User
Pass
2FA
 
 

Pareri si sugestii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements
Author Message30478
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 13-04-2019, 15:15:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna, eu vin cu asa o propunere, daca New tu tot atat de ocupat esti, cauta Scripteri Adica tehniciani, ar fi mai repede sa se dea un wipe.
Daca acuma tot se da Wipe configureaza si tu pluginurile in romana, nu in engleza.
Daca ar fi tehniciani/scripteri s-ar adauga cu mult mai repede minigame-uri, nu s-ar sta atat sa se rezolve un bug!
Totusi daca sunt garde de donatori, ar fi bine sa fie pentru fiecare un kit special!
Ca de exemplu vip full armura iron si mai stiu eu ce acolo, si sa fie armura cu keep inventori si sa fie doar pentru donatori!
Si sanctiunile sa fie mai stricte....
A folosit un limbaj urat mute direct in jur de 20 - 30 de minute pentru a se invata minte!
O jignire ca de exemplu (Ion esti prost) sa fie sanctionat tot direct
Spam-ul, spameaza de 2 ori avertizare 3 mute, sau daca spameaza direct 3 mute!
Ar fi bine sa se adauce si pluginul AuctionHouse adica /ah gasesti itemele jucatorilor pe care le-au pus la vanzare, tii iteme in mana si scrii /ah sell pret ar fi mai ok, item-ul acolo ramane pe v-o 6 zile sau 3 depinde cat setezi!
Si vin cu propunerea care cred eu ca este ce-a mai importanta din ce am spus eu, sa fie gradele nu globale, sa adauci plugin LuckPerms si bagi prefix pe 1 world diferit daca vrei, sau ii dai grad numa pe 1 sectiune!
Si pe forum sa fie ca sa faci cerere de helper numa pe 1 sectiune!
Si sa nu mai scrie pe chat, (NewaStroi a fost omorat de x) si tot asa adica cu-i ii trebuie sa stie cine si cand si cum a murit?
Mi se pare niste propuneri foarte ok din punctul meu de vedere, dar cu tehnicienii/scripterii te-ar fi ajutat si pe tine mult mai mult!


Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11    


The time now is 28-03-2024, 17:55:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x