User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message503903
popitza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2021 06:48)
Joined: 25 May 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 25-07-2013, 23:52:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Paul
2. Varsta:
20
3. Localitate:
zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
aprox 5-6 ore pe zi
4. Clasa:
Magge
5. Main Spec/OFF spec:
Fire/arcane
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bourning
7. Screenshot cu Interfata**
:http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Din punctu meu de vedere il consider cel mai bun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
single target - pyroblast ,living bomb,clones , astepti o critica mare pentru a folosii combustion in rest sa tii living bomb pe target (doar dupa ce explodeaza refolosesti ) si spam fire ball si fire blast si cand se procuieste pyroblast...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am mai jucat pe Wotlk tot pe un server privat aveam un rougue acum 2 ani in urma ,m-am apucat din nou pe cataclysm de vreo 2 luni si is foarte activ ...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
majoritatea timpului l-am petrecut in keepers of somthing am parasito deoarecee nu imi convenea programu lor de raiduri si nu erau foarte activi
12. Detalii PC***.3000 mz procesor dual core ,4k ramii dd3 placa video 1gb nvidia g force 130gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece consider ca sunteti niste oameni seriosi si maturi cu skill si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
liber profesionist timpul liber il ocup cu wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am in total 7 charuri Imi cunosc classa foarte bine
Sper sa fiu destul de bun pt guilda voastra
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 26-07-2013, 00:27:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bourning respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yonebunu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 19:19)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 1

 
Post Posted: 28-07-2013, 01:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eugen
2. Varsta: 23
3. Localitate: Oradea
4. 3-4 ore pe zi (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa: Shaman Enhancement
5. Main Spec/OFF spec: main Enhancement/off-Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uzurpator
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg
8. Deoarece, mi-a placut shamanul de cand am inceput sa joc, specul meu preferat fiind elemental, dar, cum pe 4.3 scoate low dps, am ales enha
9. in primul rand Windfury Weapon si Flametongue pe weapons, searing totem jos tot timpul (1 min) ptr a incarca 5 searing flames care da la lava lash crit, Cd la lava lash terminandu-se cand searing ajunge la 5, deci este necesar sa fim atenti tot timpul la totem, lightning bolt cand da proc, storm strike si unleash elements la cd, folosim flame shock si earth shock intermediar, dar intotdeauna incepem cu flame(Unleash Flame foarte important), ptr burst am macro cu trinket si racialul de la orc.... incep a pune totemele si a-mi chema partenerii lupi deoarece dmg lor e proportional cu atack power al meu.Evident lightning shield pe noi...si ca filtru fire nova( excelent cand sunt multiple targets si chain light) agiliti-hit-expertise imi place sa am tot timpul mai mult 27...28 cum bine stim exista un bug la shamu cu unleash cand da pala might....si atunci trebuie schimbat spekul- mastery-crit si haste...aproape nesemnificativ....
10. am inceput pe Toxic Wow Vanila....hunter...eram nab..pe atunci(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste guilde Pride...am luat kick deoarece am facut BH 10 cu globalul ...in ziua in care mergeam in vacanta 2 saptamani fara acces la internet, cei din guilda mea avand toti CD la acest raid...
12. ati hd4650 quadcore 2,3 MHZ, 4 giga rami
13. Pentru pve-ul extraordinar oferit de guilda HKP
14. Nu prea imi place sa vorbesc despre persoana mea, intr-un mediu pe care nu il cunosc, sunt cumpatat, atat va spun.
16. Sry.. normal dummy nu am gasit fara sa imi dispara totemele.... am dat pe lvl 88 cu 12000 armor http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 28-07-2013, 08:56:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uzurpator - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 30-07-2013, 14:04:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

Paladin Holy
Hunter
Shaman Elemental \ Enha
Feral Druid
Druid Balance
Rogue
Death Knight Unholy


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 30-07-2013, 15:37:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Recrutam:

Paladin Holy
Hunter
Shaman Elemental \ Enha
Feral Druid
Druid Balance
Rougue
Death Knight Unholy


rougue




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheSaint

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 10:22)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 30-07-2013, 23:00:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucas
2. Varsta: 18
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-8 ore
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Shadow / Disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
7. Screenshot cu Interfata**: http://i39.tinypic.com/1zxxxxg.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Consider ca are multe de oferit.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Sunt prea multe de spus desi rotatia este aceiasi ca si pe LK numa cu mici modificari
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC tot ce se poate am jucat pe WoW Scape. WotLK toti bossi inafara de LK . Iar pe Cata tot ce se poate pe freakz de cand s-a bagat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL , m -am certat cu un coleg si am decis ca mai bine ies.
12. Detalii PC***. HP Pavillion dv7 . 12 gb ram . Nvidia GForce GT650M , i7 3.7gHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit multe de bine despre ea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev pe clasa a 12-a . Imi plac jocurile online . Sensibil si introvertit.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu o sa va para rau daca ma recrutati. Am sexappeal.
16. DPS PE DUMMY http://i39.tinypic.com/29da0bc.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlutterGuy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2020 10:00)
Joined: 08 May 2012
Posts: 375, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 63.9
Votes: 14

 
Post Posted: 31-07-2013, 15:42:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Peste 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy / Blood
6. Link Armory*: Click
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Credeam ca merge mai bine pe freakz cand am trecut pe 4.3.4. Dar in general, mereu mi-a placut ideea de Death Knight, mai ales Unholy.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Momentan joc Haster>crit>mastery, cu toate ca am gurthalak pentru ca mastery-ul nu mareste damage-ul la procul de la arma (server bug)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 3.3.3. Pe parcursul a 3.3.5a, cand am venit pe freakz, am jucat Holy paladin si DK tank. Am facut ICC 25hc full run. Pe cataclysm pe 4.0.6 nu am facut PvE, doar PvP. Pe 4.3.4, acum, crezand ca Unholy-ul merge cum trebuie, am inceput sa gearez DK-ul acesta, si momentan am facut zon'ozz 10h progres maxim.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Unstoppable (am fost la ally toata viata mea), nu mi-a placut atmosfera de acolo. Apoi, am fost in GMs and donors cand s-au mutat la alianta, dar din pacate guilda a migrat in AscnesioN, iar eu nu am vrut sa merg acolo. Neavand ce face la ally, am hotarat sa merg la horde.
12. Detalii PC***. Dual core @ 2.8, placa video slabuta de 128, un ati x300. 2GB RAM. La raidurile de 25 am in jur de 20-25 de FPS, care este playable pentru mine.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din cate am vazut in filmuletele voastre, foarte buna organizare si oameni intregi la minte. Par foarte de treaba si doresc sa apartin acestei comunitati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student in anul I la Politehnica Bucuresti, incep in Octombrie. Momentan nu lucrez. Timpul liber il petrec, inafara de orele pe care le petrec in wow, iesind cu prietenii la o bere, un basket, or just to hang out. Hobby-uri, da as avea cateva. Cant la chitara de 6 ani, in general muzica, si tot ce tine de muzica. Internetul e un mare hobby.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o persoana sociabila, nu ma supar din orice insulta si stiu sa accept glumele.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Click

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 31-07-2013, 18:28:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@FlutterGuy , Acceptat 1-2 sapt proba , vreau sa vad ca vrei in guild , dupa primul raid .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fiveseven072

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2013 00:34)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 1

Post Posted: 01-08-2013, 21:57:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucian
2. Varsta: 23
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Undeva la 8 ore / zi.
4. Clasa: In functie de ce aveti nevoie ( va rog cititi tot postul acesta inainte sa il aruncati la gunoi - give me the benefit of the doubt ) - Shaman/Paladin/Warrior/Mage (preferabil primele 3 astfel incat cel mai mult am jucat Mage pe retail si as vrea si altceva )
5. Main Spec/OFF spec: Warrior(Prot/Arms). Shaman(ele/enha). Paladin(Ret/Prot). Mage(Arcane/Fire sau viceversa - depinde de gearul actual)
6. Link Armory*: Aici pe server nu am inca caracter. Sa va explic care ar fi ideea de baza : Am jucat pe retail din vanilla pana in Cataclysm 4.3.4 cand m-am lasat de WoW deoarece nu mi-a suras ideea de myst of pandaria. In ultimele saptamani m-a lovit nostalgia de Cataclysm si am cautat un server privat pe care se face cat mai mult content PvE scriptat cat de cat. Am ajuns aici. Nu am de gand insa sa joc pe acest server decat daca stiu ca voi putea face parte din una din echipele de " elita " de pe server. Ideea ar fi fost sa va arat ca am experienta in DS cat si dorinta de a face content si a face parte din echipa voastra. Asadar am vrut sa va intreb care dintre cele 4 clase cu specurile aferente ar fi mai de folos echipei. Acestea le stiu juca si le-am jucat constant din vanilla/TBC. Link-uri ale charurilor care inca mai pot fi accesate pe retail :
*Unul din warriori : http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Sar%C3%ADna/simple ( in cazul in care va intrebati, Duality era o guilda in care imi tineam alt-urile eu si un prieten pentru a folosi cu usurinta un Gbank personal)
* Unul din Paladini : http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Sayra/advanced
* Magul main char : http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/Magishar/advanced ( acesta l-am jucat cel mai mult in Wotlk si Catacylsm)
Din pacate restul charurilor nu le mai "gaseste" armory-ul deoarece nu am intrat pe ele de mult timp.
7. Screenshot cu Interfata**: Cum nu am ajuns inca sa imi fac caracterul nu am o interfata pe care v-o pot arata insa va pot insirui ce Add-ons folosesc : Quartz/Bartender/Perl Unit frames/ Recount/ Omen threat meter/ OmniCC /MikScrollingBattleText / PlateBuffs/ Decursive/Grid/Onebag si inca cateva add-ons class specific.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : In principiu am incercat cam tot ce se putea incerca pe retail ( am 10 charuri de level 85 ) dar cele 4 clase cu specurile aferente au fost cele care mi s-au potrivit cel mai bine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru a nu va plictisi prea mult cu toate clasele/specurile voi enunta doar pentru mainspec-ul de la warrior. In cazul in care alegeti sa joc altceva ( daca voi fi acceptat, bineinteles ) va pot spune atunci mai multe si despre restul.
Warrior : Nu ii pot spune " rotatie " din pacate la warrior deoarece in afara unor spelluri care au prioritate ( cum ar fi mentinerea shout-ului, ThunderClap-ului si tot-odata a Rend-ului, Demoralizing Shout-ului, stack-urilor de sunder armor aplicate cu devastate si a shield Block-ului ). In afara de aceste buff-uri/debuff-uri care trebuie intretinute permanent pe target/pe tine rotatia ar fi shieldslam/revenge/devastate si cooldown-urile precum recklessness trebuie date "la cooldown". Cooldown-urile defensive fiind folosite in functie de caz. Evident, era sa uit, heroic strike, spellul warriorului de manadump, folosit atunci cand rage-ul depaseste 60 sau cleave in functie de ce este nevoie ( singletarget/aoe). Ca si stats, ca protection warrior cel mai important in acest patch este mastery-ul dupa care parry/dodge si in cele din urma HP (vorbesc de gear high-end acum, unde nu este nevoie de sockete cu HP deoarece cel avut din gear este suficient. Ca enchants, acolo unde se poate mastery unde nu Stamina/HP. Mastery-ul este cel mai important astfel incat este principalul dmg mitigation pe care il are warriorul si anume Block-ul. Ajungand la un Critical block chance mare, warriorul are capacitatea de a mitiga foarte mult physical damage si de aceea in Cat era unul din cei mai buni main tanks in raiduri. Ca o paranteza, odata cu trecerea ILVL-ului peste 400 ca prot warrior te poti orienta spre niste trinkete de dps care dau si mastery + landslide enchant astfel incat daca si restul raidului are gear decent este suficient si ajuta la evitarea enrage-urilor bosilor ( eu personal cu gearul pe care il aveam pe warriorul pe care vi l-am aratat mai sus ajungeam la 32k dps si nu aveam probleme dpdv "tanking" ).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am inceput in Vanilla unde am jucat doar Warrior si am asistat la deschiderea portilor din AQ si am avut realm first AQ Temple clear cu Guilda mea de atunci. Din pacate acest caracter l-am vandut odata cu aparitia expansionului urmator TBC. In TBC am jucat ca Paladin retribution si ca Shaman Elemental/Enhancement. Din pacate nu am prins primele patch-uri, am inceput sa joc abia odata cu deschiderea SSC-ului de unde am facut clear la tot content-ul pana la SWP facand parte de una din guildele de top de pe serverul pe care am jucat (Kazzak). In WoTLK am continuat sa joc cu aceste 2 clase, adaugand ca offspec heal la paladin si am facut clear de content ca parte din guilda Pwnanza la tot contentul de WOTLK cu realm first LichKing HC 10man (tot pe serverul Kazzak. Daca doriti puteti cauta guilda, inca exista si va poate confirma acest lucru. numele charului cu care jucam cu ei, paladinul, era Sozex). In Cataclysm impreuna cu cativa prieteni de nadejde ne-am decis sa ne jucam pe un alt sever, Neptulon unde am facut parte dintr-o guilda numita Perfect Circle, care cu timpul a devenit guilda noastra astfel incat liderii se lasasera de wow. Cu aceasta guilda am facut progress raiding insa nu reusisem sa il dam jos pe DW HC deoarece spre sfarsit a inceput lumea sa nu mai intre la raiduri din diverse motive. Dupa care, odata cu aparitia MoP ne-am lasat toti de wow avand alte prioritati cum ar fi facultatea/ restantele acumulate cu timpul pierdut in WOW la acea vreme ( care era in jur de 12 ore pe zi ) si din al doilea motiv, acela ca nu ne placea expansionul in sine.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pwnanza ( am parasit guilda deoarece acestia s-au mutat pe alt server iar cand au revenit nu mai aveau locuri libere in grupul de baza si deja faceam parte din alta guilda, Perfect Circle : Guilda aceasta era una din cele mai bune de pe Neptulon iar odata cu liderii care s-au lasat de WoW am preluat eu si cu niste prieteni controlul acesteia. In TBC am facut parte dintr-o guilda numita Adauctus, guilda careia ii duc dorul cel mai mult, o guilda unita si fara de care probabil nu mai jucam wow odata cu aparitia WOTLK-ului. IN acea guilda am descoperit ce inseamna sa faci cu adevarat parte dintr-o echipa. Nu mai stiu numele guildei din care faceam parte in Vanilla deoarece era una norvegiana cu un nume ciudat.
12. Detalii PC***. :Procesor : I7 3770k overclocked la 4.7ghz. Ram : 2x4gb Corsair Dominators 2400mhz, Placi Video: 2x MSI GTX 680 Lightning, Placa Baza : Asus Maximus V Formula, SSD : 2x 128gb OCZ Vertex SSD Raid 0, Hard-disk : 2x 2tb Seagate Baraccuda 64mb buffer, Placa sunet : Asus Xonar Essence STX, Sursa: Corsair AX860i Platinum 90%, Monitoare :3x Dell 2312U, Tastatura : Razer BLack Widow ultimate 2013, Mouse : Razer Naga Epic, casti : Astro A40 Gaming (folosite la MLG), mousepad : Razer Goliath XL, Sistem WaterCooling pentru Procesor, placi video, ram custom de la EK water cooling US (fost sponsor pentru guilda din WOTLK).
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur guildei deoarece vreau sa fac parte dintr-o echipa organizata si perseverenta care vrea sa faca progress in content-ul raidului DS.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt din Brasov, sunt student la facultatea UMF Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca (Farmacie), intru in anul 5. Am lucrate o mare perioada la RDS in call center si ca laborant la facultate insa acum nu am o slujba. In timpul liber imi place sa organizez excursii cu prietenii mei, sa cant la chitara, sa innot si sa ma joc WoW(evident). Fac parte din Organizatia Cercetasii Romaniei filiala Brasov si Cluj-Napoca si sunt voluntar la Hospice " casa sperantei " din Brasov unde imi petrec o parte din timpul liber.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In urma acestui post sper sa ajung sa fac parte din echipa voastra. Nu va cer sa ma boostati sau altceva de genul acesta ci doar sa imi spuneti de ce ati avea nevoie si voi ajunge sa fac ilvl-ul necesar si sa va ofer restul informatiilor de care aveti nevoie, daca o sa fie cazul.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Din pacate nu am cum sa va arat asta deoarece, cum am mentionat si mai sus nu am inca caracter aici.

Sper ca voi putea face parte din echipa voastra si sa reusim sa facem multe lucruri frumoase impreuna. Va urez o seara placuta.

EDIT : Ma puteti contacta printr-un PM pe forum, voi incerca sa verific odata la cateva ore si as aprecia daca as primi un raspuns fie el unul negativ. Va multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-08-2013, 21:01:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoli
2. Varsta:16
3. Localitate:Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 3-5 ore pe zi
4. Clasa:paladin
5. Main Spec/OFF spec:Main spec Holy Off spec proto
6. Link Armory*:IMG:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales ca este cel mai imba heal din cataclysmic si nu e greu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).gemurile trebuie intect+spirit sau intelect, reforge la crit haste si spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). stiu scirpturile si la WOTLK si la 4.0.6 ,4.3.4 toate scriptu si pe hc si pe n
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World,DDK INSPIRATION,DARK NIGHTWISH si am iesit ca sunt oameni slab siprost
12. Detalii PC***. GEforce 512mb , 1.8 Ghz , 2 gb RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Nu stiu prea multe detaile despre voi dar pareti o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt Student si joc footbal , cant la chitara 4 ani
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 03-08-2013, 14:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Lucian - Acceptat, ma intereseaza shamanul ele/enha, cauta-l pe Gufy in-game.
@ Greenway - Respins.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ihuntnoobs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2015 20:09)
Joined: 28 Jul 2013
Posts: 39, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 17
Votes: 8

 
Post Posted: 03-08-2013, 19:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :5-6 ore pe zi
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: survival/marksmanship
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ihuntnoobs
7. Screenshot cu Interfata**: http://img829.imageshack.us/img829/3305/oi4d.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :deoarece este un spec mobil cu care pot fi in top la dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : rotatie : mark up , burst , serpent sting , black arrow , explozive shot , cobra shot , arcane shot la exces de focus , black arrow la cd , explozive shot la debuff. stats: crit main stat , off haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : WOTLK full in afara de Lick King, pe 4.06 nu am facut pve , iar pe 4.3.4 heroic morchock si yor'sajh
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : PRide neintelegeri cu un second gm , Heaven inactivitate
12. Detalii PC***. : dual core 2.8 GHz , 2 GB ram , 512 Mb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : pentru ca este o guilda serioasa cu oameni seriosi capabili pentru pve progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
Sunt student , iar timpul liber mi-l petrec jucand wow/fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/834/qci7.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holycharm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 16:36)
Joined: 03 Aug 2013
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

 
Post Posted: 03-08-2013, 21:55:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? timp am de ajuns mai ales daca este nevoie de mn la un raid de progres sau ceva dar se mai intampla sa nu pot intra ....
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/disci
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holycharm
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/j5cbesnwh/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pai disci e un spec usor de jucat ... cu foarte multe avantaje intr-un raid...(mult dmg reduct absorbs etc) iar holy am ales fiindca e un spec foarte bun pve pt un healer adica nu esti un heal support ca pe disci dai direct heal in cea mai mare parte si poti mentine un raid in viata foarte usor...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talentele le puteti vedea pe forum...ar fii un spec mai bun cu lighting wall si cu spirti redempition dar pe freakz nu prea merge...iar o rotatie propriuzista ar fii in functie de dmg taken pe raid... la hard heal ar fii:chakra,prayer,pata,binding heal,circle,prayer healing,prayer meanding la cd,spamm prayer
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
pai joc de pe tbc.. 2.3.3 dar atunci jucam pe fun sperver apoi pe 2.4.3 am jucat prima data pe un sv pve(xwow) am jucat tot priest,nu prea ma pricepeam dar faceam full run bt si sunwell doar primi 2 bossi...apoi pe lk main char am avut rogue(pe freakz)am facut full run 25h...cu guilda randoms...si ca off char am avut popa 5.800 gs iar ce-a mai mare reusita a mea pe lk cred ca a fost faptul ca la 5.700 gs pve pe priest am reusit sa tin heal pana la proff inclusiv...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The divinity nu aveau un program tocmai favorabil pt mn desi erau o guilda buna + ca la acel program se adauga o marja de eroare...
12. Detalii PC***. am in raid 30+ fps la hight
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pai vad ca sunteti printre cele mai bune guilde de pe server...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu am hobbyuri nu lucrez ...imi petrec timpul liber jucand wow,stand pe afara...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nush cred ca faptul ca as prefera sa fie un program fix de raiduri si ca sunt zile in care nu pot veni...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sylencer09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2015 18:43)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 04-08-2013, 10:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BUMP


Last edited by sylencer09 on 23-08-2013, 15:26:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 17-09-2024, 04:20:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password