User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486040
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2015, 16:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Tarror21 / @Desony - Respins. Daca doresti detalii, da-mi un PM.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tirion:D

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2018 10:12)
Joined: 02 May 2012
Posts: 62, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 23.3
Votes: 9

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2015, 20:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Sighetu Marmatiei
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore/zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Prot
6. Link Armory*: Tirionadept
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Paladinul Holy este unul dintre spec-urile mele favorite si il joc de pe WOTLK incoace.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In principal holy se poate juca in doua moduri: la mastery(absorbs) si la haste. Deocamdata joc la haste, prioritatea fiind int>spirit>haste(momentan ~3506 + 5% bonus-ul din raid pentru 13 ticks la Eternal Flame)>mastery>crit. Fiind heal consider ca, nu exista o rotatie anume deoarece fiecare spell e situational. Gems/enchants/talente se gasesc pe armory.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe TBC pe servere private, iar la un momentdat am auzit de server-ul freakz si m-am decis sa il incerc (asta se intampla pe la inceputul WOTLK-ului) si de atunci joc constant pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Council of Elders -putini oameni, lipsa de activitate
12. Detalii PC***. AMD A8-6410 APU 2.00 GHz , AMD Radeon R5 2 GB, 8 gb RAM DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda activa pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan am terminat clasa a XII-a si ma pregatesc pentru BAC. Ca si hobby-uri : sport si gaming.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pana dupa BAC o sa fiu mai putin activ, in sensul ca am timp de raid-uri programate din timp, dar nu o sa pierd vremea online fara vreun motiv.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 12-06-2015, 19:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tirionadept -> Respins ( Momentan avem prea multi Paladini Holy )




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 13-06-2015, 18:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Shaman (Elemental) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Warrior (Protection/Fury/Arms) -
- Monk (Brewmaster/Windwalker) -
- Druid (Feral/Restoration/Balance) -


Cerinþe minime: 480 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills



Last edited by Cosmin050895 on 13-06-2015, 20:13:56; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prodic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2015 18:49)
Joined: 18 Nov 2014
Posts: 51, Topics: 20
Location: Olbia

Reputation: 59.9
Votes: 9

   
Post Posted: 13-06-2015, 18:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 25
3. Localitate: Italia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am tot timpu .. Concediu 5 luni
4. Clasa: Shadow Priest 490 Pve
5. Main Spec/OFF spec: Shadow Priest / Off spec Pvp
6. Link Armory*: .!!!!!!
7. Screenshot cu Interfata**: .!!!!!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Aici gasiti tot ce va trebuie pe Google sau Youtube
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Full WOTLK si CATA
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu cred ca este coresc fata de vechea guilda sa va povestesc voua cu nici voua nu v-ar placea sa povesteasca altu despre guild Voastra..
12. Detalii PC***. .!!!!!!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru Pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si sunt o persoana calma pana nu calci pe coada prea mult... Adica imi place sa ascult cand este vorba de raid nu sa deschid gura iurea..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am carcateru la Alliance si vreau sa il mut la Horde dar vreau sa imi asigur o guilda buna si Raidurile saptamanale... adica sa am activitate nu sa intru aiurea in wow..!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 13-06-2015, 19:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prodic wrote:
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 25
3. Localitate: Italia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am tot timpu .. Concediu 5 luni
4. Clasa: Shadow Priest 490 Pve
5. Main Spec/OFF spec: Shadow Priest / Off spec Pvp
6. Link Armory*: .!!!!!!
7. Screenshot cu Interfata**: .!!!!!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Aici gasiti tot ce va trebuie pe Google sau Youtube
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Full WOTLK si CATA
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu cred ca este coresc fata de vechea guilda sa va povestesc voua cu nici voua nu v-ar placea sa povesteasca altu despre guild Voastra..
12. Detalii PC***. .!!!!!!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru Pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si sunt o persoana calma pana nu calci pe coada prea mult... Adica imi place sa ascult cand este vorba de raid nu sa deschid gura iurea..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am carcateru la Alliance si vreau sa il mut la Horde dar vreau sa imi asigur o guilda buna si Raidurile saptamanale... adica sa am activitate nu sa intru aiurea in wow..!

Respins.Aplicatia este incompleta.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Devillish
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 23:10)
Joined: 16 May 2014
Posts: 88, Topics: 17
Location: Moonglade

Reputation: 32.1
Votes: 46

 
Post Posted: 17-06-2015, 23:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel
2. Varsta: 19
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt mai tot timpul in Wow.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance / Resto
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/deevillish
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/WpqWDXb.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Balance mi se pare mult mai bun decat feral pentru patchul asta, ajuta raidul cu heal, Bun dps pe single target cat si aoe.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Balance druid are nevoie de cap haste , hit si critical, (15% Hit) , (6400 haste low gear, 10.000 gear bis), (20% crit + ) intelect>haste>crit>mastery , Talentele pe pandaria le poti schimba, depinzand de encounteru-l care urmeaza, (Incarnation obligatoriu, ultimul talent poti juca cu Heart of the wild pt status increase si pentru a ajuta raidul cu heal. Rotatia wild mushroom > Burst , celestial aligment, incarnation,berserk(racial), potiune trinket, apply doots (moonfire pune amn 2 pe target) spam starfire pana celestial aligment expira, apoi spam wrath , refresh dots, intri inapoi in lunar, spam starfire, intri in solar wild mushroom detonate si apoi urmezi eclipsa cu refresh dots cand expira. Gearul este ok daca ai si iteme cu spirit ajuta la hit de la pasiva (balance of power) Itemele cu crit si haste cele mai bune pt balance. Gemuri Intelect >red slots Crit > yellow slots Crit & Hit > green slots.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe tbc, dar mai mult am facut pvp, pe cata m-am apucat de pve pe Druid, am jucat toate specurile , mai mult balance si feral ca main.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Allstar Randoms, Deja Vu, Si ultima fiind ExiliuM din care am iesit pe motivul de inactivitate.
12. Detalii PC***. Intel celeron Dual-Core, Procesor 2.9GHz, Placa video 512mb pe 256, 2Gb ram, Am si microfon.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc o guilda cu progress si cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez , un job cam 5-6 ore pe zi, timpul liber mil petrec cu prietenii, la o terasa, gratare petreceri, Imi place sa fac sport in special fotbal. Sunt o persoana ambitioasa, si imi place sa ma implic.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/wQy2kyK.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 18-06-2015, 01:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Devillish - Acceptat, whisper unui officer in-game.

Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
syd86

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2018 05:35)
Joined: 15 May 2014
Posts: 73, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 123.9
Votes: 7

 
Post Posted: 18-06-2015, 12:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Silviu
2. Varsta: 29
3. Localitate: CLuj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In perioada asta, full. Cand imi gasesc iar loc de munca, cel mai probabil dupa 17.00
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Blood. / Frost..nu prea joc.
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/vaexxar
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? L-am jucat si pe Cataclysm, si imi place foarte mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca si pe retail, mastery e prioritar, urmat de parry, si in functie de server, mai mult sau egal cu parry. Enchanturi si gems pe acelasi criteriu. Prioritatea pt hit pare sa nu fie relevanta aici, totusi am cap. Opener-ul meu e Death and Decay, Outbreak, Blood strike, Blood boil daca exista adds, Rune strike, Soul reaper si apoi alternez rune strikes/ Blood tap, blood boil sa reaplic diseases.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc tocmai de la deschiderea Ahn' Qiraj, pe retail. Am jucat pana la Cataclysm, cand am luat pauza si dupa un timp am jucat Cata pe servere private. Apoi iar pauza si intrat pe retail la MoP. Si cand n-am mai vrut sa platesc, am intrat pe privat iar, la MoP. Si am jucat pe molten, monster-wow, si freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sublime, in care inca sunt. Motivul pt care plec e ca nu reusesc sa fac progrese la 25hc.
12. Detalii PC: Windows 8.1 Pro, 64bit. Procesor: AMD A8-6500 APU with AMD Radeon HD8570D graphics 3.50 GHz. 4 GB RAM.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt raiduri, si progres in raiduri. Si o alta experienta de joc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez/ caut de munca. Cu atat ma ocup. studii terminate. Si in afara de wow ma ocup cu plimbari cu bicicleta, masiv.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Momentan sunt Draenei, dar daca voi fi aplicat, schimb instant. Si daca aveti vreo sugestie pt care rasa, ascult.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Tank here.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 18-06-2015, 12:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@syd86 (Vaexxar) - Acceptat, 2 sãptãmâni de proba. Îmi dai /w pe Exorcizare dupã ce-þi muþi charul sau oricãrui officer online în cazul în care nu sunt eu in joc.

PS: Dacã o sa joci doar Tank fa-þi Tauren, dacã o sã joci ºi dps fã-þi Orc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CharlieScene

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2019 15:48)
Joined: 15 Sep 2014
Posts: 13, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 131.4
Votes: 5

Post Posted: 20-06-2015, 22:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 24
3. Localitate: Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore/zi ,iar majoritatea zilelelor de vineri chear si 24 ore.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Protection/Retribution
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/palidari
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=153tawo&&s=8#.VYXIPfmqpHw
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai,acest spec il jucasem de cand ma apucasem de wow adica in urma cu 10 ani.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).In acest expansion talentele (unele)se pot alege dupa preferinte adica de ce are nevoie playerul nevoie mai mult,Rotatia difera din situatie in situatie, Gear-ul dupa parerea mea e ca un fel de bouns al playerului cu cat acesta este mai mare cu atat este mai avantajos, Gemming dupa nevoia specului.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai in primul rand am inceput sa ma joc pe TBC, atunci raidurile durau ceva mai mult timp, deci cam stateam toata ziua prin ele, apoi sa schimbat expansion-ul WOTLK unde paladinu a ramas o baza a claselor care pot sa indeplineasca functia de tank, si aici am stat cam mult in raiduri fiind multi bossi si scripturile cat de cat mai dificile dura ceva sa le facem, Cataclysm venisem pe Freakz si am facut raidurile pas cu pas dupa cum sau bagat bossi in instanta Dragon Soul.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Wasted-Eu si inca 2 prieteni vream sa facem o guilda a noastra dar din pacate sa intamplat ca cei 2 prieteni ai mei sa faca figuri si sa inceapa cu probleme de genul neincredere si ca imi bat joc de ei cand faceam un raid caci daca aveam ceva urgent de facut in timpului raidului stateam 2-3 min AFK.
12. Detalii PC***. Placa Video: NVidia GTX 650, Procesor: I3-4160 CPU 3.60GHz, RAM 4GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pai in primul rand am auzit de la alti si am vazut si pe videourile postate pe site-ul oficial al serverului ca sunteti o guilda de TOP, Si videourile postate pe expansionul trecut si pe acelea le-am urmarit si am fost de parerea aceasta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da, sunt student dar si lucrez in acelast timp, Timpul liber mi-l petrec in ce-a mai mare parte cu prieteni la o bere una alta, hobby-uri sportul, muzica, si pierderea timpului aiurea.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sper sa ne intelegem.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leonxd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2017 14:34)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 99, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 16.4
Votes: 18

Post Posted: 21-06-2015, 09:23:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eugen
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti (momentan)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt mai mereu on.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/feral
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/eugennebb
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/Jd7NjSj.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales sa joc balance deoarece druidul feral nu functioneaza momentan pe freakz.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele nu sunt chiar asa importante, fiecare si le pune cum doreste ,dar mi se pare cam obligatoriu Incarnation. Rotatia mea fiind urmatoarea : Burst ( Celestial Alignment , Incarnation , Nature's vigil , Solar Beam , trinket , potiune ) , aplic dots , spam de starfire pana sa duce Celestial Alignment, wrath ca sa ajung in Eclipsa Lunara si de aici dau in functie de eclipsa activa . Eu unul joc STARSURGE la CD. Dots ( moonfire, sunfire) trebuie sa fie intotdeauna pe target.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat wotlk si cata , pe wotlk progresul meu fiind toti bosii fara LK pe HC , iar pe Cataclysm full progress.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Crew with big Cojones , The Council of elders. Am decis sa ies din ele din cauza activitatii scazute
12. Detalii PC***. Procesor : Intel i5-3230M 2,6GHz , Memorie Ram 4Gb , Placa video Nvidia GeForce 710M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur aceste guilde deoarece mi se pare cea mai serioasa guilda de pe server si deoarece doresc progress.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student ( in sesiune -) In timpul liber ies cu prietenii , sa fac sport ( fotbal ) . Cred ca sunt o fire sociabila
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i.imgur.com/sHpgsPo.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 21-06-2015, 16:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leonxd wrote:
1. Nume IRL: Eugen

CharlieScene wrote:
1. Nume IRL: Bogdan


/w INgame





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 18:07)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 482, Topics: 53
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 278.1
Votes: 15

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-06-2015, 16:58:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupa-masa si seara sunt online tot timpul.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral Tank
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/shnitzi
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/S1l0HT0
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am inceput sa joc druid restoration de pe T.B.C si mi-a placut ,cu timpul am invatat clasa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Primul haste break-point este de 3043 pentru primul tick de Rejuvenation si Tranquility,iar al doilea este de 13,163 Haste. Prioritatea Stast-urilor --> Intellect = Spirit > Haste Cap > Mastery > Crit . Am ales sa joc la tier 6 cu Nature's Vigil deoarece este un cooldown de heal foarte bun,momentan,poate pe viitor in Siege of Orgrimmar o sa joc cu Heart of the Wild. Mentin Lifebloom 3x pe tank sau pe player-ul care ia cel mai mult damage. Regrowth il folosesc cand un player ia damage mai mare ,avand si un cast mic. Rejuvenation il folosesc cel mai des,de obicei pun rejuvenation pe mai multi playeri care i-au damage si ma ajuta sa pot folosi Swiftmend. Healing Touch il folosesc mai rar. Nourish il folosesc dupa ce am pe 3 playeri sau mai multi Rejuvenation pentru ai reduce cast-ul. Tranquility il folosesc atunci cand se ia foarte mult damage AoE . Wild Growth il folosesc cand se ia damage AoE , impreuna cu Swiftmend. Genesis il folosesc il folosesc tot asa,cand se ia damage AoE ,accelerand efectele date de Rejuvenation,expirand mai repede. Folosesc Incarnation ( Tree of Life ) cand este nevoie si folosesc lifebloom pe mai multi playeri , regrowth care este instant si wildgrowth care da pe mai multi playeri heal,ca de obicei si rejuvenation. Gemuri : folosesc cu intelect, intelect si mastery si intelect cu spirit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe T.B.C , la inceput nu stiam foarte bine clasa,cu timpul am inceput sa citesc mai multe despre druid restoration . Pe WOTLK am jucat aici si pe Cataclysm. Am jucat Mist of Pandaria un timp pe official dar m-am lasat cand sa bagat World Of Draenor.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL , credeam ca o sa se refaca guilda,dar nu este activitate. Multi playeri au venit si dupa un timp au plecat in alte guilde din cauza inactivitatii.
12. Detalii PC***. Pentium (R) Dual-Core T4300 4GB ram Placa video 1GB . Ts 3 + microfon.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc o guilda cu progress si cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am inceput sa lucrez de o saptamana 4-5 ore pe zi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-06-2015, 17:07:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katalyna=respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 17:36:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x