.

Ai un punct bun de vedere, dar, daca ai 2.5k mmr, si joci cu un partener slab, si totusi, te chinui, va chinuiti, si cumva castigati, contra unui team mai bine cotat, nu ti se pare normal, ca atat tu, ca jucator cu 2.5k mmr, cat si partenerul tau mai slab, sa fiti rasplatiti la fel, din moment ce amandoi v-ati chinuit?
Daca se va primi punctaj per MMR, atunci nu va mai avea nici un rost sa joci cu cineva mai slab ca tine, pentru ca, teoretic, il vei cara doar, fara sa ai nici un beneficiu, asta daca castigi.
Daca pierzi, si vei pierde, nu vei mai "cara" pe nimeni niciodata.

Nu stiu daca ai observat, dar acum, dupa 2 luni de joc, rate in 2v2 si 3v3 incepe sa se normalizeze, sistemul "Team MMR" e conceput pe termen lung, nu pentru inceput de sezon. (parerea mea, se poate foarte bine sa si gresesc, nu zic)

Quote:
4. Asta este o sugestie foarte buna care era implementata unde am jucat eu acum cativa ani. Singurul lucru pe care l`as modifica este valoarea aia, 10% mi se pare cam mult.

5. Nu stiu ce rost are acest punct. Daca jucatorul respectiv nu joaca 10 arene, el este in pierdere ca nu isi termina cap`ul + pierde din rating, daca punctul 4 va fi implementat.

Am pus punctul 5, care sa inlocuiasca punctul 4, in caz ca 4 ar fi prea greu de realizat.
Valoarea de 10% am ales-o ca punct de inceput, nu e batuta in cuie, de asta suntem aici, sa discutam.
Am ales 10%, mai mult pentru a contracara jucatorii care incearca sa profite, sa ajunga la rate mare, si dupa sa evite jocul pentru a se pastra. Asta nu mai e fair-play, e frauda.
*Exemplu: fac 500 rate peste noapte, prin ceva metoda dubioasa, sar de la 2000 la 2500, nu are nimeni dovezi clare sa ma bage la zdup, iar toti ceilalti jucatori se zbat intre 2000-2200, iar eu, stau AFK 3 saptamani la 2500, conquest points n-am nevoie ca sunt full upgrade 2/2, si raman asa, r1, fara sa dau nici o sansa altcuiva sa ma ajunga.
Au fost cazuri...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 16-09-2015, 13:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Njurax wrote:
Dar tu, ca jucator bun la 2k MMR care nu ai atata timp sa joci, iti convine sa iei doar 20 rate pe win, cand vezi ca bati teamul de 3k MMR, care a ajuns acolo, nu neaparat prin valoare, ci prin participare repetata?
Nu ar fi normal, si logic, sa poti ajunge la rating-ul ce il meriti, iar cei de la 3k, sa scada la rating-ul ce il merita?


Pai eu cu 2k mmr vs unul care are 3k mmr o sa iau 96 rating, respectiv 96 mmr dupa ce se implementeaza noul sistem de MMR iar el va pierde 64 rating respectiv 64 MMR. Mi se pare destul de corect si fiecare castiga/pierde destul de mult.


Njurax wrote:
Ai un punct bun de vedere, dar, daca ai 2.5k mmr, si joci cu un partener slab, si totusi, te chinui, va chinuiti, si cumva castigati, contra unui team mai bine cotat, nu ti se pare normal, ca atat tu, ca jucator cu 2.5k mmr, cat si partenerul tau mai slab, sa fiti rasplatiti la fel, din moment ce amandoi v-ati chinuit?
Daca se va primi punctaj per MMR, atunci nu va mai avea nici un rost sa joci cu cineva mai slab ca tine, pentru ca, teoretic, il vei cara doar, fara sa ai nici un beneficiu, asta daca castigi.
Daca pierzi, si vei pierde, nu vei mai "cara" pe nimeni niciodata.

Nu stiu daca ai observat, dar acum, dupa 2 luni de joc, rate in 2v2 si 3v3 incepe sa se normalizeze, sistemul "Team MMR" e conceput pe termen lung, nu pentru inceput de sezon. (parerea mea, se poate foarte bine sa si gresesc, nu zic)


Dupa exemplul tau, eu am 2.5k MMR, partenerul meu are 2k MMR si jucam vs un team care are 2.7k MMR(cei doi impreuna). Eu o sa iau vreo 16 rating(pentru diferenta aia de 200 de MMR) iar partenerul meu o sa ia 96( pentru diferenta aia de 700 MMR). In felul asta eu castig atat cat mi se cuvine, iar partenerul meu primeste mai mult pentru ca are low MMR si s'a descurcat vs un team cu 700 MMR mai mare.
Dupa cum vrei tu, toata lumea o sa joace de pe main impreuna cu 5 parteneri diferiti de low MMR si o sa ajunga la 4k Rating in cateva luni. Doar pentru ca joci cu unul care are low MMR asta nu inseamna ca te chinui, acel jucator indiferent de MMR`ul lui poate sa fie la fel de bun ca si tine, de asta ce zici tu nu este corect.

Sistemul Team MMR era valabil pana pe MoP cand aveai un team format din jucatori si daca luai pe cineva cu low MMR in team`ul tau, te durea sufletul ca scadea MMR`ul team`ului si toata lumea lua mai putin rating decat meritau pentru ca team`ul avea rating mare si MMR`ul era mai mic, exact problema ce o avem noi acum, insa la noi momentan pe langa chestia aia sunt si alte buguri si din cauza aia exista o diferenta mare de rating-mmr.

Njurax wrote:
*Exemplu: fac 500 rate peste noapte, prin ceva metoda dubioasa, sar de la 2000 la 2500, nu are nimeni dovezi clare sa ma bage la zdup, iar toti ceilalti jucatori se zbat intre 2000-2200, iar eu, stau AFK 3 saptamani la 2500, conquest points n-am nevoie ca sunt full upgrade 2/2, si raman asa, r1, fara sa dau nici o sansa altcuiva sa ma ajunga.
Au fost cazuri...


Exact, odata ce ai full gear si nu mai ai nevoie de conquest points, nu are nici un rost sa iti scada conquest cap`ul de saptamana viitoare. Mai mult ii afectezi pe aia care joaca corect si inca nu au full gear si pur si simplu nu pot juca destul si fac doar un meci sa isi mentina cap`ul chiar daca e pierderea lor ca nu isi completeaza cap`ul macar le lasi cap`ul pe saptamana viitoare asa cum este normal.
Pe langa faptul ca daca esti o clasa hybrid si iti faci gear de dps si apoi vrei si pe heal, odata cu MoP s'a implementat optiunea de a lua gear`ul pe honor dupa ce ai ajuns la 27k conquest points earned in sezonul respectiv.



Last edited by Shadowy on 16-09-2015, 13:24:19; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Njurax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2017 16:45)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 148, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 17

 
Post Posted: 16-09-2015, 13:23:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowy wrote:
Njurax wrote:
Dar tu, ca jucator bun la 2k MMR care nu ai atata timp sa joci, iti convine sa iei doar 20 rate pe win, cand vezi ca bati teamul de 3k MMR, care a ajuns acolo, nu neaparat prin valoare, ci prin participare repetata?
Nu ar fi normal, si logic, sa poti ajunge la rating-ul ce il meriti, iar cei de la 3k, sa scada la rating-ul ce il merita?


Pai eu cu 2k mmr vs unul care are 3k mmr o sa iau 96 rating, respectiv 96 mmr dupa ce se implementeaza noul sistem de MMR iar el va pierde 64 rating respectiv 64 MMR. Mi se pare destul de corect si fiecare castiga/pierde destul de mult.


Njurax wrote:
Ai un punct bun de vedere, dar, daca ai 2.5k mmr, si joci cu un partener slab, si totusi, te chinui, va chinuiti, si cumva castigati, contra unui team mai bine cotat, nu ti se pare normal, ca atat tu, ca jucator cu 2.5k mmr, cat si partenerul tau mai slab, sa fiti rasplatiti la fel, din moment ce amandoi v-ati chinuit?
Daca se va primi punctaj per MMR, atunci nu va mai avea nici un rost sa joci cu cineva mai slab ca tine, pentru ca, teoretic, il vei cara doar, fara sa ai nici un beneficiu, asta daca castigi.
Daca pierzi, si vei pierde, nu vei mai "cara" pe nimeni niciodata.

Nu stiu daca ai observat, dar acum, dupa 2 luni de joc, rate in 2v2 si 3v3 incepe sa se normalizeze, sistemul "Team MMR" e conceput pe termen lung, nu pentru inceput de sezon. (parerea mea, se poate foarte bine sa si gresesc, nu zic)


Dupa exemplul tau, eu am 2.5k MMR, partenerul meu are 2k MMR si jucam vs un team care are 2.7k MMR(cei doi impreuna). Eu o sa iau vreo 16 rating(pentru diferenta aia de 200 de MMR) iar partenerul meu o sa ia 96( pentru diferenta aia de 700 MMR). In felul asta eu castig atat cat mi se cuvine, iar partenerul meu primeste mai mult pentru ca are low MMR si s'a descurcat vs un team cu 700 MMR mai mare.
Dupa cum vrei tu, toata lumea o sa joace de pe main impreuna cu 5 parteneri diferiti de low MMR si o sa ajunga la 4k Rating in cateva luni. Doar pentru ca joci cu unul care are low MMR asta nu inseamna ca te chinui, acel jucator indiferent de MMR`ul lui poate sa fie la fel de bun ca si tine, de asta ce zici tu nu este corect.

Sistemul Team MMR era valabil pana pe MoP cand aveai un team format din jucatori si daca luai pe cineva cu low MMR in team`ul tau, te durea sufletul ca scadea MMR`ul team`ului si toata lumea lua mai putin rating decat meritau pentru ca team`ul avea rating mare si MMR`ul era mai mic, exact problema ce o avem noi acum, insa la noi momentan pe langa chestia aia sunt si alte buguri si din cauza aia exista o diferenta mare de rating-mmr.

Dadeam doar un exemplu, dar ai dreptate in ceea ce zici. Exista posibilitatea de a prosti sistemul, cu destui parteneri diferiti low rate.
E tare complexa problema asta cu MMR, am sa modific putin postul, sugestia cu Team MMR are potential sa fie defectuoasa.
Sistemul MMR ce urmeaza sa fie bagat sezonul viitor, pare a fi cel mai sigur de pana acum.
Imi retrag partea din proiect legata de "Team MMR", las Staff-ul si comunitatea sa decida asupra acestui sistem.
Multumesc ca m-ai ajutat sa rectific o greseala.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2015 12:57)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 17, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 6.8
Votes: 5

 
Post Posted: 16-09-2015, 14:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Per total consider ca sunt niste idei foarte bune.
PvP-ul chiar are nevoie de imbunatatiri de genul, ce daca o sa dai de randomi la arene..? Asta e si ideea, sa fie diversitate, sa ai contra cui juca, sa nu va mai plangeti ca dati doar de aceleasi doua team-uri care va farmeaza si etc.
De 3v3 nici nu mai zic, pe langa faptul ca nu prea e nimeni in que, este prea dificil sa obtii iteme cu rating de 3v3.
GJ, eu sunt pentru!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hanry
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-09-2015 13:46)
Joined: 12 Feb 2015
Posts: 76, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -210.9
Votes: 9

Post Posted: 16-09-2015, 14:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai coae sa fim seriosi...2vs2 ar trebui sa fie for fun,3vs trebuie promovat,este cel mai balansat si toate clasele pot face raiting mare.

 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
+1 warn - limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-09-2015, 15:03:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hanry wrote:
Hai coae sa fim seriosi...2vs2 ar trebui sa fie for fun,3vs trebuie promovat,este cel mai balansat si toate clasele pot face raiting mare.

Ar trebuii sa vorbesti intr-o maniera mai ...educata ,daca vrei ca parerea ta sa fie bagata in seama..nu stiu ce vrei sa demonstrezi vorbind in felul acesta ,varsta mica si educatia neprimita de la parinti te tradeaza



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sawy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2020 14:46)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 101, Topics: 11
Location: United Kingdom

Reputation: 448.4
Votes: 12

 
Post Posted: 16-09-2015, 15:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este mai psihologica.
Stimularea jucatoriilor prin crearea de eventuri PVP cu anunturi pe site sau in game(de catre GM care sa se ocupe doar de asta, eventual sa fie PRO PvP player care sa gandeasca ca un jucator care face PVP pentru a creea conditii cat mai reale si convenabile pentru Gameplayul eventului sau activitatiilor pvp), cum era odata aici sau pe alte servere, sincer sa fiu jucam de placere atunci pentru ca apare efectul de turma -.

Daca se mentin eventuri PvP vor fi din ce in ce mai multi playeri care dau arene 100%, antrenamente pentru event sau chiar afirmare ca existi si tu in lumea PvP si candva daca esti bun vei castiga eventuri, acum e plictiseala maxima pentru ca nu exista o initiativa comuna intre playerii PVP, fiecare joaca singur de capul lui pentru scopuri banale, cum ar fi rating doar pentru a te da mare unor jucatori care nu le pasa de your *** rating -.

Trebuie sa se joace pentru Gameplay nu pentru rating (Arena, sportul sangeros din Colosseum era facut pentru distractie, de aceea este nevoie de Eventuri, multi se vor apuca de Arene pentru ca nu au nimic de pierdut ci doar distractie dominanta si dezvoltare persoanala), atata timp cat nu exista o comunitate activa pvp oficiala cu ajutorul GMiilor, playerii vor juca de plictiseala, dar daca se creaza o regula de evenimente in domeniul PVP atunci incepe lumea sa zica, ba eu sunt mai bun ca tine - si conflictele astea amicale creaza o responsabilitate persoanala de a dovedii de ce joci jocul asta si dai join in plm la arene sa il bati pe ala care face PVP in eventuri -. Chiar daca nu reusesti, in timp vei invata sa castigi cum am facut multi asta. Si asa vor aparea din ce in ce mai multi playeri in PVP si se creaza un echilibru bun pentru Arene, poate chiar o crestere majora in cateva luni de playeri care doar pentru asta intra in joc, Plus ca pot aparea playeri noi de pe alte servere daca "petrecerea este rasunatoare" Toti vor sa isi arate c0aiele.

Plus ca se vor creea legaturi mai stranse intre playeri si de aici vor pleca tot felul de initiative, in spatele jucatoriilor trebuie sa fim oameni nu roboti, so make some changes, some of my retards friends are from this *** pvp game si mereu ne cautam unul pe altu sa facem o arena sau ceva, daca nu suntem uniti nu vom creea nici o comunitate, vom da join la arene cu randomi doar de plictiseala. anyway. (I smoke 2 much weed i know.)


"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."- 2pac.

https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/sawlol
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hanry
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-09-2015 13:46)
Joined: 12 Feb 2015
Posts: 76, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -210.9
Votes: 9

Post Posted: 16-09-2015, 15:46:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
hanry wrote:
Hai coae sa fim seriosi...2vs2 ar trebui sa fie for fun,3vs trebuie promovat,este cel mai balansat si toate clasele pot face raiting mare.

Ar trebuii sa vorbesti intr-o maniera mai ...educata ,daca vrei ca parerea ta sa fie bagata in seama..nu stiu ce vrei sa demonstrezi vorbind in felul acesta ,varsta mica si educatia neprimita de la parinti te tradeaza


Da....m-ai facut sa ma simt needucat,sper sa-mi revin .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Njurax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2017 16:45)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 148, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 17

 
Post Posted: 21-09-2015, 10:19:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bump.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Njurax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2017 16:45)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 148, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 17

 
Post Posted: 28-09-2015, 10:45:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bump, astept reply si de la Staff !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Abis
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2015 08:19)
Joined: 30 Jul 2015
Posts: 1405, Topics: 34
Location: Clinica de reabilitare psihiatrica

Reputation: 87.4
Votes: 93

Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-09-2015, 11:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai ai de astept,fara suparare -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kyrax
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-11-2017 01:14)
Joined: 07 Feb 2014
Posts: 1793, Topics: 184
Location: Buzau

Reputation: 363.6
Votes: 154

   
Post Posted: 28-09-2015, 20:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe langa asta scoatem si noi WORLD PVP ON/OFF? nu de alta dar cand mergi in ogg/shrine realizezi ca te bati cu garzile si lumea de la factiunea opusa se uita/injura.


https://www.youtube.com/watch?v=pamGqyxnohE
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LethalFactorLK, 21 June 2016 10:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 08-07-2024, 08:54:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x