User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42501
godzyla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2019 07:38)
Joined: 04 Apr 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.7
Votes: 3

 
Post Posted: 21-09-2014, 21:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andrei
Varsta : 15 ani -
Cateva lucruri despre tine : Joc wow de vro 3 ani hobby : basket ; wow
Nume caracter : Iliydhan
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliydhan
Clasa : Druid Feral dps , off spec tank
Rasa : Troll
Main spec : Feral dps
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Am jucat vro 2 luni feral tank ma descurc cat de cat dar nu cred ca as avea sange sa tankez un ds sau alte raiduri pt ca sunt sanse de wipe
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/RUAyvSC.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : nu pto scoate inca 50 k dps pt ca sunt cam low gear la gearul meu scot in jur de 35k dps sper sa fie ok -
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : joc pe druid de vro 1 an jumatate, am jucat f mult pvp si acm de vro 3 luni m.am apucat de pve imi place la nebunie rotatia mea este urmatoarea : Faerie Fire>Feral Charge>Revange>Mangle(in cazul in care nu sunt warriori in party>Rake>la 5 combo rip/Feroucios Bite>shred pana la 5 combo dupa Savage Roar - joc basic la Shred
Te incadrezi programului nostru de raids? : Dap as face orice ca sa pot ajunge -
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Momentan sunt in guilda unui prieten nu se prea intampla nimic si mai nou vreau guilda pve pt ca m.am saturat de global wipe dupa wipe ...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Nu stiu exact detalii despre PC am LG de vro 2 ani e in stare foarte buna sunt multumit de el am ts3 dar nu am microfon imi cumpar cat de curand posibil ca sa pot fii activ si eu , placa de baza este cea mai buna de pe piata -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 21-09-2014, 23:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

godzyla wrote:
Numele IRL : Andrei
Varsta : 15 ani -
Cateva lucruri despre tine : Joc wow de vro 3 ani hobby : basket ; wow
Nume caracter : Iliydhan
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliydhan
Clasa : Druid Feral dps , off spec tank
Rasa : Troll
Main spec : Feral dps
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Am jucat vro 2 luni feral tank ma descurc cat de cat dar nu cred ca as avea sange sa tankez un ds sau alte raiduri pt ca sunt sanse de wipe
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/RUAyvSC.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : nu pto scoate inca 50 k dps pt ca sunt cam low gear la gearul meu scot in jur de 35k dps sper sa fie ok -
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : joc pe druid de vro 1 an jumatate, am jucat f mult pvp si acm de vro 3 luni m.am apucat de pve imi place la nebunie rotatia mea este urmatoarea : Faerie Fire>Feral Charge>Revange>Mangle(in cazul in care nu sunt warriori in party>Rake>la 5 combo rip/Feroucios Bite>shred pana la 5 combo dupa Savage Roar - joc basic la Shred
Te incadrezi programului nostru de raids? : Dap as face orice ca sa pot ajunge -
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Momentan sunt in guilda unui prieten nu se prea intampla nimic si mai nou vreau guilda pve pt ca m.am saturat de global wipe dupa wipe ...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Nu stiu exact detalii despre PC am LG de vro 2 ani e in stare foarte buna sunt multumit de el am ts3 dar nu am microfon imi cumpar cat de curand posibil ca sa pot fii activ si eu , placa de baza este cea mai buna de pe piata -


Acceptat. Da whisper ingame pe Estilowgear/Naicecautaici/Iatibuletin.

Posturi unite automat, 22-09-2014, 00:44:47

jk



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2015 20:07)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.3
Votes: 1

 
Post Posted: 23-09-2014, 14:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Iulian
Varsta : 18
Cateva lucruri despre tine : Is in clasa a 12 a sunt foarte de treaba zic eu ca glumet imi place sa stau pe ts foarte mult si cam atata..
Nume caracter : Lifegood
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lifegood
Clasa : Druid
Rasa : Troll
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : pe viitor incerc feral
Screenshot cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=jrpd2t&s=8#.VCFgS_l_sg0
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : ....
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Prioritatea mea cea mai mare e sa nu moara nimeni dar ca rotatie am rejuvenation pe toti oameni daca e 10 pun pe toti daca e 25 pe care apuc , balta pe jos si dau cu orce spel sa ii tin in viata
Te incadrezi programului nostru de raids? : Ma incardrez foarte bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Am fost in The Revengers motivul e ca se destrama ..
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :6 gb rami placa video de 2 am ts + microfon
Ms anticipat

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hows91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 20:34)
Joined: 18 Sep 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-09-2014, 15:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Mihai
Varsta : 23
Cateva lucruri despre tine : joc wow de Vanila 1.12.1
Nume caracter : Hows ( in cazul in care voi fi acceptat va rog sa ma contactati pe Hows sau pe Divinn -off char warr cu gurtalak - stau mai mult pe el )
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hows
Clasa : Rogue
Rasa : Orc
Main spec : Combat
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Subtely Mediu
Screenshot cu interfata : https://app.box.com/s/d0i03j02tfohd6q18fqw
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : https://app.box.com/s/91rn9gwrlw0g0aze09xy
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : joc rouge de cand ma stiu si in general imi place sa joc melee. Rotatie start fight - Garrote + 1x SS ptr. a face 2x combo apoi SD si urmeaza rotatia de fight:
4x SS 1x RS ( depinde de boss in momentul asta imi activez burstul ) apoi 2 variante - daca am war sau feral druid dau rupture si urmatoarele 5x combo eviscerate daca nu am dau eviscerate si urmez pasii 4x SS 1x RS iar SD resetez la 2x combo( unii il reseteaza la 3 combo , eu joc la 2 ) cand a mai ramas din cel vechi circa 3-4 sec

Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The Divinity, neintelegeri legate de modul de desfasurare a raidurilor
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :procesor i5 placa video nvidia gt680 2GB 8GB ram DDR3 1T memory hard.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nam
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-10-2014 20:05)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 413, Topics: 50
Location: Romania

Reputation: -22.4
Votes: 32

 
Post Posted: 25-09-2014, 17:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins@hows91

Posturi unite automat, 25-09-2014, 18:06:16

Respins @ iulian7




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sufarstarx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2017 02:20)
Joined: 02 Oct 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 19.3
Votes: 3

Post Posted: 02-10-2014, 21:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : student/sociabil/punctual
Nume caracter : Sufarstarx
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sufarstarx
Clasa : Warlock
Rasa : Troll
Main spec : Affli
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Destro(nu e cazul..foarte bine -)
Screenshot cu interfata : -
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : test raid?affli nu da pe dummy
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : dots up / shadow bolt+drain soul filler
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : DIVINITY - INACTIVITATE
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : amd quad 4gb ram

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 02-10-2014, 22:33:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sufarstarx wrote:
Numele IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : student/sociabil/punctual
Nume caracter : Sufarstarx
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sufarstarx
Clasa : Warlock
Rasa : Troll
Main spec : Affli
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Destro(nu e cazul..foarte bine -)
Screenshot cu interfata : -
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : test raid?affli nu da pe dummy
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : dots up / shadow bolt+drain soul filler
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : DIVINITY - INACTIVITATE
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : amd quad 4gb ram


Rejected. Nu recrutam off chare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
br3akdance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2021 12:07)
Joined: 03 May 2011
Posts: 20, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 6

 
Post Posted: 04-10-2014, 22:06:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Bogdan
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine :Sunt student anul 4 in cluj napoca, am 22 ani si sunt din maramures.
Nume caracter : Voodoototems
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Voodoototems
Clasa : Shaman
Rasa : Troll
Main spec : Enhancement
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Resto (stiu sa-l joc destul de bine dar in ultima vreme nu prea am dat heal in ds hc)
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/6dq457wjt/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://postimg.org/image/tlnc84zvx/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : imi place foarte mult sa joc enha, si in legatura cu rotatia pe care o folosesc hmm, mereu incep cu storm strike>flame shock>unleash elements>lava lash>lightning bolt..
Te incadrezi programului nostru de raids? : da, dupa cum ziceam sunt student am mult timp liber -
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The Betrayers, am plecat de acolo pentru ca nu mi-a mai placut atmosfera.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : i3, 3 GRAM

Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 06-10-2014, 09:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Rares
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : mananc nutella.
Nume caracter : Fatboss
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fatboss
Clasa : Warrior
Rasa : Orc
Main spec : Arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Protection(oarecum decent)
Screenshot cu interfata : se vede in print
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : not my best day
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Ca si talente daca nu trebuie sa tankez in timpul unui raid vin cu ambele spec-uri (aoe+dps), ca stats joc la 8%hit, 20 exp si in rest echilibru intre mastery si crit (own buffs am 15% crit si 21% mastery). Nu cred ca warriorul are o rotatie exacta ci se joaca mai mult la prioritati. Daca ar fi sa dau o rotatie as merge pe shout->charge->rend->CS->MS->slam->DC(sa profit de potiune)->spam de MS,slam,HS si CS cand n-are cd si nu e pe boss (asta cat timp tine DC).In rest MS la cd, CS la fel inafara de momentele cand deja e aplicat pe boss, slam la 20+ rage, HS la 60+ rage, OP <20 rage. charge cand am ocazia si cam atat in mare.
Te incadrezi programului nostru de raids? : mostly...da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : ultima a fost hasshkape (sa nu activez casute)-kick pentru inactivitate (cred)...m-am mutat la bucuresti si nu prea am avut chef de raiduri+nu le intelegeam glumele deci nu-mi placea sa stau pe ts...Madness...meh.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :yes/yes/i5,4 gb RAM...nu ma pricep dar oricum n-am lag la raiduri
Bonus:nu stiu cat de des o sa vin pe la raiduri (incerc sa-mi fac toate cd-urile) pentru ca nu stiu exact cum sa-mi aloc timpul cu facultatea,dar ma descurc si-mi trebuie o guilda cu oameni ok cu care sa fac raiduri mai pe seara si sa vorbesc -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-10-2014, 16:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ahahhaha poli ahahahhahahaha! Nu o sa ai viata -). Da.

" you are "


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 06-10-2014, 16:57:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
Ahahhaha poli ahahahhahahaha! Nu o sa ai viata -). Da.


Asa era si pe blizz.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-10-2014, 18:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
Ahahhaha poli ahahahhahahaha! Nu o sa ai viata -). Da.

M-am intalnit cu el azi la Poli - nu gasea sala - ah ce amintiri -) e e?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 06-10-2014, 18:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stie nero cum e la poli
are 40 de ani si inca n-a terminat facultatea




[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-10-2014, 18:54:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tudor1297 wrote:
Stie nero cum e la poli
are 40 de ani si inca n-a terminat facultatea


Vezi ca nici tu nu ai terminat facultatea.. dupa voce stai si iti pierzi timpul in Queens



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Joohn01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2014 14:56)
Joined: 04 Oct 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 08-10-2014, 21:14:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Tudor
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : Imi place sa joc Fotbal dar nu mult max 30 de minute , sa ma duc la pescuit , sa ma relaxez la un film bun , o discoteca o treaba = ) -
Nume caracter : Joohn
Armory link : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Joohn
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retri ilvl 398 biss dar pe n - holy 395
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : stiu destul de bine ca pvp joc holy si la raiduri se combina o rotatie ff buna , miscare etc,
Screenshot cu interfata : IMG: http://s29.postimg.org/c5g2uf1rr/Wo_WScrn_Shot_100814_210242.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : IMG: http://s28.postimg.org/4zq7l5t99/Wo_WScrn_Shot_100514_185629.jpg prioritatea : Inquisition>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Hammer of Wrath>Judgement>Holy Wrath . buff Pentru one target mereu Seal of Truth, cand e fight de AOE Seal of Righteousness
IMG: http://s10.postimg.org/qbrymhpsp/Wo_WScrn_Shot_100814_222436.jpg la 5 mil am astept sa dau al 2 burst da nam prins .. am ajuns mai rpd la 5
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Imi place clasa paladin deoarece am jucat de pe 4.0.6 a fost primu meu caracter pe cataclysm si ma atras .
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da ma incadrez ff bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Evolution nu prea e activitate ...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : am un pc ff bun tin 25 100 fps nu prea le am cu detalile ce piese am .. ts am microfon am

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 23-06-2024, 21:33:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password