User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message505815
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 28-04-2013, 13:11:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Kelesh - Respins, imi pare rau dar suntem full la magi.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sinistrul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2022 19:28)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 47, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 147.8
Votes: 3

 
Post Posted: 29-04-2013, 19:01:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian

2. Varsta: 15

3. Localitate: Targu Jiu

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In timpul saptamanii vreo 4-5 ore,iar in weekend vreo 6-8 ore!

4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec:Protection/REtry

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Palaworld

7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/2ug2adw/5

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Nu am un motiv pentru care joc pur si simplu e clasa mea preferata si este prima pe care am jucat!

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Gemmurile in primul rand
Purple:Defender's Shadow Spinel
Green:Regal Elven Peridot
Blue:Solid Deepholm Lolite

Stats:CTC > HIT > STAMINA > MASTERY>EXPERTISE


Talentele le puteti vedea la armory!

Rotatia:Niciun encounter nu se incepe fara Seal of Truth si Righteous Fury si eu personal nu mai folosesc taunt sa iau bossul de la distanta pentru ca nu mai da damage ca pe LK,folosesc Judgement sau Avenger's Shield!

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am jucat TBC o buna perioada de timp,iar Lich King pe Freakz,pe Cataclysm am jucat de cand era 4.0.6 !

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) AM fost in InspiratioN,Pride,putin timp in HEAVEN si cam atat!

12. Detalii PC***. Procesor:AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 4000+(2 CPUs)-s,1 GHz,3 GB RAM DDR2 ,Placa video ATI RADEON 3600(e cam slaba o s-o schimb cat de curand),Windows 7!

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda serioasa si pentru a progresa alaturi de voi !

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) In timpul liber de obicei ma duc la fotbal cu prietenii,pe calculator.Eu ca persoana ma enervez greu,sunt o fire pasiva!

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu Sunt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 29-04-2013, 19:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@palaworld - Respins.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 01-05-2013, 15:17:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Warlock
Death Knight Blood
Death Knight Frost/Unholy
Priest Holy/Discy
Druid Balance


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 05-05-2013, 10:02:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MarcoGen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 04:14)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-05-2013, 06:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tg. Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam 3 - 4 in timpus saptamanii si pana in 10 in weekend
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: holy / shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nakla
7. Screenshot cu interfata**: http://tinypic.com/r/246w7rm/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece este foarte bun de heal.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente : http://tinypic.com/r/n3ro8n/5 / gemming : rosii : 40 intelect, blue : 40 spirit galben : 40 haste / stats : intelect > spirit > haste > mastery > crit

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
joc din wotlk unde am avut progress partial fiind nou in joc, cata 4.0.6 am avut toti bossi hc in afara de ods.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts : guild lideru s-a certat cu second gm-ul, acesta a primit kick si prin urmare si cei de care raspundea acesta au iesit, guilda a ramas inactiva.
12. Detalii PC***. procesor dual core 3 ghz, placa video 1 gb nvidia gforce gt 430, 3 gb RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece o consider o guilda serioasa, de progres cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student cls XI
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 02-05-2013, 09:01:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@MarcoGen - Respins, Low Gear. Si doar ca idee Clasele 1-12 ELEV, Student esti abea la facultate.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hulkloveste

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2013 10:36)
Joined: 01 May 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 02-05-2013, 09:53:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Albert
Varsta : 18
Localitate : Campulung Muscel Judetul Arges
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi , pe saptamana , aprozimativ ) : 3-4 ore in timpul saptamanii de la 6-7 seara si in jur de 8 ore in weekend ( pot sta si mai mult doar sa nu am treaba )
Clasa: Shaman
Main spec/ off spec : Resto/Ele
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hulkloveste
Screenshot cu Interfata: http://img266.imageshack.us/img266/9576/wowscrnshot042713152931.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Am ales resto deoarece este specul pe care am jucat de pe WOTLK , am jucat timp de un an si jumatate cu shaman resto si am o experienta foarte buna cu acesta plus ca este specul pe care ma simt cel mai bine ca healer deoarece shamanul este atat un healer one target foarte bun cat si un healer aoe.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :
Talente : http://img845.imageshack.us/img845/2802/wowscrnshot050213093014.jpg
Gemming : META --Burning shadowspirit diamond
BLUE--Purified shadow spinel
RED--Brilliant queen's Garnet
YELLOW- Artful lava coral
Dupa parearea mea statutul de baza al unui shaman resto este intelectul deoarece , pe Cataclysm , intelectul nu ofera doa mana ci si spell power sau crit si ar trebui stackat cat de mult se poate.
Spiritul desi este un secondary stat foarte bun deoarece iti ofera mp5 iar Cataclysmul pune probleme healerilor cu manaeu sunt de parere ca ar trebui stakat pana la un anumit nivel si anume 2200-2400 este suficient pentru a nu ramane fara mana in timpul unui fight.
Alte statuturi de baza ale shamanului ar fi crit-mastery-haste.
Rotatia de heal a shamanului depinde de situatia in care te afli in raid si anume :
-daca un player este low HP si nu continua sa incaseze dmg este nevoie de un ripide urmat de 2x greater healing waveuri cu bufful de tidal waves si de inca un greater healing wave fara bufful de tidal waves iar daca este low HP si continua sa incaseze dmg este nevoie de un greater healing wave instant ( cu nature's swiftness ) si de un ripide urmat de 2x greater healing waveuri pentru a-i umple hpu
-daca raidul ia un dmg aoe minim si sunt stacati este nevoie de un healing rain pentru a le umple hpu iar daca nu sunt stacati trebuie healati separat cu un ripide si un healing wave fiecare.
-daca raidul ia un dmg aoe mediu si sunt stacati este nevoie de un healing rain si de 2-3 chain healuri pt playeri cu mai putin HP iar daca nu sunt stacati trebuie healati intai playeri cu mai putin HP folosind ripide si un greater healing wave.
-daca raidul ia un dmg aoe mare si sunt stacati este nevoie de un healing rain urmat de ripide si 2x greater healing wave pentru playeri cu low hp
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :
Mam apucat de WOW in 2007 pe TBC jucand de ultimate impreuna cu cativa prieteni insa nu faceam raiduri pe atunci ci jucam numai de distractie deoarece nu stiam foarte multe lucruri despre wow si mam hotarat sa ma las dupa cateva luni. Insa am revenid pe WOTLK si mam apucat serios de pve pe freakz farmand tot felul de raiduri gen Naxx , Ulduar , OS , ICC etc. si facandu-mi un gear decent , invatand sa joc cu shamanul resto si invatand foarte multe scripturi . Pe Cataclysm , nu am jucat pe 4.0 deoarece am avut niste probleme legate de scoala si de familie si nu am mai avut timp de WOW de aceea am hotarat sa ma las o perioada si mam reintors pe 4.3.
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
Singura guilda serioasa in care am fost de cand mam reapucat de WOW a fost InspiratioN . Am intrat in aceasta guilda la 378 ilvl si am reusit sa fac raiduri serioase cu aceasta farmand Morchok pe toate modurile posibile si Yor Sahj pe normal insa am ales sa parasesc guilda deoarece guild masteru a vrut sa ia o pauza si sa plece in alta guilda iar second gmi au inceput sa iasa guilda nemaiavand activitate.
Detalii PC.: Procesor Dual Core 3,2 Ghz ; Memorie 3 Gb RAM ; Placa video NVIDIA GeForce GT 440.
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:
Am mai multe motive pentru ca doresc sa intru in HKP :
-deoarece este o gulida full progres care farmeaza toti bossi din ds saptamanal;
-deoarece am citit regulile guildei si pot spune ca este genul de guilda in care mi-as dori sa fiu;
-deoarece doresc sa ma apuc din nou serios de pve pentru ca de cand fosta mea guilda a luat o pauza nu am mai reusit sa fac raiduri serioase;
-deoarece am fost in unele instante gen et sau fl trash cu cativa din membri guildei si am vazut aptitudinile si nivelul superior pe care acesta il au fata de alti playeri si mi-as dori sa ajung si eu la un astfel de nivel.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
Sunt elev la liceu pe clasa a 11-a , nu lucrez, in timpul liber imi place sa joc football cu prietenii, sa ies in oras si ,uneori, imi petrec timpul invatand deoarece imi doresc foarte mult sa iau bacul. Sunt comunicativ , imi place sa cunosc oameni si sa imi fac prieteni , nu sunt genul sa port pica cuiva , iar principalele hobby-uri sunt : poker , football , fizica .
Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :
http://img41.imageshack.us/img41/8058/wowscrnshot042713171324.jpg Acesta este un screenshot cu un reccount la heal in timpul unui raid ds 10 n la Yor Sahj cand celuilalt healer i-a cazut netul in timpul bossului si am fost nevoit sa tin singur healu pe raid .
Nu vreau sa par ca sunt arogant sau laudaros cu acest print , dar vreau sa va ganditi bine in privinta mea si indiferent daca voi fi admis sau respins eu va doresc multa bafta in continuare .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladvlad123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 22:16)
Joined: 04 May 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-05-2013, 02:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hopeblast
7. Screenshot cu Interfata**: Nu cunosc niciun program de uploadat poze
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mult heal AOE , ceea ce se cere acum
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu joc la haste in ciuda faptului ca majoritatea priestilor joaca la mastery . E o decizie personala deoarece nu cred ca am probleme cu mana si prefer faster heals decat over time heals
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu am o experienta vasta am jucat doar pe 4.0.6 full HC achiv
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Multe guilde mici fara progress
12. Detalii PC***. 2.8ghz dual core 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda de prestigiu cu progres si seriozitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Timp liber ... Diferite activitati , ping pong biliard etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu stiu program de upload la screenshot

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 05-05-2013, 09:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Hulkloveste - Accepted
@ Hopeblast - Respins


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hera

[-*YouR GoddesS*-]



Status: Offline
(since 18-05-2016 07:26)
Joined: 15 Jun 2010
Posts: 752, Topics: 47
Location: Eee...ai vrea sa stii

Reputation: 54.8
Votes: 11

 
Post Posted: 05-05-2013, 11:53:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Hermina
2. Varsta:
21
3. Localitate:
Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4-5 ore...depinde de zi ^^
4. Clasa:
Warlock
5. Main Spec/OFF spec:
destro / demo
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shinzo
7. Screenshot cu Interfata**:
http://img713.imageshack.us/img713/612/wowscrnshot050513123401.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am jucat lock si pe wrath si mi-a placut , am incercat sa fac demo main spec dar nu am gear cine stie si no dps -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ench/gems
Dots-Immolate-conflagrate-chaos bolt-incinerate
Shadowflame la cd , daca este posibil (la bossi gen morchok,yor'shaj)
trinkets
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wow am inceput sa joc de pe tbc, first class shamy resto/enha, wotlk warr prot/lock destro , cata warr prot / lock destro
experienta 4 ani de wow , 6 luni de blizz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Too many buttons guilda buna, pacat ca toti s-au retras .
restu....nu prea conteaza , oameni de cacao....
12. Detalii PC***.
procesor:amd athlon II x3 455 , 3.30 GHz
Rami-4 gb
System 64 bit
windows 7 ultimate
Placa video-GForce 9800 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
stiu de guilda de mult si am vazut progresele ei, si as vrea sa cunosc oameni din guild care mereu fac raidurile din prima si se inteleg intre ei, acum daca ma insel sau nu o sa ramana de aflat (sau nu)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
am inghetat facultate din cauza unor probleme perosnale , si o sa dau la politie la campina ....
Hobby- desen/pictura, sport(role)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
nop





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 05-05-2013, 12:35:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabriel - Alexandru
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In medie 6 ore pe zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance / Balance
6. Link Armory*: Kilgharra
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - Spec-ul acesta l-am ales de cand am inceput sa joc WoW, mi-a placut, l-am invatat si pe el joc cel mai bine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc: 17% hit, 3101 haste cap restul full mastery.Incep cu burst in eclipsa solara dupa care alternez eclipsele iar in functie de cum decurge encounter-ul folosesc diverse strategii pe parcurs.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput sa joc WoW pe un alt server, patch Lich King pe care insa am activat foarte putin, dupa care m-am mutat pe Freakz cand s-a implementat Cataclysm 4.0.6 unde am avut full progres. - in tot acest timp m-am axat in principal doar druid, 70% balance / 30% resto -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Light Of Dawn - numai liderul stie motivul pentru care mi-a dat kick - lucrurile mergeau relativ bine; GMs & Donors - tocmai ce s-a destramat - atmosfera era excelenta.
12. Detalii PC***:
-Placa Baza: LGA 775 INTEL P965+;
-Procesor: LGA 775 INTEL DUAL CORE E2200 - 2.2 GHZ;
-Memorie: RAM DDR2 1,5GB 800MHZ;
-Hard disk: ATA II - 300 160GB 7200 RPM 7200
-Placa Video: GEFORCE FX8500GT 512MB DDR2
-- Vechi dar imi rezista la un raid de 25 fara probleme.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?- Guilda respectata, serioasa, perfecta pentru progres si pve excelent.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 11-a la un liceu de arte plastice si muzica, sectia pictura.Am simtul umorului din plin, sunt serios la nevoie si sociabil.Imi petrec timpul liber cu prietenii, eventual pe WoW dar si pe alte MMORPG.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. DPS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 05-05-2013, 14:48:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shinzo - cautal pe Ravenous sa stai de vorba cu el, e decizia lui.

@Kilgharra - Accepted, cauta pe cineva pe tru invite sau asteapta pana ajung eu acasa @ 7-8.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 06-05-2013, 08:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a


Last edited by bumbem on 06-05-2013, 14:01:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2013, 09:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-5 ore in timpul saptamanii, pana in 10 weekend
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood / frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/5ev0go/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece prefer sa tankez decat dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/v46ioi/5 / rotatie : 2 x death strike . hartstrike, runestrike pentru runic power dump, mereu incep cu outbrake si il dau la cd, + death and decay in situatii aoe / importanta gear : reforge din dodge, haste , crit , hit , expertise in mastery si parry / stamina > mastery > parry > dodge
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). JOc de pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts : sa destramat la un moment dat, inspiratioN : m-au dat afara deoarece nu aveam exalted cu avengers of Hijal, the divinity : eram de 1 luna in guilda si tot nu fusesem la nici un raid cu guilda, specii : e o guilda armonioasa dar nu e pregatita pentru progres
12. Detalii PC***. no lag nici in raidurile de 25
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc din partea unei guilde seriozitate si dedicatie pentru progres, HKP cred ca e ceea ce caut
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) am jucat basket 2 ani, IT,
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). none







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 06-05-2013, 10:58:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Warlock
Death Knight Blood
Death Knight Frost/Unholy
Priest Holy/Disci/Shadow
Druid Balance
Shaman Enhancement


@Superhealer - Rejected, nu am nevoie de resto/feral.

@Tourqon - Accepted, /w me in-game.


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 08-05-2013, 16:29:13; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 08-10-2024, 16:10:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x