User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488883
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 10-12-2013, 14:14:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam urmatoarele clase

Priest Shadow
Priest Holy
Paladin Retry
Paladin Holy
Warrior Dps
Druid Balance



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xandria

[Crazy Cat Lady]



Status: Offline
(since 23-12-2020 21:57)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 1069, Topics: 5
Location: Cat Island

Reputation: 1016.7
Votes: 106

   
Post Posted: 10-12-2013, 15:59:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ioana
2. Varsta: 17
3. Localitate: Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Fiecare zi, dupa-amiaza.Mai mult timp in weekend
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Main Spec Holy / Off Spec Shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vixenous
8. Screenshot cu Interfata**: http://img27.imageshack.us/img27/9366/07sq.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece healer mi se pare un rol destul de important intr-un raid si mi se pare mai fun decat sa dai dps.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Statusurile prioritare:Intellect > Spell Power > Spirit > *Haste/Mastery > Critical Strike
Spell focus: Holy Word: Sanctuary,Circle of Healing, Prayer of Healing, Prayer of Mending, Divine Hymn, Renew

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de 2 ani si am experienta in raidurile de pe WOTLK si Cataclysm, 4.0.6 si 4.3.4
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero si The Revengers. Am ales sa ies pentru ca vreau progres.
13. Detalii PC***. -
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda foarte buna cu niste oameni capabili si de treaba
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) -Eleva,imi place sa dorm,sunt anti-talent,nu am hobby-uri -
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -pass-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 10-12-2013, 16:17:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vixenous - acceptata -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jackiebane

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:07)
Joined: 16 Mar 2013
Posts: 37, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 83.7
Votes: 4

   
Post Posted: 11-12-2013, 19:14:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Joc deja de ceva timp astfel nemaifiind nevoie zic eu de asa de multe ore pe zii astfel in zilele cu raid joc pe durata raidului + o ora inainte pentru a ma pregatii, iar in rest depinde ce program am.
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy / shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jackiebane
8. Screenshot cu Interfata**:
a) http://img845.imageshack.us/img845/723/6q8z.jpg ( guild chat-ul il tin mic dar acolo era cu pug - )
b) http://img607.imageshack.us/img607/7825/0ywk.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
Il consider un spec viabil pentru raid atat aoe cat si single target , raid cd's eficiente ( cd mai mic la hymn de viata + Si un cd ce poate salva un player de la moarte (guardian spirit),si o mobilitate sporita datorita bufului"Body and Soul")
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
In rotatia de heal nu e nimic special , acolo adaptez insa cand am in jur de 70% mana dau primul shadowfiend , dupa care in functie de ceilalti healeri dau hymn de mana , si pastrez conc potion ca un backup daca nu am mana , arcane torrent cand consider ca e nevoie.Talentele sunt basic , prefer veiled shadows x2 in loc de darkness x3 , fiindca main stat-ul meu este mastery si chiar daca as pune puncte in "darkness" nu ma va ajuta.Gemurile rosii +50 int , Orange 25 int + 25 mastery.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput pe finalul TBC-ului cu un orc care inca a ramas 69( nu am prins BT ,atunci invatam cat de cat cum merg lucrurile). Pe LK am jucat pe rogue (12/12 hc pe 10 /25 man + RS pe 10 / 25 hc).Pe 4.0.6 m-am reorientat si am jucat pe druid care a fost mainul pana acum in 5.4 ( pe 4.0.6 am avut bot 4/5 hc , bwd 6/6 hc , totfw 2/2 hc pe 10 man , iar pe Freakz , bot 2/4 hc (am luat o pauza cand au dat release la AC si nu am prins ) , bwd 5/6 hc pe magul meu Peedyweedy.In 4.2 am progress full heroic inclusiv Ragnaros , toti pe 10 hc.Pe priest joc de prin ultimele luni ale patchului 4.0.6(insa am si pe el hc progress full cu guilda "evo".(Pe caracterul de pe serverele oficiale la ds am 8/8 hc pe 10 man)
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Opus Dei (s-a spart guilda , raiderii au plecat) , Brootherhood , eVo.
13. Detalii PC***.
4gb ram, placa video 1gb , procesor dual core 2.8 Ghz,constant 50 - 60 fps , iar daca inregistrez in jur de 40.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru seriozitatea si disciplina pe care o impuneti in raiduri + buna colaborare intre jucatori.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student , clasa a-12-a , jocuri pe calculator , sala , kickbox , petreceri, fete , (distractie constructiva).
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca aveti intrebari va ascult. Am mai postat o data dar atunci nu aveati nevoie de priest - .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 11-12-2013, 20:26:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jackiebane - da-mi un whisper in joc sa stam de vorba.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 15-12-2013, 15:01:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 19
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:destul cat sa intru la raids sau alte evenimente
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms
7. Link Armory*: Click!
8. Screenshot cu Interfata**: Click!
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Pentru ca este un spec care ma avantajeaza pe acest patch ...
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): http://forum.wow-freakz.com/EN-Warrior-Arms-PvE-Guide-t190886.html
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Wotlk
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):InspiratioN
13. Detalii PC***: Inter(R) Core(TM) i7-3630QM CPU @ 2.40GHz , 4.00GB RAM , nvidia geforce 740M;
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? seriozitate/raids.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev in clasa a-12-a , iar in timpul liber ma uit mult la filme /seriale /
16. Alte mentiuni. - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnbannmeplsxD

[Odysei R1 Elemental ]



Status: Offline
(since 30-03-2018 15:59)
Joined: 13 May 2013
Posts: 90, Topics: 38
Location: Austria

Reputation: 28.2
Votes: 10

 
Post Posted: 15-12-2013, 15:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Raul
2. Varsta: 18
3. Localitate: Vienna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: Since 4.0.6 ( freakz)
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Elemental ( pve / PvP)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Odysei
8. Screenshot cu Interfata**: http://de.tinypic.com/view.php?pic=2r4ls7n&&s=5#.Uq2r-PTuJB0
8 1/2 DPS reccount: http://de.tinypic.com/view.php?pic=dhd5yc&&s=5#.Uq2uN_TuJB0
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: There are not that many elemental shaman thats why i picked ele =)

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):

Burst: Lavashock- Unleashed elements ( only at the beginning)- Burst Makro- Lavaburst,- spamm LB ( lightning bolt) till you get 9 stacks- Fullmination
(Use Lavaburst or Fullmination if u have it ready)


11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):

EXP 4.0.6 ( full progress bot / bwd ) ( freakz)
EXP 4.3.4 ( Full progress ds Heroic) ( Freakz)
EXP 5.0.2 ( Full Mogushan vault, Heart of fear,ToES)
LFR-exp 5.2.0 ( a bit of Throne of Thunter )


12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Speedkill ( had 10h progress)
13. Detalii PC***: asus rog g750jh ( Republic of Gamers ) Gaming Laptop
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: I´m looking for a serious Guild with 10h / 25h Progress
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Yes I´m a worker =)
16. Alte mentiuni: I Can speak/ write roamnian too but it´s not that good to communicate with other players 100% correctly -


Ps: Tarecgosa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 16-12-2013, 12:48:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabriel Alexandru
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Nu pot estima exact, joc cand este nevoie de mine, cat este nevoie de mine.. si cand am timp liber.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution / Holy
6. Link Armory*: Kilgharra
7. Screenshot cu Interfata**: Interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? De cand am inceput sa joc pe freakz la inceputul 4.0.6 mi-am dorit un paladin retribution pentru ca mi s-a parut interesant si pe placul meu, insa pe vremea aceea am ramas druid balance pana in august anul acesta cand in sfarsit am inceput treaba pe paladin.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc: Fiecare are propriul stil de joc, mi-am construit spec-ul in functie de cum ma misc eu in raiduri.Stats, Mastery > haste = crit, 20 expertise si 8.10 hit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW pe un alt server, patch Lich King pe care insa am activat foarte putin, dupa care m-am mutat pe Freakz cand s-a implementat Cataclysm 4.0.6 si am continuat sa joc aici pana in momentul de fata (pe ambele patch-uri am full progres).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Perverts - Eu si un ofiter am avut pareri diferite despre modul de joc pe retribution paladin > Mi-am luat kick ; Light Of Dawn - Blizzard wanna be(s-au mutat).
12. Detalii PC***. Dual Core 2.2; 1.5Gb Ram, GeForce fx8500gt, 512mb.Vechi dar rezista la un raid de 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda veche, respectata, serioasa, perfecta pentru progres si pve excelent.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev clasa a 12-a la un liceu de arte plastice, sectia pictura.Am simtul umorului din plin, sociabil si serios la nevoie.In timpul liber imi place sa ma distrez si sa ma simt bine.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Dummy 3mil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-12-2013, 14:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Regius22 - /w Simat in joc ^^.
@UnbannmeplsxD - /w Asiria & Awayx in joc ^^.
@Kilgharra - Respins.



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fadded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2014 17:36)
Joined: 28 Sep 2013
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 1

 
Post Posted: 17-12-2013, 09:46:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: yuuya (iosif)
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Destul cat sa ajung la raid-uri
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: arms \ arms
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fadded
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/197/sa4l.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este unul interesant atat single target cat si AOE in timp ce fury-ul era doar pt single target.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Colossus Smash->Mortal Strike -> Overpower(sub 35 rage) -> Heroic Strike(peste 65 rage) -> Slam(spam cand am cd smash/mortal) /stats : STR -> Hit Cap -> Crit ->EXP -> Mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput juca WOW din timpul TBC-ului mai ales PVE din patch-ul 2.4.3.Experienta mea la raid-uri este una buna.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Equinox(ally) toti incepeau sa sufere si nu mea convenit aceasta chestie ; Defiance - still here.
12. Detalii PC***. 2gb ram \ 2ghz \ 512 video (praf) dar o sa-l schimb de craciun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda full progress ; oameni de treaba cu care te poti intelege.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Elev,imi place sa desenez,sa ma joc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/197/sa4l.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 17-12-2013, 21:48:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fadded respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 19-12-2013, 23:02:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut semnatura lui Asiria (nu stiu daca e uitata acolo sau e recenta)
1. Nume IRL: Strachinaru Adrian
2. Varsta: 19
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am timp pentru raiduri si events!
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / as putea si arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi
7. Screenshot cu Interfata**: http://i44.tinypic.com/207ngbm.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca e cel mai avantajos in comparatie cu arcane.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca orice mag. In burst spam pyro cu trinketul de la yorsh aj apoi living bomb spam fireball si tot asa. Cate un scorch si un fireblast pentru Rng la Hot streak.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers si revengers - nu m-am implicat ca nu mi-au placut. INL - disband , Execution si la alianta!
12. Detalii PC***. 4gb ram ddr3, 2gb nvidia , quad core 2.4
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi place competitia PVE si buna organizare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student in clasa a 12-a si vreau sa dau la academia tehnica militara Bucuresti . Timpul liber ca tot omul!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic ^_^
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://i44.tinypic.com/207ngbm.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Awayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 09:00)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 82, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 18

 
Post Posted: 20-12-2013, 00:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-CSK-

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:13)
Joined: 19 Dec 2012
Posts: 539, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 18

Post Posted: 22-12-2013, 01:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targu mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : asta nu e problema , peste 2 ore
4. Clasa: hunter
5. Main Spec/OFF spec: survival/survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Csk
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/DUdZEhZ
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : merge cel mai bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : Ce sa spun...despre rotatie ..SS ON tot timpul , ES + BA la cd , arcane shot ,cobra shot pt focus ,..la burst depinde de boss,imi stiu clasa asta nu e o problema
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Ce pot sa spun , am inceput pe TBC pe 2.4.3 mi se pare ,apoi lich king , de atunci am inceput sa joc pe wow ulshit apoi a aparut freakzul , am jucat in Showdown la alianta am facut si LK 10/25h , pe cataclysm tot in showdown la inceput full progres bwd + bot , iar acum de pe 4.3 am facut toti bossi cu exceptia ultraxion-ului deoarece nu am mai jucat vreo luna fix inainte sa il bage .
11. Foste Guilde : Showdown , s-a desfintat , The Betrayers , nu ma incandram in programul lor de raiduri
12. Detalii PC***. : Procesor AMD Athlon II X2 2.80 Ghz , 4 GB RAM , placa video 256 (integrata) ..cam slabuta trebuie sa o schimb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Deoarece din cate am vazut pe forum , programul de raiduri este accesibil pentru mine , aveti un progress foarte bun si caut o guild capabila
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Sunt elev in clasa a 12-a,astept sa termin scoala sa pot sa ma apuc de lucru - , imi place sa ies , sa ma distrez , caterinca pe TS , etc -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) : http://i.imgur.com/Bd2E0wK.jpg Dau si mai bine , asta a fost first try , trebuia sa ma reobisnuiesc umpic cu jocul , mam reapucat doar de 2 zile



Last edited by -CSK- on 22-12-2013, 21:14:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 22-12-2013, 12:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Csk respins. IN HKP nu te obisnuiesti cu jocul



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 19-05-2024, 02:44:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password