User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48095
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 09-04-2012, 02:17:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Shttrumfitza
Rasa / Clasa: Worgen / Mage
Main spec(PvE): Fire
Off spec(PvE): Arcane
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Shttrumfitza
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Am fost pe Genesis in InspiratioN la ally, dupa care guilda a luat o pauza in acest timp am jucat pe Molten, iar in februarie am revenit pe Evo la hoarda unde activezi si in momentul de fata in guild InspiratioN.
De ce alegi HUGE?: Pentru ca HUGE este o guilda de top pe evolution.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:
-joc de ~2 ani pe mage, cunosc 100% scripts pe cata (avand aproape full progress la H in afara de ODS 25hc)
-sunt genul de persoana care sa nu iasa din raids/sa nu sufere dp iteme/sa nu faca rage ca nu prinde loc la raid/nu jignesc/sunt on mereu la raids si stau pana cand raid leader-ul spune Raid Over!

Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In weekend sunt mereu cam dp ora 16, iar in cursul saptamanii dupa ora 15.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Pot ajuta guilda prin seriozitatea pe care o am si o voi arata daca voi fi acceptat, dar si prin tot ceea ce tine de encounters/dps/activitatea etc.
Recount heal/damage done (intr-un raid): Nu am un recount pentru ca asa cum am scris si mai sus nu am mai jucat pe acest char de ceva timp, activand la hoarda. Am mutat charul asta saptamana trecuta de pe genesis pe evo aici la ally si nu am facut raids cu el, insa garantez pentru dps/dmg pe care il dau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 09-04-2012, 11:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shttrumfitza , Altaiir -> Accepted

Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
georgiangio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2012 17:20)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 14:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nickname:worgendrod
Rasa/ Clasa:worgen/druid
Main spec(pve):resto
Off spec(pve):feral tank
Itemlevel (not average):361
Armory:http://armory.freakz.ro/images/portraits/wow-80/0-22-11.gif
Guilda precedenta(si motivul plecarii) Old Gang(desi sunt un heal bun si cu ilvl gm nu ma ia la raiduri...tocmai el ma chemat de pe genesis sa vn la el in guilda ca sunt bun si etc..
De ce alegi huge?:Vreau o guilda in care pot face raiduri ,sa ajut ct mai mult
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Joc wow de pe wotlk...da nu pe wow freakz..am 2 ani decand joc ..
Cat timp esti dispus sa stai Online(ingame)?:Sunt dispus atat timp cat nu trebuie sa plec undeva dau am ceva treaba
Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovat?:Vreau sa ajut si eu cu ce pot si asta in pve..vreau ca guilda aceasta sa fie cea mai bune in pve de pe sv

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 09-04-2012, 15:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

georgiangio wrote:
nickname:worgendrod
Rasa/ Clasa:worgen/druid
Main spec(pve):resto
Off spec(pve):feral tank
Itemlevel (not average):361
Armory:http://armory.freakz.ro/images/portraits/wow-80/0-22-11.gif
Guilda precedenta(si motivul plecarii) Old Gang(desi sunt un heal bun si cu ilvl gm nu ma ia la raiduri...tocmai el ma chemat de pe genesis sa vn la el in guilda ca sunt bun si etc..
De ce alegi huge?:Vreau o guilda in care pot face raiduri ,sa ajut ct mai mult
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Joc wow de pe wotlk...da nu pe wow freakz..am 2 ani decand joc ..
Cat timp esti dispus sa stai Online(ingame)?:Sunt dispus atat timp cat nu trebuie sa plec undeva dau am ceva treaba
Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovat?:Vreau sa ajut si eu cu ce pot si asta in pve..vreau ca guilda aceasta sa fie cea mai bune in pve de pe sv

tu vrei ceva mai bun, dar cererea ta e in bataie de joc. Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adi.clay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 12:40)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 33, Topics: 1
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 18:35:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Claudiughost
Rasa / Clasa: Mage
Main spec(PvE): Fire
Off spec(PvE): Arcane
Itemlevel (not average):360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Claudiughost
Guilda precedenta(si motivul plecarii): For fun, pentru ca imi ninjeaza iteme, si este un limbaj neadegvat
De ce alegi HUGE?: Am observat ca este o guilda care a facut toare raidurile la ora actuala, si ca imi permit sa intru in HUGE, deoarece am un compotament adegvat. In Concluzie am ales guilda HUGE , pentru ca este o guilda care face clasa altor guilde
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nam
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt un om care daca e respectat RE$SPECTA!
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6-16 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Ajutanduva la raiduri
Recount heal/damage done (intr-un raid)cu cu buffe pe mne, cel putin 16k ( aoe 30k cel putin ) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 09-04-2012, 18:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adi.clay wrote:
Nickname: Claudiughost
Rasa / Clasa: Mage
Main spec(PvE): Fire
Off spec(PvE): Arcane
Itemlevel (not average):360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Claudiughost
Guilda precedenta(si motivul plecarii): For fun, pentru ca imi ninjeaza iteme, si este un limbaj neadegvat
De ce alegi HUGE?: Am observat ca este o guilda care a facut toare raidurile la ora actuala, si ca imi permit sa intru in HUGE, deoarece am un compotament adegvat. In Concluzie am ales guilda HUGE , pentru ca este o guilda care face clasa altor guilde
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nam
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt un om care daca e respectat RE$SPECTA!
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6-16 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Ajutanduva la raiduri
Recount heal/damage done (intr-un raid)cu cu buffe pe mne, cel putin 16k ( aoe 30k cel putin ) .

recount.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adi.clay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 12:40)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 33, Topics: 1
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 19:11:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A Am uitat sa zic, stau fire decat atunci cand mergem la halfus, sau magmaw pentru a da aoe dps pe mobii mici, la chimaeron,valiona, stau arcane .

Posturi unite automat, 09-04-2012, 20:11:07

Si durs, am facut test akm pe dummy, arcane, am scos 21k full burst

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabytzu339

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2019 22:24)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 125, Topics: 28
Location: Braila

Reputation: 157.2
Votes: 9

   
Post Posted: 10-04-2012, 19:51:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Theoldknight
Rasa / Clasa: Night elf / Druid
Main spec(PvE): Restoration
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 358
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Theoldknight
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted assasin , am fost exclus deoarece am facut un raid cu globalul iar cand a fost vorba sa facem un raid eu aveam CD ... nu stiam ca nu avem voie sa facem raiduri fara guild, nu mi-a zis nimeni
De ce alegi HUGE?: Este o guilda buna am auzit multe lucruri bune despre ea
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Altaiir
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt un om corect , sociabil si am 15 ani
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Stau in jur de 5-10 Ore maxim
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Participand la raiduri / dungeonuri si fiind foarte activ
Recount heal/damage done (intr-un raid) : Sincer nu am facut niciodata print dar de obicei stau heal si dau foarte bine o sa vedeti daca ma acceptati . Va multumesc ptr timpul acordat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
btmisha

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2020 15:40)
Joined: 10 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2012, 21:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Misha
Rasa / Clasa: Draeni/Warrior
Main spec(PvE): Fury
Off spec(PvE): Fury
Itemlevel (not average): 364
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Misha
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Sublim , Nu mia placut anturaju acolo ...
De ce alegi HUGE?: Este cea mai serioasa guilda de pe server am auzit .
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Altair
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt un baiat serios glumet si am 16 ani.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Stau online cam 5-7 ore on pe zii mai ales seara
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Participand la raiduri / dungeonuri si fiind foarte activ
Recount heal/damage done (intr-un raid) : scot cam 15k Dps pe raid chear si 20-22 pe 25.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
main24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2012 12:18)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 11-04-2012, 09:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Main
Rasa / Clasa: Night Elf / Hunter
Main spec(PvE): MM
Off spec(PvE): nu am
Itemlevel (not avera6e): 354
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Main
Guilda precedenta(si motivul plecarii): For Fun. Motivul/Motivele plecarii : 1.Se fac raiduri cu globalul cand sunt oameni destui pentru un raid in guild.
2.Nimeni nu ajuta pe nimeni ( unii au pretentia de a fi ajutati fara sa dea un ajutor in schimb)
3.Daca un raid este anuntat la ora de xx:xx se amana pentru alta data. (nu se respecta corect timpul)
De ce alegi HUGE?: Aleg acest guild pentru ca am prieteni aici, am inteles ca este un guild perseverent si se respecta punctualitatea (la raiduri) .
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Da am prieteni : Frumushica
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Nu sufar . Imi plac glumele. Iubesc competitia si cred ca va pot ajuta sa promovati mai departe grupul vostru:).
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In limita bunului simt desigur (am bac anul asta si trebuie sa invat) . Estimativ asa 3-4 ore. Daca e sa fie un raid anuntat voi fi acolo la ora fixata.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Pentru inceput pot ajuta cu profesiile pe care le am (mining + engineering) si prin participare la raiduri .
Recount heal/damage done (intr-un raid) 18k dps - (Valiona)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinmaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 16:39)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 72, Topics: None
Location: Pascani

Reputation: 89.6
Votes: 2

 
Post Posted: 11-04-2012, 11:22:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Balanceftw;
Rasa / Clasa: Worgen / Druid;
Main Spec(PvE): Balance;
Off Spec(PvE) Nu am;
Item level(not average): 356;
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Balanceftw;
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Back To Rule , am plecat deoarece nu era o guilda serioasa , se faceau raiduri si cu globalul , iar pe guild chat si pe ts au un limbaj neadecvat;
De ce alegi HUGE?: Aleg HUGE pentru ca este o guilda foarte serioasa , a omorat aproape toti bossi , din cate am inteles se fac multe raiduri si este printre cele mai bune guilde;
Ai prieteni in HUGE(nickname)?: Nu;
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Joc wow de pe wotlk , am simtul umorului , sunt corect , serios si am 13 ani -;
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In timpul saptamanii de la 7 la 11 seara , iar in weekend mai toata ziua , insa acum este vacanta , deci imi permit sa stau mai mult;
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Va pot ajuta participand la raiduri;
Recount heal/damage done (intr-un raid): http://img694.imageshack.us/img694/9571/wowscrnshot041012233020.jpg <-- 20.2k dps la Argaloth.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 11-04-2012, 12:16:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabytzu339 wrote:
Nickname: Theoldknight
        Rejected



btmisha wrote:
Nickname: Misha
        Rejected



main24 wrote:
Nickname: Main
        Accepted



alinmaster wrote:
Nickname: Balanceftw;
        Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NykRazvan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2012 21:41)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Europe

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 11-04-2012, 14:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Monsterskill
Rasa / Clasa: worgen/hunter
Main spec(PvE): Beast mastery
Off spec(PvE): MM
Itemlevel (not average): 356
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Monsterskill
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Sunt inca in focus.Astept raspuns de la voi.
De ce alegi HUGE?: Deoarece esti una dintre cele mai bune guilde de pe server.(realm)
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt sociabil,descurcaret sunt o companie placuta.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Stau online destul timp. sunt on seara si dimineata cateodata si ziua.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: In opinia mea pot sa ajut guilda sa promoveze printr'un comportament exemplar si un joc bun.
Recount heal/damage done (intr-un raid):16-17k in Bwd 10hc nu am screen shot, dar lam dat la 2 m dmg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 11-04-2012, 15:25:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NykRazvan wrote:
Nickname: Monsterskill
        Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulbringer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2014 17:30)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 126.2
Votes: 5

 
Post Posted: 11-04-2012, 16:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Cartoonzwtf
Rasa / Clasa: Human / Paladin
Main spec(PvE): Retribution
Off spec(PvE): Protection
Itemlevel (not average): 354
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Cartoonzwtf
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Dystopia - am intrat cat timp am facut level dar apoi am dat leave .
De ce alegi HUGE?: Este o Guilda serioasa , un program fix de raiduri , am fost si pe WOLTK o perioada de timp cand erau si Lou Baniola .
Ai prieteni in HUGE(nickname)? : Frumushica (var) , Rower .
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt o persoana serioasa , incerc sa nu dezamagesc pe cei care ii cunosc
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In timpul saptamani sunt on dupa ora 4-5 si in weekend mai mereu .
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Nu prea stiu ... probabil prin felu meu de a ma comporta in joc .
Recount heal/damage done (intr-un raid) : http://uploadimage.ro/images/74132956966011247292.jpg Nu am avut cand sa fac intr-un raid pentru ca de cateva zile am facut 85 si am vrut sa imi pun caracterul cat de cat la punct .

Nu doresc ca sa prind raiduri din prima pentru ca imi dau seama ca gearu nu imi permite dar in maxim 2 saptamani voi fi gata de raid .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 10-05-2024, 03:36:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x