User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490279
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2012, 06:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flameblast - Respins


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mezel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2012 09:13)
Joined: 30 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 11-06-2012, 15:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ezeel
2. Varsta: 21
3. Localitate: Campulung
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : In jur de 7-8 ore / zii
4. Clasa: Gnome Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ezeel
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=r0s22r&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ptr ca jok fire din 2.4.3 (TBC)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie : Scorch , LB , FireBall pana cand procuie Hotstreak . Cele mai bune gemuri dupa parerea mea sunt cu Intel -Crit cu exceptia in cazut in care ai Hit Cap . Hit cap este cel mai important stats urmat de Intelect si Crit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa jok WoW dupa TBC si am experienta la raiduri BOT n - hc si Bwd n - hc dar nu numai astea.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Deathwish , Opus dei . Nu pot dezvalui in Public.
12. Detalii PC***. Inter core 2 duo 3.0 Ghz / 2 Gb ram / 1 gb video-128 bit / Hdd 350 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur deoarece aveti un respect fata de membrii pe care ii detineti si eu cred k sunteti cea mai buna Guilda dupa realm, poate si dupa srv.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) .Student an 2 facultate . Timpul liber il petrec cu prietenii in oras , iar hobbyul meu este sa jok fotbal cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nici o metiune.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=5k1tue&s=6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2012, 15:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ezeel - Respins


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GigiSpartu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2012, 18:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GigiSpartu wrote:
1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 18
3. Localitate:bv
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/enha
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gigispartu
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/403/wowscrnshot060412192016.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place Shamanul atat resto cat si enha
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca resto prefer sa joc mastery/haste iar ca enha mastery/crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat putin pe wotlk doar pvp
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) "I need a life" o mica cearta cu unul din ofiteri
12. Detalii PC***. intel core i3, procesor 3.07ghz , 4 gb rami, harddisk de 500gb si placa video nvidia 8400 de 1 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda calumea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

Astept si eu un raspuns ...

LE : 16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/f/233/wowscrnshot061112081933.jpg/




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2012, 19:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa screenshotul, si apoi vorbeste cu Gufy pentru un test ingame.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-06-2012, 13:38:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tecuci / Judetul Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) la raiduri si 4-5 ore. In general la PvP stau 2-3 ore
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Main spec: Retri / OFF spec: Sincer, nu m-a interesat niciodata offspecul, offcharele etc. Am luat iteme daca nu avea nevoie nimeni si prefer sa am un singur char decat sa am multiple charuri si sa ma tiganesc.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Snupeehcrits
7. Screenshot cu Interfata**: Aici
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Ma atrage sa trag de mine sa fiu pe pe primele locuri la dps, am fost pe wotlk/tbc Healer, iar pe Cataclysm am jucat numai ret si prot(prot doar pe retail, pe private erau/sunt multe bug'uri, prefer sa nu joc cu expertise 5 si hit de 0% si sa stackez mastery/parry ca altii)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: La semnatura mea am tutoriale atat pentru PvE, cat si pentru PvP si se poate gasi rotatia mea in Tutoriale.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:
Well, TBC am jucat pe Ultimate, best Expansion evah(Kara&BT au fost pentru mine raiduri facute de mainile lui Dumnezeu, nu gluma <3), Wotlk am jucat de pe patch-ul cu Ulduar, Toc, Icc s.a.m.d(nu pe oficial, aici pe freakz), iar pe Cataclysm am tras de mine, mi-am platit 2-3 luni charu pe blizz, apoi in gold si am facut cam ce era de facut(Am avut o guilda slabuta, adevaru` era ca si Al'akir era un realm slab, motiv pentru care acum este un realm "mort)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Method,Gravity(putin), EliteNightStalkers(Best guild evah <3, cei mai de treaba oameni pe care i-am vazut si cu care am ras), Ground-Zero(acolo erau 2-3 scursuri ale naturii, pentru care am renuntat la guild, fara sa fac tiganeli cu post-uri in care sa-i raportez pentru injuraturi etc). Am preferat sa raman mai mult timp intr-o guilda, decat sa dau leave subit si sa fiu un "mercenar"
12. Detalii PC***. Procesor AMD Phenom II X2 545 Dual Core 3GHz, 3 GB RAM, ATI RADEON 5450 HD, HDD 500 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Prefer sa port un nume cu respect, sa prind raidurile de 8 cu offcharuri fara sa ma cert cu cineva. Nu e o problema pentru mine itemele etc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : viitor elev de clasa a XI-a. Lucrez la un Net-cafe, dar am timp de wow. Imi place orice tip de muzica, suporter Chelsea inca de la 10 ani <3, ies prin oras ziua, nu sunt pasare de noapte.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: sunt o persoana sociabila, recunosc ca imi place sa sufar pe global/fac misto de persoane care sunt || cu viata.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : Aici
P.S: O sa ma transfer saptamana asta/viitoare.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-06-2012, 00:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam mai multe clase, asteptam aici aplicatiile voastre.

1 Holy/ Discipline Priest
1 Frost Death Knight
1 Mage
2 Rogues
1 Enhancement Shaman
1 Elemental Shaman

-> Aplicatiile incomplete vor fi respinse.
-> Cine nu are contul de forum legat de cel din joc va fi respins.


@Snoppy - Deocamdata suntem full la Paladini, te anuntam noi in cazul in care se mai elibereaza vreun Slot.



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF





Last edited by Ravenous on 17-06-2012, 20:13:59; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
viorel77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 21:02)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 63.5
Votes: 4

 
Post Posted: 16-06-2012, 20:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Marius
2. Varsta:
20
3. Localitate:
Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
4-6ore (pe zi) in special dupa ora 19 dar nu numai.
4. Clasa:
Mage
5. Main Spec/OFF spec:
Fire/Frost
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Socraate
7. Screenshot cu Interfata**:
http://uploadimage.ro/viewer.php?file=30325354758557568505.jpg (interfata simpla am doar addoanele care sunt absolut necesare la raiduri si pve in mare)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Am ales fire pentru ca e cel mai bun spec pve dupa parerea mea,si destul de fun.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
In mare trebuie sa stakezi cat mai mult intelect ,apoi sa ajungi la hit cap de 17% ,dupa care sa stakezi haste si crit(sa ai soft capu de 12,5%)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc din tbc ,am jucat si WOLK unde am facut tot ce se putea,in materie de pve pe toate dificultatile,cataclism joc de cand sa pus pe freakz dar nu prea am facut pve.
Joc wow de app 5 ani in special pve,si ,zic eu ca ma misc destul de bine in pve.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe freakz am fost doar in pride dar aceasta guilda sa destramat,tot cu pride am jucat si pe rowow o perioada destul de lunga(chiar daca guilda a avut si alte nume)
12. Detalii PC***.
Am pc decent pt wow:4gb ram procesor dual 3.2 placa video 1gb ati radeon cu 128 bitzi (si internetul bun).
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alatur pentru activitate pve.Cu globalul nu este prea placut sa faci pve...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la AC
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nimic important de spus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -
http://uploadimage.ro/images/78852014539901280345.jpg
http://uploadimage.ro/viewer.php?file=93393671975974431446.jpg
Am pus 2 ss cu dps pentru ca la primul am avut parte de mai multe crituri decat de obicei si la al doilea cv mai putine si am zis sa pun ss cu cea mai rea si cea mai buna prestatie la dummy:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 17-06-2012, 12:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Socraate - Cauta-ma ingame, daca nu sunt, da e-mail ingame sau PM pe forum

Later edit: Respins - Gear, low dps dar are o rotatie buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 17-06-2012, 22:14:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Husi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata**: http://i48.tinypic.com/aw2fkm.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat si inainte pe tbc si lk ..si am zis sa joc si pe cata si mi se pare la fel de bun ca orice alt spec de dps .melee
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.com stats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow .pe un server TBC .la inceput mi sa parut o prostie jocu da fratemiu incepuse sa joace si mam apucat si eu .am jucat 2 ani jumate pe tbc .dupa am jucat pe LK .1 an pe retail .si acum joc pe cata .freakz.de cand sa bagat la raiduri ..cred ca ma pricep destul de bine prind repede si ma interezeaza orice boss nou care apare pe freakz .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ..foste guilde ..am fost in showdown .si unstoppable in care sunt si acum . in showdown mia placut mult dar nu stiu din ce motive am fost dat afara ..mam trezit fara guilda ..cel mai mult imi placea ca era egalitate ..adica fiecare ppl avea dreptu la gear .chiar daca eu sa zic nu stiam un script ei ma lua si imi explicau si ma corectau daca cumva greseam .in unstoppable nu mia placut pentru ca de fiecare data cand se incercau bosii grei .aka ODS .la care nu am achiv de hc .nu se lua decat ppl care aveau relatii ..
12. Detalii PC***. 3GHZ.dual Intel Dual -Core
3 GM ram .palaca video .7300 GT nvidia .512 ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca fiecare isi doreste sa realizeze cat mai multe in game .sa aibe gear cat mai bun si sa fie cred eu in cea mai organizata guilda..evident sa invat cate ceva de la fiecare ppl ..si ..sper sa-mi fac prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) ..sunt elev a 12 .liceu lucrez doar in timpul zilei ajutand pe afara .nu stau la oras .- ..stau la tara ..hobby ..nu am in mod special ..imi place sa pescuies ..si sa butonez..in timpul liber la o bere cu colegii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ..ma consider un baiata foarte rabdator si calm .

linku cu armory sar putea sa fie la fel .inca numi arata iteme care leam schimbat dupa ultimul test ..head+umeri+trinket
ss .dmg done 3 mil .faceam 20k ..dar nu am mai apucat sa activez trinketa :d ..ca am uitat sai pun binds .e inconjurat ..
http://i48.tinypic.com/2zohmx3.jpg
cand are timp gufy ..sa dea whisper. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 18-06-2012, 21:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3 ore pe zi sau chiar mai mult
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Frost ( la cererea unui ofiter sau gm trec arcane pt raid)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Mirificus
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/442/wowscrnshot061812222314.jpg/ ( dmg si x pearl si un addon pentru internal cd alaturi de quatrz si recount )
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca este un spec de damage bun ( e singurul viabil pe pve pe freakz care merge cel mai bine )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). in primul rand main stats e intelect urmat de hit 17% ( 1742) si dupa e critul urmat de haste si mastery. totodata la reforge trebe dat mai intai in hit dupa care in crit tinand cot de soft cap la haste 12% sau 12,5% numai stiu exact
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). tbc am prins doar 2 saptamani dupa care am venit pe freakz pe wotlk si aici am ramas
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) gravity pe genesis inainte sa ma las de wow pentru o perioada si dupa ce mam transferat pe evolution unde sunt azi in ground zero
12. Detalii PC***. intel core 2 duo 3.06 ghz , 4gb ram ddr 3 placa video 1gb nvidia 9600 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o comunitate serioasa in ceea ce privind pve pvpu si mentaliatea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) pai sunt un tip sociabil... un pic glumet nu ma supar prea repede ( tin la gluma) si.... cam atat -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). inainte de a ma lasa de joc si a intra in gravity facusem o aplicatie pentru voi in guild pe wotlk ( lovingfire daca mai tine minte qiu)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://imageshack.us/f/442/wowscrnshot061812222314.jpg/


Momentan sunt pe evolution . as dori sa stiu daca sunt acceptat ca sa stiu daca pot sa ii donez lui shocker pentru realm tranfer. multumesc anticipat si o zi buna







Last edited by razvan1234567 on 19-06-2012, 18:04:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-06-2012, 14:10:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

razvan1234567 wrote:

4. Clasa: intru acuma in clasa a 12a
5

Scuzati-ma ca ma bag but, /129381293812xfacepalm.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-06-2012, 14:42:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@razvan1234567 corecteaza-te; cu ce clasa joci tu in joc, nu in ce clasa esti.. ghideaza-te dupa celelalte aplicatii.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-06-2012, 18:19:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine sunteti voi de postati aici? Sunteti postati in primul topic al postului ca avizati sau va bagati in seama ? Apas butonul de report imediat daca mai faceti comentarii inutile.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 20-06-2012, 09:09:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flameblast wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Husi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata**: http://i48.tinypic.com/aw2fkm.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat si inainte pe tbc si lk ..si am zis sa joc si pe cata si mi se pare la fel de bun ca orice alt spec de dps .melee
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.com stats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow .pe un server TBC .la inceput mi sa parut o prostie jocu da fratemiu incepuse sa joace si mam apucat si eu .am jucat 2 ani jumate pe tbc .dupa am jucat pe LK .1 an pe retail .si acum joc pe cata .freakz.de cand sa bagat la raiduri ..cred ca ma pricep destul de bine prind repede si ma interezeaza orice boss nou care apare pe freakz .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ..foste guilde ..am fost in showdown .si unstoppable in care sunt si acum . in showdown mia placut mult dar nu stiu din ce motive am fost dat afara ..mam trezit fara guilda ..cel mai mult imi placea ca era egalitate ..adica fiecare ppl avea dreptu la gear .chiar daca eu sa zic nu stiam un script ei ma lua si imi explicau si ma corectau daca cumva greseam .in unstoppable nu mia placut pentru ca de fiecare data cand se incercau bosii grei .aka ODS .la care nu am achiv de hc .nu se lua decat ppl care aveau relatii ..
12. Detalii PC***. 3GHZ.dual Intel Dual -Core
3 GM ram .palaca video .7300 GT nvidia .512 ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca fiecare isi doreste sa realizeze cat mai multe in game .sa aibe gear cat mai bun si sa fie cred eu in cea mai organizata guilda..evident sa invat cate ceva de la fiecare ppl ..si ..sper sa-mi fac prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) ..sunt elev a 12 .liceu lucrez doar in timpul zilei ajutand pe afara .nu stau la oras .- ..stau la tara ..hobby ..nu am in mod special ..imi place sa pescuies ..si sa butonez..in timpul liber la o bere cu colegii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ..ma consider un baiata foarte rabdator si calm .

linku cu armory sar putea sa fie la fel .inca numi arata iteme care leam schimbat dupa ultimul test ..head+umeri+trinket
ss .dmg done 3 mil .faceam 20k ..dar nu am mai apucat sa activez trinketa :d ..ca am uitat sai pun binds .e inconjurat ..
http://i48.tinypic.com/2zohmx3.jpg
cand are timp gufy ..sa dea whisper. -


am incercat sa dau de tine cateva zile la ally, si nu te-am gasit..... intra tu pe un char la hoarda si da whisper pe gufy ca sa vin pt dummy test.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 02-06-2024, 11:01:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password