User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48703
alindin17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2012 20:07)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2012, 16:12:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Alindk
Rasa / Clasa: Death Knight
Itemlevel (not average): 346
*Armory: 26000
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Guild:Toxic reloaded Motiv:batjocorit
De ce alegi HUGE?: Imi place ca este o guilda mare si am auzit ca sunteti foarte de treaba.
Ai prieteni in HUGE(nickname):nu...dar o sa chem dak sunt invitat
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: joc wow de 3 ani de zile...cu pause si nu prea suport noobii .
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: vedem pe parcurs....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 31-01-2012, 17:27:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alindin17 wrote:
Nickname: Alindk
Rasa / Clasa: Death Knight
Itemlevel (not average): 346
*Armory: 26000
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Guild:Toxic reloaded Motiv:batjocorit
De ce alegi HUGE?: Imi place ca este o guilda mare si am auzit ca sunteti foarte de treaba.
Ai prieteni in HUGE(nickname):nu...dar o sa chem dak sunt invitat
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: joc wow de 3 ani de zile...cu pause si nu prea suport noobii .
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: vedem pe parcurs....

1st of all..... armory = link de pe un site. In acel site(Armory) sunt evidentiate toate detaliile cu privire al caracterul tau....daca joci de 3 ani wow ar trebui sa stii asta.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 06-02-2012, 09:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt INCHISE pentru o perioada nedeterminata.

Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sagace

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2012 16:58)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2012, 15:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nickname: Wildmoon
rasa / clasa: night elf druid
main spec(pve) : restoration
off spec(pve) : balance
itemlevel: 357
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Wildmoon ( sar putea sa arata iteme de pvp ... am gear full pve)
guilda precedenta: Nihilum ... am fost 2 luni plecat din tara si am primit kick
De ce alegi HUGE?: in primul ramd am auzit ca sunteti o guilda serioasa care va respectati. sunt satul de copii cu nasu pe sus care insulta lumea aiurea ... am 20 de ani si joc de vreo 5 ani si imi doresc sa joc cu oameni mari
Nu am prieteni in huge
Despre mine: in primul rand nu traiesc numai in wow ... e ca un hobby ... imi plac glumele dar in timpul raidurilor prefer seriozitatea
Online stau cat de mult am timp ... si seara o sa fiu on ptr raiduri
La capitolul promovare nu stiu cu ce as putea ajuta ... oricum un player serios nu strica nimanui -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 25-02-2012, 23:40:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sagace wrote:
nickname: Wildmoon
rasa / clasa: night elf druid
main spec(pve) : restoration
off spec(pve) : balance
itemlevel: 357
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Wildmoon ( sar putea sa arata iteme de pvp ... am gear full pve)
guilda precedenta: Nihilum ... am fost 2 luni plecat din tara si am primit kick
De ce alegi HUGE?: in primul ramd am auzit ca sunteti o guilda serioasa care va respectati. sunt satul de copii cu nasu pe sus care insulta lumea aiurea ... am 20 de ani si joc de vreo 5 ani si imi doresc sa joc cu oameni mari
Nu am prieteni in huge
Despre mine: in primul rand nu traiesc numai in wow ... e ca un hobby ... imi plac glumele dar in timpul raidurilor prefer seriozitatea
Online stau cat de mult am timp ... si seara o sa fiu on ptr raiduri
La capitolul promovare nu stiu cu ce as putea ajuta ... oricum un player serios nu strica nimanui -

nu recrutam, imi pare rau.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myckutzul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 32, Topics: 2
Location: Slobozia

Reputation: 170.1
Votes: 5

     
Post Posted: 27-02-2012, 13:17:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi se pare normal - ati facut lvl 25 aum nu mai aveti nevoie de jucatori -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-02-2012, 15:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

topicul de discutii nu este aici. ai intrebari? pune-le acolo.

Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edisanx

[Creep]



Status: Offline
(since 04-06-2013 17:24)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 592, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: -89
Votes: 23

 
Post Posted: 27-02-2012, 18:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Edisanx
Rasa / Clasa: Worgen/druid
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Edisanx
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassin
De ce alegi HUGE?:Stiu o gramada de playeri -
Ai prieteni in HUGE(nickname):Ikkaa si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:printre cei mai buni bomkini pe wotlk
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 2-3/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut guilda sa faca orice bos:D

Ma primesti si pe mn Durs:))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-02-2012, 18:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

edisanx wrote:
Nickname: Edisanx
Rasa / Clasa: Worgen/druid
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Edisanx
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassin
De ce alegi HUGE?:Stiu o gramada de playeri -
Ai prieteni in HUGE(nickname):Ikkaa si alti
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:printre cei mai buni bomkini pe wotlk
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 2-3/24
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa ajut guilda sa faca orice bos:D

Ma primesti si pe mn Durs:))

imi pare rau dar nu recrutam


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stephyeu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 14:36)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 28-02-2012, 22:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Char.Uruku
2. Clasa Drood
3. Main Spec/OFF spec: Healing / feral dps
4. Profesii: lwk skining
5. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Uruku

6. Varsta:24
7. Cat timp ai la dispozitie pentru joc ?serile de obicei , si in weekend
8. Experienta wow: am jucat wow pe original de cand a aparut pana inainte sa apara wotlk
9. TeamSpeak si microfon:mi-l iau si am tot ce-mi trebe
10. Istoric guilde: eternal aici pe serv ,dar mi so parut ca sunt lamari nu fac mai nimic,,
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau sa merg si eu raiduri organizat bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 29-02-2012, 07:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stephyeu wrote:
1. Nume Char.Uruku
2. Clasa Drood
3. Main Spec/OFF spec: Healing / feral dps
4. Profesii: lwk skining
5. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Uruku

6. Varsta:24
7. Cat timp ai la dispozitie pentru joc ?serile de obicei , si in weekend
8. Experienta wow: am jucat wow pe original de cand a aparut pana inainte sa apara wotlk
9. TeamSpeak si microfon:mi-l iau si am tot ce-mi trebe
10. Istoric guilde: eternal aici pe serv ,dar mi so parut ca sunt lamari nu fac mai nimic,,
11. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau sa merg si eu raiduri organizat bine.

read 1st topic


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furious428

[~Life is Music~]



Status: Offline
(since 25-11-2017 09:48)
Joined: 25 Aug 2011
Posts: 1337, Topics: 36
Location: Piatra Neamt

Reputation: 47.3
Votes: 27

     
Post Posted: 01-03-2012, 16:01:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Naguo
Rasa / Clasa: Draenei / Death Knight
Main spec(PvE): Frost
Off spec(PvE): Blood
Itemlevel (not average): 355(frost) / 355(blood)
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Naguo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Opus Dei (de pe Genesis, m-am transferat ieri aici pe evo, din cauza ca era lag seara cand faceam raiduri, daca primeam disconect era queue, etc ... cred ca stiti si voi)
De ce alegi HUGE?: Ce pot sa zic, mi s-a parut cea mai buna dintre guildele de pe evo (am avut de ales intre asta si Old gang) am vazut ca are progres ... si pentru ca sper ca voi gasi oameni care pun pe primul loc respectul, comunicarea buna intre ei si altele...
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu, e prima data cand vin pe evolution, deci nu cunosc pe nimeni (inca)
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Hmm... sunt prea multe de scris , am sa ma rezum la cateva: Ma numesc Vlad, am 16 ani (clasa a 9-a) joc wow de cam 2 ani si ceva, majoritatea jucati pe Freakz, am ceva experienta zic eu, comunicativ si glumet cand e nevoie, tacut si mai "serios" in timpul raidului. Imi place sa petrec timpul in wow ca sa ma simt bine, sa ma distrez (nu sa ma infurii, sa ma enervez) .... Stiu scripturile la toti bosii prezenti pe freakz , i-am facut pe toti in afara de Omnotron defence sistem 10/25 hc (stiu pe n scriptul, pe hc inca nu, dar il invat de pe youtube).
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: pai, vin de la "scoala" pe la 4:00 luni si marti, si pe la 3:30 restu zilelor... ca sa zic asa, de pe la 6:00 incolo cred ca sunt on, iar in weekenduri fiti sigur sa o sa fiu on daca e nevoie.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa dai sfaturi , sa vorbesti cu cei care nu stiu ceva, sa ii ajuti cu ce poti, sa ii indrumi.

*Stiu ca recrutarile sunt inchise , dar m-am gandit macar sa incerc.


"You can see God when I take my mask off"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabyss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 07:54)
Joined: 26 Apr 2010
Posts: 446, Topics: 264
Location: nu am casa

Reputation: 193.8
Votes: 26

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  gabygaby335 
Post Posted: 01-03-2012, 16:23:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE MOMENTAN!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sniff

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-03-2012 10:03)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 233, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -16.1
Votes: 11

 
Post Posted: 01-03-2012, 16:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt INCHISE, sau e nevoie de inchiderea topicului sa vedeti asta?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 01-03-2012, 18:06:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Furious428 wrote:
Nickname: Naguo
Rasa / Clasa: Draenei / Death Knight
Main spec(PvE): Frost
Off spec(PvE): Blood
Itemlevel (not average): 355(frost) / 355(blood)
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Naguo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Opus Dei (de pe Genesis, m-am transferat ieri aici pe evo, din cauza ca era lag seara cand faceam raiduri, daca primeam disconect era queue, etc ... cred ca stiti si voi)
De ce alegi HUGE?: Ce pot sa zic, mi s-a parut cea mai buna dintre guildele de pe evo (am avut de ales intre asta si Old gang) am vazut ca are progres ... si pentru ca sper ca voi gasi oameni care pun pe primul loc respectul, comunicarea buna intre ei si altele...
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu, e prima data cand vin pe evolution, deci nu cunosc pe nimeni (inca)
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Hmm... sunt prea multe de scris , am sa ma rezum la cateva: Ma numesc Vlad, am 16 ani (clasa a 9-a) joc wow de cam 2 ani si ceva, majoritatea jucati pe Freakz, am ceva experienta zic eu, comunicativ si glumet cand e nevoie, tacut si mai "serios" in timpul raidului. Imi place sa petrec timpul in wow ca sa ma simt bine, sa ma distrez (nu sa ma infurii, sa ma enervez) .... Stiu scripturile la toti bosii prezenti pe freakz , i-am facut pe toti in afara de Omnotron defence sistem 10/25 hc (stiu pe n scriptul, pe hc inca nu, dar il invat de pe youtube).
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: pai, vin de la "scoala" pe la 4:00 luni si marti, si pe la 3:30 restu zilelor... ca sa zic asa, de pe la 6:00 incolo cred ca sunt on, iar in weekenduri fiti sigur sa o sa fiu on daca e nevoie.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sa dai sfaturi , sa vorbesti cu cei care nu stiu ceva, sa ii ajuti cu ce poti, sa ii indrumi.

*Stiu ca recrutarile sunt inchise , dar m-am gandit macar sa incerc.

Accepted ,mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum.
RECRUTARILE SUNT DESCHISE DOAR PE FOUM


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 26-06-2024, 16:36:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password