User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494580
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 27-09-2013, 11:52:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

agis wrote:
Dupa ce ma testat Toyz, a zis sa postez o cerere, el stiind ca e cam low gearu fiind doar 394 nu cred ca a zis degeaba sa postez, v-ati consultat in legatura cu mine?


Nu mai insista, ai primit deja respins cu emix. Nu corenspunzi cerintelor guildei.

Posturi unite automat, 27-09-2013, 12:52:05

Recrutam :

Paladin Holy
Paladin Retribution
Druid Restoration
Druid Balance
Death Knight Unholy




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azulazag

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2014 20:35)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 21, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2013, 20:29:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marian
Nume Char: Bebykaa-dar ma gandesc la un rename
Char pe retail : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : Student,lucrez in domeniul IT
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebykaa
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore sau mai mult depinde de ce progress facem
7.Main Spec / Off Spec : Main Spec Surv,Off MM/BM(depinde de ce e nevoie)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Hunterul,dupa cum bine stiti este un RDPS unic in acest joc,datorita suportului sau ridicat in raiduri.Luand in considerare ca ,celelalte spec-uri(BM/MM) au mai multe bug-uri ,am considerat ca SURV este mai echilibrat,depinde de ce fix-uri se fac si modificarile pe care le aduce serverul,sunt dispus sa fac modificari/echilibrari in talent build/spec build/pet build etc.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Importanta gearului pentru hunter este una destul de mare,pana la 397 ILVL ,hunterul pot spune ca da un DPS relativ mic in comparatie cu alte clase(ma refer pe Wow Freakz).
Enchatinguri&Gemuri pentru Hunter:

Head: 60 agility si 35 haste
Gemuri head: Meta- 54 aglity si 3% increased critical effect / +60 agility & +35 haste
Socket (red) : 40 agility
Nech(in caz ca are socket) : 40 agility
Shoulder: 30 agility si 20 mastery(in cazul in care va fi reparat)
Socket: 40 agility
Back: 65 crit/ 20 agility --ench full agility (50 agility,cand se vor pune sockete)
Chest: +20 all stats(best) agility(40) si agility+crit(20)
Wrists: enchating 50 critical strike / +130 agility(in cazul in care ai LW)
socket: 40 agility(in caz ca are)
arma: 130 agility(cel mai bun enchating pentru two-hand
hands: 20 agility(enchating) si socketing agility/+65 mastery
waist: full socketing agility(40)
legs: 190 AP +55 crit +full socketing agility
feet: 35 agility enchat +(socketing agility full)
Gems

Delicate Queen's Garnet

Delicate Chimera's Eye

Deadly Lava Coral

Agile Shadowspirit Diamond

In mare puteti sa vedeti cam ce ,stats-uri urmaresc eu si pe charul de pe retail(specific ca,accountul momentan este frozen pana la Pandaria,apoi mai vad daca continui sa joc pe Retail....
Agility>Crit>Hit>Mastery(pe freakz) stats priority
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De WoW ,m-am apucat de Vanilla inainte de patch-ul care includea heartsone pe un server numit TOXIC,am trecut prin toate clasele pe care le ofera jocul.Datorita perioadei in care m-am apucat 7 iunie 2005(inca mai am old screen's din joc),pot spune ca am trecut cam prin toata povestea WoW-ului,de la raid-uri Vanilla pana la Cataclysm.Am inceput sa joc pe serverul Toxic,apoi pe ChiWoWa&Addicted,RoWoW,Spidernet,Echonet,apoi am jucat pe serverul lui Juhziz(nu ii mai tin minte exact numele atm).Dupa o experienta destul de lunga pe private m-am apucat sa joc pe retail.--Am dat cleare la all WoW content(PvE).(Inainte de a juca WoW am jucat de la warcraft 2 pana in prezent cam toate jocurile oferite de Blizzard,incluzand si Diablo).Characterele mele de pe retail sunt : http://eu.battle.net/wow/en/character/jaedenar/Hntrok/simple (ca rogue) iar ca hunter : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced si shamanul http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Nimor/advanced [Moar Dotz-pe Jaedenar fiind guilda mea de alt-uri).Pe Freakz am trecut prin toate encounterele pe care le ofera.Motivul pentru care am venit pe Freakz ,este unul destul de important,guilda in care activam pe Blizzard,toti s-au lasat de WoW s-au apucat de Guild Wars 2 ,Dota 2 ,etc.Iar multi au migrat catre alte guilde si/sau alte jocuri.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
De pe Vanilla? Ranging Alcolichs
De pe TBC ? Elite Night Stalkers si altele mai mici
De pe Wotlk ? PvE,QQ givers(destramat),I just crit in my pants(destramat),Elite Night Stalkers(discutii intre membri,pana la urma in vancata),Realness
De pe Cataclysm? EGG(guilda lu Veku),The Betrayers,HKP(pe patchul 4.0.6.)The Divinity,Realness,Light of Dawn,Deus ex Machina,Pride,Wicked si inca cateva mai mici,care nu le mai tin minte numele-in nici una din acestea nu pot zice ca nu am fost in totalitate nemultumit ,dar nu au reusit sa,intretina acel aer de buna dispozitie +implicarea unor membrii imaturi in raiduri,care a dus la ,lasarea unui gust amar in urma,pe langa altele ar fi faptul ca multi dintre ei ,de acum se considera playeri foarte buni,numai din cauza gearului pe care il detin,dar skill-ul spune cu totul altceva.Nu acuz pe toti membrii din guildele in care am fost,desigur in toate guildele sunt si playeri de calitate superioara si playeri de calitate putin mai buna,aici fac referinta la tot,skill ,gear,adaptabilitate.... WhySoSerious,AFC,Perverts,Heaven...alte guilde prin care am mai fost
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,desigur
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?

Iar aici sper sa prosepram in experienta PvE cat si PvP ,am vazut o buna intelegere intre membrii


Profesii pentru hunter: Engi/Mining ; JWL/LW --- ptr bonus-uri
(*)Pe orice laptop,pc ,care il detin nu imi apare nici un text(atat pe interfata originala de la WoW(unde scrii account si pass ,unde te loghezi ,la nimic,rog un GM sa ma ajute cu aceasta problema,am re-instalat WoW si Windows-ul pe toate Pc-urile mele si pe laptop ,aceeasi problema pe toate.
Am inceput sa downloadez WoW-ul de pe site-ul lor atm ,si cand termina cu downloadul ,sper sa fie ok,ceea ce am re-instalat de pe link-ul de download de la freakz,nu mi-a mers pe nici unul din pc-urile mele.Cand termina ,postez si printul cu DPS
Ptr DPS test pot fi contactat in game
Raspund si garantez pentru toate informatiile oferite,
(Tin sa mentionez ca am mai fost in guilda,dar am fost dat afara ptr inactivitate[munca]..acum am timp liber)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 29-09-2013, 16:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-6 ore pe zi
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy/prot/retri
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?am ales ca este cel mai imba heal la patchul asta si imi place cum dau cu el ce mare heal dau!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatia nu e greu sunt 2 rotatia prima one target:beacon la tank +divine heal+holy radaince+holy shock pe cd +flash heal+holyradiance al doilea multi target :beacon la tank +holy radiance +light of dawn+flash light+holy shock pe cd+holy radiance +light of dawn+divine of light ,reforge trebuie pe crit si spirit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am toate facut dar pe asta am inceput la patchul trecut 4.0.6!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)B
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 29-09-2013, 16:50:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ISREAL wrote:
1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-6 ore pe zi
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy/prot/retri
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?am ales ca este cel mai imba heal la patchul asta si imi place cum dau cu el ce mare heal dau!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatia nu e greu sunt 2 rotatia prima one target:beacon la tank +divine heal+holy radaince+holy shock pe cd +flash heal+holyradiance al doilea multi target :beacon la tank +holy radiance +light of dawn+flash light+holy shock pe cd+holy radiance +light of dawn+divine of light ,reforge trebuie pe crit si spirit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am toate facut dar pe asta am inceput la patchul trecut 4.0.6!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)B
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



@Greenway Respins, aplicatie incompleta.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 30-09-2013, 22:20:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deleted





Last edited by bogdani on 02-10-2013, 21:01:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-09-2013, 23:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Angryz - Probie 2 sãptãmâni.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 02-10-2013, 06:36:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii cam maxim 4-5 ore, in weekend oricat, dar pot ajunge la raiduri
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Feral ( tank )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/v5a0b5/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece iubesc sa fiu healer, si druidul mi sa parut cel mai fain, asa ca mi-am facut druidu, l-am gearat si l-am facut healer, asta prin 4.0.6.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). haste capul de 2005, apoi mastery cat incape, joc la massive aoe heal, rejuvenation si wild growth cand se ia dmg usor, spam de regrowth in situatii ce necesita mult heal + treant sau tranquil, in functie de situatie , gemming: pentru socket rosu Brilliant Queen's Garnet, galben: Fractured Light Stone, Blue : daca e doar unu pe item tot Queen's Garnet, bonusul de 10 intel de la socketare nu merita, si sa mai pui si spirit....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe 4.0.6. unde am avut un progres cat de cat, nu full dar cat de cat....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilde mici la inceput ca Specii, knights of honor, forgotten heroes apoi am fost prin , Light of Dawn, AllStar Randoms, din guildele mici am plecat pentru lipsa de progress sau de activitate, iar din cele mari mi-am luat kick pe motive banale: LoD : am tinut parte cui nu trebuia, AllStar certuri
12. Detalii PC***. 3.3 ghz singlecore, 2 gb ram, 1gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece caut o guilda buna, pentru farmul de bosi actuali, pentru progres pe cand se baga urmatorii bosi, pentru ca stiu ca asta e o guilda buna, poate chiar cea mai buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liceu a XXII-a, cant la chitara bas
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 02-10-2013, 17:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii cam maxim 4-5 ore, in weekend oricat, dar pot ajunge la raiduri
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Feral ( tank )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/v5a0b5/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece iubesc sa fiu healer, si druidul mi sa parut cel mai fain, asa ca mi-am facut druidu, l-am gearat si l-am facut healer, asta prin 4.0.6.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). haste capul de 2005, apoi mastery cat incape, joc la massive aoe heal, rejuvenation si wild growth cand se ia dmg usor, spam de regrowth in situatii ce necesita mult heal + treant sau tranquil, in functie de situatie , gemming: pentru socket rosu Brilliant Queen's Garnet, galben: Fractured Light Stone, Blue : daca e doar unu pe item tot Queen's Garnet, bonusul de 10 intel de la socketare nu merita, si sa mai pui si spirit....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe 4.0.6. unde am avut un progres cat de cat, nu full dar cat de cat....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilde mici la inceput ca Specii, knights of honor, forgotten heroes apoi am fost prin , Light of Dawn, AllStar Randoms, din guildele mici am plecat pentru lipsa de progress sau de activitate, iar din cele mari mi-am luat kick pe motive banale: LoD : am tinut parte cui nu trebuia, AllStar certuri
12. Detalii PC***. 3.3 ghz singlecore, 2 gb ram, 1gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece caut o guilda buna, pentru farmul de bosi actuali, pentru progres pe cand se baga urmatorii bosi, pentru ca stiu ca asta e o guilda buna, poate chiar cea mai buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liceu a XXII-a, cant la chitara bas
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


Esti banal precum o cola in supermarket. Respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 03-10-2013, 21:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HKP Recruteaza 2x Unholy Death Knight

Cerinte:
- Min 40 days played
- Full achivs Ds HC
- 402+ ilvl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speed1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 16:46)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 46, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.4
Votes: 14

 
Post Posted: 07-10-2013, 20:06:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 18
3. Localitate: Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cam vreo 2-3 ore pe zi si in weekend petrec cam 5-6 ore in WOW.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main spec: Unholy/ OFF spec: Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Speedarck
7. Screenshot cu Interfata**: http://i42.tinypic.com/dzxyiw.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pe 4.0.6 jucam FROST deoarece Unholy-ul nu mergea prea bn, iar acum pe 4.3.4 Unholy-ul merge mai bine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Incep cu Outbreak- Death and Decay - Festering Strike X2 -Scourge Strike - Burst macro(rasiala,trinket si unholy frenzy) Si Gargoyle de obicei cand mi se activeaza enchantul de pe arma.
Prioritati: Diseases, Dark Transformation, Scourge strike and death and decay (aoe)
Stats: STR> Hit cap 8%>Haste>Crit>Mastery>Expertise
Talente: http://i42.tinypic.com/kesohu.jpg
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat o scurta perioada de timp pe WOTLK. In schimb joc de la inceputurile Cataclysm-ului, pe 4.0.6 am avut full progress si pe 4.3.4 am full progress pana acum.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in EVO pe 4.0.6 si pe acest patch am trecut prin mai multe guilde: INL,All star random si Blue World. Din INL si All star random am fost dat afara pentru ca m-am incadrat in programul lor de raid, in Blue word a fost bine, m-am inteles cu totii membri din guild.
12. Detalii PC***. Procesor Intel® Celeron® Dual Core E3400 2.6 GHz, 2GB RAM, placa video nvidia geforce 9600gt 256bit 1gb,
FPS: In general maxim 60 Fps.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In mare parte vreau sa ma alatur guildei datorita progresului vostru si am vazut ca recrutati DK Unholy si m-am gandit sa-mi incerc norocul.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 12-a Matematica Informatica, si pe langa scoala imi place sa joc wow, dota 2, sa ma distrez cu prietenii si sa joc fotball. Sunt prietenos si sociabil.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i39.tinypic.com/30dc95h.jpg
Multumesc anticipat !





Last edited by speed1234 on 12-10-2013, 13:30:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 07-10-2013, 21:25:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speed1234 wrote:
1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 18
3. Localitate: Alba Iulia


Repins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
khezu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2014 00:41)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 56.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-10-2013, 23:33:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore pe zi , in special seara dar se poate rezolva si dimineata daca este nevoie de mine
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lovetits
7. Screenshot cu Interfata**: se vede in recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales sa joc unholy pentru ca dupa parerea mea e cel mai tare dps single target
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pe acest spec prioritatile la stats sunt str>haste>crit(daca nu ai gurthalak)>mastery sau str>haste>mastery(daca ai gurthalak,dar pe freakz mastery nu influenteaza tentaculele deloc) , eu din testele pe care le-am facut optez pentru crit > mastery desi am gurthalak.
O rotatie ar fi Outbreak->2xFestering Strike(pentru a transforma blood si frost runes in death runes)->Gargoyle->Blood Tap->Scourge strike spam. La aoe includeam Death and decay si Pestilence pentru a da spread la diseasuri pe celelalte targeturi. Am vazut pe mai multe guides ca pentru aoe ar trebui sa ne mutam in frost pressence si sa folosim si Blood Boil , dar din ce am testat nu se merita deloc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Prima si prima data cand m-am apucat nu aveam net si m-am apucat sa joc WoW pe Emulator . Mai tarziu dupa ce mi-am pus net m-am apucat si am jucat pe mai multe private de TBC cum ar fi Ultimate unde am invatat esenta wow-ului pana s-a bagat WOTLK . Patch-ul mi s-a parut o prostie si m-am lasat pentru o perioada dar m-am reapucat dupa un timp.Dupa ce m-am reapucat pe Freakz ,am intrat intr-o guilda de rank mediu (TMB) si pana la sfarsitul patch-ului am reusit sa fim in top castigand 25 H Icecrown Citadel inclusiv Lich King.Dupa acest patch a aparut Cataclysm , la fel mi s-a parut o prostie si m-am lasat de wow aproximativ 3-4 luni.M-am reapucat iar , si am inceput intr-o guilda la alianta dar mai tarziu m-am mutat la hoarda.Cam asta ar fi povestioara asta despre mine si WoW.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Razer-m-am mutat la hoarda
Alliance funeral company- Neseriozitate la raiduri , unii playeri nu au nici o treaba cu wow-ul desi cei care stiu incearca sa ii invete dar ei nu isi dau interesul si aici intervine si progresul
12. Detalii PC***.
Processor: Intel Core i7-2630QM 2GHz (turbo 3GHz)
Graphics: 1 GB nVidia GeForce GT 525M
Memory: 4 GB 1333MHz DDR3 Dual Channel
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate la raiduri si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana sociabila , prietenoasa , imi place sa imi petrec timpul liber cu prietenii sau familia, sunt pasionat de handbal care l-am si practicat 3 ani.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) http://i43.tinypic.com/vg3bb5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 13-10-2013, 02:32:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

khezu wrote:
1. Nume IRL:Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani


Acceptat . /w orice H K P Officer pentru invite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
menth0r

[20]



Status: Offline
(since 14-04-2019 20:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 7

 
Post Posted: 13-10-2013, 16:26:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.me IRL: Cristi
2. Varsta: 23

3. Localitate: Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de programu de la munca da in general sunt on

4. Clasa: Shaman

5. Main Spec/OFF spec: resto/enha
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Menthor

7. Screenshot cu Interfata**: http://i41.tinypic.com/nap8j.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: pentru ca joc resto de knd mam apucat de wow…si enha ca o a doua obtiune dak este nevoie de dps de ex.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pentru aoe se foloseste healing rain, ajutat de riptide si healing surge cand ai haste mic, healing wave cand ai haste mai mare+chain heal

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC-ul este a fost prima “intalnire” cu wow si am continuat WOTLK si CATA.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :ENS…si momentan Ground zero but is death…no activity
12. Detalii PC***. duce, cu netu am stat o perioada mai prost da sa rezolvat akm
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Caut progres,
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : lucrez iar timpul liber mi-l petrec ori in joc ori doing shits;) footbal si altele

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).momentan nothing to add.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://i39.tinypic.com/2me7s76.jpg
Se poate si mai bn da mai trebuie niste gear


!!>>>never say never<<<!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 13-10-2013, 17:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.me IRL: Cristi
2. Varsta: 23
@Menthor

Ma asteptam la mai mult la 23 de ani, asa ai completat un chestionar doar sa nu lasi spatii goale. btw /w gufy sa vada exact ce poti.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 05-07-2024, 19:49:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x