User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message50375
warforce

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 10:39)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-03-2012, 10:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi mam transeferat de curand p evolution si nam recount
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2017 16:44)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 164, Topics: 30
Location: United Kingdom

Reputation: 52.5
Votes: 10

 
Post Posted: 26-03-2012, 22:59:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Unghiutzaftw
Rasa / Clasa: Worgen/Rogue
Main spec(PvE): (PvE) Combat
Off spec(PvE): ---(pvp)
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Unghiutzaftw
Guilda precedenta(si motivul plecarii): SublimE . Am fost dat afara deoarece mi s-a cerut parola la un cont care nu era al meu si au dat dovada de suferinta GM-erii.
De ce alegi HUGE?: Aleg HUGE pentru ca mi-a fost recomandata, si sunt sigur ca sunt oameni cu cap in guild.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : Am de gand sa-mi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ca vrobesc mult si rad mult - ce pot sa spun
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4 - 5 ore seara mai ales.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Daca mi se spune sa fac un anumit lucru ca sa promovez guilda, am s'o fac.
Recount heal/damage done (intr-un raid)[u] : 16k advance dummy, nu-mi aduc aminte cat scoteam. :-s am facut un test rapid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-03-2012, 08:39:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stue wrote:
Nickname: Unghiutzaftw
Rasa / Clasa: Worgen/Rogue
Main spec(PvE): (PvE) Combat
Off spec(PvE): ---(pvp)
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Unghiutzaftw
Guilda precedenta(si motivul plecarii): SublimE . Am fost dat afara deoarece mi s-a cerut parola la un cont care nu era al meu si au dat dovada de suferinta GM-erii.
De ce alegi HUGE?: Aleg HUGE pentru ca mi-a fost recomandata, si sunt sigur ca sunt oameni cu cap in guild.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : Am de gand sa-mi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ca vrobesc mult si rad mult - ce pot sa spun
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4 - 5 ore seara mai ales.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Daca mi se spune sa fac un anumit lucru ca sa promovez guilda, am s'o fac.
Recount heal/damage done (intr-un raid)[u] : 16k advance dummy, nu-mi aduc aminte cat scoteam. :-s am facut un test rapid.

esti pe blacklist, spor


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2017 16:44)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 164, Topics: 30
Location: United Kingdom

Reputation: 52.5
Votes: 10

 
Post Posted: 27-03-2012, 09:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe ce blacklist ?-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-03-2012, 11:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Blacklist-t128623.html (ia vezi)
nu mai posta aici sau te alegi cu warn


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Misulazar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 12:32)
Joined: 23 Nov 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 31-03-2012, 15:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Elmejor
Rasa / Clasa: Worgen Rogue
Main spec(PvE): Dps
Off spec(PvE):
Itemlevel (not average): 351
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Elmejor
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Insert guild name , am plecat pentru ca nu erau in stare sa faca un raid (care era anuntat din timp) nu erau punctuali la ora raidului
De ce alegi HUGE?: Este o guilda populata si buna , cea mai buna din cate stiu eu.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu am
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: in legatura cu wow , joc de 3 ani de pe wotlk , joc si pve si pvp...
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: cat e nevoie doar daca apar probleme ies din joc, altfel nu...
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut sa facem raiduri care ceilalti nu le pot face Thinking si imi place sa ajut lumea....
Recount heal/damage done (intr-un raid) : am numai 351 ilvl dar ma stiu bine , si astfel am dat 18,5k in bwd 10 ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 31-03-2012, 16:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Misulazar wrote:
Nickname: Elmejor
Rasa / Clasa: Worgen Rogue
Main spec(PvE): Dps
Off spec(PvE):
Itemlevel (not average): 351
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Elmejor
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Insert guild name , am plecat pentru ca nu erau in stare sa faca un raid (care era anuntat din timp) nu erau punctuali la ora raidului
De ce alegi HUGE?: Este o guilda populata si buna , cea mai buna din cate stiu eu.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu am
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: in legatura cu wow , joc de 3 ani de pe wotlk , joc si pve si pvp...
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: cat e nevoie doar daca apar probleme ies din joc, altfel nu...
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut sa facem raiduri care ceilalti nu le pot face Thinking si imi place sa ajut lumea....
Recount heal/damage done (intr-un raid) : am numai 351 ilvl dar ma stiu bine , si astfel am dat 18,5k in bwd 10 ...

nu ma intereseaza textul cu 18k dps, ci vreau dovezi.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Misulazar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 12:32)
Joined: 23 Nov 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 31-03-2012, 18:17:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai eu am scris cat damage done am intr-un raid ... - ce era sa scriu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cr1st128

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2012 22:34)
Joined: 21 Nov 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: unde apuc

Reputation: 39.7
Votes: 3

   
Post Posted: 01-04-2012, 17:00:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname:Lupina
Rasa / Clasa:Human Warrior
Main spec(PvE):pve fury
Off spec(PvE):fury
Itemlevel (not average):352
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Lupina
Guilda precedenta(si motivul plecarii):anonymus(nu se faceau raiduri si incepusera sa devina o pierdere de timp)
De ce alegi HUGE?:recomandarea unui prieten stiind ca este o guilda in care pot fi de folos cu cv avand mulke meserii si multe meserii pe main si off care
Ai prieteni in HUGE(nickname)Wolful
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Am 29 de ani si sunt disponibil o perioada destul de mare
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:in timul saptamanii de la 7 seara iar in weekend de la 12 ziua pana tarziu
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:cu meserii
Recount heal/damage done (intr-un raid) nu am asa cv su sunt mai la inceput

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 01-04-2012, 23:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cr1st128 wrote:
Nickname:Lupina
Rasa / Clasa:Human Warrior
Main spec(PvE):pve fury
Off spec(PvE):fury
Itemlevel (not average):352
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Lupina
Guilda precedenta(si motivul plecarii):anonymus(nu se faceau raiduri si incepusera sa devina o pierdere de timp)
De ce alegi HUGE?:recomandarea unui prieten stiind ca este o guilda in care pot fi de folos cu cv avand mulke meserii si multe meserii pe main si off care
Ai prieteni in HUGE(nickname)Wolful
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Am 29 de ani si sunt disponibil o perioada destul de mare
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:in timul saptamanii de la 7 seara iar in weekend de la 12 ziua pana tarziu
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:cu meserii
Recount heal/damage done (intr-un raid) nu am asa cv su sunt mai la inceput

rejected cerere incompleta


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warforce

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 10:39)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 2

 
Post Posted: 02-04-2012, 17:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname :Skyper
Rasa / Clasa:Night elf druid
Main spec(PvE):resto
Off spec(PvE):balance
Itemlevel (not average):363
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Skyper
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Opus dei dupa genesis pe care am parasito din cauza lagului dupa realm si a faptului ca mai multi prieteni deai mei sau transferat
De ce alegi HUGE?:deuarece mi se pare o guila serioasa
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:am 16 ani, am facut toti bossi din raiduri mai putin pe omnotron 25hc
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:dupa ora 15 pana la oara 23
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:raid progres
recount nam ca abia mam mutat p evolution

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 02-04-2012, 17:39:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warforce wrote:
Nickname :Skyper
Rasa / Clasa:Night elf druid
Main spec(PvE):resto
Off spec(PvE):balance
Itemlevel (not average):363
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Skyper
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Opus dei dupa genesis pe care am parasito din cauza lagului dupa realm si a faptului ca mai multi prieteni deai mei sau transferat
De ce alegi HUGE?:deuarece mi se pare o guila serioasa
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:am 16 ani, am facut toti bossi din raiduri mai putin pe omnotron 25hc
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:dupa ora 15 pana la oara 23
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:raid progres
recount nam ca abia mam mutat p evolution

rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alecu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2012 05:59)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 02-04-2012, 21:07:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Healmyass
Rasa / Clasa: Draenei Paladin
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Retribution
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Healmyass
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded; Motivul plecarii: absolut niciun raid n-a fost initiat pe guilda timp de 6 zile cat am stat acolo...
De ce alegi HUGE?: Aleg guilda HUGE, in perspectiva gandului ca voi avea parte de un pve de calitate si din abundenta!
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : sunt relativ nou pe Freakz
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Alecu(17 ani) elev la colegiul "Mihail Cantacuzino" Sinaia, clasa a-XI-a, ador baschetul, si joc wow (ca o pasiune) -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-6 ore/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: perfomante in raid care sa atraga cat mai multa asa numiata "faima" guildei:>
Recount heal/damage done (intr-un raid): sunt tank..-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 02-04-2012, 22:01:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alecu wrote:
Nickname: Healmyass
Rasa / Clasa: Draenei Paladin
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Retribution
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Healmyass
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded; Motivul plecarii: absolut niciun raid n-a fost initiat pe guilda timp de 6 zile cat am stat acolo...
De ce alegi HUGE?: Aleg guilda HUGE, in perspectiva gandului ca voi avea parte de un pve de calitate si din abundenta!
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : sunt relativ nou pe Freakz
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Alecu(17 ani) elev la colegiul "Mihail Cantacuzino" Sinaia, clasa a-XI-a, ador baschetul, si joc wow (ca o pasiune) -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-6 ore/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: perfomante in raid care sa atraga cat mai multa asa numiata "faima" guildei:>
Recount heal/damage done (intr-un raid): sunt tank..-

bun, si despre experienta ingame? ce ar trebui sa stiu? legat de Cataclysm


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodkryt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2012 05:14)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2012, 07:28:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sall all. Baietii imi cer scuze ca nu am pus datele mele dar vreau sa vb cu un ofiter sau cu cineva de rank inalt in guilda ptr un eventual inspect in joc deoarece nu pot vedea tot ceea ce e pe forum din cauza pc-ului daka doriti sa imi dati o sansa ptr a participa alaturi de voi la raiduri si pvp bgeuri si altele va rog sa imi dati un /w pe caracterul de joc cu care vreau sa intru in aceasta guilda, Bloodkryt .
in cursul saptamanii pot sta 5-6 ore de la 7 seara pana pe la 12-1 . va rog sa intelegeti ca nu vad ceea ce scrie pe forumul guildei si in general .
astept un contact in joc ; multumesc .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 27-09-2024, 22:10:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x