User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490527
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 07-03-2012, 00:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-ar putea sa avem nevoie de un hunter. Te anunt imediat ce hotaram ceva.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 07-03-2012, 17:21:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Huntipunci - dai leaga conturi te rog. Si sa fii on diseara pe la 21:30 pentru un inspect si un dps test live.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkDay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 08:09)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 56, Topics: 15
Location: Techirghiol

Reputation: 51
Votes: 6

 
Post Posted: 08-03-2012, 19:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Adrian
2. Varsta:
22
3. Localitate:
Techirghiol
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2-3 ore pe zi in timpul saptamanii , nelimitat in weekend.
4. Clasa:
Tauren Druid
5. Main Spec/OFF spec:
Restoration / Feral Tank
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drektarh
7. Screenshot cu Interfata**:
http://i39.tinypic.com/nfo39e.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece joc ca healer de aproximativ 3 ani , si presepun ca ma pricep cel mai bine la asta.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pe restoration nu exista rotatie , se folosesc spell-urile in functie de situatie.Ca druid gearul trebuie sa fie neaparat leather pentru specialization bonus , importanta statusurilor dupa opinia mea este Spirit>Haste>Crit>Mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanilla- X
TBC-Am jucat pe retail si am reusit sa fac cateva raiduri destul de grele pe atunci ( ZA , MH).
WoTLK - LK 25h/10h pe retail , de asemenea LK 25h/10h/The undying pe Freakz.
Cataclysm - Am facut toti bossi pe heroic inafara de Omnotron Defense System.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am avut propria guilda (Last One) insa lucrurile nu prea au mers si am decis sa nu mai continuam.
12. Detalii PC***.
Procesor i3 2,93 GHz , 4.00 GB RAM , Placa Video de 1 GB.Am microfon functional.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru a progresa cat mai profesionist in PvE , avand in vedere ca in momentul de fata sunteti cei mai buni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Momentan lucrez , timpul liber de regula il petrec in aer liber , ca hobby-uri pot spune ca imi place sa citesc si bineinteles sa joc WoW -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Stiu ca momentan nu aveti nevoie cu precadere de druizi , insa sper ca veti lua in considerare aplicatia.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lunasorab

[Regelee]



Status: Offline
(since 01-02-2013 16:51)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 92, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 4

Post Posted: 10-03-2012, 00:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Slatina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cateva ore pe zi depinde
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: BLOOD / FROST
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyrah
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimage.org/image/661ye32zp/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru a fii tank
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: DS , HS ,RS ( doar astea 3) Full Mastery Gems ( chiar daca am 3 cu stamina - Poi cel mai important pe blood mastery mai mare ca parry si dodge , si nitzica stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Poi pe tank m-am apucat pe cataclysm , am fost intr-o guilda nu prea buna , iar acum ma gearez cu globalul -!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : POi am fost in ELGG , lipsa de progres - iar in rest nu am mai fost in guilde "mari" -
12. Detalii PC***. Rezista!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cea mai buna , progress extrem , si-mi place !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place regimul comunist! ... Daca o sa fiu acceptat o sa ne cunoastem pe parcurs .. nu am rabdare cu povestitu -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):NU o sa pot fii mereu online vinerea , sambata si cateodata duminica seara -.


*** You!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-03-2012, 18:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Pyrah - Imi pare rau, dar profilul tau nu se potriveste cu ceea ce cautam noi.

@Drektarh - Imi e foarte cunoscut numele tau, ma poti ajuta sa-mi dau seama de unde te stiu ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-03-2012, 19:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

1 Paladin Tank cu offspec DPS
1 Rogue



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 10-03-2012, 21:58:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 19 si un pic
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? pe zi 4+/ saptamana 4+ x 7 =28+
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat/Subtlety 362/365
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Trish
7. Screenshot cu Interfata**: http://i43.tinypic.com/308xix0.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Specul l-am ales dupa ce am testat toate 3 specurile sa vad care e mai bun ca dps si am vazut ca, combat-ul e superior celorlalte doua.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 7/31/3, rotatia e simpla mai ales daca iti place, in ordinea care urmeaza--> 2x sinister strike-->Slice&Dice -->4xsinister +1 revealing strike= Eviscerate--faza se repeta, se da SnD la cd, Adrenaline rush la cd si Killing spree cand nu ai energy si de asemenea la cd (si KS nu se da NICIODATA si repet NICIODATA NICIODATA pe scari la valiona in prima faza pentru ca o vizitezi pe sinestra), acum..unii pot introduce si Rupturi in rotatie..ca cica ar scoate mai mult..am incercat si eu da mi se pare ca e ori tot ca si fara ori mai putin,,,depinde de fiecare cum vrea acum nu e obligatoriu nici asa nici asa, gearu...se sorteaza frumos itemele care iti pot oferi cat mai mult hate...acum iar depinde de player..unii prefera sa joace la crit..desi la cat iti iei din raids buffs daca joci si la crit ajungi la 50% - asa ca mai bine la haste, personal am 20%haste in raid si 30+ %crit, deci 1/3 e crit ceea ce e sufiecient +super viteza pe arme...ajungand la 0.9main hand 0.5 offhand . Gemmingu...in functie de ce iti da bonusu de color socket, plusand pe agy daca bonusu e mastery sau crit si haste daca bonusu e de haste..oricum se face in asa fel incat sa iesi pe +cu haste si sau agility si nu cu crit/mastery. Reforge-uri se dau din crit/astery in hit pana la 8% si expertize pana la 26...restu HASTE! (Cu ce am scris aici am facut si un mini-guide -)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). In vanilla jucam la modu "dai cu bata-n cap",pe tbc ma jucam cu rogue pvp si putine raiduri mai mult de plictiseala, pe Wotlk am jucat tot mai mult pvp cu shamanu si eram in guilda Gm's and Donor's unde am facut Rs/toc/icc/voa mrg....tot fara LK...:-s si acum pe cataclysm am facut Bot/bwd 10/25n bh 10/25 bot/bwd 10/25h valiona/halfus/maloriak/chimaeron le stiu la toate scripturile..fapt care nu ma opreste sa nu mor in flacari la halfus :"> (doar omnotron nu am facut heroic desi stiu scriptu....in mare parte)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am luat multe guilde la rand..in ultimu timp, precizez ultimele 4-ENS--unde Burton avea "boala pe mine" si prefera sa nu aiba rogue in raid decat sa ma ia si am iesit, Last one-Nu erau nici pt 10man, heaven, nu prea erau organizati, acum QQ- e ok imi place dar sunt putini la raid..nu prea intra.
12. Detalii PC***. Pai....4Gb ram ddr3, procesor 3.3ghz, 1gb video 1tb hard -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca deja am vreo 3-4 amici acolo si sunteti simpatici -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Stundent la drept anu 1 -, nu lucrez inca si nici nu-mi doresc...nu am fost creat pentru a depune efort fizic ,,,,,,-....timpu liber il petrec prin wow stand aiurea...prin fata blocului cu astia de prin cartier.....aiurea prin oras hoinarind..band bere...fumand (if you know what i mean) :">experimentand lucruri stupide..da acum ca e cam frig cam mai mult in casa...imi place shaorma, vinul alb , sa citesc carti psihologice, sa ma uit la seriale (The big Bang theory, How i met yout mother, My name is Earl, Scrubs , Dr. House, Weeds, Criminal minds, Grey;s anatomy, Supernatural, Dexter, Chuck, That;s 70;s show)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Imi plac blondele -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i43.tinypic.com/308xix0.jpg ( mie mi se pare putin si nu stiu de ce..ce au dummy-urile astea..daca si tie ti se pare putin..uite ss din raid http://i44.tinypic.com/nb6us2.jpg aici numai e putin - )





Nu inteleg ce te bagi tu?....atata timp cat o pot folosi si nu a fost raportat ca bug nu vad rostul postului tau! Majoritatea la rogue folosesc blade flurry....scopul tau fiind?



Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!


Last edited by polar17 on 11-03-2012, 19:46:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahikosan

[of the Shattered Sun]



Status: Offline
(since 26-04-2012 18:50)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 38, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -27.4
Votes: 5

Post Posted: 11-03-2012, 17:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va rog sa ma scuzati ca ma bag dar dl de mai sus abuzeaza blade flurry bug la valiona unde dai in amandoi deodata. practic double damage.

eu am iteme de la raids la normal difficutly si puteti lua asta ca un exemplu:

http://s17.postimage.org/xtgjl9ehr/Wo_WScrn_Shot_030312_002951.jpg

inca o data scuzati de post, va urez mult succes in continuare!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:01)
Joined: 24 Oct 2010
Posts: 69, Topics: 4
Location: Cuiu harti

Reputation: 85.9
Votes: 2

 
Post Posted: 11-03-2012, 19:45:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Casi
2. Varsta:22
3. Localitate:Satu Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Pe zi 3-4 ore dupa ora 18
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Prot | Retri
6. Link Armory*:Link Armory
7. Screenshot cu Interfata**:Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Eu zic ca e cel mai acceptabil
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca e Cata nu Wotlk si sa trecut la Avoidance nu stamina stack ca si pe Wotlk...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow cam de 6 ani si am inceput sa joc la versiunea de 2.4.3
Actual cunosc toate scripturile active pe Freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Wotlk: Realness | Mad Dogs | Only Lag Can Kill Me | Cata: Last One probabilitatea ca se va destrama este foarte mare din cauza unor persoane pline de ei ca nu stiu sa se abtina.
12. Detalii PC***.
Procesor 3k+ | 1 gb ram ddr3 | Video Card ati Radeon 512 Mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Progres Pve , si am cativa cunoscuti prin HKP
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Stundet.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu cred ca sunt alte lucruri de mentionat.


Real Life 1st Place
Player Life [1st Place][Virtual World]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 11-03-2012, 20:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mahikosan wrote:
va rog sa ma scuzati ca ma bag dar dl de mai sus abuzeaza blade flurry bug la valiona unde dai in amandoi deodata. practic double damage.

eu am iteme de la raids la normal difficutly si puteti lua asta ca un exemplu:

http://s17.postimage.org/xtgjl9ehr/Wo_WScrn_Shot_030312_002951.jpg

inca o data scuzati de post, va urez mult succes in continuare!


We are aware of that. Multumesc pentru interventie oricum.

@Narcysa - Analizam aplicatia ta, vei primi un raspuns curand.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robbie222

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2012 16:25)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 11-03-2012, 22:53:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Robert

2. Varsta:
22

3. Localitate:
Bucuresti/Ghencea

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Prea mult momentan , in jur de 6-8 pe zi/noapte ....40-50 pe sapt.

4. Clasa:
Aici am sa spun hunterul pe care joc momentan pe Evo , e mai mult sau mai putin relevant deoarce am sa cresc ce e nevoie pt guilda , probabil pala tank/ret.

5. Main Spec/OFF spec:
MM / Surv

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Kalashnikova

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Sunt foarte mici diferente la dps intre MM si Surv , cel putin la gearul momentan iar MM pur si simplu imi place mai mult. ( pe scurt ) Bineinteles tot timpul voi alege specul care e cel mai bun pt raid , fie el dps / tank.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Din nou cred ca nu este valabil sau prea putin relevant in cazul meu de aceea am sa raspund mai detaliat la urmtoarea intrebare.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow undeva cu 6 luni inainte sa apara TBC . Primul caracter a fost un tauren warrior , am facut rpd lvl iar cu ajutorul unor prieteni am intrat intr-o guilda buna si am facut BWL , onyxia ...dupa care rank 14 cu multe multe premade-uri pe care le organizam. Apoi a venit TBC ....am ramas pe warrior ca MT pve iar dupa ce am ajuns la conducerea guildei si raidului am reusit sa terminam Black temple 2nd pe server iar Kil'jaden 1st. In tot acest timp am reusit si gladiator s3 s4 pe warrior , rogue s4 si am jucat rdruid , disc la peste 2.2k rating ( care pe atunci era ceva ). A venit wotlk , o perioada am fost MT pe DK dar in cele din urma am revenit la warrior. Am facut tot ce se putea face din pct de vedere pve , pvp m-am lasat datorita schimbarilor majore ( qq dk pala s5 ? ). Toate astea pana la patch-ul cu ICC cand datorita faptului ca mi-am implinit visul si am reusit sa achizitionez o masina mi-am schimbat putin viata si am renuntat la wow. Am reinstalat wow acum 3 sapt la rugamintele prietenei mele...iar cum sunt o fire care nu ma multumesc cu putin am inceput din nou sa joc fmulte ore pe zi. S-au schimbat multe in acesti 2 ani si inca mai am de recuperat , dar sunt sigur ca o sa ma ridic la asteptari. Consider ca sunt un + pt orice guilda , deoarece dau tot ce am mai bun din mine in timpul raidurilor inclusiv la trash ... imi place sa socializez pe TS/vent/skype si in afara raidurilor plus multe altele...pe scurt ( tot ce si-ar dori o guilda / un raid leader de la un raider.)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Huge , Old gang , Toxic reloaded ....mi-au lasat un gust amar ...foarte amar . Copii care mai de care mai zei ....am fost in ambele nu mai mult de cateva zile , dar deajuns cat sa-mi dau seama ca nu imi gasesc locul acolo. 3 saptamani mi-au fost deajuns sa ma satur de toata atitudinea asta de "romani" care se pare ca este pretutindeni. Cititnd forumul vostru sper sa gasesc altceva la voi ...si sa legam si niste prietenii pe langa tot restul ce tine in-game.

12. Detalii PC***.
Laptop , i7 , 8gb ram , 2gb video + RDS . Fara probleme din acest pct de vedere.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Probabil deja am raspuns la intrebarea asta ...sper sa gasesc acolo oameni cu care poti socializa , have fun si in acelasi timp end game.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student anul 2 la Drept , Romano-Americana , am lucrat pana acum 3 sapt ca agent interventie la o firma de paza ....sunt foarte pasionat de masini in special RWD , sunt sociabil , am simtul umorului imi place sa organizez tot felul de chestii in-game and out ... iar restul le veti descoperi daca faceti alegerea corecta:P
Acum mai serios ...stiu ca prima impresie va fi ca sunt un arogant plin de mine ....sunt prea multe de spus si de scris iar eu am incercat sa castig timp pt mine atat cat si pt voi cand cititi, rezumand la rezultatele mele dupa 380ish days played pe warrior + restul caracterelor care nu mai stiu cat au.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Desi as fi preferat un interviu / application pe skype live intr-o conferinta unde as fi putut explica mai multe am inteles ca timpul e scurt si am facut aceasta mini-aplicatie . Sper doar sa cititi printre randuri si sa imi acordati sansa pentru a demonstra toate cele spuse mai sus.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://imageshack.us/photo/my-images/857/wowscrnshot031112225727.jpg/ I like it clean!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 11-03-2012, 22:54:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Narcysa - va trebui sa ma uit la tine ingame, sa-mi pot da seama de ceea ce ma intereseaza, incearca sa fii online dupa 22:00.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 11-03-2012, 23:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@kalashnikova - Nu recrutam clasa ta momentan.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ownator

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2015 10:28)
Joined: 18 Jan 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 11-03-2012, 23:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Bogdan

2. Varsta:
20

3. Localitate:
Baia Mare

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
~5h/day,in weekend mai mult

4. Clasa:
Rogue

5. Main Spec/OFF spec:
Assassination/Combat

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ownator

7. Screenshot cu Interfata**:
http://oi40.tinypic.com/t7cwac.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Personal pe patch-ul asta prefer sa joc assasination fiind mult superior combatului cel putin teoretic, insa pe freakz deocamdata lucrurile stau invers si e mai convenabil sa joci combat,parerea mea e ca stapanesc amandoua specuri la fel de bine si joc ce se cere.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Assasination
Assassination e un spec bazat pe poison dmg iar prioritatea la stats fiind :Agility>Spell Hit cap 17%>Mastery>haste>expertise.
Rotatia e destul de simplista, la inceputul encounterului intram in stealth pentru bonusul de la overkill, incepem cu un garrote>Slice and dice>Mutilate up to 4-5 combo points>Envenom>daca primiti 1 combo point din talentu Ruthlessness sa dati rupture e ideal dak nu dati 1x Mutilate dupa repetam cu mutilate pana la 4-5 combo points >Envenom> si tinem rupture tot timpul, la 35% inlocuim Mutilate cu backstab,vanish la cd pentru overkill,eu personal combin vanish+un trinket cu use pentru un burst mai mare.


Combat
Combat,un spec chiar mai simplu decat assa, prioritate stats Agility>8%hit>Expertise cap>Haste>Mastery>restu hit.
Rotatie : Slide and dice>Sinister Strike up to 4 combo>RVS>Eviscerate si mentinem snd,daca avem feral druid in raid SS pana la 4 combo >RVS>Rupture>SSx5>Eviscerate,Adrenaline si Killing Spree la cd,tot asa puteti combina Adrenaline Rush cu un trinket cu use.
Potion of the Tol"vir inainte de a intra in combat + tricks pentru agrro.



10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Din pacate nu am foarte multa experienta in raiduri din Vanilla/Tbc pentru ca nu prea am jucat pe vremea aceea wow,Vanilla nu am jucat deloc iar Tbc destul de putin si acum foarte mult timp, insa am terminat majoritatea raidurilor de pe TBC in vremea respectiva, dupa care am facut o pauza de cativa ani buni si am revenit pe wotlk,pe freakz, cu aproximativ 2 luni inainte de a se trece la cataclysm,dupa atata timp deja uitasem cam tot din wow si am inceput sa o iau de la capat,sa ma familiarizez cu clasele,mai ales cu dk-ul,pe wotlk am avut un progress slabut, deorece nu apucasem sa intru intr'o guilda capabila iar raidurile le faceam cu globalu, nu apucasem bine sa ma obisnuesc cu wotlk, caci cataclysm era pe drum,eram putin dezamagit la aflarea vestii ca se va trece pe noul expansion ,vroiam sa termin tot de pe wotlk si stiam ca noul expasion va venii cu o groaza de bug-uri si o sa dureze ceva timp pana va fi playable,asa k am decis sa fac o pauza,am revenit prin decembrie si am decis sa iau wow in serios ,am pus ochii pe o guilda care stiam ca avea ceva progress pe de pe wotlk si am reusit sa intru.Pe cata am reusit sa bat tot ce se poate bate deocamda pe toate dificultatile.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am inceput cu Ground Zero de pe Evolution, cu care apoi m-am transferat pe Exodus unde am avut o experienta pve placuta iar incet mi-am crescut un warrior,intelegand clasa,evident a inceput sa imi placa si recent mi l-am facut main in guilda respectiva dar tot rogue e clasa mea preferata.Am decis sa ma mut pe genesis pentru ca acolo e mai multa concurenta,pe genesis se face treaba, pe exodus eram singura guilda care facea ceva.

12. Detalii PC.
Momentan Laptop 1366x 768,Procesor Intel Celeron Dual Core 2200 mhz ,Video Intel GMA 4500 MHD up to 1GB,2 GB DDR3,WinXP SP3.S'a dus placa de baza si odata cu ea placa video la Desktop PC, intetionez sa-mi achizitionez unul noul in viitorul apropiat.
Conexiune net :Rds Fiberlink.


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Nu am avut cum sa nu observ progresul guildei voastre,sunteti cei mai buni,fiind o persoana competititva vreau sa imi testez limitele alaturi de cei mai buni ,de mult timp pandesc acest topic asteptand o oportunitate.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Actualmente somer,am terminat liceul anul trecut,am luat bacul insa am decis sa fac pauza de la scoala 1 an si sa muncesc,lucrurile nu au fost asa cum m-am asteptat si nu am gasit un loc de munca stabil,intentionez sa ma apuc de faculta anul acesta.Chiar daca o sa ma reangajez voi fi liber dupa ora 17 cu siguranta.Sunt pasionat de grafica pe calculator iar in weekend vara mai merg la pescuit.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Respect in functie de cat sunt respectat,ma consider un tip cu bun simt ,daca cumva se intampla sa am ceva probleme sa lipsesc anunt dinainte.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://oi42.tinypic.com/14o11rd.jpg





Last edited by Ownator on 27-03-2012, 10:27:12; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-03-2012, 10:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ownator - sa fii on pe seara, pentru un dps test & live inspect.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 07-06-2024, 12:37:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password