User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488145
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 01-07-2013, 23:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

Paladin Holy/Prot
Hunter
Shaman Elemental \ Enha
Feral Druid (Tank)
Druid Balance
Mage
Deathknight Blood


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nomuerte

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2013 16:36)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56
Votes: 2

Post Posted: 04-07-2013, 14:52:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Alexandria
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: Toata saptamana ./ mai mult dupa-amiaza si seara , cat de mult ..
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire pve/ Fire pvp
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nomuerte
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/j95TE2H.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca fire ia un damge foarte bun ... plus ca te mai si poti misca la nevoie in functie de scriptul bosilor,( fata de arcane unde trebuie sa stai numai pe loc )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). De ex rotatia : incep cu pyro , activez living bomb , activez mirror si fire orb . apoi castez in continu fire ball ,pana procuie pyro , cand ingnate va sui peste 20 k am sa activez combustion . si tot asa ... // gear-ul este si el importat la un personaj dar si mai important este sa iti stii clasa // Crit chance este mai importat decat mastery,pentru ca cu crit scoti mai mult damage
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am inceput pe Fall of the Lich King 3.3.0 pe cel oficial pana in prezent , Cunosc scripturile tuturor bosilor inclusiv al celor de pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : In The Betrayers . Am decis sa plec deaoarece aveau raidul programat prea devreme ( ora 20.00)
12. Detalii PC***. Pai am un pc care imi mentine 30 fps la raid de 10n/h si 10 la 25 n/h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda foarte bune, si cea mai cunoscuta de pe server
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu trec clasa a 11-a
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Cred ca am destula experienta si ma descurc cu clasa aceasta destul cat sa intru intr-o guilda foarte buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SixStrings

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2020 15:06)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 14, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 17.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-07-2013, 17:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Petrosani , jud HD
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-8 ore pe zi , 35-45 pe saptamana aprox.
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Main-Subtlety , Off-Combat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maze
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/268/tpw1.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? M-am cam plictisit de PvP si in loc sa fac alt caracter am preferat sa incerc sa joc PvE.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu n-am avut habar cu ce se mananca specul combat si pot sa zic ca pana acum cateva saptamani am fost ciment la PvE dar dupa ce am urmarit cateva ghiduri am inceput sa ma prind de treaba si acum cam asta imi e rotatia :Incep cu 2x Sinister->SnD , 4xSinister ->Revealing->RuptureDaca am un warr / druid in raid) , 4xSinister->Revealing->Eviscerate(Daca se intampla sa am 5 stack-uri de Deadly poison folosesc Evenom in loc de Eviscerate . Pentru rogue nu cred ca e important sa ai iteme din setul PvE pentru ca bonusurile nu se compara cu cele ale altor clase deci nu e neaparat sa il ai ,ba mai mult itemele cu valor/din profesii sunt mult mai bune . Gemming: +40/+50 Agi in toate socket-urile rosii , +20/+25 Agi +20/+25Haste in cele galbene . Eu merg dupa prioritatea Haste>Mastery>Crit pentru ca mi se pare cea mai benefica.(Hit cap : 12% si Expertise 26)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu am jucat niciodata Vanilla/TBC , am inceput sa joc WOTLK patch 3.0.9 pe alt server de WoW dar singurele raiduri pe care le faceam erau OS,Naxx si VoA care sunt si erau si pe atunci simple. Pe Cataclysm 4.0.6 n-am facut nici un raid pentru ca nu ma interesa deloc , pana acum cateva luni cand m-am apucat serios de PvE si am inceput sa invat scripturile raidurilor. (Care sunt scriptate la noi pe server)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost doar in Drunken Badgers fiind interesat de PvP si am fost chiar multumit de premade-uri ,raiduri etc si nu aveam motive sa plec(chiar daca jucam si PvE) pana am luat kick de la Inace pentru ca s-a simtit omu' frustrat din cauza mea pentru ca mi-am permis sa il injur pentru ca a ninjat 2-3 iteme la Yor'Sahj si am primit CD pe 25N cu doar un boss facut pentru ca toti au iesit. Momentan sunt in guilda Legiune dar nu prea ma mai incanta din cauza ca daca nu intra 1-2 la raid nu se mai face si daca chiar suntem 30 on scuza e ca: "N-am cu cine sa fac" si in plus dupa ce am fost pe locu 8 sau 9 la Yor 25HC cu 40k dps s-a amanat raidu 2 zile pe motiv ca nu e dps destul(problema era defapt cu heal) a 3-a zi s-a facut dar numai cu cine a vrut lideru si eu impreuna cu alti 6-7 fraieri am ramas cu cd la Morchok , mai mult nu am ce sa spun pentru ca nu sunt de mult timp in guilda.
12. Detalii PC***. Procesor Core i5-3570 3.4GHz , placa video Asus nVIDIA GeForce GTX 650 1GB , 2x4GB Ram Corsair Vengeance , de ajuns cat sa am constant 40-60 FPS la raiduri si 60-90 inafara.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda care are jucatori de la care as putea sa invat si care poate sa faca un raid heroic cap-coada.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . Momentan sunt elev in clasa a XI-a , majoritatea timpului mi-l petrec pe PC (Daca nu pe WoW atunci pe jocuri gen NFS , Dota 2 , DMC) dar si afara sau la un suc cu prietenii . Hobby-uri nu am.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Intr-un raid cu buffuri si toate cele pot mult mai mult decat in screenshot-ul de mai jos.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://imageshack.us/f/163/rubm.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damncrit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2016 02:26)
Joined: 14 Aug 2012
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 14.4
Votes: 4

 
Post Posted: 05-07-2013, 17:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Addy

2. Varsta: 19

3. Localitate: Pitesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zi

4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec: Retry/Prot

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Addy

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? -De plictiseala, daca aveam alt hobby nu ma jucam wow.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu trebuie sa zic, trebuie sa arat.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -Pe vremea WOTLK am inceput sa joc prima data si am ramas pana acum.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero,Evo,We Play Naked(evolutin server),Inspiration,etc. depinde de situatie. In majoritatea cazurilor am iesit din cauza lipsei de activitate

12. Detalii PC***. -Am laptop 1.6 ghz, am setarile wow minim. Joc in 4-5 fps pe raiduri de 25. Raidurile de 10 sunt ok.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -Imi place numele:))

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)-Am avut bacul, astept rezultatul , urmeaza facultatea. Despre mine nu are rost sa vorbesc, intre 4 pereti toti avem 90 de kg trasi la sala si bazati:D .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).La interfata , am totul bindat, dar dintr-un bug vizual al addonului nu imi arata bindurile.

*Update: DPS il dau ingame, pt a nu avea discutii (flask,buffs,food,etc.)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pr3t3n3

[Indubitabilul]



Status: Offline
(since 28-12-2013 23:31)
Joined: 19 Jun 2012
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 05-07-2013, 20:09:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Robert

2. Varsta: 18

3. Localitate:Botosani

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-5 ore pe zi

4. Clasa:Hunter

5. Main Spec/OFF spec: Survial/Mark

6. Link Armory* http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xai

7. Screenshot cu Interfata**:Ma bate nuj cum .

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi se pare ca da cel mai tare ,l au facut:o acu vreo 3 luni cand m am lasat de wow nu merea deloc.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). I most show dps...degeaba zic...Dosent Matter

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -AM inceput de pe wotlk putin, pe 4.0.6 am jucat FULL HC toti bosii si m am lasat acu 3 4 luni -reason-nu mergea nimic .pe sv...

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) TheDivinity lipsa activitate parca asa...sau s a destramat cv de genu..numai stiu

12. Detalii PC***. -Am laptop 1.6 ghz, am setarile wow minim, joc in 4-5 fps pe raiduri de 25man. Raidurile de 10 sunt OK mere.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi se pare bestguild si fac si eu ca Addy de mai sus ...imi place numele:))...

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)- Am terminat a 11 acu si pnm vacanta,m ai dau un FORBAL:)),mai la o bere .,,,chestii plictisitoare

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) kikila...nuj aaaa---dau dps ingame...-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
popedestept

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2014 22:33)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 51, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 42.9
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2013, 11:05:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mircea

2. Varsta: 24

3. Localitate: bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore zii

4. Clasa: Mage

5. Main Spec/OFF spec: fire/fire

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mantuitorul

7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/OPXcldM

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? fire iti ofera o mobilitate mai mare si un dmg aoe infernal

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
rotatie: pyro>lb>spam fire ball> la full debufs pe target combustion>orb si clone la cd si pyro cand se activeza HS. Dar totu e relativ la partea cu combustion uneori ii dai drin prima, la alti bosii astepti momentul oportun pt maximixarea dmg-ului.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wow joc de pe 4.0.6 am mai jucat 2 ani aion(nu e relevant, era mai mult bazat pe pvp). Pe 4.0.6 am jucat paladin si odata cu schimbarea pachului am zis sa schimb si eu ceva si am ales mage. full progres pe 4.3.4.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am activat in <Blue Word> , a fost foarte k in g, totul mergea bine, playeri k dar multi s-au mutat pe alt server si nu voiam sa incep iar de la 0.
12. Detalii PC***. 4G ddr3, video 1g pe 256 biti, procesor dual core 1.9 parca

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pt ca consider HKP best pve guild de pe srv, o guilda care impune respect.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student, f prietenos si cu bun simt. putin cam alcoolic si afemeiat dar nu cred ca e o problema.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Pot garanta Jokedy si Rageless pt mine

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/7UevSQy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 06-07-2013, 12:00:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valentin alias Ion Agarbiceanu
2. Varsta: 20...peste o luna fac 21 si pot sa beau.
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : poi in fiecare zi urmaresc sa fac daily-urile, ma prezint la raiduri in proportie de 90% sa zicem (poate mai sunt zile in care chiar nu pot veni)
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Magge
7. Screenshot cu Interfata**: pun direct link de la recount ca tot ***** ala e interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am jucat frost in tineretea mea pe patchu' trecut in dorinta de a face misto de clase gen warrior (aveam partener de arena tot frost mage). Ulterior am optat pentru frost pve...atat de important ma credeam incat ma bazam pe specu asta pana mi-au deschis mintea mai multi playeri...facandu-ma nab ca joc frost la raiduri -. Apoi am facut fire. Pe patchu 4.0.6 aveam imba dps (nu treceam de 15k). Apoi m-a invat Icuddle (poate il stiti) sa joc si datorita lui am ajuns asa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Spam scorch si astepti CD la mirrors sa le dai in TW. Din punctu' meu de vedere magu nu are rotatie exacta, depinde de procuri, nu dai combustion dupa 5 secunde de la primu cast, ci atunci cand trebuie. Tii LB pe target...lasi sa explodeze(in special aoe), tii crit mass cu scorch sau crit, fireball main cast dps, pyro pe proc, conbustion pe ignite 30k+, spread la doturi... adica plmea niste ***** simple. Am mai jucat si alte clase, iar fire mage mi se pare destul de complex. Nu se joaca doar cu 3 butoane
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 am avut copilarie in natura nu in fata PC-ului - am avut full progress in afara de valiona si council pe care le-am facut pe alt mag (nu imi apartinea, doar era gearat)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The forgotten heroes (nu am mai suportat ideea de a fi carat la raiduri si de a fi ajutat sa cresc, prea multa amabilitate...) Blue World (nu am cuvinte de critica, foarte buna guilda, cu bune cu rele ne-am inteles doar ca acum s-au mutat pe alt server. Mie mi-e lene sa cresc un char de 85, d-apai sa fac dungeonuri heroice pentru iteme 346 -). Prefer serveru' asta buguit unde am muncit ca spartu' sa fac magu asta.
12. Detalii PC***. decent, modest. suporta si raiduri de 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Nu stiu ce sa spun aici. Cred ca v-ati saturat de celebra replica " Vreau aici ca e o guilda de capabili". Pai... putrezeste magu'...tre sa il ung cu vaselina. Il stiu pe joke si plmea -)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student ASE ( am terminat anu 2, am luat restantele). Lucrez la propriul character in timpul liber. Desenez. Ce e cert...nu sufar de nicio boala, sunt vaccinat si am o viata normal ca orice om normal -
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Single Target
AOE target
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). O mica isprava.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 06-07-2013, 14:10:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Noumuerte - Cauta-l pe Awayx, Shadoowfax pentru live dps test.
@ Maze - Mai pune ceva gear pe tine si cand consideri ca e ok cauta-l pe Tkachuk, Ninehundred.
@ Addy - Imi pare rau dar daca ti se misca asa la raids de 25 nu imi convine.
@ Xai - Cauta-l pe Tzz in-game (lipseste momentan) dar ai grija, esti in aceeasi situatie cu Addy.
@ Manutuitorul - Nu am nevoie de off-chare in guild.
@ Magge - Cauta-l pe Awayx, Shadoowfax pentru live dps test. ( si ai grija cu limbajul, te rog )


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 06-07-2013, 14:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de program,dar sunt/pot fi online pt raiduri la orice ora.imi fac timp pentru a veni la raiduri.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral DPS
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/GiEW78z.jpg?1
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pai am fost nevoit sa joc healer si am ales sa joc druid restoration si cu timpul am capatat experienta si a inceput sa imi placa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora,etc) specul meu : http://db.mmo-champion.com/utils/talents/#k=DqSxQbEeh.bqj.druid.Mm-8Mu ,fiecare joaca cu ce spec ii place.rotatie : 3x lifeboom pe tank,wild si swifmend heal aoe,regrowth si healing touch pt a reface hp-ul si rejuve pe mai multe targeturi.2005 haste dupa care mastery cat mai mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WOW de pe TBC unde am inceput cu un Warlock ( nu imi vine sa cred cand ma gandesc -) ),am jucat ceva timp (eram praf) atunci am auzit de wow si eu am zis sa incerc,ca un incepator nu stiam nimic mii se pare plictisitor si enervant ca nimeni nu ma ajuta.Dupa un timp dupa ce am acumulat niste experienta am schimbat serverul cu alt server care avea pach 2.4.3 unde am inceput cu un Druid si m-am "indragostit" de el si de atunci a inceput povestea si acumularea de experienta pe Druid,nu m-am mai "dezlipit" de el.Pe TBC am facut toate raidurile posibile BT,SunWell,Naxx,Karazan si restul.Pe WOTLK am jucat aici si pe Ultimate - tot Druid aveam 6400 si ceva GS pve si 4200 Gs PVP,mi-a placut foarte mult pach 3.3.5 deoare nu exista https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=86530&&name=leather-specialization si puteai combina bis non-set items.Cataclysm : pach 4.0.6 am jucat 1-2 luni la Horde in guilda AboveAll si dupa am plecat la Alliance cu niste prieteni si am ramas acolo pana acum cand m-am intors "acasa" la Horde.Doar pe pach 4.0.6 am jucat la alliance si am stat acolo doar din cauza la prieteni.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am avut o perioada in care ma enervam foarte repede si am fost in multe guilde.
12. Detalii PC***. Ts3 : da.Microfon : da. Hardware : Procesor -Pentium(R) Dual-COre CPU T4300 @ 2.10 GHz,4 GB ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? mi-a placut sa fac raiduri cu voi si as vrea sa revin daca imi acordati inca o sansa [ stiu ca am gresit - ]
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student la asistenti medicali -,nu lucrez,imi place sa petrec cat mai mult in cluburi,etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 06-07-2013, 17:08:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Shnitzelftw - Respins.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Awayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 09:00)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 82, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 18

 
Post Posted: 06-07-2013, 17:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nomuerte magge w ingame pentru un dps la dummy si vb ms de intelegere


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grapphu

[Psychomaniac]



Status: Offline
(since 01-03-2024 16:07)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 113, Topics: 10
Location: United Kingdom

Reputation: 88.1
Votes: 7

 
Post Posted: 06-07-2013, 17:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Samy
2. Varsta: 17
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In vacanta cam 12 ore/zi in timpul scoli 5-6 ore
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: balance/balance pvp/resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grapphit
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca il cunosc cel mai bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Fiecare player joaca dupa stilul lui cu stats si talente diferite -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe sfarsitul Wotlk-ului
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light Of Dawn,INL,The Betrayers,Unstoppble.
12. Detalii PC***. 2gb ram , 1 gb ddr3 placa video intel dual core 3.2ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guild buna cu progres bun pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa ma joc , sa nabac si sa calatoresc -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Astept un raspuns pozitiv -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


P.S : Nu sunt Graphit care tocmai a iesit din guilda o si o voi demonstra



BLESS UP 𓅓 MORE LIFE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 06-07-2013, 19:10:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Grapphit - Accepted.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 06-07-2013, 22:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? De la 6 ore pe zi in sus. Depinde.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank/Feral dps (Cu ceva lipsa)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Asterix
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? A fost o necesitate la inceput, dupa care am ramas pe el din placere.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In functie de ce merge si nu pe server imi modific characteru (Gems, rotatie si talente foarte rar). Fiecare cu "tunning-ul" sau.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput de pe TBC, unde am incercat mai multe variante, ajungand la healer. De pe LK din necesitate am trecut la tank de pe vremea Ulduar-ului. Experienta e destula in cele din urma. Faceam tot ce mergea pe server-ul pe care jucam.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Play4Fun (GM-u s-a lasat, disband dupa un timp), Method (Mutare pe alt server/schimbare factiune, Ens (Lipsa oameni, neinteres, nervi aruncati pe playeri care nu le pasa - asta inspre sfarsit. Disband neoficial).
12. Detalii PC***. Gigabyte H55M-D2H Motherboard, 8Gb RAM 1333Hz ddr3, nVidia Gainward GTX 550iT 192bit 1GB ddr5, Intel Core i3 3.2Ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc o guilda foarte buna in progress PVE.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Prea multe nu pot spune, doar ca sunt student. Imi place sa joc de placere. In rest mai lucrez cu programe 3D si grafica (Blender, Gimp)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Restu se vede in-game.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 06-07-2013, 22:48:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Asterix - Accepted, cauta-ma in joc sau pe ts.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 14-05-2024, 19:31:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x