User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message489933
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 21-03-2012, 10:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oops. am vrut sã scriu în discuþii. my bad.




sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kanai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2018 11:57)
Joined: 03 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 95.3
Votes: 3

Post Posted: 21-03-2012, 23:23:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 23
3. Localitate:
timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
depinde de zii, deobicei stau intre 4-5 ore mai mult in timpu saptamanii
4. Clasa:
Priest
5. Main Spec/OFF spec:
Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zamolxex
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=d8261c72976555631268a0d78c9ccd4c
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Mia placut dintodeauna priestu holy iar eu il consider best healer (parerea mea )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Am ales acest spec deoarece consider ca shadowfiendu e 1 bun si important mana provider iar pe specu ales il pot folosii de 2 ori intr-un fight iar movent speedu oferit de BODY AND SOUL e foarte bun pt tanci sau playeri care trebuie sa iasa dintr-o zona urgent. In mental agility am pus doar 1 punct deoarece pe holy nu prea folosesti speluri instante automat fiid considerat hastul oferit de darkness mult mai eficient preotilor holy .
Despre rotatie nu prea am ce sa va spun foarte multe deoarece healeru nu are o rotatie propriuzisa dar spelurile pe care le folosesc deobicei(fiind desemnat raid healer foarte des sunt prayer of healing si circle of healing, iar daca vreun player este prea low ajutam cu 1 flash heal, chacra e 1 buff care il tin up tot timpu si pun cate 1 lightwell la CD oferind posibiltatea playerilor sa se healuie si singuri daca momentul acela il necesita)
Gearul la holy priest trebuie sa contina spirit oferind acea mana regeneration motivul fiind ca preotii au doar 1 spell ce le ofera lor mana back (shadowfiend . asta daca nu esti blood elf moment in care ai rasiala ce ofera 3% din mana back)
importantza statzurilor din punctul meu de vedere este urmatoru : intel>spirit>haste ( pana la 12.5% ) > mastery>
gemurile sunt Brilliant Inferno Ruby - red slot
Purified Demonseye - blue slot
Artful Ember Topaz - yelow slot
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat WOW pe oficial pana acum ( am inceput pe vremea ULDUARULUI si pana acum , facand o pauza de cateva luni) am facut parte dintr-o guilda in care am fost pe oficial in raid grupu de progresion din versiunea 4.1 ( modificari nu sunt foarte mari fatza de 4.0.6 sa lucrat doar 1 pic la talente si la mastery efects ) m-am lasat de oficial acum 1 sapt ( motivul fiind : guilda din care am facut parte sa dezbinat iar pe serverul pe care l-am jucat (blade's edge ) nu mai e high ci doar medium... fiind foarte greu sa iti gasesti alt spot intr-un raid grup de progresion)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Brotherhood ( am fost injurat din motiv de gear low....) iar in alte guilde nu am apucat sa mai intru fiind nou pe acest server
12. Detalii PC***. AMD Athlone dualcore 5200+ 2.69 ghz 3g rami placa video ATI radeon 9280 de 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
am auzit ca e o guilda buna in care sunt sigur ca nu am sa gasesc oameni incapabili , si cu care pot face raiduri fara nervi si fara discutii inutile
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) =>sunt stundent anu 2 master informatica economica in timisoara , sambetele in functie de vreme sunt deobicei pe terenul de airsoft pana pe la 6 dupamasa la 1 joc , searile cand nu am programate raiduri ies la o bere si o gura de aer cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Stiu ca nu se fac recrutari de preoti holly dar am vb cu 1 recrutor de la voi si mia spus sa fac o aplicatie pe forum . considerand preotii actuali lenesi sau ceva in genu( nu ma bag in treaba altui om eu doar imi incerc norocu intr-o guilda in care eu cred ca ma pot simtii bine si pot avea o experientze in wow placuta, mentionez ca cunosc scripturile si la restu bosilor din BWD si BOT neaparuti pe freakz )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 22-03-2012, 15:55:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 17
3. Localitate: TG MURES
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cel putin 2-3 ore pe zi sunt ON
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: PROT / Retri ( se lucreaza ! -]
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk , dar nu apar itemele corect
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : I like tanking
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : ca tank nu sunt prea multe de zis in legatura cum se joaca etc , am ales pala deoarece tine cel mai bine agro , are heal , poate ajuta mult healeri , etc
gems : stamina .... + mastery
best stats : stamina , mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum : TBC nu am facut prea mare lucru deoarece at am inceput sa joc wow , wotlk : LK down pe normal mode , cata : am facut maloriak , omnotron , valiona , stiu script-urile ,dar mai mult ca dps am participat la raiduri , tank nu joc de foarte mult timp dar invat repede si in + daca sti script ce poate fi greu
11. Foste Guilde: Awaken , raiduri aiurea, neseriozitate , inactivitate , organizare proasta
12. Detalii PC***. : 4gb ram , dual core 2.80 , 256 video card
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Imi place PVE si am nevoie de o guilda capabila iar in + imi place sa cunosc lume noua , more friends etc , pe cativa dintre membrii guildei ii stiu de pe wotlk
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : sunt elev in clasa a 10a , profil : protectia mediului - , imi place sa fac lucruri noi , nu suport oameni "jm3ch3r!" da prosti ca noaptea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : am vazut ca recrutati paladin tank cu off spec dps , in 2-3 zile o sa am si gearul de dps , o sa farmez iteme sa imi cumpar toate epicele posibile , heroice + ajutorul vostru daca se poate eu zic ca va fi bine totul
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -



Last edited by cSSk on 23-03-2012, 00:29:07; edited 6 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nimrod19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2015 15:25)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 3

 
Post Posted: 22-03-2012, 18:56:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Nimrod
2. Varsta:17
3. Localitate:Tg-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:4-5 ore , in week-end si mai mult.
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Discipline/Holy (Dar vreau sa-mi refac offspecul , shadow)
6. Link Armory*:Link
7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Priestul poate avea 3 specuri (disci/holy/shadow) si asa am zis sa incerc sa joc pe fiecare .Holy , am jucat cu 3 talente diferite avand in vedere ce gear am avut , la inceput aveam puncte puse in Vailed Shadows (wowhead link) pentru a nu ramane fara mana , dupa acea mi-am schimbat talentul punand puncte in Darkness (wowhead link) si mai este inca un talent dar n-am sa vorbesc despre asta , mi se cerea sa scriu de ce am ales specul disci . Motivul fiind simplu mi-se pare cel mai complicat spec (dintre holy si shadow). Stiu toate cele trei speckuri le da A la Z.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).La inceputul encounterului pun Power Word: Shield (wowhead link) pe tank , dupa care incep cu Holy Fire (wowhead link) apoi spamez Smite (wowhead link) nu trebuie sa dau heal tankului datorita talentului , Atonement (wowhead link) , cand am 5 stackuri de Evangelism (wowhead link) pentru a activa Archangel (wowhead link) , asta este inceputul , o rotatie anume nu exista la nici un healer dau heal cum cere situatia , dar totusi un exemplu cand cineva este low healt : power word:shield + Flash Heal (cu glyphul)
Sockete:
Red:Brilliant Inferno Ruby (wowhead link)
Yellow & Orange:Artful Ember Topaz
Blue:Purified Demonseye
Stats:Intelect>mastery>haste , parerea mea.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc wow acum 1 an prietenii ma tot bateau la cap sa joc si dupa 2 sapt mi-am facut si eu primul caracter un hunter.Am jucat doar pe WOTLK.Mi-am facut priestul dupa 3 saptamani ce au bagat Cataclysm si de atuncea doar pe priest joc.Am facut toti bosii pe heroic inafara de ODS (la 30% wipe) =>cunosc toate scripturile la bosii bagati.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Eternal Ghathering de foarte mult sunt in guild(a/ul) aceasta/acesta , e o guilda destul de buna , dar din cauza ca playerii nu sunt "tinuti in bancile lor" situatia se schimba , nu le mai pasa de nimic si asta duce ca oamenii celor care le pasa sa dea /gquit.
12. Detalii PC***.Procesor: Dual-core 2.4 Ghz , Placa video: GeForce Gt9500 , RAM : 4 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Am spusp la punctul 10 ca am inceput sa joc WoW cu cateva prieteni acesti playeri sunt deja la voi si as vrea sa joc impreuna cu ei si desigur vreau sa particip la raiduri bine organizate ,fiind activ doar in PVE vreau sa fac toti bosii.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev in clasa a XI-a , profil mate-info , in timpul liber mai bat un cui, ies la o bere cu prietenii , cand sunt in vacanta poate sa inceapa long-nightul .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Deobicei sunt foarte rabdator, imi plac provocaril si invat repede.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
doar momentan nu am specul de shadow am spus si la punctul 5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 23-03-2012, 00:40:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa raspund in weekend, duminica probabil. Momentan n-am timp.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThousandMaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2013 17:28)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 73.3
Votes: 2

 
Post Posted: 23-03-2012, 16:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Arnold
2. Varsta:21
3. Localitate:Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:5-8 ore pe zi
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Enha
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rhastha
7. Screenshot cu Interfata**:
IMG: http://kepfeltoltes.hu/thumb/120323/WoWScrnShot_032312_161210_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Cand am inceput sa joc wow , am jucat pe spec de elemental , cand sa bagat cataclysmu ma dezamagit foarte mult dps pe care il dadeam si miam schimbat specu pe enha , dps-ul fiind diferit ma atras mult mai mult.Specu de resto l-am avut offspec tot timpu la guilda anterioara stateam mai mult pe spec de resto la raidurile de 10n/hc , pana urma am invatat sa joc bine si pe resto.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pe specu de resto in primul rand pun Earth shield pe tank , apoi pun totemele : earth totem depinde de ce clase si ce buffuri dau calases(paladinu devotion aura nu se stackeaza cu stoneskin) , flametounge totem,healingstream totem (la care am glyph de pt resist) si wrath of air sau windfury totem, in cursul encounterului pun healing rainu la cd , si spamez healing wave deoarece costa cel mai putin mana, folosesc healbot-u la care am setat healing surge ,clens si reptide.In rest dau heal cum cere situatia . Mana tide totemu il pun can sunt la 50% sau daca cei lalti healeri cer.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow acum 2 ani , ca experiente am facut toti bosi pe normal si pe hc pe toti in afar de ODS ,stiu toate scripturile la bosi actuali.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Primele guilde prin care am fost nu merita numite,guilda in care sunt acuma si am fost multa vreme este Ethernal Gathering.O guilda buna , din pacate sa dus in declin , jucatori cu experienta au plecat si au ramas cei care habar nu au de clasa lor.
12. Detalii PC***. Joc de pe laptop: procesor AMD turion II dual-core 2.4 Ghz , Placa video Ati-mobility radeon hd 4200, 3 GB ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Am inceput sa joc wow cu prieteni si doresc sa joc alaturi de iei.Doresc sa fac toti bosi cu raiduri bine organizate alaturi de playeri care stiu sa joace,
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt studen la USAMVB din Timisoara, anul 2. Sunt un tip linistit, in timpu liber ies cu prieteni la bere, desi am mult timp liber il petrec mai mult acasa de acea pot intra mai oricand pe wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt rabdator , doresc sa invat daca mai am ce despre shaman
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
IMG: http://img88.imageshack.us/img88/8005/wowscrnshot032312165613.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
track

[[Mitica]]



Status: Offline
(since 22-01-2019 10:49)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 140, Topics: 11
Location: Arad

Reputation: 128.8
Votes: 11

 
Post Posted: 25-03-2012, 10:16:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Track recrutatii? ; are rost sa fac aplicatie?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-03-2012, 10:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

track wrote:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Track recrutatii? ; are rost sa fac aplicatie?


Nu recrutam hunteri atm.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-03-2012, 21:11:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Rhastha -> Vreau sa te vad maineseara la 21:30, poti fi online ?

@Zamolxex, Kala -> Inca ma gandesc, daca iau o hotarare o sa va caut in joc.



Recrutam:


1 Rogue
1 Shaman Resto, offspec Enha
1 Druid Resto, offspec orice(preferabil dps, nu tank)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tutun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2012 19:46)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 26-03-2012, 23:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Cristi
2. Varsta:18
3. Localitate:Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):4 ore pe putin in fiecare zi
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto /Ench
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Djhex
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este foarte bun si tot odata necesar in raid
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Este un spec cu care susti raidu foarte bine! Este foarte bun in fighturile cu mult aoe,are mana regen foarte mare si datorita acestui fapt poti face fata la lupte destul de lungi!.cat despre reforge de curand mam schimbat pe mastery!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe 3.1 aproximativ 5 ani. La inceput nu stiam mai exact ce inseamna raid,pentru mine insemna ca intru intr-o instanta si bat ce apuc,pe parcursul timpului am inceput sa prind ideea de lucru in echipa si rolu fiecarui clase. Inca imi place wowu chiar daca am avut unele pauze !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Majoritatea cataclysmului lam petrecut in Brotherhood am fost la inceput si prin alte guilde nu mai tin minte exact, momentan sunt in I need la life.la inceput era bine se faceau raiduri stabilite pana cand lumea sia luat gear si uita sa mai intre sai mai ajute si pe alti.Lipsa de interes a celorlalti ma facut sa ies!
12. Detalii PC***. intel r 4 cpu 3.00 ghz, 1G RAM, Video 256 ATI
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? O organizare a raidurilor buna ,lume care stie cum sa lucreze cu clasa respectiva si capapil sa invete un script si caut o guilda activa in care sa fac mai multe nu doar raiduri! Si cand e vorba de boss nou ceva imi place sa dau try-uri pana cand leaderu decide daca ne oprim!Sunt disponibil pana la ore tarzi!

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Is la liceu timpu liber mil petrec in oras la o bere plimbari etc imi place fotbalu, daca ma pui in fatza la tv cu berea in mana ma iei greu de acol:)). Am multa rabdare cand imi pun ceva in plan!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca doriti si alte intrebati sau cv de clarificat wisp in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 27-03-2012, 11:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@djhex - ne vedem diseara la 21:30 in joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 27-03-2012, 17:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by morty11 on 28-03-2012, 09:57:12; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 27-03-2012, 21:15:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bucher - Anumite aspecte din aplicatia ta nu se potrivesc cu genul de persoana pe care noi o cautam. Iti multumim pentru timpul acordat completarii aplicatiei si iti uram succes in continuare!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexove

[tHe InSaNe]



Status: Offline
(since 17-04-2020 08:08)
Joined: 28 Sep 2010
Posts: 141, Topics: 44
Location: Hell

Reputation: 121.6
Votes: 8

 
Post Posted: 27-03-2012, 21:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 4-5ore pe zi ( sunt online la raiduri)
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat / sub
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talipwns
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca e cel mai bun ..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai am un tutorial pe forum facut http://forum.wow-freakz.com/Rogue-Combat-PvE-t109716.html si aici e cam tot ce folosesc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de cand a aparut , in Tbc am inceput sa fac cateva raiduri ... am continuat pe wotlk cu toate raidurile ( lk 25 hc , ... ) .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Pve ( wotlk ) , QQ Givers si pe wotlk si pe Cata un pic, am plecat ca nu-mi convenea ca s-a schimbat gmu , Twinkez pt ca nu faceau 25 si alte motive
12. Detalii PC . CPu AMD Phenom II 3.2GHz x2 , 4 GB RAM DD3 , Placa HD4250 60 fps la orice raid. Am microfon si casti ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti o guilda buna si caut cu cn face raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt la liceu mate --info , am destul timp liber pt wow .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pe 3-5 aprilie o sa fiu plecat , mereu anunt daca plec. Si am cd pe Bwd si Bot 10 hc pe sap asta.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 27-03-2012, 23:03:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Sergiu
2. Varsta:
21
3. Localitate:
Alexandria
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6 ore; La raid-uri sunt On pana la ora la care se termina
4. Clasa:
Mage (Rasa Goblin)
5. Main Spec/OFF spec:
Fire PvE/ Arcane PvE
6. Link Armory*:
361 Ilvl http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaw
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imgur.com/9Ke5B
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Fire-ul scoate un bun damage done in single target, dar scoate un damage excelent in AOE (dupa parerea mea cel mai bun spec la mage)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: http://www.wowhead.com/talent#ohhZdfhrk0Rksfoc |||
Rotatie: Pyroblast (la inceputul bataliei, pana ajunge tankul la boss castand 2sec) -> Living bomb mereu on pe target -> Flame orb la cd -> Fireball -> Combustion cand e LB Dot, ignite 12k+ , Pyro Dot -> Daca sunt inamici pentru AOE folosesc Impact |||
Importanta gear: Heroic gear epics 372 momentan la ce pot lua din raiduri + un trinket bun pentru ca pot da invizibility pentru OOC http://www.wowhead.com/item=56400/sorrowsong#dropped-by |||
Gemming: Consider 40Int gem necesar pe slot red, pe restul 20Int + 20 Hit/Crit (Socket bonus fiind important) |||
Importanta stats: Hit 17% -> Haste 15%min (necesar pentru +2ticks Combustion, si la 12.5%Haste +1tick LB, Pyro, Flamestrike) -> Int -> Crit -> Mastery -> Haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc doar 3 sapt in Sept 2011 si tot anul 2012, am invatat foarte multe rapid, ajungand sa parcurg cu fosta guilda toate raidurile 10 heroic in afara de Omnotron
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Guilde anterioare: Twinkez
Cum a fost: 15% excelent, 50% bine, 20% net crash/ pc crash; 5% neseriozitate
Motive parasire: Lipsa raiduri 25, Raiduri de 10 facute cu greu; neseriozitate
12. Detalii PC***. Procesor:
AMD Phenom 3.3Ghz X 2; Rami: 2x2GB Corsair 1600Mhz; Placa video AMD HD 4250 512Ram (60FPS) detalii video Good; Microfon si casti; Conexiune internet: Rds 50Mb/s pica 1 data pe luna si atunci 1 minut
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am citit toate regurile guildei, sunt foarte multumit de ele, progresii foarte bune, din video-urile postate de voi reseie ca aveti un team foarte bun
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student urmeaza sa fiu din Octombrie, am lucrat 2 ani, momentan nu lucrez, timpul liber il petrec cu amicii la aer liber, diverse jocuri, baschet, Hobby: calatoriile)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am fost in mare parte in raiduri de 10Hc locul 1 si 2; dar la luptele unde necesita Dmg AOE am fost primul mereu, la Maloriak facand un burst la dark vile de 120k dps
Controlez bine aberatiile, in Blue vile folosind Blast Wave pentru slow si Ring of frost
Interrupt cu Counterspell, Spellsteal cand este nevoie avand reactii excelente

Amic cu talipwns inca de cand jucam dota (3ani+) rogue-ul care este postat mai sus si daca se poate sa ma primiti sunt un om de incredere, eficient si voi astepta sa se creeze un loc in raiduri
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Tin sa mentionez ca Dps-ul nu e punctul forte la magul fire avand 4 dot-uri; Dmg Done-ul este important in raiduri pana la urma in 3 minute am reusit 3 mil. Am 17% hit, acelasi dps il scot si la heroic dummy.
http://imgur.com/zA1bD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 28-05-2024, 21:39:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x