User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48706
alecu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2012 05:59)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2012, 07:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
alecu wrote:
Nickname: Healmyass
Rasa / Clasa: Draenei Paladin
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Retribution
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Healmyass
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded; Motivul plecarii: absolut niciun raid n-a fost initiat pe guilda timp de 6 zile cat am stat acolo...
De ce alegi HUGE?: Aleg guilda HUGE, in perspectiva gandului ca voi avea parte de un pve de calitate si din abundenta!
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : sunt relativ nou pe Freakz
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Alecu(17 ani) elev la colegiul "Mihail Cantacuzino" Sinaia, clasa a-XI-a, ador baschetul, si joc wow (ca o pasiune) -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-6 ore/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: perfomante in raid care sa atraga cat mai multa asa numiata "faima" guildei:>
Recount heal/damage done (intr-un raid): sunt tank..-

bun, si despre experienta ingame? ce ar trebui sa stiu? legat de Cataclysm


Legat de Cataclysm: Pe sv-ul asta am facut tot ce se putea face pe 10(atat am putut face cu globalul), insa am uramarit toate filmuletele de pe Tankspot cu bossi din cata. pot spune ca din punct de vedere teoretic sunt pregatit de 25n si hc.
P.S.: scriturile pe care le-am "invatat" de pe Tankspot sunt de pe retail, cele de aici pot diferii putin, astept sa ma corijati voi unde este nevoie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-04-2012, 09:32:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alecu wrote:
Nickname: Healmyass
Rasa / Clasa: Draenei Paladin
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Retribution
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Healmyass
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded; Motivul plecarii: absolut niciun raid n-a fost initiat pe guilda timp de 6 zile cat am stat acolo...
De ce alegi HUGE?: Aleg guilda HUGE, in perspectiva gandului ca voi avea parte de un pve de calitate si din abundenta!
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : sunt relativ nou pe Freakz
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Alecu(17 ani) elev la colegiul "Mihail Cantacuzino" Sinaia, clasa a-XI-a, ador baschetul, si joc wow (ca o pasiune) -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-6 ore/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: perfomante in raid care sa atraga cat mai multa asa numiata "faima" guildei:>
Recount heal/damage done (intr-un raid): sunt tank..-

accepted , te vom testa pe parcurs


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ayse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 22:53)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2012, 12:42:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Praysless
Rasa / Clasa: Draenei Priest
Main spec(PvE): Holy
Off spec(PvE): Shadow
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Praysless
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded. Motivul plecarii: Activitate redusa in guilda.
De ce alegi HUGE?: Pentru a face mult PVE. Urasc pvp.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? :nu am dar o sa-mi fac cu siguranta.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Maria, am 18 ani, sunt eleva... si ma chinui sa iau bacu:))
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prin contributia mea la raiduri, sper sa facem multe reusite.
Recount heal/damage done (intr-un raid): Nu am un SS recent, insa am experienta multa cu priestul( e clasa favorita).
P.S.: Sunt la curent cu toate scripturile si cunosc toate encounter-urile de pe cata!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-04-2012, 17:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ayse wrote:
Nickname: Praysless
Rasa / Clasa: Draenei Priest
Main spec(PvE): Holy
Off spec(PvE): Shadow
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Praysless
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Toxic Reloded. Motivul plecarii: Activitate redusa in guilda.
De ce alegi HUGE?: Pentru a face mult PVE. Urasc pvp.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? :nu am dar o sa-mi fac cu siguranta.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Maria, am 18 ani, sunt eleva... si ma chinui sa iau bacu:))
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prin contributia mea la raiduri, sper sa facem multe reusite.
Recount heal/damage done (intr-un raid): Nu am un SS recent, insa am experienta multa cu priestul( e clasa favorita).
P.S.: Sunt la curent cu toate scripturile si cunosc toate encounter-urile de pe cata!

revino cu un recount intrun raid...oricare, chiar daca e bh 10 cu globalul, si vedem dupa.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 03-04-2012, 18:04:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Edisanx
Rasa / Clasa: Worgen/druid
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Edisanx
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassin
De ce alegi HUGE?:Stiu o gramada de playeri -
Ai prieteni in HUGE(nickname):Ikkaa si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:printre cei mai buni bomkini pe wotlk
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 2-3/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut guilda sa faca orice bos:D
Recount:Nickname: Edisanx
Rasa / Clasa: Worgen/druid
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Edisanx
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassin
De ce alegi HUGE?:Stiu o gramada de playeri -
Ai prieteni in HUGE(nickname):Ikkaa si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:printre cei mai buni bomkini pe wotlk
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 2-3/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut guilda sa faca orice bos:D
Recount:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-04-2012, 18:28:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

edisanx wrote:
Nickname: Edisanx
Rasa / Clasa: Worgen/druid
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Edisanx
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassin
De ce alegi HUGE?:Stiu o gramada de playeri -
Ai prieteni in HUGE(nickname):Ikkaa si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:printre cei mai buni bomkini pe wotlk
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 2-3/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut guilda sa faca orice bos:D
Recount:
Recount:

Accepted, doar in cazul in care off spec e Heal.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 04-04-2012, 10:56:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Iamlegendary

Rasa / Clasa: Night Elf Druid

Main spec(PvE): Restoration

Off spec(PvE): Feral

Itemlevel (not average): 362

*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Iamlegendary (momentan armory-ul afiseaza gearul feral cu care mai fac si pvp).Totusi, armory nu prea arata lucrurile cum trebuie.

Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Assassin. Motivul : Nu sunt certat cu nimeni, doar ca nu se face PVE deloc, iar mie imi place PVE-ul mai mult decat PVP-ul si drept urmare imi doresc o guilda activa PVE. -

De ce alegi HUGE?: Mare parte din jocul practicat pe freakz a fost in Back to Rule. Acolo am avut niste divergente de opinie cu Allure si de aceea am plecat. Cu cei din Huge nu am avut niciodata nimic de impartit (cu exceptia lui Jag la care politetea si modestia nu se regasesc, dar am inteles ca v-a parasit sau ceva de genul) si ne-am respectat fie el joc sau forum, lucru pe care l-am apreciat. Chiar si cu Durs, pe unde ne-am intalnit, am avut amandoi cam aceleasi opinii, iarasi un lucru pe care pun mare pret. -

Ai prieteni in HUGE(nickname)? : Sort of. - Doar pe Lexi (Dar Lexi e ambasadoare a aliantei si e in toate guildele) ca pe restul nu prea ii cunosc.

Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Persoana sociabila, destul de priceput la PVE, cam noob la PVP (asta conteaza mai putin - ).

Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In timpul saptamanii sunt la serviciu ziua si intru in jur de 7 seara pana la ore tarzii de cele mai multe ori (00-01 noaptea) si in weekenduri toata ziua. -

**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prezenta garantata la raiduri care presupun ca se fac oricum dupa 7 seara. Profesii (am toate profesiile full mai putin tailoring, jwc si BS) etc.

Recount heal/damage done (intr-un raid) : Nu am mai facut deloc PVE de ceva vreme. (ultimul raid pve l-am avut la Omnitron 10n la o zi dupa ce a fost implementat) si nu am salvat pentru ca nu ma asteptam sa am nevoie. Pot veni la un raid de proba daca e neaparat nevoie. - De obicei sunt in top3 la heal. Pe vremea cand era buguit healing rain la shamani, ei scoteau gen 25 mil heal (cu foarte mult overheal ce-i drept) si eu scoteam in jur de 18 mil cu druidul.


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 04-04-2012, 13:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IamLegend wrote:
Nickname: Iamlegendary
Rasa / Clasa: Night Elf Druid
Main spec(PvE): Restoration
Off spec(PvE): Feral
Itemlevel (not average): 362
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Iamlegendary (momentan armory-ul afiseaza gearul feral cu care mai fac si pvp).Totusi, armory nu prea arata lucrurile cum trebuie.
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Assassin. Motivul : Nu sunt certat cu nimeni, doar ca nu se face PVE deloc, iar mie imi place PVE-ul mai mult decat PVP-ul si drept urmare imi doresc o guilda activa PVE. -
De ce alegi HUGE?: Mare parte din jocul practicat pe freakz a fost in Back to Rule. Acolo am avut niste divergente de opinie cu Allure si de aceea am plecat. Cu cei din Huge nu am avut niciodata nimic de impartit (cu exceptia lui Jag la care politetea si modestia nu se regasesc, dar am inteles ca v-a parasit sau ceva de genul) si ne-am respectat fie el joc sau forum, lucru pe care l-am apreciat. Chiar si cu Durs, pe unde ne-am intalnit, am avut amandoi cam aceleasi opinii, iarasi un lucru pe care pun mare pret. -
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : Sort of. - Doar pe Lexi (Dar Lexi e ambasadoare a aliantei si e in toate guildele) ca pe restul nu prea ii cunosc.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Persoana sociabila, destul de priceput la PVE, cam noob la PVP (asta conteaza mai putin - ).
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In timpul saptamanii sunt la serviciu ziua si intru in jur de 7 seara pana la ore tarzii de cele mai multe ori (00-01 noaptea) si in weekenduri toata ziua. -
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prezenta garantata la raiduri care presupun ca se fac oricum dupa 7 seara. Profesii (am toate profesiile full mai putin tailoring, jwc si BS) etc.
Recount heal/damage done (intr-un raid) : Nu am mai facut deloc PVE de ceva vreme. (ultimul raid pve l-am avut la Omnitron 10n la o zi dupa ce a fost implementat) si nu am salvat pentru ca nu ma asteptam sa am nevoie. Pot veni la un raid de proba daca e neaparat nevoie. - De obicei sunt in top3 la heal. Pe vremea cand era buguit healing rain la shamani, ei scoteau gen 25 mil heal (cu foarte mult overheal ce-i drept) si eu scoteam in jur de 18 mil cu druidul.

deci.
IamLegend wrote:
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:destul de priceput la PVE
Recount heal/damage done (intr-un raid) :[/b] Nu am mai facut deloc PVE de ceva vreme.

presupun ca ti-am raspuns la intrebare.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Haku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2013 18:41)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 57.4
Votes: 3

 
Post Posted: 04-04-2012, 13:23:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Heissenberg
Rasa / Clasa: Warriori
Main spec(PvE): Furry
Off spec(PvE): tank
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Heissenberg
Guilda precedenta(si motivul plecarii): huge , inactivitate mi sa ars laptopu
De ce alegi HUGE?: pentru ca am mai fost acolo
Ai prieteni in HUGE(nickname)? da mady wtv sidonya
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Nush exact cand nu sunt la munca
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: pun umaru la treaba
Recount heal/damage done (intr-un raid) din pacate nu am nici unu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 04-04-2012, 13:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Haku wrote:
Nickname: Heissenberg
Rasa / Clasa: Warriori
Main spec(PvE): Furry
Off spec(PvE): tank
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Heissenberg
Guilda precedenta(si motivul plecarii): huge , inactivitate mi sa ars laptopu
De ce alegi HUGE?: pentru ca am mai fost acolo
Ai prieteni in HUGE(nickname)? da mady wtv sidonya
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: -
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Nush exact cand nu sunt la munca
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: pun umaru la treaba
Recount heal/damage done (intr-un raid) din pacate nu am nici unu

Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nfectoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 09:01)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 43.2
Votes: 3

 
Post Posted: 04-04-2012, 14:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Creepyou
Rasa / Clasa: Human Priest
Itemlevel (not average): 361
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Creepyou
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Assassin ...nu e guilda pve...incearca sa faca ei cv dar nu le iese
De ce alegi HUGE?: Sa fac pve..si sa imi fac mai multi prieteni din guilda asta
Ai prieteni in HUGE(nickname): nu momentan
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Am jucat pe bliz (Tichondrius US) 2 ani..si nu am fost online o luna si nu am mai putut strange gold..sa imi platesc luna in curs..
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4 ore min pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Cu prezenta la fiecare raid organizat de gm

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 04-04-2012, 15:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nfectoo wrote:
Nickname: Creepyou
Rasa / Clasa: Human Priest
Itemlevel (not average): 361
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Creepyou
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Assassin ...nu e guilda pve...incearca sa faca ei cv dar nu le iese
De ce alegi HUGE?: Sa fac pve..si sa imi fac mai multi prieteni din guilda asta
Ai prieteni in HUGE(nickname): nu momentan
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Am jucat pe bliz (Tichondrius US) 2 ani..si nu am fost online o luna si nu am mai putut strange gold..sa imi platesc luna in curs..
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4 ore min pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Cu prezenta la fiecare raid organizat de gm

edit1.
Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noisy7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2012 21:40)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 04-04-2012, 15:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname:Ahry
Rasa / Clasa:Dranei / Shaman
Main spec(PvE):Elemental
Off spec(PvE):Resto
Itemlevel (not average):341
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Ahry
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wtlk Mad dogs Wanted assasin,Cataclism:Wanted Assasin si Deathwish pe genesis unde si sunt
De ce alegi HUGE?: Am prieteni multi si vreau sa joc si pe evo
Ai prieteni in HUGE(nickname)? DA Edisanx ,ikka,dragonwar si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Player activ de wow evoluez repede in gear
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:5-7/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Stiu toate scripturile pe toate dificultatile am toate achivurile pe hc pot demonstra cu Name Ezrock pe genesis
Recount heal/damage done (intr-un raid) Nu am nici un recount pe dmg doar la dummy unde am dat 11k la 341 ilvl stiu rotatia si boostez raidu 10% sp + nu aveam flask si mancare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 04-04-2012, 16:30:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noisy7 wrote:
Nickname:Ahry
Rasa / Clasa:Dranei / Shaman
Main spec(PvE):Elemental
Off spec(PvE):Resto
Itemlevel (not average):341
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ahry
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wtlk Mad dogs Wanted assasin,Cataclism:Wanted Assasin si Deathwish pe genesis unde si sunt
De ce alegi HUGE?: Am prieteni multi si vreau sa joc si pe evo
Ai prieteni in HUGE(nickname)? DA Edisanx ,ikka,dragonwar si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Player activ de wow evoluez repede in gear
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:5-7/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Stiu toate scripturile pe toate dificultatile am toate achivurile pe hc pot demonstra cu Name Ezrock pe genesis
Recount heal/damage done (intr-un raid) Nu am nici un recount pe dmg doar la dummy unde am dat 11k la 341 ilvl stiu rotatia si boostez raidu 10% sp + nu aveam flask si mancare

refected pana vii cu recount.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
redy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2012 10:21)
Joined: 05 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 05-04-2012, 16:42:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: nicolass
Rasa / Clasa: priest
Main spec(PvE): shadow
Off spec(PvE): nimc
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Nicolass
Guilda precedenta(si motivul plecarii):m-am trezis ca mea dat cineva kick
De ce alegi HUGE?: ca imi place foarte mult guilda HUGE
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu sper sami fac prieteni
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:nu sunt nesimtit nu ies din guilda vin cu voi la raiduri daca vreti
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:mereu cand doriti
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:sa vin cu voi la dungeon si sa fac raiduri
Recount heal/damage done (intr-un raid) http://tinypic.com/r/2rhbgx2/5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 26-06-2024, 16:39:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x