User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message503971
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 09:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Balastiera - Interesanta aplicatia ta. Vreau cateva lucruri de la tine totusi:

1. In stanga sus pe forum ai butonul "Leaga Conturi". Foloseste-l.
2. Specul pe Holy e putin altfel decat as fi vrut.
3. Cauta-ma in joc, de preferat daca ma gasesti pana diseara la 21:30, pentru ca dupa aceea am raid programat. Sper sa reusesc sa fiu online in aceasta dupa amiaza.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edicius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2024 22:39)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 174.6
Votes: 4

 
Post Posted: 28-10-2011, 10:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Melinda
2. Varsta:
22
3. Localitate:
Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Poi muncesc de acasa si am timp in genereal de la 8 seara pana pe la 2-3 noaptea.
4. Clasa:
Priest
5. Main Spec/OFF spec:
Holy/Shadow
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Removed
7. Screenshot cu Interfata**:
http://img651.imageshack.us/img651/2406/wowscrnshot102711200826.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am jucat mai mult shadow priest decat holy, dar pe Cataclysm cand am decis sa schimb factiunea am trecut la holy ca sa ajut la dungeouns si raids. Specul spun eu ca ma avantajeaza ca si heal, trebuie sa pot sa dau heal usor si eficient.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Dupa cum am mentionat si mai sus am jucat mai mult shadow priest, dar acum joc holy, ca si holy priest trebuie sa luam mai multe aspecte in considerare: ce fel de heal vrem sa fim, la ce bosi ce fel de heal trebuie si cum putem face sa armonizam mai bine gearul cu talentul. Nu am o rotatie anume variaza in functie de target, dar in general e PW:S, PoM pe tank, CoH, + 2FH, PoH, HW:Sanct pt aoe, si H , Renew la nevoie. Iportanta gear e intelect, spirit, mastery si haste, intelect si mastery triumfa peste haste iar spirit ajunge din iteme si gems.Gemming : int, mastery, crit , spirit, meta cu 54 spirit si 3% crit healing.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanilla mi'a trezit interesul fata de joc de pe vremea cand juca fartemio warrior. Eu am inceput sa joc pe TBC pe un server american unde BT, SWP se faceau cel mai des. Pe Wotlk am inceput pe unstoppable.wow unde am facut tot ce se putea pana s'a inchis Naxx, EOE, OS, Onyxia. Am jucat pe xwow de pe tbc pana pe wotlk si pana s'a inchis.M'am mutat pe freakz automat dupa si de atunci sunt tot pe aici cu raids la activ. Pe Ctaclysm am facut ce se putea pe aici hcs, BH 10/25, Bot 10/25 Halfus, Valiona si Theralion mai mult in teorie.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe tbc am avut privilegiu de a fi intr'o guilda militara unde m'am simtit cel mai bine dar am parasit serverul nu guilda pentru prietenii de pe xwow. Am fost in Anarchy care s'a destramat si am mers cu mai multi playeri in Opus dei unde am jucat cu ei aproape 3 ani, pana recent; am decis sa'i parasesc pt superficialitate si nesimtire.
12. Detalii PC***.
Amd Athlon 3800+, 2BG Ram, 2.30 GHz... RDS 100Mps... Skype on, TS, mic.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti putini si va miscati eficient, progresati in functie de situatie si depindeti de fiecare player(nu tineti pe nimeni de umplutura), vreau sa ma alatur guildei voastre pentru progres si o ambianta mai stricta a jocului, unde greselile au repercursiuni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Munces la o firma de tamplarie ca designer si am program flexibil de munca cu posibilitatea de a munci si de acasa, timpul liber mi'l petrec alaturi de cei dragi si pe joc bineinteles.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Ma adaptez usor oricarei provocari, am rabdare, daca spun ca fac un lucru il fac pana la capat fie ca'mi place sau nu. Cel mai important, daca dau respect ma astept sa fiu respectata. "If you say: Jump!, I say: How high?" - motto'ul guildei militare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 10:12:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Removed - Vreau urmatoarele lucruri:

1. Leaga conturi pe forum(dreapta sus)
2. Da-mi link la wowhead cu talent calculator(holy spec & glyphs), pentru ca pe freakz armory nu merge, si nu vreau sa irosesc timpul in-game cu inspect.
3. Raspunsul la intrebarea: Poti tine cu gearul actual un Warrior Tank la full ToT, HoO Heroic ?

O sa te caut eu in-game mai la amiaza, dupa ce faci ce ti-am cerut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edicius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2024 22:39)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 174.6
Votes: 4

 
Post Posted: 28-10-2011, 10:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.wowhead.com/talent#bchZfhrrMkrkczobb:V0o0mqVM spc and glyphs

Pot tine un warrior tank la full ToT si HoO hc.... facem un test run de vrei iar daca trec discutam... daca nu.. eu am incercat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 10:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Removed - Ok, o sa te caut in-game cand ajung acasa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micutzu08

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2015 14:54)
Joined: 07 Jul 2011
Posts: 117, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 72.8
Votes: 5

 
Post Posted: 28-10-2011, 11:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca e nevoie pot fii supus la HC's test ... consider ca ma descurc cu healu no wipe/dead's si dps la fel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 11:33:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Balastiera - Same, te caut in-game cand ajung acasa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
peshte2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2012 05:13)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 21.1
Votes: 8

Post Posted: 28-10-2011, 17:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:gabi
2. Varsta:21
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?dupa ora 17:00 pana dimineata
4. Clasa:priest
5. Main Spec/OFF spec:holy/shadow
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pannzer
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/32/wowscrnshot102811174504.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?imi place sa fiu healer joc de mult timp heal.. in raiduri cel mai solicitat e healerul si imi place mult trb asta mereu trb sa fi atent sa fie raidul full.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Nu exista o rotatie exacta pentru healeri.. Totul trebuie inceput prin Chakra, Mending , joc la CHakra:sanctuary foarte bun in raiduri, Heal s.a modificat dupa WotLK, sa zicem ca i s.a dat mai multa importanta. Foarte putina mana pentru folosirea lui dar castul este destul de mare Flash si Biding Heal sunt folosite doar in situatii de urgenta avand castu time mic dar si costisitor de folosit. Hymn of Hope si petul sunt foarte folositoare...Trebuie mult spirit pt mp5 din intelect luam putin. spiritul fiind prezent pe toate itemele obligatoriu, inafara de trinkete
am 6/31/4 buidul. pom si coh sunt foarte folosite.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc wow din patchul 1.11.2 pana in prezent. joc heal din tbc . aici pe server am lk pe toate dificultatile pe timpul wolk ,iar pe cata bot 10/25 10/25h bh 10/25. stiu ce am de facut intr-un raid
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)am fost in wanted assassin dar ei se muta pe evo la alianta.
12. Detalii PC***.AmD Phenom 2 X6 1055T 3.30 GHz, video Radeon hd6950 2 gb ddr 5 de la sapphire , ram 4 gb ddr3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?imi doresc sa intru in hkp pt k e o guilda buna si q skill , si bine organizata.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)sunt student la UTCB mai am un pik si termin, imi place foarte mult pescuitul. in timpul liber in special in weekend merg in cluburi la partyuri, tot ce tine de distractie iarba si alcool.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). cam atat am avut de spus. aqm astept raspunsul vostru.tnx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 18:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Pannzer - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 28-10-2011, 18:15:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok,deci io am tot postat shi nam primit raspuns


MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 18:34:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maxstill wrote:
ok,deci io am tot postat shi nam primit raspuns


Nu stiu cine esti si unde ai postat. N-ai contul de wow legat de cel de pe forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 28-10-2011, 22:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Ionut

2. Varsta:
18

3. Localitate:
Constanta

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 2 cand ajung acasa pana...la orice ora

4. Clasa:
Death Knight

5. Main Spec/OFF spec:
Frost/Blood

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ragnnarok

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/f/14/wowscrnshot101211160312.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Frost functioneaza momentan cel mai bine,in afara de asta scot dps bun pe frost
Blood am ales pentru specul de tank


9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
hmmm...incep cu buffele Horn of winter apoi Pillar of Frost si Blood Tap pentru a nu strica rotatia+trinket,apoi dau Outbrake pentru a pune diseas-uri pe target,dupa asta deschid cu Obliterate,Howling Blast la proc si Frost Strike(tin procul de Killing Machine prntru Obliterate)dupa asta rince and repeat,ocazional mai dau si cate un Plague Strike pentru a pune disease pe target

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput cu TBC,mi sa parut amuzant jocul si am continuat,am inceput sa joc pe Eternal WOW initial,apoi am continuat cu WOTLK pe Molten WOW,acum 1 an am venit pe Freakz si mia placut comunitatea,am avut progres complet pe toate dificultatile

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am fost in All Stars, a fost intersant apoi guilda sa spart datorita gm-ului,am continuat in guilde precum Dystopia,The Life is Pve,Mad Dogs unde am avut cele mai bune momente,din pacate Mad Dogs sa desfintat inca dinainte de cataclysm,de atunci am fost ViceGM in guilda Specii

12. Detalii PC***.
AMD Phenom X6 1001T,2 placi video Nvidia GForce Gts 250 de 2gb memorie video GDDR3 in SLI, 4gb RAM DDR3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Imi place seriozitatea cu care tratati lucrurile,am vazut cativa dintre voi,dar sunt mai ales impresionat de progresele voastre si simt ca as putea face parte din acesta guilda

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Liceean momentan,imi petrec timpul liber alaturi de prieteni,de obicei acasa sau prin oras,in cluburi noaptea,ca hobby wow ar fii unul ,este singurul joc care ma captivat profund,atat in materie de gameplay cat si storyline si lore

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Blacksmithing/Jewelcrafting pe Warr(off-char),Mining/Engeneering pe DK,altele sunt in dezvoltare

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/803/wowscrnshot102811232240.jpg/


am mai facut 1 post in urma,dar nu mati bagat in seama,pe pagina 11 si nam primit raspuns



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-10-2011, 23:55:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca ti-am raspuns si atunci. Nu mai recrutam DK.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meccaboss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2011 11:39)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

 
Post Posted: 29-10-2011, 10:14:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Nume IRL: Kovslosky Andrei
2. Varsta: 18(soon 19)
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore
4. Clasa: Druid,
5. Main Spec/OFF spec: Main:Resto off:Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Malphas
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca joc de 2 ani resto druid,si am jucat healar mereu.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu zic ca fiecare are "secretu" lui
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat Wow de pe TBC,blizz 2 ani pana pe wotlk ultim patch si acuma pe freakz cata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. Celeron D,1gb of RAM blabla.ideea e ca pot juca pe el.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca este o gulda care stie ce face.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Oh pai sunt momental la conservator,hobby-uri muzica cant intr-o trupa - imi place sa gatesc si cam atat.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 29-10-2011, 10:35:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Malphas - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 17-09-2024, 22:52:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x