User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485971
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 20-10-2014, 15:16:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xenn wrote:
1. Nume IRL: Tomi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Tg mures


EDIT ! ... Acceptat







Last edited by Jokedy on 20-10-2014, 20:33:41; edited 1 time in total
0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xenn

[Old school Veteran ]



Status: Offline
(since 06-06-2022 11:52)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 17.7
Votes: 14

Post Posted: 20-10-2014, 15:29:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu is offchar uitate in guild ce rank am pe pala si ce pe dk. palacu e mainu, nu am voie sa schimb mainu daca mi-am ales 1 akum 1-2 ani tre sa stau pe ala ?, din cauza ca vad ca ceva nu merge bine nu dau dps destul pt ce gear am si folosesc aceasi rotatii ca alti si tot nu scot dps cat alti consider ca e buguit ( dk e de pe WOTLK initial am fost la H apoi transfer Evo--> A apoi transfer inapoi Genesis A si so cam buguit ) si am considerat sa joc pe pala, pala e mainu de mai mult de 5 luni
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 20-10-2014, 16:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Xenu /w Jokedy in game



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 21-10-2014, 12:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Mage (Fire/Arcane) -
- Shaman (Elemental) -
- Druid (Balance/Feral) -
- Death Knight (Blood) -
- Paladin (Holy/Protection) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -



Cerinte minime: 400 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 21-10-2014, 15:30:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ xenu respins @ final answer!(nu conteaza ce au scris ceilalti).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2021 20:39)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 98, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 102.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-10-2014, 13:42:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) - sunt disponibil de luni pana vineri dupa 16:00 , sambata - duminica toata ziua . Joc aprox. 3 ore / zi
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: BM / Survival
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aditnt
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/5ad0uli2h/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum - initial am jucat survival , dar cu putin ajutor de la un hunter foarte bun , am invatat sa joc BM . Am facut diverse teste pe dummy si am ajuns la concluzia ca BM este specul mai util ( imo ) + mai usor de jucat .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) - sincer sa fiu , specul este copiat de la Tzz . Am avut o discutie cu el in game acum ceva timp si l-am intrebat despre stats / rotatie etc . Mi-a spus ca momentan " e ok daca am crit in toate itemele " .. Cum joc eu : Hit 8% - Agility > Crit > Mastery > Haste .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) - Wotlk - toti bossi ( pe freakz ) , Cataclysm - pe 4.0.6 am facut full Bwd + BoT ( jucam resto druid @ alianta ) - pe 4.3 pe acest character am Ds normal mode full ( legat de heroic mode , o sa explic la punctul 15. )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) - The Betrayers . Sincer sa fiu , baietii de acolo sunt foarte de treaba , se comporta extraordinar cu mine , m-au luat la diferite raiduri chiar si cand aveam 380 ilvl , desi erau constienti ca nu pot ajuta foarte mult grupul . Am fost bagat in guild de un prieten ( care ulterior a parasit guildul ) . De mentionat ca nu m-am certat cu niciun membru din Betrayers si port un deosebit respect guild master'ului Florin , fara de care guildul nu ar fii unde este acum ( in primele 3 de pe server imo ) .
12. Detalii PC***. - procesor - Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00 GHz / Memory - 2048 Mb / Device - NVIDIA Geforce 8400 GS - 32 bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - Pai , nu vreau sa repet cliseul deja cunoscut " sunteti cei mai buni etc etc " . De cand joc wow ( nu numai pe freakz ) , am jucat alaturi de un bun prieten , care se afla in guild . Sa fiu sincer , a insistat sa vorbesc cu un ofiter de ceva timp , dar m-am gandit ca ... 396 ilvl - HKP ... NO CHANCE . In plus , prietenul care m-a bagat in Betrayers a intrat si el in HKP ... Deci sa trec la subiect , vreau sa intru in HKP pentru a putea juca alaturi de 2 prieteni + progres evident
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - Sunt stundent la facultatea de automatica , momentan nu am un loc de munca , am muncit pe timpul verii la un bar , pentru a-mi strange ceva bani ( taxa facultate ) . Hobby-uri : PARIURI SPORTIVE + Ping Pong -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) - Da , e un lucru destul de important pe care trebuie sa-l spun . Timp de 1 an am jucat la alianta ( unholy dk ) . Am donat pentru Gurthalak si am facut ceva gear . In ultimul timp n-am mai jucat pe acel char ( m-am mutat la horde cu Kaitly ) dar am lasat Dk'ul la alianta . Am intrat acum 2 zile la un ds 10 normal in rest mai nimic ... Pe acel character am si cativa bossi facuti pe heroic . Se afla in guildul Ascension acum , daca asta necesita o problema , pot da leave -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. - Am facut testul pe dummy cu Rewka .

Daca am omis ceva . revin cu un edit . Multumesc -


Eroinastar - ww monk
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xenn

[Old school Veteran ]



Status: Offline
(since 06-06-2022 11:52)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 17.7
Votes: 14

Post Posted: 24-10-2014, 00:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elizaa wrote:
@ xenu respins @ final answer!(nu conteaza ce au scris ceilalti).


Dc ma eliza ? bine ca nu miam transferat caracteru ? ce ai personal cu mine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-10-2014, 07:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xenn wrote:
elizaa wrote:
@ xenu respins @ final answer!(nu conteaza ce au scris ceilalti).


Dc ma eliza ? bine ca nu miam transferat caracteru ? ce ai personal cu mine


Ai topic de discutii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oqojo112

[Hristos cu gheare]



Status: Offline
(since 04-03-2015 18:05)
Joined: 23 Oct 2014
Posts: 39, Topics: 1
Location: Baia Mare

Reputation: 30.3
Votes: 2

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-10-2014, 17:55:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Filip Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Doar vineri, sambata si duminica
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: feral, tank
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Corlem
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.com/a/img540/7933/0BEIRZ.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Din cauza ca pot sa fiu dps, tank si heal cand e nevoie.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Feral druid tot timpul trebuie sa fie atent la savage roar si la rip sa le mentina constant active iar cand sunt active ambele folosesc ferocious bite, desigur la 5 combo points toate
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc acuma 2 ani pe WOTLK ( Rogue Assassination) ajunsesem la 5.4k gearscore iar din cauza ca nu aveam cu cine face raiduri am iesit de pe acel server si am intrat pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am facut aprte din Burn Your Hard Drive(realm Exodus) guilda PVE foarte buna, iar dupa merge am intrat in DamBineSalut(*** la momentul actual) guilda foarte buna PVE cu jucatori seriosi
12. Detalii PC***. procesor dual core 2.8, 4gb ram ddr3, placa video intel chipset pixelshader5, sursa 520, casti-microfon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din cauza seriozitatii in raiduri si de a devenii mai bun impreuna cu o guilda care are progress full
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt in clasa a 12-a la un liceu tehnic, in timpul liber joc jocuri video sau ies afara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Seriozitate la raiduri, daca este nevoie de mine si sunt ocupat anunt dinainte de raid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 26-10-2014, 19:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins @ oqojo112
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moxim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2022 07:18)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 77, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 191.2
Votes: 9

 
Post Posted: 01-11-2014, 18:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Moxim on 03-12-2014, 00:05:46; edited 6 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krz.kRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2014 20:57)
Joined: 09 Nov 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 09-11-2014, 02:17:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume: Antonio
2.Varsta: 22
3.Localitate: Dr. Turnu Severin
4.Clasa: Mage
5.Main spec: Fire / OFF Spec : Arcane
6.Link Armory: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Krz
7.De ce ai ales specul pe care joci acum?: Este pe placul meu. Si dau foarte bine pe acest spec.
8.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Bine si cu talent.
9.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Pai.. joc de pe bc .. am inceput cu niste prieteni sa fac raiduri si tot asa.
10.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Divinity
11.Detalii PC***.
Ram: 4.0 GB
Placa video: 2 Nvidia
Nu am probleme cu lagul sau ceva.
12.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sa dovedesc ce pot.
13.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Pai.. lucrez. Prietenos, Caterincos, Frumos.. sunt frumos. app.. sunt liber dupa 8 seara. atunci termin programul.
14.Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Unde pun mana ies numai lucruri bune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kennyjr2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 10:49)
Joined: 26 Oct 2014
Posts: 39, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 118.5
Votes: 5

 
Post Posted: 11-11-2014, 20:23:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Georgian-Nini
2. Varsta: 19
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Depinde de programul pe care il am la facultate, in general sunt on dupa 19:00
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/Frost
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dkenny
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata originala.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Inainte jucam frost ca imi placea, mult damage/aoe , dar de cand mi-a picat gurthalak am invatat sa joc si unholy - (Stiu suna cam ciudat -) )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Hmm... Rotatie:Outbreak,Army of the Dead,Raise Dead, 2 festering strike,Scourge strike, iar la proc folosesc Death Coil sau cand am destul runic power.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc WoW cam de 6-7 ani de zile, de pe patchul 2.3.3 sau ceva de genul, de pe vremea lui Troy care stie -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Exilium,vs the World,Hamsterii Blindati.
12. Detalii PC***.
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz
Memory: 8192MB RAM
Video : 1024 MB/192 Bit, Nvidia GeForce GTX 550 Ti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc o guilda activa in ceea ce priveste PvE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Politehnica, anul I -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Mai am un Warrior arms pe care astept sa mi-l recrutati si pe acela de 403 ilvl Arms / 403 ilvl Prot si un Druid tank de 403. Astept raspuns - (warrior name: Kennyb/druid name Kennydruid)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.com/a/img673/3364/ftBEtH.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 11-11-2014, 22:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@kennyjr2 (Dkenny) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ticaneis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2016 07:00)
Joined: 24 Oct 2014
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 16.2
Votes: 2

 
Post Posted: 20-11-2014, 11:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: raluca
2. Varsta: 27
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5/zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy 400 / Shadow 396
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Indragostita&gn=ExiliuM (momentan nu mi sa actualizat armory cu gearu de healer)
7. Screenshot cu Interfata**: http://i60.tinypic.com/119mcns.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? consider ca bildul pe care l-am ales ma ajuta foarte mult la bosi precum zon oz , unde de obicei prefer s fiu in grupa de mele de la cei doi ochi , mentionez ca am facut zon oz pe hc doar in varianta de trei healeri si am achivur doar pana la ultraxion pe hc .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Specul pe care l-am ales sa-l joc imi este mai usor decat cele care sunt postate ca guiduri pe forum , de oarece gasesc mai folositor anumite talente cum ar fii inner fire care iti scade dmg taken si in fighturile precum zon oz hc , in black phase ajuta enorm spell dmg reduce ,de asemenea Inspiration care pare a fii un spell de pvp e foarte util, trecand de la alegerile mele privind specul pe care am ales sa-l folosesc la rotaita care nu exista pt ca din p.d.v al priestului holy - asa ceva nu exista pt ca se va da heal in functie de dmg primit de respectiva persoana /player,joc la staturi precum haste de 12, 50 % care imi permite un cast mai eficient pt speluri precum flash heal , care se foloseste in necesitate atunci cand targetul e la 50% din HP , si la mastery care imi cresc abilitatile de heal cu un procentaj de 10% timp de 6secunde... din p.d.v al soket-lui ma soketez cu red -50/40 intelect, yellow-25(20)intelect-25 (20)mastery si pe blue cu 25(20) intelect-25(20) spirit iar ca enchanturi intelect si mastery, deoarece , cu cat am mai mult mastery am mai mult healing increase.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow la vasrta de 19 ani jumate , datorita prietenului meu , am avut ocazia sa joc pe original pe tbc full exapnsion cateva saptamani din wotlk si cataclysm inclusiv mop , am jucat alternativ ultimele 3 expansiuni , pe freakz in schimb am apucat sa fac cateva raiduri de hc , in momentul de fata dobandesc 80% din scripturile din ds hc, cunosc in principiu 5 bosi la perfectie pe hc restul de 3 bosi nu am avut ocazia sa ii practic , stiu decat din p.d.v al tankului ce trebuie sa faca la bosi precum warmaster si spine hc..d.p.d.v al healului sau al dps-ului nu am avut ocazia sa particip la un raid progresiv .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Actuala guilda Exilium (inca nu cunosc guilda am intrat recent in ea dar, si deoarece nu am gearul necesar pt grupa lor de progress momentan sunt pe standby pt grupele lor de alts run in hc mode, guilde prin care mi-am facut sederea au fost warlords of ogrimmar , vs world (din guilda asta am iesit deoarece leaderul este extrem de recalcitrant si injura la ordinea secundelor nu are respect fata de nimeni si cand greseste nu-i place sa fie tras la raspundere) the council of elders (din guilda asta am iesit deoarece este inactiva pt restul playerilor care nu fac parte din grupa de progress a guildei si , totodata am auzit de la o prietena care intrase si ea in aceeasi guilda ca sunt imaturi si ca injura si jignesc playeri cand li se trezeste lor chefu de cearta, si am preferat sa nu ma complic si sa iau parte la nesimtiri )
12. Detalii PC***. Laptop HP Pavilion G7-2256ss ( amd A4-4300 APU, Hd Graphics 2.50 GHz, memory 6.00GB)internet connection upc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa fac parte dintr-o guilda ,progresiva respectabila si doresc sa particip si eu la raiduri importante nu am pretentii sa intr-u direct in raidul de progress al guildei gen (prima grupa ) nu doresc sa fac ceea ce n-am reusit sa fac cu alte guilde, sa ajung si eu printre cei mai buni , macar sa vad diferenta intre scripturile de normal mode de la ultimii trei bosi (warmaster spine si madeness) nu promit ca sunt cea mai buna la specu sau la clasa care mi-am ales-o dar vreau sa invat de la cei mai buni ...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana competitiva , imi place sa particip in activitati noi imi place sa invat lucruri noi si in principiu imi place sa ma perfectionez acolo unde de obicei dau gres, ca job lucrez part time ca bona ,timpul liber prefer sa-l petrec cu prietenii in oras la un pahar de vorba la o betie crunta ca apoi peste ani si ani sa avem ce povestii si rade , copiilor nostrii..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



Multumesc anticipat ca ati luat in considerare si postul meu chiar daca momentan recruturile pe clasa si specul meu sunt inchise , va doresc o zi buna si spor la joc atata timp cat e din "dragoste" si nu din ura ...

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 08:54:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x