User
Pass
2FA
 
 

I was such a noob when I started
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message73929
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-11-2010, 19:15:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand am inceput sa joc facusem 80 cu chiu cu vai dupa ce ma tot uitam pe internet la tutoriale cu teritorii , portaluri etc. iar apoi nu stiam ce sa mai fac mai departe...si mam lasat de joc dar mam reapucat datorita catorva prieteni care au inceput sa-mi explice chestii legate de raiduri, battlegrounds si altele


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skkyp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2010 00:03)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.3
Votes: 2

Post Posted: 28-11-2010, 03:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acelea au fost cele mai frumoase zile din wow,cand am inceput sa descoperim jocul.....

Eu nu am murit pana la lvl 16 crezand ca daca mor trebuie sa incep iar de la lvl 1 - cand am murit si am vazut spiritul am sunat in disperare colegi ca nu stiam ce sa mai fac -

a mai fost o faza frumoasa......eu si inca un coleg am mers in mulgore sa il ajutam pe un prieten care atunci intrase in wow....noi 2 ne-am intins la duel si deodata striga prietenul nostru in microfon (eram pe skype) "Bah!!!!ma bate strutzul!!!!" -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stormrage

[Vanquisher]



Status: Offline
(since 10-07-2013 08:15)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 93, Topics: 23
Location: BTSTelecom

Reputation: 60.3
Votes: 7

Post Posted: 29-11-2010, 15:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ohh,pai am inceput wowul pe la inceputul TBC,2.1.1. parca,sau nush,si eram blood elf,omoram mana wyrm pana la lvl 10.....Gasisem vendoru de mounts si mountu era 95g si incepeam sa omor mobi ce dadeau 1 silver pana miam luat strut:))))))Ce sa mai stiu eu ce e ala melle/spell dps/silence/ce's aia bosi btw? eram muci hahahha...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dudutech

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2011 22:47)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 140.3
Votes: 4

 
Post Posted: 04-12-2010, 19:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va Salut, ieri cautam si eu un server sa ma joc, am ajuns pe la level 24 cand intra Shockeru sa arate ce smecher e... eu ma gandeam ca e server k lumea, joc si eu wow de 4 ani si am o multime de prieteni care joaca aici asa ca si eu am intrat dar vazand asta am iesit ca mi sa facut scarba, el este ca un dictator, au luat ban vreo 5 playeri numai pt atat "Shockere nu te enerva frate, este dar un joc" pt asta sa dai ban 6000 days si chestii de genu nu e corect... Nu am stiut unde sa postez asa ca m-am gandit ca aici ar fi bine, probabil iau si eu ban pe IP si se sterge postul dar nu conteaza, macar am zis ce am avut de zis, va multumesc, doresc toate cele bune celor care joaca aici -

IMG: http://img10.imageshack.us/img10/4820/wowscrnshot120310193838.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmili

[Creep]



Status: Offline
(since 20-01-2020 07:13)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 580, Topics: 40
Location: Baia Mare

Reputation: 234.5
Votes: 7

 
Post Posted: 05-12-2010, 00:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

primul meu caracter a fost un belf pala femeie...m-a dus un prieten din ogg in tb pe jos ca de....de draci e ala mont ma?
Stiu ca ne-am oprit jos langa tb si il intrebam disperat cum sa il fac sa stea jos si sa mearga singur - -
apoi am mai evoluat si mi-am facut un popa, si harnic fiind am intrebat la ce lvl imi da plate -
pe urma intrebam cum naiba vorbesc si eu pe lfg si cum pun link de la iteme pe cheat -
primul raid - BT - habar nu aveam ce-i ala raid si ce se face in el . de cum am intrat am si sarit pe moobi -
la al 2-lea in kara...pe ultimate...am stat cu ticket vreo juma de ora ca nu mergea un boss, si pe cand a venit Eve si l-a "tomnit" au iesit toti -
ultimele "noob-isme" au fost prin Hyjal. eram cu pala retri si dadeam need la iteme de spell -
vremuri faine -
P.S. si acum mai fac tampenii din cand in cand -

Posturi unite automat, 05-12-2010, 00:51:38

evelina wrote:
Well, eu am inceput sa joc la 2 zile dupa prietenul meu


cu care din ei ai ramas? daca nu sunt indiscret? -


Intubația reprezintã manevra medicalã de țãviure a unui pacient
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulbringer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2014 17:30)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 126.2
Votes: 5

 
Post Posted: 05-12-2010, 20:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin minte acuma 2-3 ani ca am vazut prima data la varamio WoW intr-un raid il vedeam eu cum joaca el acolo si stiu ca imi placea un singur lucru de acolo mountu lui Spectral Tiger care l-o castigat la un event . Am inceput sa joc am facut level stiam asa sa iau questuri si omor sa ma duc in zona dar de la lvl 20 nu mai stiam unde sa merg . Ma duce varamio in Durotar imi zice pe unde sa o iau . Ma uitam eu pe acolo imi parea totu diferit si mult prea ciudat . Am facut level 80 . Aveam tin minte item de level 16 pe mine Back parca . Dupa cateva zile am inceput sa il disper pe varamio si pe inca cativa baieti ca sa iau Spectral Tiger il rugam ma milogeam la el nu stiam sa mai fac nimica de atunci . Apoi m-am mutat pe alt server cunoscut nu dau nume care func si acuma si acolo am inceput eu sa joc cu Paladin Retri binisor . Stiu ca pe server era un bug care nu te puteai duce in Naxx prin Portal si ne teleporta Gm . Si eu la cat de inteligent eram m-am dus la lvl 70 . Stateam cuminte cum omorau aia tot de prin jur si vineam si luam tot de pe acolo nestiind pentru ce clasa este fiecare item . Am mai fost bucuros cand am luat primu T7 Swolder .
Cam atata acuma mai joc dar nu prea mult astept Cataclysm ca sa ma duc pe Blizz sa incep din nou munca . Varu meu se chema ( Raditz) Cel care a fost prima data la H si care o facut tot Gear Retri multi il cunosc . Aveam numele Armagheddon acuma char nu mai este al meu l-am dat .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crisuuu

[Owner Freakz]



Status: Offline
(since 08-11-2014 06:01)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 929, Topics: 88
Location: Pitesti

Reputation: 61.4
Votes: 19

 
Post Posted: 06-12-2010, 22:26:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zmili wrote:
evelina wrote:
Well, eu am inceput sa joc la 2 zile dupa prietenul meu


cu care din ei ai ramas? daca nu sunt indiscret? -



Daca nu cu ambii cu wow sigur a ramas -


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evelina

[Aeria of Enigma]



Status: Offline
(since 26-06-2017 03:41)
Joined: 13 Apr 2010
Posts: 1081, Topics: 8
Location: 127.0.0.1

Reputation: 202.6
Votes: 19

 
Post Posted: 06-12-2010, 23:24:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crisuuu wrote:
zmili wrote:
evelina wrote:
Well, eu am inceput sa joc la 2 zile dupa prietenul meu


cu care din ei ai ramas? daca nu sunt indiscret? -



Daca nu cu ambii cu wow sigur a ramas -


Both.


death.fm
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delusione

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 03:02)
Joined: 28 Jul 2010
Posts: 43, Topics: 14
Location: United Kingdom

Reputation: 66.2
Votes: 4

 
Post Posted: 12-12-2010, 22:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand m-am apucat de wow,am intrat cu niste prieteni si ei erau la h orci,si eu nu stiam cei aia h sau A si m-am facut la A night elf=)))) si am crescut cu el sio la lev 20 ma sunau la tel ca unde sunt,sio mau injurat ca mi-am fkt la A,si mi-am facut dupa la H orc,si la lev 21,am folosit piatra credeam ca e vraja de omoara mobu pnm=)))) si pe la lev 40 ma intrebam dc ma omoara toti,ca la lev 40 aveam rank 1 la toate spelurile=)) si talente 0,si eram fascinat de mounturile de la ally(tigru) si am itnrat pe contu unuia si am cumparat un mount de 100% ca eu pe atunci naveam lev de el=)),si la 70 ma fraierit unu ca imi ia din swp t7 si i-am dat contu=)) si am plans dupa el si l-am luat inapoi printr-un gm:)) app m-am apucat de wow pe ScapeGaming:D
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snow10
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-01-2012 19:08)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 37, Topics: 10
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 63.2
Votes: 3

 
Post Posted: 15-12-2010, 15:51:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nush ce sa zic acum am citit cate ceva pe aici si pot sa zic ca m-am amuzat putin, in ceea ce priveste wow nu pot sa zic ca am fost cat de cat priceput la jocu asta dar nu faceam lvl din kill stiam sa fac q alea mai usoare cand imi dadea complet (gen sa merg sa vb cu cnv, sau sa duc ceva) nu ma intrebati cum... primu meu char a fost palac human, stiam ce e ala trainer si nu aveam probleme cu spellurile dar eram ft noob in ceea ce priveste itemle, purtam doar ce ce imi placea nu conta ca dadea mai multa armura sau altceva, la lvl 20 m-am lasat de wow nu mai stiam unde sa fac lvl - ma plimbam cu metrou din stormwind (cred ca de freo 3-4 ori pe zi)nush dc dar imi placea, aveam lvl 13 si cred ca aveam freo 600-700 gold deci bani nu mai erau o problema - - scriam invite pe global cand se cerea cate ceva ca vedeam ca multi scriu, prima data cand am murit stiu ca am stat freo 2 ore langa spirit nu stiam ce sa fac - , am citit la cnv ca isi dadea jos itemele ca sa nu le ude, eu imi dadeam doar bocanci jos - - ziceam ca intra apa, nu imi dadeam itemele jos ziceam ca dupa imi e rusine sa umblu in chiloti pe aici - - - nu am resusit sa fac cam nimic pe tbc, spre rusinea mea si regret asta, dar pot sa zic ca pe tbc aveam 3 charuri 70 fiecare - imi placea sa fac lvl nu stiam ce sa fac dupa ce faceam lvl 70, prima mea instanta pardon raid ca nu am facut nici un dungeon/hc cand am facut pt prima data 80 pe wotlk aveam full bs si aveam saronite tot setu, invatasem sa port si eu iteme cu criticale/str/stamin pe palac a fost ony25 si am ninjat capu si mi-am luat kick din guilda si din raid - - - - - - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmili

[Creep]



Status: Offline
(since 20-01-2020 07:13)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 580, Topics: 40
Location: Baia Mare

Reputation: 234.5
Votes: 7

 
Post Posted: 06-02-2011, 21:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snow10 wrote:
nu stiam ce sa fac dupa ce faceam lvl 70, prima mea instanta pardon raid ca nu am facut nici un dungeon/hc cand am facut pt prima data 80 pe wotlk


drace ! Aveam pe TBC pe Ul****te : Bring Me To Life. eram vreo 5 prunci din catier, toti disperati pe vremea aia - Farmam Kara si de 20 de ori pe zi, imi placea la nebunie sa intru prin spate, si sa incep cu Nightbane ! - ...mi-e dor de Burning Crusade -


Intubația reprezintã manevra medicalã de țãviure a unui pacient
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ops

[Manwhore]



Status: Offline
(since 28-08-2017 06:03)
Joined: 03 Oct 2009
Posts: 241, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 283.2
Votes: 8

   
Post Posted: 07-02-2011, 02:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima oara am jucat pe un server 1.8.0 de prin portugalia, 1x ratele. plin de buguri, eu fiind trol shaman, dupa o luna pierduta mai mult in fata calculatorului decat prin bancile scolii am facut 60, cu ajutorul binecunoscutului .castspell 125 sau cat mai era pentru instant kill, si dupa cu ajutorul wowc cu care avea 7 mount-uri odata, toate bufurile posibile + instant kill skill. Am ajuns din greseala in MC, desi cand am incercat a 2-a oara sa ma duc m-am ratacit, si am inceput sa omor giants cu wowc.. omor 2-3 .. pica un shield epic, eu tot bucuros.. mai omor 2-3 si apare un human langa mine, eu speirat oO. in 2 secunde "Disconnected". Primul ban. -. Apoi am inceput sa joc pe G1, un server tot 1.8.0 hostat de-o sala de net din Iasi, rate 20x, cu wowc faceam 60 intr-o ora, din descoperiri , gm-ul tot ma bana.. .. atunci am descoperit pentru prima oara belfii, erau lvl 70 elite, in hijal, primul hijal din winterspring... cat gold mai faceam omorind bosii de-acolo ;x. .si cate banuri am primit facnad asta -. si tot asa de vreo 5-6 ani joc, lasandu-ma si apucandu-ma iar de wow, in functie de starea emotionala.
Momentan sunt jucator al serveruli Freakz, Evolution realm.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 07-02-2011, 04:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am facut lvl 40 ca war cu spels de lvl 1 pe blizzlik,adika cu heroic strike rank 1 -))))))))))


o alta faza penala e ca am mers pe jos din undercity in elwin ca tauren...FARA mount...si un aliac a zis ca ma ajuta sa ma intorc la horde...m-a dus in burning stepes si ma miram dc ma ataca oricii -))))))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
coldice

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2016 12:42)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 610, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 29.7
Votes: 16

 
Post Posted: 07-02-2011, 07:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prima dat pe tbc 2.4.0 parca Thinking aveam un rogue cu iteme cu intelect ca de' eu ce credeam... cas mai inteligent:)))) .... tot odata ma miram de ce ma fac toti noob si ma bateau in duele / bguri....
apoi primu raid... za ... stiu ca tot pe rogue am ninjat niste trinkete:)) care aveau iconita aia asa misto... si ma laudam cu ele.... dar ... tot ma facea lumea noob:))

... dupa pe 2.4.3 pe alt svr... cu iteme la vendori...alte tampenii... iar rogue... aveam warglaives ... sua cum se cheama itemele de la ilidan... si eram pe spec de ambush... rupeam orice.... dadeam ambush vanish ambush si castigam orice -.... ce vremuri -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akamara
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-03-2011 14:40)
Joined: 05 Oct 2010
Posts: 99, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 8

 
Post Posted: 07-02-2011, 16:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu m-am apucat pe ultimate pe vremea cand era tot stafu etc. cu Rogue - .
Am reusit sa fac 70 din primele 2 zile deoarece urmaream un tutorial - .
Am inceput sa prind jocu si am intrat in REALNESS - pe atunci era ceva , invatam si eu sa dau dmg.... si invatam ce e ala BOSS si PVE, Apoi am facut ilidan ca se facea farm in fiecare zi si mi-am luat Warglive off hand +hed=)) .
Dupa toate astea incepuse sa imi placa jocu deoarece imi dadusem seama ca am gear fata de ceilalti .

Si la inceput detot credeam ca PVE items sunt cele mai tari - ca ai mult ATAK POWER - si distrugi orice !


--Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk--

--Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Next    


The time now is 17-05-2024, 07:51:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password