User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486494
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 29-05-2014, 18:09:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cezarsava(Spawnkrag) @ respins.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArcaneGirl

[Queen]



Status: Offline
(since 26-12-2018 22:57)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 140, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 155.5
Votes: 16

Post Posted: 29-05-2014, 19:14:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alina
Varsta: 24
2. Localitate: Craiova
3. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Dupa orele 18-19:00 sunt on cat e nevoie de mine.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arcanegirl
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/ny7oxx/8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Sincer, am ales specul Fire pt AoE mai mult si nici single target nu dezamageste, desi uneori RNG "rullz". Daca ai noroc, esti top DPS, dar daca totusi nu "ti se aliniaza planetele", mai ai o sansa... Talentul Molten fury (faza de execute a magului, 12% damage in + sub 35% HP). Locul pe recount e influentat de mai multi factori... Durata fightului, Dificultatea, Componenta raidului.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Magul si nu numai este influentat de gear, conteaza foarte mult si profesiile, nu are o rotatie predefinita. Are doua doturi importante de mentinut + 1 filler + vestitul Combustion, care trebuie folosit cu atentie in functie de cele doua doturi si al3lea, care este rezultatul criticalelor anterioare. Itemele sunt socketate cu 50 intelect (pentru spellpower si crit)+ vreo doua cu 25int+25crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:
Joc Wow din Ian2011, pe Freakz era atunci patchul 3.3.5a, am inceput intr-o guilda medie (avea full progres, ma rog, dar era nevoie de unele schimbari in componenta raidului pt a'l duce la capat), la Alianta. Din pacate, in ultimele 2-3 luni ale patchului am avut niste probleme cu PCul, n-am reusit sa mai intru in WoW, revenind pe 4.0.6, in Unstoppable, in care am stat aproape 2 ani. Impreuna am trecut pe noul patch, 4.3, aceasta fiind guilda in care, consider eu, am evoluat foarte mult, ajungand sa coordonez raiduri de DS 25Hc. Din anumite motive am plecat din Unstoppable, am ajuns in Opus Dei, unde am stat cam 3 luni si iata'ma acum la Horde, in cautarea unei guilde bune.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): ...... Am numit mai sus. Motivele pentru care am decis sa ies din ele sunt asemanatoare : tot mai multi playeri noi, pe care trebuie mereu sa ii impingi de la spate.
12. Detalii PC***.: Intel Core I5 3350P 3.3GHz, Nvidia GTX 650 1GB GDDR5, 6GB 1600MHz, RDS FTW !
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: In primul rand Vechimea, pt ca din asta rezulta Seriozitate si Ingeniozitate.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt studenta la Master, Anul II, Fizica Teoretica. In principiu, invat, ies cu prietenii pe'afara, iar seara ne retragem la 1 joc de Dota/Dota2, Wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ---
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/r/30i95it/8


Cand am un Ciocan in mana toate lucrurile mi se par Cuie!!


Last edited by ArcaneGirl on 29-05-2014, 21:39:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 29-05-2014, 19:44:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arcane Accepted
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aragazwtf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:16)
Joined: 19 Oct 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 7.7
Votes: 6

 
Post Posted: 29-05-2014, 23:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Daniel

2. Varsta:
17

3. Localitate:
Giurgiu

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Dupa ora 9 am timp liber. Mai mult in weekends

5. Clasa:
Death Knight

6. Main Spec/OFF spec:
Blood - 407
Unholy - 405

7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aragazwtf

8. Screenshot cu Interfata**:
http://tinypic.com/view.php?pic=e99hmq&&s=8#.U4ehC3KSwwC

9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Sunt un impatimit al specurilor si claselor care pot tanka.Inca din 3.0.9a am ales Death Knight tank si pana in prezent sunt multumit de alegerea facuta.

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu personal la end gear mi-am facut un cap personal de mastery restu urmand sa bag in hit (am pus prima data hit deoarece una din schimbarile facute pe acest patch este ca Death strikul sa iti adauge la Blood shield chiar daca dai , miss,parry ori dodge si din cateva observatii acest lucru nu se aplica prefer sa nu dau missuri). in final ajung la partea in care echilibrez dodge and parry.

10.1Rotatie:
Depinde de timpul de boss.
La un boss care implica Aoe folsesc destul de des Heart strike fara sa neglijez death strike acesta il folosesc mereu pentru a mentine blood shield.De asemenea folosesc rune strike.


11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow din TBC pe un srv privat nu mai stiu exact cum se numea si tot ce faceam era un fel de pvp,duele for fun.La capitolul pve doar vedeam bosii si plecam.A urmat o perioada de WOTLK unde cum am spus am ales Dkul m-am imprietenit cu niste baieti foarte ok si mi-au aratat cateva instante gen Naxx,Ulduar si intr-un final Icc si RS.Pe cata 4.0.6 am facut full bwd n/hc,ce e drept mai spre final de patch si in Bot am facut 2/3 pe N si 1/3 pe hc.In versiunea de cata actuala am full progres 10 si 25 n/hc.


12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Unstoppable- unde am stat circa 1 an.
Opus Dei- Aproximativ 4 luni.
In ambele Guilde am intalnit niste persoane foarte fain cu care inca vorbesc care m-au ajutat.Am les sa plec doarece nu imi mai placea felul in care unele persoane se comportau,iar numarul lor era in crestere.


13. Detalii PC***.
AMD PHENOM 8450 Triple-Core Processor,2,0GB RAM,NIVIDIA GeFORCE 8400.
Am microfon.

14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac parte din guilda HKP doarece este o guilda de renume pe srv.Stiu cum se descurca oamenii de acolo(Am vazut activitatea,aici referinduma la events ,first realms and videos cu multiple povs la anumiti bosi.)din anumite discutii pe care le-am avut cu niste players, de la voi care erau foarte ok, mi-am dat seama intr-un final ca ar trebui sa incerc sa fac un post la voi,cine stie poate e loc si pentru mine.


15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Momentan sunt la liceu. Imi petrec putin timp din vara ca voluntar la un proiect ajuntand anumite persoane venite din strainatate cu tradusul si intelesul limbii si expresiilor de la noi din tara.In rest ma caracterizez ca o persoana calma.Imi palce sa asist si sa fac parte din anumite discutii din domeniul meu de referinta.A da, imi place sa lenevesc -.


16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Cred ca am punctat tot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
runecore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2019 13:45)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 215, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 208.2
Votes: 11

 
Post Posted: 30-05-2014, 19:54:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@aragazwtf - acceptat 2 sapt proba




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 01-06-2014, 16:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: alin
2. Varsta: 25
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? am timp
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy/prot/retry
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dcnu
7. Screenshot cu Interfata**: secret
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca din seria cel mai bun healer -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). secret
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). sa tot fie 10-11 ani de wow joc de pe vanilla cred numai cu o singura clasa paladin -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) "The Divinity" si atat
12. Detalii PC***. acceptabil il ajuta memoria
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? liniste si pace
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu imi place sa dau dps -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necromantres

[Always in love]



Status: Offline
(since 22-01-2017 12:55)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 64, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 26.7
Votes: 7

 
Post Posted: 01-06-2014, 18:33:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Robert

2. Varsta:
17 ani (in 30 august)

3. Localitate:
Timisoara

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In fiecare zi, in timpul saptamanii de la ora 4 pana la ora 11-12, in weekend peste program.

4. Clasa:
Death Knight

5. Main Spec/OFF spec:
Tank Blood/DPS Unholy

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necromantres

7. Screenshot cu Interfata**:
Clasica blizzlike cu adoane ClC DK si MSBT

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place ideea de a tanka desi am decis sa fiu MS tank deoarece nu avea ghilda mea tank capabil de progres inafara de mine si liderul care trebuie sa vina pe altceva.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Tank: death strike, defensive la timpul lor 4 piese, nu e o rotatie anume . Mastery pana la 30, apoi stamina sau avoidance(dodge/parry)
Unholy: folosesc rotatia gen Furyman, 1 outbreak 2 festering 2 scourge, gargoyle si de aici spam scourge strike pentru burst apoi alternatii intre scourge strike, festering pentru rune si death coil pt pet/ 4p. Rune tap la cd si AMS la aoe magic dmg pt runic power. hit 8% apoi STR, mastery cat mai mult si haste (care e relativ buguit).

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
4.3.4 Cataclysmic: tankam 10n-uri pana sa se bage Zon'ozz.Apoi cand s-a bagat ghilda mea s-a destramat, si am stat un pic pe tusa pana am venit in ghilda God hates us all.Cu ei am facut progresul si pe heroic, iar acum ne-am mutat toti aproape aici in The Divinity.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Only Friends (ghilda de friendzone) - s-a destramat
God hates us all : un Second GM a dat mass kick cand liderul dormea, am mers toti in The Divinity
The Divinity : lumea uita lucrurile care le-am facut pentru ghilda, nu sunt apreciat, luat in ras de multe ori, disrespect.

12. Detalii PC***.
Procesor Pentium Dual Core 2.80GH
3 GB Ram
Placa video 512 mb

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca Heroes keep pwning - Simt ca ma pot ridica la standardele voastre, simt ca am de la cine sa invat in acea ghilda.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Liceean, nu lucrez, timpul liber il petrec fie pe WoW, fie creand poeme fie iesing afara cu prietenii.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Stiu scripturi full heroic pe 10h (in modurile in care le facem noi) si pe 25h cu mici nelamuriri la zon si warmaster.
Am placa audio disfunctionala intr-o oarecare masura, castile/boxele cand introduc mufa, se aude doar printr-o casca si prin boxe mai incet dar asta nu afecteaza in mare masura, din pacate placa audio nu imi recunoaste nici un tip de microfon, iar repararea acesteia o voi efectua in toamna.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://prntscr.com/3ooeyz




Samantar amarat si onest.Uneori comerciant de dude sau speculant de iluzii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2014, 22:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Dcnu - Imi place aplicatia ta, continua tot asa.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 02-06-2014, 16:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 26
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de obicei ma trezesc pe la amiaz si stau pana pe la 2-3-4 pe wow noaptea
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alins
7. Screenshot cu Interfata**: http://i62.tinypic.com/2rnjxar.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? asa sa nimenit sa invat Enha si cu asta am continuat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). chiar nu am chef de povesti in momentu de fata.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). iar povesti?
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) sunt in guilda proprie de cand joc wow
12. Detalii PC***. 4gb Ram, 80gb Hard si 256mb/64bit Placa Video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Satul fiind de global si nabi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu lucrez de ceva timp ca m-am despartit de femeie si tre sa ma reglez scoala am dar putina in rest.. wow e viata mea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am mentiuni (asa ca la garda)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i60.tinypic.com/984jkg.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 02-06-2014, 16:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ onutalin - respins, low gear, low dps


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
runecore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2019 13:45)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 215, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 208.2
Votes: 11

 
Post Posted: 02-06-2014, 20:56:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Necromantres - Respins




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anonimatia

[Celebru anonim]



Status: Offline
(since 26-02-2021 20:45)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 772, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 72

 
Post Posted: 02-06-2014, 21:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Calin
2. Varsta:
18
3. Localitate:
Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4ore zilnic (in concordanta cu ora raidurilor)
5. Clasa:
Shaman
6. Main Spec/OFF spec:
Main Resto / off enha
7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fanheal
8. Screenshot cu Interfata**:
http://tinypic.com/r/29ekphf/8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales sa joc resto pentru mobiliate , nu dispune de o rotatie fixa ci se joaca dupa prioritati si ecount (deci necesita mai multa gandire si capacitate de reactie)
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru inceput : stats intelec>spirit>mastery>crit>haste(916) , spec http://tinypic.com/r/280kuxl/8 (mobiliate / survial:Nature's Guardian) , gliphs http://tinypic.com/r/2qjks47/8 , rotatie: totemele mereu jos (chiar daca schimbi pozitia) in aria numarului predomonant de playerti : Toteme folosite: Stoneskin Totem (daca raidul nu dispune de Devotion Aura) daca da atunci , Wrath of Air, Healing Stream, Flametongue . Earth Shield tinut pe tank, Water Shield pe mine . Incepi mereu cu riptide pentru proc de TW , NS + riptide si GHW = buton de panica , Unleash Elements + GHW(ST) ori CH(AOE) , Healing Rain si CH(spam) strong aoe.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput la sfarsitul pachului 3.5.5 intr-o guilda cu niste amici unde faceam doar raiduri pe dificultatea normala , am contiunat pana la inceputul pachului 4.0.6 unde nu am apucat sa fac progres full iar dupa am facut o pauza pentru blizz si am revenit pe 4.3 care lam prins tot
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Opus Dei in care am intrat cam la inceput pachului dar am renuntat la ea datorita faptului perspectivelor diferite dintre guildmaster si officeri si nu mai era guilda in care am intrat eu la inceputul pachului...
13. Detalii PC***.
Intel Core 2 Duo CPU@ 2ghz , 6 GR DDR3 , sist 32bit , placa video NG 2GR
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
caut o guilda in care sa progresez , cu oameni care au aceleas pasiuni fata de wow ca mine + am un respect foarte mare pentru hkp datorita conduceri si progresului anterior
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt elev , imi petrc timpul liber la sala de jocuri , amator de filme/seriale
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
nu cred ca mai e ceva de mentionat ... sper ca o sa ne cunoastem in timp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lahly.89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2018 17:11)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 25, Topics: 12
Location: Mangalia

Reputation: 90.8
Votes: 2

       
Post Posted: 02-06-2014, 21:45:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 24
3. Localitate: Mangalia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 24/24 7/7
4. Clasa: Warr
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zeus
7. Screenshot cu Interfata**: http://i60.tinypic.com/34osi12.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fun and Max Dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe wotlk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) mad dogs, divinity, hkp. am primit kick pentru inactivitate..
12. Detalii PC***. quad core 2.8 ghz, 4gb ram corsair, video 1 gb, hdd 320,
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca stiu cum e in hkp si mi se potriveste :p
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Necromantres

[Always in love]



Status: Offline
(since 22-01-2017 12:55)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 64, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 26.7
Votes: 7

 
Post Posted: 02-06-2014, 21:48:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

runecore wrote:
@ Necromantres - Respins


ok, am inteles, imi poti spune ce anume nu corespunde cu cerintele voastre?




Samantar amarat si onest.Uneori comerciant de dude sau speculant de iluzii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 03-06-2014, 18:42:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru ce nelamuriri ai, ar fii cazul sa te folosesti de private message.Aici se posteaza doar formularul de recrutari si raspund doar oamenii in masura sa raspunda in acest topic. Ms, o zi buna !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 06-05-2024, 15:02:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x