User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47714
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 28-09-2011, 08:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari Deschise!
Cerintele pentru a putea fi acceptat in guilda:

    -Vocabular adecvat;
    -Experienta Wow-ing, minim 2 ani (asta presupune ca ati jucat si WoTLK destul de mult timp);
    -De vazut si de aplicat
    Regulile guildei;
    -Raspunsuri cat mai elaborate (nu aruncate pe forum in bataie de joc sau lipsa de imaginatie);
    -Minim 360 Ilevel main spec;


Druid: DESCHISE!

Rogue: DESCHISE!

Warlock: DESCHISE!

Death Knight: DESCHISE!

Warrior: DESCHISE!

Mage: DESCHISE!

Shaman: DESCHISE!

Paladin: DESCHISE!

Priest: DESCHISE!

Hunter: DESCHISE!

Cerere pentru recrutare:

Quote:
Ai luat la cunostinta regulile guildei?(introdu codul):
Nickname:
Rasa / Clasa:
Main spec(PvE):
De ce folosesti acest spec si care e rotatia ta:
Off spec(PvE):
Itemlevel (not average):
*Armory:
Guilda precedenta(si motivul plecarii):
De ce alegi HUGE?:
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:
Recount heal/damage done (intr-un raid):
Un Screen cu interfata ta:



* Daca gearul este PvP, cererea va fi automat respinsa;
** Detalii amanuntite;


Atentie! Raspunde-ti la absolut toate intrebarile, in caz contrar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

[ update pe parcurs ]


Zon'ozz banned our healers



Last edited by Durs on 13-07-2012, 15:08:54; edited 15 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2012 21:15)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Thailand

Reputation: 77.8
Votes: 2

 
Post Posted: 09-10-2011, 20:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname:Velorien
Rasa / Clasa:Human , Rogue
Main spec(PvE):
Off spec(PvE):
Itemlevel (not average):357
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Velorien
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Nu am avut guilda deloc deoarece Toate sunt slabe din cate vad si nu stiu sa faca pve , si am stat la pvp , dara sunt darnic de pve , si am vazut ca sunteti o guilda care stiti ce aveti de facut si dc sa nu incep pve-ul la voi imi stiu clasa , acum depinde de voi
De ce alegi HUGE?:Nu pot spune ink nimic , dar am vazut ca sunt oameni competenti , si nu loati pe toata lumea care cere inv la intamplare totul e calculat
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Sunt un tip ok , jok WoW de 4 ani , si nu sunt probmele la nimik . In rest nu e nimik de stiut , sunt deschis cu voi !
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:Sunt de dim la lik de la 8 pana pe la 2 ajung acasa jok 1 , 2 la 5 plec la sala si cand vin pana pe la 11 , 11:30 sunt pe WoW.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Pai pot ajuta cu tot ce am , cat timp am dau. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 09-10-2011, 20:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

grix wrote:
Nickname:Velorien
Rasa / Clasa:Human , Rogue
Main spec(PvE):
Off spec(PvE):
Itemlevel (not average):357
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Velorien
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Nu am avut guilda deloc deoarece Toate sunt slabe din cate vad si nu stiu sa faca pve , si am stat la pvp , dara sunt darnic de pve , si am vazut ca sunteti o guilda care stiti ce aveti de facut si dc sa nu incep pve-ul la voi imi stiu clasa , acum depinde de voi
De ce alegi HUGE?:Nu pot spune ink nimic , dar am vazut ca sunt oameni competenti , si nu loati pe toata lumea care cere inv la intamplare totul e calculat
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Sunt un tip ok , jok WoW de 4 ani , si nu sunt probmele la nimik . In rest nu e nimik de stiut , sunt deschis cu voi !
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:Sunt de dim la lik de la 8 pana pe la 2 ajung acasa jok 1 , 2 la 5 plec la sala si cand vin pana pe la 11 , 11:30 sunt pe WoW.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Pai pot ajuta cu tot ce am , cat timp am dau. -

approved /w Durs, Hetealx, Khaz sau Rdq ingame pentru invitatie [mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum]


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2012 21:15)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Thailand

Reputation: 77.8
Votes: 2

 
Post Posted: 09-10-2011, 20:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am primit invite ,si Ms frumos pt invitatie -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tiumarius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2011 19:21)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 20-10-2011, 21:17:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Divination
Rasa / Clasa: Human Paladin
Main spec(PvE): Retry
Off spec(PvE): Holy
Itemlevel (not average): 344
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Divination
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Focus! Neseriozitate!
De ce alegi HUGE?: Seriozitate si oameni de treaba
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu prea am dar ii fac
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: player activ de treaba 18 ani Bucuresti
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:8-10 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Foarte multe dungeonuri , raiduri , eventuri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 20-10-2011, 21:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tiumarius wrote:
Nickname: Divination
Rasa / Clasa: Human Paladin
Main spec(PvE): Retry
Off spec(PvE): Holy
Itemlevel (not average): 344
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Divination
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Focus! Neseriozitate!
De ce alegi HUGE?: Seriozitate si oameni de treaba
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu prea am dar ii fac
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: player activ de treaba 18 ani Bucuresti
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:8-10 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Foarte multe dungeonuri , raiduri , eventuri

promoted to phase 1 [vorbeste cu un secund gm ,mentioneaza ca ai fost promovat pe forum]


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
selamans

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 09:34)
Joined: 21 Oct 2011
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 2

Post Posted: 21-10-2011, 10:58:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname:Selamans
Rasa/Clasa:Worgen Druid
Main spec(PvE):balance
Off spec(PvE):resto
Itemlevel(not average):357+
Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Selamans
Guilda precedenta(si motivul plecarii):HARDCORE!leaderi care ma luau in bataie de joc.
Ai prieteni in HUGE:nu prea am dar cunosc cativa(Stargate)
De ce alegi HUGE:Leaderi seriosi eventuri in fiecare zi guilda stransa!
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:player activ 16 ani bucuresti joc pe druid de ceva timp(1 an jumate) si wow de 3 ani...
Cat timp esti dispus sa stai ONLIME(ingame)?:atata timp cat va trebui si in special pt raiduri sau pt a ajuta alti membri ai guildei nu voi fi absent la raiduri aproape deloc daca se intampla sa fiu voi anunta
Cum crezi ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:multe raiduri df,eventuri si toate cele pt a avea un gear puternic!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 21-10-2011, 11:33:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

selamans wrote:
Nickname:Selamans
Rasa/Clasa:Worgen Druid
Main spec(PvE):balance
Off spec(PvE):resto
Itemlevel(not average):357+
Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Selamans
Guilda precedenta(si motivul plecarii):HARDCORE!leaderi care ma luau in bataie de joc.
Ai prieteni in HUGE:nu prea am dar cunosc cativa(Stargate)
De ce alegi HUGE:Leaderi seriosi eventuri in fiecare zi guilda stransa!
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:player activ 16 ani bucuresti joc pe druid de ceva timp(1 an jumate) si wow de 3 ani...
Cat timp esti dispus sa stai ONLIME(ingame)?:atata timp cat va trebui si in special pt raiduri sau pt a ajuta alti membri ai guildei nu voi fi absent la raiduri aproape deloc daca se intampla sa fiu voi anunta
Cum crezi ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:multe raiduri df,eventuri si toate cele pt a avea un gear puternic!

promoted to phase 1.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
benioc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2012 07:56)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Oradea

Reputation: 52.3
Votes: 2

Post Posted: 23-10-2011, 21:18:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Benioc
Rasa/clasa: Worgen Priest.
Main spec(PVE): shadow
Off spec: -
Itemlevel: 357+
Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Benioc
Guilda Precedenta(si motivul plecarii):Hardcore. Pai simplu' niste baietasi probabil de 11-12 ani care oarecum au rang mare in guild ,penibil vine vorba, le-am zis frumos care e motivul de stau afk in pvp si raspunsu lor "cocalaristic" ma socat am tacut si intr-un final a fost bine dar un alt tip din cauza ca nu a acceptat faptul ca a gresit intr-un trash, nu mai tin minte care instanta, m-a injurat de mama ... ceea ce nu suport asadar am dat leave guild fara niciun comentariu.
Prieteni in Huge: dinainte nu am avut dar incet mi-am facut prieteni, camarazi de discutii, de cand sunt in guilda.
De ce aleg HUGE: pai era un tip promit ca nu mai stiu care am facut o instanta parca si mi-a placut de el era calm in ciuda faptului ca erau multi newbs - si din cate stiu m-am luat in discutii cu el astfel am ajuns sa fiu in HUGE asa tin minte eu ca am ajuns -.
Cat timp esti dispus sa stai online ? : pai in limita bunului meu simt fata de viata mea si fata de studiile mele. Dar raid-uri organizate din timp nu vad de ce as lipsi -.
Cum crezi ca poti ajuta guilda pentru a putea fii promovata?: hmm am putina experienta in WOW desi mai nou nu conteaza deloc asta (joc inca din vanilla 2004 - dar cand a aparut wotlk am renuntat mi s-a parut o porcarie si inca mi se pare - dar cata pare "SF"deci imi place -. Imi place competitia, de aia joc wow oarecum imi place reputatia si cred ca HUGE deja are si putem mai mult - lvl 25 guild ne asteapta -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 23-10-2011, 21:32:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

benioc wrote:
Nickname: Benioc
Rasa/clasa: Worgen Priest.
Main spec(PVE): shadow
Off spec: -
Itemlevel: 357+
Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Benioc
Guilda Precedenta(si motivul plecarii):Hardcore. Pai simplu' niste baietasi probabil de 11-12 ani care oarecum au rang mare in guild ,penibil vine vorba, le-am zis frumos care e motivul de stau afk in pvp si raspunsu lor "cocalaristic" ma socat am tacut si intr-un final a fost bine dar un alt tip din cauza ca nu a acceptat faptul ca a gresit intr-un trash, nu mai tin minte care instanta, m-a injurat de mama ... ceea ce nu suport asadar am dat leave guild fara niciun comentariu.
Prieteni in Huge: dinainte nu am avut dar incet mi-am facut prieteni, camarazi de discutii, de cand sunt in guilda.
De ce aleg HUGE: pai era un tip promit ca nu mai stiu care am facut o instanta parca si mi-a placut de el era calm in ciuda faptului ca erau multi newbs - si din cate stiu m-am luat in discutii cu el astfel am ajuns sa fiu in HUGE asa tin minte eu ca am ajuns -.
Cat timp esti dispus sa stai online ? : pai in limita bunului meu simt fata de viata mea si fata de studiile mele. Dar raid-uri organizate din timp nu vad de ce as lipsi -.
Cum crezi ca poti ajuta guilda pentru a putea fii promovata?: hmm am putina experienta in WOW desi mai nou nu conteaza deloc asta (joc inca din vanilla 2004 - dar cand a aparut wotlk am renuntat mi s-a parut o porcarie si inca mi se pare - dar cata pare "SF"deci imi place -. Imi place competitia, de aia joc wow oarecum imi place reputatia si cred ca HUGE deja are si putem mai mult - lvl 25 guild ne asteapta -.

promoted to phase 1


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sketh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2018 15:08)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 35, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 8

   
Post Posted: 23-10-2011, 21:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Sketh
Rasa / Clasa: Night Elf / Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Feral
Itemlevel (not average):354
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sketh
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Godz (inactivitate)
De ce alegi HUGE?:Pai...am fost in Blackwing descent cu Shamalyer prietenandu-ma astfel cu el ...care mi`a spus sa intru in guilda...Din expansionu trecut am vazut ca guilda Huge este o comunitate serioasa axata pe multa munca si experienta in pve.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? :Nu am.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Nu sunt o persoana obsedata de wow...ajut cu ce pot la contributia dezvoltarii guildei
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:pai in fiecare zi intre 4-7 ore.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:in primul rand.raspund la toate intrebarile pe care le pune cei noi , ajut un membru cu ce are nevoie si ii dau daca am,dau dovada de devotament fata de activitatea guildei.
O sa fac daily questuri si raiduri impreuna cu voi pentru a mari levelul guildei si imbunatatii activitatea acesteia.



Last edited by Sketh on 23-10-2011, 21:44:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Landsoul
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-11-2011 16:18)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 93, Topics: 19
Location: Husi

Reputation: -16.9
Votes: 5

   
Post Posted: 23-10-2011, 21:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Killmeifucan
Rasa / Clasa: Night Elf / Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 358
*Armory: Killmeifucan
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE (comportament neadecvat din partea ofiterului/second gm)
De ce alegi HUGE?: Vreau o comunitate unde se fac raiduri in special, care stiu sa isi respecte jucatorii si sa ii recompenseze.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Joc de la versiunea 1.3.0 classic wow, am jucat ~3 ani pe original, toate clasele le cunosc foarte bine.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-10h/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovat?: Vreau sa ajut guilda cu absolut tot ce se poate, dar in special vreau sa fim TOP cand vine vorba de PvE!, sunt un healer excelent, in wotlk am fost top 1 sau 2 la healing done. terminat doar lk 25n si restul..-



Last edited by Landsoul on 24-10-2011, 10:46:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 23-10-2011, 21:39:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sketh wrote:
Nickname: Sketh
Rasa / Clasa: Night Elf / Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Feral
Itemlevel (not average):354
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sketh
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Godz (inactivitate)
De ce alegi HUGE?:Pai...am fost in Blackwing descent cu Shamalyer prietenandu-ma astfel cu el ...care mi`a spus sa intru in guilda...Din expansionu trecut am vazut ca guilda Huge este o comunitate serioasa axata pe multa munca si experienta in pve.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? :Nu am.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Nu sunt o persoana obsedata de wow...ajut cu ce pot la contributia dezvoltarii guildei
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:pai in fiecare zi intre 4-7 ore.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:in primul rand.raspund la toate intrebarile pe care le pune cei noi , ajut un membru cu ce are nevoie si ii dau daca am,dau dovada de devotament fata de activitatea guildei.
O sa fac daily questuri si raiduri impreuna cu voi pentru a mari levelul guildei si imbunatatii activitatea acesteia.

promoted to phase 1


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 23-10-2011, 22:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Landsoul wrote:
Nickname: Killmeifucan
Rasa / Clasa: Night Elf / Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 357
*Armory: Killmeifucan
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE (comportament neadecvat din partea ofiterului/second gm)
De ce alegi HUGE?: RAIDS
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Stiu sa joc si sunt activ.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-10h/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovat?: In avansarea mai rapida PvE.

cerere imcompleta (requestul este foarte sec, si trebuie completat ca atare pentru a putea primi un raspuns pozitiv),incearca inca odata dar mult mai elaborat


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 24-10-2011, 10:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Landsoul wrote:
Nickname: Killmeifucan
Rasa / Clasa: Night Elf / Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 358
*Armory: Killmeifucan
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE (comportament neadecvat din partea ofiterului/second gm)
De ce alegi HUGE?: Vreau o comunitate unde se fac raiduri in special, care stiu sa isi respecte jucatorii si sa ii recompenseze.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Joc de la versiunea 1.3.0 classic wow, am jucat ~3 ani pe original, toate clasele le cunosc foarte bine.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 5-10h/zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovat?: Vreau sa ajut guilda cu absolut tot ce se poate, dar in special vreau sa fim TOP cand vine vorba de PvE!, sunt un healer excelent, in wotlk am fost top 1 sau 2 la healing done. terminat doar lk 25n si restul..-

last edited. promoted to phase 1 [cand intru online)


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 28-04-2024, 15:19:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x