User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494307
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 28-01-2012, 17:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca am o "reticenta" la aceste chinezarii: prot cu offspec de heal sau invers. Pai cand vreodata o sa te ia pe tine cineva la raid pentru offspec? Ori esti healer ori esti OT.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mallboro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2012 22:50)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 28-01-2012, 17:13:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt ot ,heal e off spec si la ala lucrez ,main spec este prot si specu cu care o sa ma duc la raiduri este de prot ,adica tank
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 28-01-2012, 19:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In traducere libera:

" Sunt ot (adik off tank - retri cu off spec de tank), heal e offspec si la ala lucrez (adik eu de fapt sunt retri cu offspec de tank dar si de heal ), si main spec este prot (adik de fapt nu sunt OT ci tank)... excuse me dar pana la urma?-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mallboro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2012 22:50)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 28-01-2012, 19:18:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mah ,doamne greu ii de inteles.sunt tank .main spec ii prot .off spec este heal .dc nu pot sa fiu am2 ?
am iteme diferite pt tank si heal .trebe sa am neaparat off spec retri pt ca am main spec prot.NU!!.pot sa le am pe am2 .greu ii de inteles .si prozacel cu tine am vb in jok si tiam explicat .dar noah trebuia sa te distrezi si uh pe forum.ii de inteles

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-01-2012, 19:47:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti topic de discutii.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-01-2012, 20:46:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Marsal , Minimex - Respinsi.


@Cobrel - Acceptat, cauta-ne in-game pe un char sa vorbim inainte de a face transferul.

@Convinced - Nu am luat o decizie inca, o sa se discute aplicatia ta in seara asta.



Iar celorlalti membri HKP le sugerez sa mai citeasca o data primul post al acestui topic.

qiu wrote:
Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
Qiu, Killars, Asiria. Dixxy



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreixx2xd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 12:39)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 29-01-2012, 13:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Banea Andrei(Nume char wow:Bloodargeron)
2. Varsta:19 ani
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?(15ore)
4. Clasa:warrior
5. Main Spec/OFF spec:main spec-fury/off spec protection(ilvl slab la tank)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bloodargeron
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/view.php?pic=96xfgk&s=5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?(1.pentru ca are dmg considerabil(20-30k pe secunda)(eu ating si 50k)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).pai in principiu specul de warr e usor dar eu folosesc macrouri(am gear 8.4k)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).(pai joc de 11 ani si am jucat aproape pe toate serverele)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-nu faceau raiduri,erau varzare,mai mult nu mai spun(leaveri in raiduri)
12. Detalii PC***.am windows 7/calculator nou cumparat in 2011)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Este super buna/face o gramada de raiduri(Best Guild Forever!!!)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)da mi-am gasit de lucru(lucrez la o firma care se ocupa cu programarea calculatoarelor
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).N-am ce spune
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=2mer0gp&s=5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 29-01-2012, 13:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bloodargeon - nu recrutam warriori atm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hound

[Narcoman pur]



Status: Offline
(since 04-02-2013 09:43)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 10, Topics: 4
Location: Nasaud

Reputation: 65.9
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2012, 20:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Vasi

2. Varsta:19 ani

3. Localitate:Nasaud

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? De la ora 14:00 la 24:00 in timpul saptamanii in weekend oricand

4. Clasa: Priest

5. Main Spec/OFF spec:main spec-Shadow/off spec Discipline

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Endings

7. Screenshot cu Interfata**: http://i39.tinypic.com/25jcv7t.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acuma? Priestul shadow a fost primu caracter si spec de cand joc wow si am continuat sa joc cu el.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie mea este : vt swp dp mf 2x mb la cd la fel si archangel Gemuri : Red - 40 intel pt spellpower Blue : 20 intel 20 spirit pentru spellpower si hit rating de la spirit Yellow 20 intel 20 haste din nou pentru spellpower si haste pentru dot dps Stats : Intellect>Haste>Spirit>Crit>Mastery

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acuma. Am jucat ( TBC | LK | CATACLYSM ) TBC all bosses down LK idem inclusiv lk toate dificultatile si pe cataclysm toti bosi care sunt scriptati momentan pe totate dificultatiile

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am stat aproximativ 2 sapt intr-o guilda fara sa primesc vre-un invite intr-un raid , certuri ts , ii bateau scripturile etc si i-am parasit.


12. Detalii PC. All system specification Dxdiag saves here http://www.crocko.com/BEEB74B11E2A493C9D8C66C67B0BD0A3/DxDiag.txt

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa am un gameplay decent fara certuri probleme de invite de script etc.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunte elev cls a-XII-a profil stiine ale naturi. Hobyy-uri: chimia, wow, domeniul it, rap reggae, bere si alte placeri trupesti -

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i43.tinypic.com/2mmvb88.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 30-01-2012, 23:26:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 15
3. Localitate: Urziceni
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 1-4 ore, cat este nevoie.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Disci/Shadow (cateodata respec temporar pentru holy)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dinger
7. Screenshot cu Interfata**: Prefer sa joc disci in pve/pvp, dau respec de foarte multe ori cand fac una sau alta. edit: http://i42.tinypic.com/2md579j.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Dupa ce am 'dat jos' cam tot icc-ul pe wotlk am inceput sa joc doar pvp, m-am obisnuit cu actualul spec , si, usor, am uitat de holy.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Better gear - better stats
gems - incresed stats
De rotatie nu cred ca am prea multe de spus, penance pe tank , Pain Suppression pe tank atunci cand are nevoie, power word: barrier unde este nevoie pentru incresed heal/mai putin damage , renew on , flash heal , flash heal , flash heal , flash heal , penance , penance, penance , penance.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : M-am apucat de wow pe wotlk , unde am facut cam toate instantele posibile, incepand cu Naxx. Pe vremea aceea aveam niste mici probleme la pc si nu ma puteam apropia de icc/pos/etc , asa ca tot gearul mi-l luam din embleme castigate la weekly quest/2-3 dungeonuri. In cele din urma am reusit sa rezolv problema, si m-am apucat de raiding serios. La primul meu ICC (25N) am facut 6 bossi , nestiind vreunul din scripturi. (pur si simplu faceam ce faceau si ceilalti healeri si reuseam) , etcetcetc. Long story is long.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : HUGE , Mad Dogs , Dystopia , D&C(nu mult), guildele alea de 2-3 oameni ale lui Dazz , in care intram doar pentru trolling@chat , Real Man Wear Pink , etc (am uitat )
12. Detalii PC***. : 4GB RAM , ATI Radeon 5500 HD Series, procesor AMD athlon X2 , etc.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Multi din membrii guildei sunt fosti membrii din guildele mentionate mai sus.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Scoala , mai merg cateodata pe la magazine sa ajut (familia detine 2 alimentare) , timpul liber mi-l petrec ori prin oras , ori cu fata lipita de monitor, ori invat.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri neimportante). : Pe wotlk am avut vreo 1-2 conflicte minore cu niste membrii din guilda , x-ulescu a facut raid in care erau multi membrii HKP , blah blah blah, am inctrebat din curiozitate daca era initial un guild raid , blah blah blah , am primit kick, dupa care am intrebat de ce am primit kick. Pe whisp am primit 2 raspunsuri:" Prea multe comentarii la adresa guildei noastre" si "[Invincible] take a screenshot" .

16. ^Alea mai importante : Bronie. No shit, I am.

ed: am pus interfata , uitasem.
edit: /facepalm , am vazut ca nu mai primiti priesti .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 31-01-2012, 02:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am gasit priesti, nu se mai recruteaza.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rapomen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2013 11:57)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

Post Posted: 01-02-2012, 13:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Aliin
2. Varsta:20
3. Localitate:Ialomita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW 5-6 ore pe zi mai mult seara
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:resto/feral
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aliin
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?pt ca imi place si ma descurc bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec o sa vedeti cat de bine joc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum poi aproape toti bosi din toate raidurile am facut,ma descurc
11. Foste Guilde in celelalte guilde in care am fos erau numai ninjalai sau dadaea iteme la cei pe care cunosteau
12. Detalii PC*** intel dual core 2.20,placa video ge force 8400gs 512 mb,2gb rami
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este cea mai buna guilda de la hoarda si se fac raiduri zilnic,cred ca merit sa intru in aceasta guilda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana poi stau acasa mai tot timpul deci am la dispozitie tot timpul pt wow nu muncesc nicaieri,scoala am terminato acum un an
15. Alte mentiuni Sper sa fiu recrutat ca demult astept sa intru in guilda asta.Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 01-02-2012, 14:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Alin - respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xiph27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 19:48)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 5

 
Post Posted: 02-02-2012, 21:06:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Vali
2. Varsta:15
3. Localitate:Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 5-6h pe zi. in weekend 8h +.
4. Clasa:Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:Blood / Frost
6. Link Armory*: armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Xiph
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=snzak2&&s=5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: A tanka e pasiunea mea. + ca imi plc sa fiu in centrul actiunii -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Rotatia nu e mare lucru, Deathstrike si Runestrike sunt baza, Outbreak la cd, Heart Strike de 2 ori pentru a se activa 8% dmg reduce. Gearul ar trebuii sa fie cu mastery si parry (ofc strenght & stamina). Gemming Stamina in primul rand pe sloturile albastre...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Experienta foarte buna. Pe tbc am jucat pe blizz. Nu mi-am mai permis sa continui si pe Wotlk asa ca m-am apucat de freakz, Pe wotlk nu am jucat DK (main char) ci un rogue care l-am transferat pe Exodus si cand s-a bagat Cataclysm am inceput sa joc DK.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): KissMyDarnAssUs, am plecat in speranta progresului. Divide & Conquer, s-a destramat.
12. Detalii PC***.: Momentan 2 gb Ram, Placa video AMD Radeon 1330x-1550x. Dual core procesor.. Imi iau lunile astea pc nou mult mai bun.( wowu merge 30-40 fps cu graphics aproape toate ultra)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Este o guilda care se tine de treaba, serioasa in care se fac raids.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt la liceu deocamdata, timpul liber, wow .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: consider ca nu o sa va para rau daca ma recrutati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-02-2012, 21:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Vali - respins, nu recrutam dk.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 02-07-2024, 01:00:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x