User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42495
evadatu09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2015 15:07)
Joined: 14 Nov 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 27-12-2014, 02:07:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alex
Varsta : 13
Cateva lucruri despre tine : Fac sport
Nume caracter : Raymondk
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Raymondk
Clasa : DK
Rasa :Blood ELf
Main spec : Unholy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Blood, full script ds n,(70% la h)
Screenshot cu interfata : https://imageshack.com/i/eyyPko1aj
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : https://imageshack.com/i/exnt3Qstj
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Clasa ca mi se pare top dps, rotatia : mai intai iti chemi minionu, duoa iti dai horn of winter, army of the dead(cand mai sunt 7 sec).Incepi cu outbreak pe target, dupa 2x festering strike, scourge strike incontinuu, cand e proc la death coil il folosesti.Cand nu mai ai rume imi dau blood tap. Cam asta e toata rotatia.Asa acum stas-urile: eu prefer sa joc la mastery si haste deoarece am gurtalak,voice of the deeps -
Te incadrezi programului nostru de raids? : In timpul saptamanii de la 8:00-10:00 sunt liber, iar in weekend 6:00-11:00/12:00
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The Betrayers,The Divinity,The Forgotten Heroes, am iesit din ele deoarece am avut oprotunitate la guilde mai bune
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :eu folosesc ts3 client 32 bit,eu vorbesc pe casti(nu o sa ma aud intrerupt)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 27-12-2014, 02:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

no. dps slab



[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
daumajic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2016 11:33)
Joined: 26 Nov 2014
Posts: 81, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.5
Votes: 90

 
Post Posted: 27-12-2014, 11:43:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, /w wody/smekertatuat ingame.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-12-2014, 11:58:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa presupunem ca ai oportunitate la hkp clar pleci... interesant...


R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 27-12-2014, 12:13:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciont wrote:
sa presupunem ca ai oportunitate la hkp clar pleci... interesant...


La 13 ani cat are sigur nu va intra in HKP.

Sarbatori fericite. -




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 27-12-2014, 12:34:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
ciont wrote:

Bla bla bla.


E asta topic de discutii si nu stiu eu ? Sa nu va mai prind ca postati aici,daca chiar aveti ceva de comentat o faceti aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kirkof21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2016 08:10)
Joined: 14 Nov 2014
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 8.4
Votes: 2

 
Post Posted: 28-12-2014, 11:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Emil
Varsta : 16 ani
Cateva lucruri despre tine : Licean
Nume caracter : Krennu
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Krennu
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retribution
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
Screenshot cu interfata : http://imgur.com/t7kCcK8
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Doresc sa dau testu live.
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Ca clasa retri nu este foarte complicat.Rotatie:Cs->jud->holy wrath->cs->burst.Statusul pe care il joc este la crit=haste si 23 mastery
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The forgotten heroes si motivul pentru care am parasito este ca se anulau raidurile si nu se facea deloc ds 25hc
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Da/Da/da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 28-12-2014, 11:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca e a 10-a oara cand iti spun nu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Emyylol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-02-2015 12:26)
Joined: 01 Jan 2015
Posts: 90, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: -203.4
Votes: 11

Post Posted: 03-01-2015, 22:59:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Emylol wrote:
Jaiss wrote:
Un recount mai recent cu DPS-ul la DS 25hc full run nu ai?

DS 25H calumea, cum stiu eu ca-l faceam, n-am mai facut de ceva timp, am facut numai 10 HC-uri din cauza ca nu prea am mai avut cu cine sa fac 25H de cand m-am mutat la hoada. In general la 25h sunt in primele 3 locuri, indiferent de boss.


Suntem siguri ca esti in primele 3 locuri,in guildele anonime in care joci. Orc a fost putin cam dur cu tine dar raspunsul ramane tot nu. Ai dat dovada de imaturitate si prostie de fiecare data cand ai avut ocazia,printurile puse de tine sunt irelevante din moment ce paladinul este o clasa de burst si ce ai postat tu acolo e undeva la ~2 mil dmg (cam pe acolo ti se termina burstu in caz ca nu ti-ai dat seama la ce m-am referit). Esti un copil de 13-14 ani plin de impresii si "valoare" si deja avem prea multi,cand se elibereaza un loc (sau 3 in cazul tau) o sa te anuntam. Craciun fericit si toate cele.


Ti-ai dat prea mult, si prost, cu parerea, cand nici nu m-ai luat in guild sa vezi daca-mi schimb comportamentul si daca o sa indeplinesc ceea ce, probabil tu, mi-ai fi cerut. Am facut raiduri cu baieti din guilda voastra, nu a fost raid in care sa nu fi fost top 3 DPS. La fel, nici aici nu mi-ai acordat o sansa, la un raid full 25H ca sa vezi cum si unde apar eu pe recount, la inceput, mid si sfarsit de fight.
Faza cu ,,cand se elibereaza un loc (sau 3 in cazul tau), o sa te anuntam'' n-am inteles-o. Am observat ca ai lasat smecheria si caterinca, asa ca am lasat-o si eu si am raspuns serios, este si probabil sa fi vazut prost. Orc n-a fost dur deloc, aia este parerea lui despre mine. Iar in legatura cu varsta, nu ai de ce sa te plangi, cand average-ul de varsta a guildei voastre este de 15-16-17 ani. M-am mirat ca nu l-ati luat pe krennu.


Ma multumesc numai cu acest reply, fiindca, pentru prima data, am primit un raspuns serois si lipsit de imaturitate de la guilda asta. Sanatate si multa bafta pe MoP!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 03-01-2015, 23:46:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am depasit deja limita de kg pe guilda admisa pe Freakz. Pana la urmatoare restructurari ( kick wind ) nici nu luam in considerare invitarea ta in guilda.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emyylol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-02-2015 12:26)
Joined: 01 Jan 2015
Posts: 90, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: -203.4
Votes: 11

Post Posted: 04-01-2015, 03:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jaiss wrote:
Am depasit deja limita de kg pe guilda admisa pe Freakz. Pana la urmatoare restructurari ( kick wind ) nici nu luam in considerare invitarea ta in guilda.


Crede-ma, cel mai naspa e cand se duc 4 vecini cu liftul iar pe tine te dau afara, fiindca altfel liftul nu pleaca. E frustrant, la doar 11 ani sa patesti asa ceva. **** mea... lockkar bless us. Acelasi lucru mi se intampla, relativ, si pe freakz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 04-01-2015, 04:10:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Emyylol wrote:
Jaiss wrote:
Am depasit deja limita de kg pe guilda admisa pe Freakz. Pana la urmatoare restructurari ( kick wind ) nici nu luam in considerare invitarea ta in guilda.


Crede-ma, cel mai naspa e cand se duc 4 vecini cu liftul iar pe tine te dau afara, fiindca altfel liftul nu pleaca. E frustrant, la doar 11 ani sa patesti asa ceva. **** mea... lockkar bless us. Acelasi lucru mi se intampla, relativ, si pe freakz.


E asta topic de discutii si nu stiu eu ? Ti-ai primit raspunsul,o zi buna.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
evadatu09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2015 15:07)
Joined: 14 Nov 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-01-2015, 10:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :alex
Varsta :14
Cateva lucruri despre tine : imi place baschetul
Nume caracter :raymondk
Armory link :https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Raymondk
Clasa :dk
Rasa :blood elf
Main spec :blood
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :unholy
Screenshot cu interfata :https://imageshack.com/i/eyyPko1aj
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : sunt tank
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : am ales dk-u deoarece me se pare cel mai bun tank , stats: mastery
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : the betrayers, the divinity deoarece am avut ocazia la guilde mai bune
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : ts3 am, eu foloses casti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ekyu2011

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-02-2022 23:52)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 1289, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 325.6
Votes: 43

Post Posted: 06-01-2015, 10:59:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

evadatu09 wrote:
Numele IRL :alex
Varsta :14
Cateva lucruri despre tine : imi place baschetul
Nume caracter :raymondk
Armory link :https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raymondk
Clasa :dk
Rasa :blood elf
Main spec :blood
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :unholy
Screenshot cu interfata :https://imageshack.com/i/eyyPko1aj
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : sunt tank
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : am ales dk-u deoarece me se pare cel mai bun tank , stats: mastery
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : the betrayers, the divinity deoarece am avut ocazia la guilde mai bune
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : ts3 am, eu foloses casti




stiu ca prob imi iau warn da nu stiam ca kick din betrayers ca esti ..... inseamna am iesit -


cer scz ca am post la cei de la hamst da nu m-am putut abtine -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 06-01-2015, 11:06:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

evadatu09 wrote:

Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : the betrayers, the divinity deoarece am avut ocazia la guilde mai bune


Si alea fiind ? Aplicatia este facuta in graba doar pentru a primii un raspuns mai rapid. Imi pare rau dar nu,esti putin cam micut si nici nu cred ca esti un jucator foarte bun.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 23-06-2024, 20:57:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password