User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42494
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 06-01-2015, 11:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

evadatu09 wrote:
Numele IRL :alex
Varsta :14
Cateva lucruri despre tine : imi place baschetul
Nume caracter :raymondk


Ti.am mai zis o data, nu.
Nu mai posta aici te rog.




[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
damian56

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 15:18)
Joined: 10 Dec 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 15-01-2015, 16:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :marius
Varsta :18
Cateva lucruri despre tine :sunt student in clasa a 11 imi place mult fotbalu
Nume caracter :kisiy
Armory link :https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kisiy
Clasa :priest
Rasa :undead
Main spec :holi
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :discipline in folosesc pt anumiti bosi
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :sunt healer
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :priestu mi se pare cea mai frumoasa clasa din punct de vedere si ca healer si ca dps joc priest de pe vanila pana in cataclism in pandaria am jucat hunter stats:19.01masteri haste 20.32 spirit nu prea am ca mana nu prea mi se duce eu zic ca am de ajuns 2704 spirit rotatie:aoe heal serenity+circle of healing+ player of healing si circle of healing la cd prioritati:sereniti deoarece e mult aoe heal si da pe toti playeri stacati dupa circle of healing deoarece e un heal fara cast si e bun
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :the revengers am stat vreo 2 luni si sa dat disband the divinity nu ma intelegeam cu nici un ofiter(prea pentru ei)
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :ts am microfon am joc cu toate optiunile la maxim si mil duce si la 25 hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2021 22:07)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 297, Topics: 42
Location: United Kingdom

Reputation: 97.4
Votes: 11

Post Posted: 26-01-2015, 16:49:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca esti varul lu` healu din franta de la ciordales telefoane -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daumajic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2016 11:33)
Joined: 26 Nov 2014
Posts: 81, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.5
Votes: 90

 
Post Posted: 26-01-2015, 16:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ marius RESPINS
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Babaii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2015 11:40)
Joined: 22 Jul 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 29.2
Votes: 5

 
Post Posted: 13-02-2015, 09:43:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

name : Fereaal
Ilvl : 406
prog: 5/8hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 13-02-2015, 11:30:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Babaii wrote:
name : Fereaal
Ilvl : 406
prog: 5/8hc


Do you like goats?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spawnish1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 06:56)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

 
Post Posted: 13-03-2015, 20:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , Am dat need la iteme cu dkp si nu am vrut sa mi le mai dea!
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass
Ilvl 402
Nickname Spawnkrag

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 13-03-2015, 20:36:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

no



[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BadassBlood

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2015 14:09)
Joined: 27 Mar 2015
Posts: 3, Topics: None
Location: Iasi

Reputation: 31.1
Votes: 1

      badassblood 
Post Posted: 31-03-2015, 15:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

 
Staff message (Juhziz):
 
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" sau altele care nu denota altceva decat incultura si lipsa de respect.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 05-04-2015, 16:47:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : dan
Varsta : 18
Cateva lucruri despre tine : Imi place bascketul , sunt sociabil , si o sa fie cam ciudat dar imi plac unicornii.Nu suport sa incurc lumea asa ca fac cum stiu eu mai bine sa ajut pe toata lumea si sa multumesc pe toata lumea.Imi place sa cant la chitara orice fel de muzica.Nu imi prea place sa fiu mintit.Si cateodata ma mai uit la showuri de comedie gen Vacanta Mare Doru Octavian Dumitru Micutzu etc.Ador filmele de orice fel si sunt foarte serios in tot ceea ce fac -
Nume caracter : Donotspill
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donotspill
Clasa :dk
Rasa : goblin
Main spec : Unholy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Frost , il stiu juca ff bine
Screenshot cu interfata : se va vedea in cel cu dps
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Deschid cu DND 2x festering si apoi prioritati, DOTS>SS>DND>FESTERING>DEATHCOIL burstul e constituit din gargoyle uh frenzy trink pots etc, de preferat cu animalutu de companie evoluat(dark transform) am uitat sa pun asta in prioritati dar la fel e peste SS gen DOTS>DT>...... in raid fac ce zice leadu, am ales dk pt ca e o clasa felxibila dps aoe cat si single target are cduri bune de rezist pt faze de hard heal (salvez mana la heal)am un CR .
Te incadrezi programului nostru de raids? : dap
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Opus Dei , prefer sa nu vorbesc de motivul plecarii, a fost o decizie gandita nu m-am inteles cu mai multe persoane si am considerat sa nu fac show in g si sa plec.Sunt genu de om care nu vrea sa incurce lumea.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) -A/DA/pc e ff bun am si net de 25h .Dar de fun asa i5 ceva placa de laptop 2gb ram 8gb ram, pc mare i7 , titan normal(da stiu nu e de gaming) 16gb ram.



Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
icandoitbad01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2015 14:53)
Joined: 05 May 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Netherlands

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 05-05-2015, 15:37:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Emanuel
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : Imi place sa joc wow ,imi plac femeiele ,imi place sa ma plimb ,sa joc fotbal sa pescuiesc ,sa ies seara uneori in cluburi sa fac ce fac baietii,sociabil ,glumet ,fac glume proaste uneori ..cred
Nume caracter : icandoitbad
Armory link : https://armory.freakz.ro/character/genesis/icandoitbad
Clasa : dk
Rasa : belf
Main spec : Blood
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Frost , am jucat doar pe 4.3.4 un pic pe charul lu' fratemiu
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/kzwpsiuet/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : rune strike ,death strike si heart strike ,cam asta folosesc plus skille pentru mobi si taunt - joc la parry si mastery ,am 62% mastery si 16% parry stamina si dodge
Te incadrezi programului nostru de raids? : toata ziua online ,cred ca da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : hm ,sunt nou la hoarda ,dar am fost in guilde bune la alianta gen unstoppable
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) i5 4200 ,3,1ghz turbo ,6gb ram ,2 gb video ,ts da

@zzeus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-05-2015, 15:52:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

icandoitbad01 wrote:
Numele IRL : Emanuel
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : Imi place sa joc wow ,imi plac femeiele ,imi place sa ma plimb ,sa joc fotbal sa pescuiesc ,sa ies seara uneori in cluburi sa fac ce fac baietii,sociabil ,glumet ,fac glume proaste uneori ..cred
Nume caracter : icandoitbad
Armory link : https://armory.freakz.ro/character/genesis/icandoitbad
Clasa : dk
Rasa : belf
Main spec : Blood
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Frost , am jucat doar pe 4.3.4 un pic pe charul lu' fratemiu
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/kzwpsiuet/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : rune strike ,death strike si heart strike ,cam asta folosesc plus skille pentru mobi si taunt - joc la parry si mastery ,am 62% mastery si 16% parry stamina si dodge
Te incadrezi programului nostru de raids? : toata ziua online ,cred ca da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : hm ,sunt nou la hoarda ,dar am fost in guilde bune la alianta gen unstoppable
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) i5 4200 ,3,1ghz turbo ,6gb ram ,2 gb video ,ts da

@zzeus


Vorbim ingame.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
suntoratusca12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2015 11:41)
Joined: 04 Apr 2015
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 25-05-2015, 23:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Mihai Emilian

Varsta : 18

Cateva lucruri despre tine : Pasionat de gaming si de programare. Elev la mate-info in Ramnicu Valcea

Nume caracter : OHRatusca

Armory link : https://armory.freakz.ro/character/genesis/ohratusca

Clasa : War

Rasa : Goblin

Main spec : Protection

Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Furry

Screenshot cu interfata : http://s8.postimg.org/5gmtp0kcj/Wo_WScrn_Shot_051415_224618.jpg

Screenshot cu glyphs si priority : http://s7.postimg.org/wuxd57khl/Wo_WScrn_Shot_052615_005513.jpg



Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Prefer Mastery si eventual voi prefera Crit dupa ce apare gearuld e 533+, datorita noului meta care a aparut de la blizzard, warrior tank full crit. Momentan mastery (main stat urmat de parry, stamina si dodge) ofera stabilitate warriorului, intrucat mastery, intrucat mastery creste sansa de critical block si block chance si de asemenea atack power cu 8%. De ce vorbesc despre warrior full crit? E simplu. Tot datorita mastery-ului care ofera o gramada de posibilitati pentru un warrior tank. In acest patch warriorul are abilitati de dps.


Te incadrezi programului nostru de raids? : Da


Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Sunt in Opus Dei cu un caracter la alianta. Am fost in The Forgotten Heroes si am iesit deoarece nu puteam sa ajung la raiduri.


Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Microfon de la camera C910 / i7 3820 / Radeon R9 290x / 8GB ram / SSD 120 GB / HDD 2TB / Sursa 1150W / UPS 950W



Last edited by suntoratusca12 on 26-05-2015, 00:03:35; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 25-05-2015, 23:42:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

suntoratusca12 wrote:
Numele IRL : Mihai Emilian

Varsta : 18

Cateva lucruri despre tine : Pasionat de gaming si de programare. Elev la mate-info in Ramnicu Valcea

Nume caracter : OHRatusca

Armory link : https://armory.freakz.ro/character/genesis/ohratusca

Clasa : War

Rasa : Goblin

Main spec : Protection

Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Furry

Screenshot cu interfata : http://s8.postimg.org/5gmtp0kcj/Wo_WScrn_Shot_051415_224618.jpg

Screenshot cu glyphs si priority : http://s7.postimg.org/wuxd57khl/Wo_WScrn_Shot_052615_005513.jpg



Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Prefer Mastery si eventual voi prefera Crit dupa ce apare gearuld e 533+, datorita noului meta care a aparut de la blizzard, warrior tank full crit. Momentan mastery (main stat urmat de parry, stamina si dodge) ofera stabilitate warriorului, intrucat mastery, intrucat mastery creste sansa de critical block si block chance si de asemenea atack power cu 8%. De ce vorbesc despre warrior full crit? E simplu. Tot datorita mastery-ului care ofera o gramada de posibilitati pentru un warrior tank. In acest patch warriorul are abilitati de dps.


Te incadrezi programului nostru de raids? : Da


Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Sunt in Opus Dei cu un caracter la alianta. Am fost in The Forgotten Heroes si am iesit deoarece nu puteam sa ajung la raiduri.


Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Microfon de la camera C910 / i7 3820 / Radeon R9 290x / 8GB ram / SSD 120 GB / HDD 2TB / Sursa 1150W / UPS 950W


Accepted. /w Zzeuss ingame pentru invite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andretio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2019 17:40)
Joined: 12 Jul 2014
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 3

 
Post Posted: 29-05-2015, 17:40:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andrei
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : imi palce sa stau pe pc si sa joc fotbal
Nume caracter : Skyzu
Armory link : https://armory.freakz.ro/character/genesis/skyzu
Clasa : shaman
Rasa : orc
Main spec : elemental
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : heal dar doar in rdf-uri
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/rW4bmhL.jpg
Screenshot cu glyphs si priority : http://i.imgur.com/0e7Dc92.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa deoare am vrut sa incerc ceva nou si cred eu ceva mai greu,zic mai greau doarece pe freakz momentan nu merge 100% bine.In general prefer sa joc haste>mastery cel putin pana ce o sa am un gear mai bun,atunci am sa jocu cu haste=mastery pentru a avea un damage cant mai constant.
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The council of elders,Try again.Am avut acelasi motic de a iesi din ambele guilde acela fiind neseriozitatea cand vinea vorba de un raid.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : microfon incorporat la casti/processor AMD A4-3300 with radeon(tm) Hd graphics 92
(2 CPUs0, -2.5 Ghz/placa video AMD Radeon HD 6570

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 23-06-2024, 20:56:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x