User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486042
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 05-07-2015, 18:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@BigMaster: Ai vazut ca esti baiat destept si ti-ai dat seama si singur motivul pentru care ti-am dat Respins?

Nu-i panica man, sunt sigur ca deja foarte multe guilde iti asteapta cu nerabdare Aplicatia.

Daca ai ceva sa-mi spui imi poti da PM, nu se discuta in Topicul acesta.

HF & GL!


Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Shaman (Elemental) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Warrior (Protection/Fury/Arms) -
- Monk (Brewmaster/Windwalker) -
- Druid (Feral/Restoration/Balance) -


Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shamen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2017 20:36)
Joined: 06 Jul 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 25.2
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2015, 16:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: andrey
2. Varsta: 22
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
oricat este nevoie
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: elemental / resto
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/reghar
7. Screenshot cu Interfata**:

http://postimg.org/image/s8a1ouec9/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca e mult mai lejer sa fi range dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
flame shock permanent pe boss , lava burst la cd , elemental blast la cd earth shock la 6-7 stackuri
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc de pe pandaria pe shaman dar am mai jucat putin si pe cata pe druid resto
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
evolution .. si am decis sa plec pentru ca nu se fac heroice
12. Detalii PC***. i5 4570 , 970gtx ,8gb ddr3 , monitor 2560x1400
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru a avea experienta pve placuta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student la informatica anul 1 daca nu sunt in wow atunci dota2/ cs go / hots
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
se putea si mai bine ...
http://postimg.org/image/s8a1ouec9/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anonimatia

[Celebru anonim]



Status: Offline
(since 26-02-2021 20:45)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 772, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 72

 
Post Posted: 06-07-2015, 17:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shamen - respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
worlds

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2017 20:49)
Joined: 04 Jul 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-07-2015, 14:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Dan
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
pot fi on cand mi se cere, cat mi se cere. exista exceptii vineri sau sambata seara cand pot intra pe la 2. in rest programul meu este complet deschis
4. Clasa:
WW Monk/ Brewmaster offspec
5. Main Spec/OFF spec:
^
6. Link Armory*:
https://armory.freakz.ro/character/genesis/ven
7. Screenshot cu Interfata**:
veti vedea la Dummy ss
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pasiunea mea pentru monk a inceput in 5.0.5 pe un server de pure pvp. eram venit de pe freakz (sub rogue pe 5.4 in pvp) si mi s-a parut un spec extraordinar de ciudat. mi-am facut un monk si am stat vreo luna neavand nicio idee cum ar trebui jucat. multe ghiduri si citit articole mai tarziu am ajuns printre cei mai buni WW de pe acel server. acel server a fost hackuit iar in momentul in care a aparut anuntul ca pe freakz se lanseaza monk. cu bune cu rele, si cand mw dubla dps-ul de la ww am continuat sa joc ww si acum scot un dps decent avand in vedere gearul si faptul ca monkul are un scaling extraordinar
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
specul este extraordinar de complex de "manuit" daca vrei sa scoti un dps bun. in esenta trebuie sa tii Tiger Power pe tine, sa folosesti rising sun kick la cooldown, sa tii rushing jade wind activ in permanenta, sa folosesti chi wave pentru a oferi niste offhealing cand nu ai energy sau faci chi pooling. in acest patch totul se rezuma in jurul utilizarii de Tigereye Brew deoarece este un buff de 60% dmg si fara acest buff nu are rost sa iti dai burstul. Din pacate gearul nu e de ajuns momentan si mai mult de 80k nu scoate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Nu am o experienta extraordinara in PVE. in vanilla ma jucam pe sv-ul unui prieten dar nu intelegeam ce e cu jocul asta. in BC am inceput sa joc pe un sv privat in care primeai T5 si scopul tau era sa faci T6 si inca un funserver cu rate 5000%. In WOTLK tot cu funserverul insa atunci am inceput sa joc pe Freakz. jucam retri si mi s-a parut extraordinar de fain sa ai mult gear asa ca mi-am dat toata silinta si am reusit sa fac full set de wrathful. nu era un sspec complex asa ca in 4.0.6 cand m-am apucat de rogue nu stiam ce e cu mine. cu timpul insa am ajuns sa joc clasa din ce in ce mai bine. apoi mi-a venit ideea sa ma mut pe blizz, am pus bani cu varul meu si am jucat hunter MM in 4.1. Am facut progression daca se poate spune asa in sensul ca am facut clear la toate cele 3 raiduri pe hc inainte de firelands cu guilda celui mai bun prieten dar m-am intors la freakz. plicitsindu-ma de freakz si avand gear vicious mi se pare imposibil sa intru intr-o guilda buna, toata lumea avand full heroice asa ca m-am mutat pe serverul privat pe care am jucat monk prima data.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Dupa ce acel server privat a cazut, am venit din nou pe freakz si am jucat frost dk(inca mi se pare cea mai fun clasa). nu dorem sa fac heroice deoarece nu aveam nici gear si nici oameni cu care sa ma duc si care sa nu ma care pur si simplu (eu aveam 394 ilvl). un prieten healer m-a bagat in Hamsterii Blindati si acum sunt in Evolution. Am facut ToES 3/3 si MSV 5/5 dar doresc si heroice.
12. Detalii PC***.
Procesor: Intel i7-3630 QM CPU@ 2.40Ghz (8 nuclee)
Windows 64bit
4GB RAM
exista uneori probleme cu internetul insa sunt foarte rare (o data la 2 luni) si se rezolva repede
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece sunt doritor de progression, vreau sa intalnesc oameni dedicati acestui joc si care se respecta unul pe celalalt. Doresc sa vin in HKP deoarece am fost impresionat de video-ul cu 25HC spirit kings si doresc o provocare si sa simt ca sunt solicitat.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev la cel mai bun liceu din iasi, ies cu prietenii in oras si imi place sa cred ca sunt foarte deschis la minte si invat repede. Fac cursuri de teatru, merg si la diverse olimpiade insa cea mai mare dragoste a mea este WoW-ul. (de 7 ani incoace)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Cunosc aproape fiecare clasa si rotatia sa, imi cunosc clasa foarte bine, in momentul in care mi se impune un standard fac tot ce pot ca sa il ating
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.com/a/img912/3770/xEGts4.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 08-07-2015, 15:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Worlds - Cauta-ma diseara in joc @ 22:30 sa vorbim.

Mistweaver Monk Guide PvE

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shamen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2017 20:36)
Joined: 06 Jul 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 25.2
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2015, 12:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimg.org/image/ixmq25cnz/

aoe king

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 09-07-2015, 12:39:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shamen nu mai posta aici te rog. De asemenea, /w me ingame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elektrykz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2016 21:36)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 4

Post Posted: 09-07-2015, 19:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cat este nevoie pentru a fi prezent la raiduri
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Marksmanship\Survival
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/elektryq
7. Screenshot cu Interfata**: se vede la screenshot-ul de la dummy
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece a fost fixxed,dupa ce pe cataclysm nu functiona si toti hunterii au fost obligati sa joace survival,iar marksmanship este item dependent si dupa ce ajungi la un gear avansat scoate mai mult dps ca survivalul
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele pot fi adaptate fata de preferinta hunterului,rotatia este una destul de simpla incepand encounterul cu burst si spam de Aimed Shot care este main spelul de damage al hunterului pe marks iar apoi se schimba rotatia fata de hp-ul bossului.Dupa 7,5 crit/expertise se da full reforge in crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow din burning crusade,nu prea intelegeam jocul pe vremea aceea,dupa care am jucat pe freakz pe WOTLK,unde jucam dk tank deoarece era mult mai multa nevoie de tank iar cu hunterul ramaneam mereu pe afara si de atunci am ramas fidel acestui server
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evolution,lipsa progres
12. Detalii PC***. AMD FX-6300 six core , 8 gb ram,750 gtx
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru experienta pve pe care o ofera guilda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Proaspat absolvent de liceu urmeaza inscrierea la facultate si o vacanta bine meritata de care trebuie sa profit
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. http://oi59.tinypic.com/a4u0co.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 09-07-2015, 20:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins.

Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sveggar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2015 20:43)
Joined: 06 Jun 2015
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 36.2
Votes: 2

 
Post Posted: 10-07-2015, 13:42:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel
2. Varsta: 16
3. Localitate: Medgidia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Oricand
4. Clasa: Feral Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Gandyo
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/TOUvNfF.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales spec-ul acesta de la inceputul cataclysmului, si am continuat cu el si pe mop, mi se pare cel mai fun to play si un spec destul de dificil.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Am jucat cu Soul of the Forest pentru energy sustaion si cu Nature's Vigil pentru burst damage, dar am realizat ca mai bun este Incarnation pentru 30s de ravage combinat cu Berserk si tot burst-ul, si Dream of Cenarius pentru damage si healing constant.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat de la inceputul Cataclysmului si am facut Deathwing-ul.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Am fost in LCN(La Cosa Nostra), am decis sa ies din guilda deoarece toata lumea era afk, nu realizam nimic.
12. Detalii PC***. Procesor i5 3350P 3.1GHz Quad core ; 8GB Ram; Placa video AMD R9 270x 2gb GDDR5 256 biti.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Deoarece vreau sa progresez, sa mai invat unele chestii si este cea mai buna guilda pve, in opinia mea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev, am tot timpul liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://i.imgur.com/TOUvNfF.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 10-07-2015, 14:00:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins.

Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Nu mai postati daca nu indepliniti cerintele !!!!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2015 10:44)
Joined: 08 Mar 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 9.1
Votes: 3

 
Post Posted: 10-07-2015, 21:38:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 21
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? - As putea sta si 10 ore fara probleme
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Protection/Arms
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/puzz
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.fileshare.ro/e31747528
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca ma distrez si ma simt in largul meu . Este o clasa complexa si foarte amuzanta .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele le puteti vedea pe armory si as putea spune ca sunt alegeri destul de usoare , eu le-am ales pe cele care imi pareau mie logice si foarte usefull . Momentan voi juca la stam > parry > mastery > dodge pentru ca nu se merita inca sa il joc la mastery din cauza itemelor.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe 3.3.5a pana la MoP 5.0 . Am avut full progress pe toate patchurile . Toata experienta pe care o am se datoreaza in totalitate FREAKZ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Prima data am jucat la ally si am inceput din Wee pee in moonwells. Am fost in Opus dei si Madness. Apoi am venit la hoarda datorita unor prieteni care s-au mutat si m-am alaturat guildei The forgotten heroes cu care am avut un progres bun si o intelegere buna . Am fost inactiv datorita unor probleme si nu am putut juca si nu am anuntat probabil de accea am luat kick .
12. Detalii PC***. quad 3.1 / gtx 750 2g / 8g ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - Ca de obicei vreau o guilda demna cu care sa ma mandresc si sa gasesc jucatori dornici de progres . Stiu ca sunteti o guilda buna si renumita si as dori sa ma alatur
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - Sunt student in anul 3 la Prelucrarea Petrolului - Inginerie chimica la facultatea din ploiesti UPG .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). - Am reusit sa fac 90 acum 1 zi si am progresat destul de repede . acum stiu ca cereti un ilvl de 480 dar nu solicit invitarea mea la raid pana nu ajung la acest punct ca sa nu existe probleme . As dori daca se poate ca un ofiter sa ma contacteze deoarece as avea si eu cateva intrebari si sa va lamuresc cu anumite chestii care nu le-am scris aici . de exemplu de ce am facut un caracter nou - pentru ca celalt warrior al meu este la allianta .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-07-2015, 22:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 19
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? - Prezent la fiecare raid.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Prot / Holy ( wanna be)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/andreyutzuu
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/fJUk4mJ.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Well, am jucat pe blizz de pe patchul 5.1 si mi-a placut faput ca paladinul prot este independent de raid, se poate mentine singur in viata, are tons of mittigate si este imposibil de omorat in majoritatea timpului. Ai un control asupra oricarei parti a fightului ( De la a salva 1 player, pana la un AOE dmg reduction cooldown).
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). W
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Vanilla/TBC=> 0 ( Totusi am cunostintele generale, achiev whore), WotLK ( full progres 3.3.5 *HKP free boosts for global*). Cataclysm (4.0.6) Full progres, 4.3.4(Foarte putin, am jucat pe blizz).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heaven, absolut nici o problema...
12. Detalii PC***. http://i.imgur.com/K8Drb1G.png
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece vreau progresez in timp ce ma distrez fara sa ma stresez.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . . .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nothing to say.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. - - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 11-07-2015, 00:24:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puzz -> respins

Andreiutzu -> Acceptat





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dihorull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2019 23:26)
Joined: 09 Oct 2014
Posts: 11, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

 
Post Posted: 11-07-2015, 15:10:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: adi
2. Varsta: 32
3. Localitate: alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? - dupanasa si seara
4. Clasa: monk
5. Main Spec/OFF spec: mw/ww
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/mackro
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/7pge7cyfb/44858ed2/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat ww si mw pe blizz tot expansion
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). as juca la full haste dar nu am gheru necesar inca
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). tot timpu am incercat sa fiu cat mai bun in cea ce fac tocmai de acea am incercat sa raidez doar raiduri de hc .Am fost full hc progres pana in Tot
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heaven, revengers , betrayers
12. Detalii PC***. I5,8G ramm, 2G video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? distractie si raidat fara batai de cap
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . . .lucrez ca si automatist.....



Last edited by dihorull on 11-07-2015, 15:43:19; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 17:37:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x