User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488361
andrey23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2013 08:20)
Joined: 18 Sep 2010
Posts: 117, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 3

 
Post Posted: 09-05-2012, 18:45:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok inteleg ca mi-ati dat rejected pentru ca orarul nostru nu s-o potrivi insa e cam prea nesimtire ca imi dati reject pe motiv de slab dps, deoare am facut testul exact dupa cerintele voastre fara nici un buff suplimentar si se vede ca am dat la un singur target, iar lu Moofasa ii dati accept ca sa dat cu 2 k mai mult la cele 3 dummy-uri aliniate unde stie toata lumea ca acolo bufnita scoate mai mult dps si mai avea si inca cateva buffuri in afara de ale lui care iau boostat dps-ul. Nu sunt un sore looser asa ca bravo Moofassa ca ai reusit sa ii pacalesti si te-au primit.

P.S.: Imi cer scuze de acest raspuns intarziat insa orarul facultatii nu mia permis ca in ultimele saptamani sa verific forumul.


Nu sunt nebun, sunt doar Matzu!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 09-05-2012, 21:58:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrey23 wrote:
Ok inteleg ca mi-ati dat rejected pentru ca orarul nostru nu s-o potrivi insa e cam prea nesimtire ca imi dati reject pe motiv de slab dps, deoare am facut testul exact dupa cerintele voastre fara nici un buff suplimentar si se vede ca am dat la un singur target, iar lu Moofasa ii dati accept ca sa dat cu 2 k mai mult la cele 3 dummy-uri aliniate unde stie toata lumea ca acolo bufnita scoate mai mult dps si mai avea si inca cateva buffuri in afara de ale lui care iau boostat dps-ul. Nu sunt un sore looser asa ca bravo Moofassa ca ai reusit sa ii pacalesti si te-au primit.

P.S.: Imi cer scuze de acest raspuns intarziat insa orarul facultatii nu mia permis ca in ultimele saptamani sa verific forumul.


Imi place atitudinea ta. Spor la joc, multumim de compliment. Suntem barbati, e in natura noastra sa fim nesimtiti. Cheers -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-05-2012, 14:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

# Benga si Negru - In seara asta abia voi intra sa stau de vorba cu Killars. Veti primi raspuns la aplicatiile voastre pana maine cel tarziu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dobre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2019 18:34)
Joined: 18 Apr 2010
Posts: 41, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 123
Votes: 7

 
Post Posted: 10-05-2012, 18:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Petru
2. Varsta:18
3. Localitate:Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6 ore pe zi, depinde de program.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Fury/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fanatikil
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=87f4c658df21d7ae1240a56d3590cc2b
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales sa joc fury ca e cel mai echilibrat momentan pt PvE.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente:8/31/2
Rotatie(fury):Bloodthirst, Heroic Strike, Slam la activarea talentului Bloodsurge, Raging Blow, sub 20% Execute.
In ceea ce priveste gearu am ales ca main stat Strength, dupa crit.Bineinteles 8% hit/26 expertise.
In privinta soketelor: Red slot - 40 str
Blue slot - 20 str+20 hit
Orange slot - 20str+20 crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW de pe versiunea 3.3.5a acum 2 ani pe Freakz.Principalul obiectiv fiind sa dau tot din clasa pe care o joc si desigur progrese cat mai multe in special LK.
Pe perioada Cataclysm am full progres momentan, nu am nici o problema la scripturi.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Doar in EliteNightStalkers pana acum cateva zile cand sa dat disand.
12. Detalii PC***.
Procesor AMD PHENOM 8650 triple core 2.3 ghz, 2 gb ram, Hdd 500 gb, Video Invidia 512 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa ma alatur acestei guilde deoarece este una dintre cele mai bune si desigur sa asist la raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt o persoana sociabila, stiu de gluma.Momentan sunt student in anul I, nu lucrez, timpul liber il petrec cu prietenii, ca hobby-uri am baschetul, fotbalul, WoW-ul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca voi fi acceptat ma voi acomoda foarte usor deoarece cunosc destui membri cu care jucam.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://www.picz.ro/index.php?id=0826a68fffa1740fcb8ce75014a3f537

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-05-2012, 23:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Benga - Acceptat , /w Zunkie in-game.

@Negru - Repins, nu recrutam clasa ta momentan.

@Fanatikil - /w Zunkie in-game pentru o discutie si inspect.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 11-05-2012, 00:53:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ovidiu

2. Varsta: 22

3. Localitate: Medias/Sibiu

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

Mometan sunt liber de joi seara pana luni seara, in acest interval pot participa la raiduri oricand. Dupa ce intram in vacanta o sa pot sa fiu on in fiecare seara daca este nevoie.

5. Clasa: Druid

6. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Restoration

7. Link Armory*: click

8. Screenshot cu Interfata**: Click

9. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Cand am inceput sa joc wow, acum vreo 6-7 ani am inceput ca mag si m-a fascinat cum arata ursul cand lua mobii de la trash pe el iar cand m-am mutat pe alt server am decis sa joc druid feral tank.

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Pe tank eu consider ca cel mai bine e sa joci la full stamina deoarece druidul tank are mult physical dmg reduce, odata de la armura, pe urma avem savege defense (wowhead link) care procuie destul de des iar in caz de ceva putem folosi si barkskin (wowhead link). De asemenea avem si Survival instincts (wowhead link) care ne reduce dmg-ul primit indiferent ca este spell dmg sau physical dmg. Stats priority dupa parearea mea este urmatoare: stamina>agility>hit soft cap (8%)>expertise (26)>mastery>dodge>crit>haste. Dupa cum ziceam eu pun full stamina la gemuri si enchanturi, folosesc doar 2 gemuri ca sa activez meta socket. Ca si rotatie pentru burst incep cu charge, mangle (wowhead link), lacerate (wowhead link), pulverize dupa care berserk (wowhead link) si spam de mangle (wowhead link) si maul (wowhead link) (avand gcd diferite), dupa ce trece efectul de la berserk (wowhead link) folosesc la cd mangle (wowhead link), 3x lacerate (wowhead link) tot timpul pe target, tin tot timpul pulverize up, dau la cd Demoralizing Roar (wowhead link) iar cand am timp liber folosesc si Thrash (wowhead link) desi e abilitate de aoe tanking mai mult ajuta la threat.

Pe resto folosesc acest spec. Pe resto eu merg pe socket colour si anume, red-40 intelect, blue-20 intelect& 20 spirit, yellow-20 intelect& 20 haste. Ca si healer nu pot spune ca am o rotatie anume, tin 3x Lifebloom (wowhead link) pe tank si Rejuvenation (wowhead link), de asemenea incerc sa pun pe cat mai multe persoane din raid Rejuvenation (wowhead link), pe persoanele care au low HP folosesc Regrowth (wowhead link) si folosesc la cd Wild Growth[url] si [url=http://www.wowhead.com/spell=18562]Swiftmend (wowhead link) acesta caut sa il dau pe un player care are HP mai low si de preferat sa fie mai multe persoane langa el pentu a beneficia mai multe persoane de Efflorescence (wowhead link) iar cand stiu ca urmeaza o faza cu aoe dmg intens folosesc Tranquility (wowhead link). Ca si priority stats eu consider asa: intelect>spirit>haste>mastery>crit.

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Din pacate Vanilla nu am prins. Tbc am inceput sa joc dupa cum ziceam si mai sus aproximativ acum 6-7 ani pe un vechi server privat romanesc ca si mage, dupa ce a murit adminul/ownerul serverului respectiv m-am mutat pe alt server romanesc unde am inceput sa joc druid. Pe acest server am intalnit guida Passive (care urma sa devina Pride) cu care am avut placerea sa particip la aproape toate raidurile disponibile pe Tbc si anume, Kara, SSC, TK, Hyjal, BT si SWP (din pacare in Swp nu am reusit sa fac decat Kalegos in rest am facut toti bossi din toate raidurile mentionate). Dupa aproximativ 2 ani de TBC a aparut Wotlk deja guilda Pride era formata si am facut de asemenea toate raidurile disponibile pe acel expension. La Naxx am avut 1st realm, dar din pacate la inceputul patch-ului 3.3.5. serverul s-a inschis si am nevoiti sa ne mutam pe alt server romanesc unde am continuat evolutia pana la LK 25 hc. Cand s-a introdus Cataclysm am venit aici pe server unde am facut toti bossi disponibil mometan pe server in afara de Omnotron si Atramedes hc.

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

Dupa cum ziceam si mai sus, nu am fost decat in guilda Pride respectiv Immortal pe un server din cele 3 mentionate mai sus deoarece era luat numele de Pride. Cand am venit pe acest server, eu personal eram entuziasmat si speram sa facem treaba buna, cum de altfel pot sa zic ca am si facut pana la un moment dat cand au aparut anumite discutii si certuri intre noi, ofiterii, astfel unul dintre noi a dat leave guild, dupa ce ascesta a iesit din guilda aproximativ la o saptamana ne-au pelcat vreo 10 persoane de baza printre care si 2 ofiteri pe retail astefl, guilda a fost oarecum dezechilibrata. Desi ofiterul de care ziceam mai devreme a revenit in guilda, tot nu a mai fost aceasi atmosfera ca acum cativa ani, aceast lucru ducand la o lipsa de interes atat din partea ofiterilor cat si a membrilor vechi din guilda. Astfel incet incet ne-au plecat mai multi playeri fie ca s-au dus in alte guilde, fie ca s-au lasat de wow iar eu personal nu mai am avut nici dispozitia nici timpul necesar sa ma ocup de guilda si am ales sa ies.

13. Detalii PC***.

Intel Dual Core 2.0 ghz, 4 gb ddr 2 - 800 mhz, placa video nvidia gforce 8500gt 512 ddr2, 128 bits, Windows 7 ultimate 64x, microfon functional si casti deasemenea.

14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Deoarece o consider una dintre cele mai bune guilde de pe server, daca nu chiar cea mai buna.

15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Am terminat facultatea de Ecologie si Protectia Mediului la Sibiu, in prezent sunt la masterat la aceasi facultate, timpul liber...depinde daca sunt in Sibiu atunci ies cu prietena prin oras, daca sunt acasa ies cu prietenii la o bere, la un meci etc.

16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Avand in vedere ca este prima mea cerere de aplicare pentru o guilda, sper sa fie ok -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nicoletasicutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 09:47)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 48, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 57.5
Votes: 3

 
Post Posted: 11-05-2012, 10:03:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alexandru
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cat este nevoie dar in special seara dupa ora 19-20.
4. Clasa:
Warlock
5. Main Spec/OFF spec:
Destruction / Demonology
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kikos
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/52/wowscrnshot051112102442.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc Destruction deoarece pe acest spec poti scoate un dps bun , celelalte 2 specuri sunt mult dezavantajate in acest patch.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Joc 3/7/31 . Rotatia pe care o folosesc -- pentru single target : Incep cu Soul Fire pentru Improved Soul Fire. Acest buff trebuie mentinut permanent. Dupa aplic Curse of the Elements -> Soul Fire -> Bane of Doom -> Immolate -> Corruption -> Conflagrate -> Chaosbolt -> Incinerate. Si daca sunt langa boss folosesc si Shadowflame .
-- pentru multi target/aoe dmg : In ecountere care bossul sumoneaza adds aplic Bane of Havoc pe boss, si utilizez Shadowflame si Rain of Fire impreuna cu Summon Infernal pe adds.
Immolate si Corruption nu trebuie sa pice niciodata de pe target. Trebuie reinnoit cu 2-3 secunde inainte pentru a beneficia de un extra tick.Cel mai important stats este Intelectul, dupa urmeaza hitul care trebuie sa fie undeva la 17% nu mai mult deoarece nu iti este de folos. Urmatorul stats il reprezinta hastul care la hight end gear trebui sa fie undeva pe la 30.01% +, petru a beneficia de 2 extra tickuri de Immolate. Dupa urmeaza critul care il puteti stacka dupa ce ati terminat cu statsurile dinainte. Si ultimul este mastery care nu este important pe acest spec.
Lantul prioritatilor este acesta . Intelect > Hit > Haste > Crit > Mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow pe un server numit Echonet, dupa desfintarea lui am venit pe Freakz la inceputul patchului 3.3.5. Pe wotlk am fkt tot ce se putea face Icc/Ruby Sanctum etc. Pe cataclysm am full progres pe toate dificultatile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Prima guilda de pe acest server a fost Huge , dupa PvE si I just crit my pants. In toate aceste guilde am fost pe wotlk. Pe cataclysm am fost si sunt in I need a life.
12. Detalii PC***.
Placa video : Ati radeon HD 4650. 2GB RAM, Procesor Intel dual core de 2GHZ.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alatur guilde voastre deoarece vreau sa cunosc oameni noi , o comunitate noua de persoane . Sunteti o guilda buna si tratati cu seriozitate fiecare problema.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt clasa a 13-a la Liceul Spiru Haret. Timpul liber il petrec cu gagicamea, prieteni, prietenele la un gratar , la un strand ca tot a venit vara, noapte la distractie in cluburi/ la lautari.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Puteti sa il intrebati si pe Ravenousz despre mine ca player.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/88/wowscrnshot042712082347.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-05-2012, 17:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kikos - Scuze, insa nu mai recrutam Warlocks.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 11-05-2012, 18:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ovidiu - Vorbesc cu Killars in seara asta. Vei primi un raspuns pana maine, cel tarziu. Toate cele bune -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Murgul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2012 22:35)
Joined: 23 Nov 2011
Posts: 18, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-05-2012, 01:25:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Robert

2. Varsta: 23

3. Localitate: Bucuresti (momentan)

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5+ ore pe zi

4. Clasa: Warrior

5. Main Spec/OFF spec: Fury / Prot

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Murgul

7. Screenshot cu Interfata**: "vezi ss cu dmg pe 3mil"

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa dau dps sa ma vad primu la recount.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente - n-am ce sa explic sunt talente pve de dat dps...doar nu luam talent pentru "survival" sau mai stiu eu ce... Pe tree-ul de Fury mai sunt 4 talente in care nu e bagat niciun punct din care doua sunt de survival unu de slow aoe si unu de reduce healing pe target, deci nu au ce cauta intr-un spec de pve.
Rotatie - sunderx3 daca nu e tank warr, CS BT RB(berserker daca nu e) BT GCD(slam de preferat daca ai proc, shout, throw, daca ai tot de mai devreme in CD poti sa dai HS cu un rage mai mic de 75) si HS cand am peste 75
rage(85 pe dummy)
- la 20% HP boss folosesc execute x 5 pentru max Executioner buff, dupa revin la rotatia normala unde mai strecor cate un Execute pentru a tine bufful in picioare.
Rotatie AOE - la fel ca mai sus da in loc de HS folosesc Cleave si Whirlwind la CD.
Gem - daca nu-mi mai trebuie hit/exp, full str si daca itemu are bonus 20 str atunci aleg bonusul
Stats - 8% hit rating(soft cap), 26 expertise(cap), crit > hit rating(max 27% hard cap) > mastery > haste

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am mai jucat pe BC iar cand s-a trecut la WOTLC pauza(nu mai imi tinea PC-ul) si acum pe Freakz de vreo juma' de an, stiu toate scripturile care sunt disponibile, am HC: Valiona, Magmaw, Maloriak. HC Omno si Atramedes inca nu am gasit un grup cu care sa fac, am doar normal dar stiu scripturile.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
"Awaken", din care mi-am luat kick pentru inactivitate pe perioada de sarbatori si sesiune 2011-2012 (n-am avut net).
"perverts" lipsa de organizare si se faceau mai mult raiduri intre ei, isi faceau pe toate off-charurile si restu cu main char ramaneau la frectie.

12. Detalii PC***.
Intel Core i5-2410m
Nvidia GeForce GT540M
4GB DDR3
RDS

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Organizare buna, ati facut tot pe HC si vreau sa imi iau toate itemele posibile, pot sa zic ca e un fel de obiectiv.
Ar mai fi ceva, vreau sa fiu cu Razye in guilda, suntem tovarasi.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student, sport, poker, jocuri video si altele.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
355 ilvl prot, nu prea am facut raiduri cu el, dar stiu cum sa-l folosesc. Am avut mult timp offspec Fury PvP unde am full vicious.
Tovaras "IRL" cu Kaos(care nu mai joaca) si Razye din guilda.
Aaaa, si dau mai mult dmg decat warrioru de mai sus cu iteme mai slabe -.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cocosmin121211

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2012 16:42)
Joined: 12 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2012, 11:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 19 si 8 luni
3. Localitate: Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de la 4:20 la 22:00 sau chiar mai mult
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec: arcane/frost
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Dau mai mult dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti: am multa experienta in wow de 5 ani si in raiduri la fel
12. Detalii PC***. Este foarte un in stare excelenta , nu sa intamplat niciodata sa am lag
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca guilda HKP este cea mai buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai eu studiez , timpul liber mil petrec jucand wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ipad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2012 08:27)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2012, 12:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:16
3. Localitate:Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:3-6 ore
4. Clasa:druid
5. Main Spec/OFF spec:balance/resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bichon
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=939e81bb274ab9638ed41c8070e5668e
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. 1GB placa video, 4gb ram, 2 procesoare 2,0ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)elev
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. http://www.picz.ro/index.php?id=048a3b6e446f20489760ce4d1ec2fe93

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-05-2012, 12:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ cocosmin1010101010binary......errrrroooooooooooooooooor. Respins.

@Ipad Bichon - Respins.


@Murgul - Tie iti raspunde Killars, wait for it -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 12-05-2012, 16:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Murgul - Nu mai avem nevoie de warrior, mersi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
menth0r

[20]



Status: Offline
(since 14-04-2019 20:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 7

 
Post Posted: 13-05-2012, 02:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.nume IRL:Cristi
2.varsta:22
3.localitate:alba iulia
4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):destul de mult 5 6 ore
5.clasa:shaman
6.main spec/off spec:resto/ench
7.armory:
8.interfata:nu cred ca conteaza interfata:P
9.de ce am ales specul:resto joc de pe tbc
10.experienta in raiduri:am dat jos tot ce este akm pe freakz in picioare
11.foste guilde:only one:( elitenightstalkers
12.detalii pc:ma tine la orice raid
13.de ce doresc sa ma alatur:vreau sa fiu alaturi de fosti prieteni in g ca frostbeat hrn fanatikil...etc si sami fac alti dak e-
14.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):student..fotbal..drinky drinky party party:D
15.Screenshot Recount:.


!!>>>never say never<<<!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 16-05-2024, 23:24:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x