User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message38955
tudorbogdan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2022 22:51)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 125.5
Votes: 10

 
Post Posted: 11-06-2012, 21:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Dany
2. Varsta :
3. Localitate 20:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : cat e nevoie dupa 6 ore
4. Clasa : paladin
5. Main Spec/OFF spec : tank off retry sau holy
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Danyro
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : de vreo 7 8 ani
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : twinkiez si i need a life
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : acolo au inceput sa sufere si faca gura aiurea si nu imi plac genu asta de oameni
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :sa aiva simtul umorului si cand trebuie sa fie seriosi
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : sunt tank
12. Profesii (minim o profesie full) : jwl si mining

Posturi unite automat, 11-06-2012, 22:07:49

acum fac pt fratemiu
1. Nume IRL : Ramon
2. Varsta : 23
3. Localitate : constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 5 6 ore
4. Clasa : dk
5. Main Spec/OFF spec : frost/blood
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Morbidius
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : 5 6 ani
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : twinkiez si i need a life
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : pt progres si o buna coordonare la raiduri
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : screenshot nam dar merg la dummy
12. Profesii (minim o profesie full) : inscript si herb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
encrypt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 05:57)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 38.2
Votes: 3

Post Posted: 11-06-2012, 21:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danyro si Morbidius acceptati , /w in game Nishu sau Nisha
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 11-06-2012, 22:51:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danyro , Acceptat
Morbidus, Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agent4ever

[DUBSTEP LOVER]



Status: Offline
(since 09-05-2020 13:34)
Joined: 29 Feb 2012
Posts: 24, Topics: 9
Location: Bucharest

Reputation: 40.1
Votes: 2

     
Post Posted: 12-06-2012, 11:04:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : in game : KillerDudu real : Alex
2. Varsta : 17
3. Localitate : Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : destul de mult, nu am o limita
4. Clasa : Druid
5. Main Spec/OFF spec : Resto / Balance
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killerdudu
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Joc wow cam de 1 an si jumatate si de atunci fac PVe, deci am multa experieta
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : I need a life. Specii. Nu raspund de ce le-am parasit.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Caut noi prieteni. Si vreau sa fac raiduri alaturi de voi
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Shaorma poate fi facuta din orice !
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : HEAL !
12. Profesii (minim o profesie full) : Tailoring 525, engineering 525, secondary profesions 525



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-06-2012, 11:48:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

agent4ever wrote:
1. Nume IRL : in game : KillerDudu real : Alex
2. Varsta : 17
3. Localitate : Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : destul de mult, nu am o limita
4. Clasa : Druid
5. Main Spec/OFF spec : Resto / Balance
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killerdudu
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Joc wow cam de 1 an si jumatate si de atunci fac PVe, deci am multa experieta
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : I need a life. Specii. Nu raspund de ce le-am parasit.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Caut noi prieteni. Si vreau sa fac raiduri alaturi de voi
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Shaorma poate fi facuta din orice !
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : HEAL !
12. Profesii (minim o profesie full) : Tailoring 525, engineering 525, secondary profesions 525


/w dcnu in game sau namedruidlol pt un mic test ~



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andymaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2020 18:18)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location:

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 12-06-2012, 15:57:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Andy
2. Varsta: 21
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp alok la dipozitie pt Wow pai apoximativ 4-5 pe zi
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/Off Spec :Blood/Frost
7.link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aeesh
8. Experienta in Wow : 4 ani de zile ...raiduri facute toate si pe n si pe hc
9. Foste guilde : I need a life ,Twinkez , Awaken ...motivul parasiri cam greu de explikat...
10. Vreau sa ma alatur guildei deoarece aveti progress, doresc sa fac pve sunteti playeri cumsecade
11. Profesie Alchemy si Herbalism

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 12-06-2012, 16:56:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andymaster wrote:
1. Nume IRL : Andy
2. Varsta: 21
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp alok la dipozitie pt Wow pai apoximativ 4-5 pe zi
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/Off Spec :Blood/Frost
7.link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aeesh
8. Experienta in Wow : 4 ani de zile ...raiduri facute toate si pe n si pe hc
9. Foste guilde : I need a life ,Twinkez , Awaken ...motivul parasiri cam greu de explikat...
10. Vreau sa ma alatur guildei deoarece aveti progress, doresc sa fac pve sunteti playeri cumsecade
11. Profesie Alchemy si Herbalism



respins !!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigpaw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 16:04)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

 
Post Posted: 13-06-2012, 13:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Alex
2.Varsta:18 ani
3.Clasa:Druid
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : cam 8-10 ore pe zii
5. Main Spec/OFF spec :Balance/Resto
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bigpaw
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent -a, stiu scripturile, dar nu stiu atramedes pe heroic25, joc WoW de 6 ani
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :fosta guilda a fost The Dark Side si am iesit de acolo, deoarece leaderul nu lua la raid decat pe cei care ii erau tovarasi indiferent de ilvl,cunostinte.etc.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ?: Vreau sa ma alaturi guildei voastre deoarece aveti progresse, si doresc sa ma joc wow nu sa stau sa ma rog de un lead (ia-ma si pe mine la raid frate)
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Meseriile mele sunt Herbalism si Alchemy dar am si Inscription pe alt char.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : nu am screen shot dar dak este nevoie voi da un dps test.
12. Profesii (minim o profesie full) : cum am mai spus inscript si alchemy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 13-06-2012, 13:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bigpaw wrote:
1.Nume IRL: Alex
2.Varsta:18 ani
3.Clasa:Druid
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : cam 8-10 ore pe zii
5. Main Spec/OFF spec :Balance/Resto
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bigpaw
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent -a, stiu scripturile, dar nu stiu atramedes pe heroic25, joc WoW de 6 ani
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :fosta guilda a fost The Dark Side si am iesit de acolo, deoarece leaderul nu lua la raid decat pe cei care ii erau tovarasi indiferent de ilvl,cunostinte.etc.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ?: Vreau sa ma alaturi guildei voastre deoarece aveti progresse, si doresc sa ma joc wow nu sa stau sa ma rog de un lead (ia-ma si pe mine la raid frate)
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Meseriile mele sunt Herbalism si Alchemy dar am si Inscription pe alt char.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : nu am screen shot dar dak este nevoie voi da un dps test.
12. Profesii (minim o profesie full) : cum am mai spus inscript si alchemy


/w mokot cand il prinzi on , spunei ca te-am trimis eu !!

Respins low dps !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 14-06-2012, 10:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sabin
2. Varsta: 22
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 ore/zi (joc in jur de 2-3)
5. Main Spec/OFF spec: Marksmanship
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Braintumor
7. Screenshot cu Interfata: vezi SS cu dps
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Survivability si Beastmastery sunt inferioare MM din absolut toate punctele de vedere, atat in PvE cat si in PVP.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Precizez ca joc hunter de ~1 saptamana :

3 etape: 1. >80% - Focused Aim -> alternezi intre 2x steady si aimed shot. (2x aimed shot o data la 2 rotatii cat e activ rapid fire)
2. 80%-20% - Regular -> 2x steady - ?x arcane (in functie de cat focus ai) -> 2x steady -> Chimaera + ?x Arcane
3. 25% - 0% - Termination -> dupa fiecare 2x steady, intra cate un arcane in plus
4. 20% - 0% - Kill Shot -> aceeasi rotatie ca in "Termination" + Kill Shot la CD

Stats: Agility > Hit (8%) > Crit > Haste > Mastery
Gems: Red: 40 Agi
Yellow: 20 Agi + 20 Crit
Blue: 20 Agi + 20 Hit


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC: Progress full: SSC TK GL si BT
WOTLK: am jucat pana-n 3.3. Cel mai semnificativ achievement ar fi Yogg Saron2 kill.
Cataclysm: tot mai putin atramedes.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
Heaven: Oameni uraciosi si neseriosi
Awaken: Probleme de hardware care au dus la neintelegeri
Exiled: /gquit din cauza unei copilite care se juca cu rankurile putin prea mult si in momente prost alese

12. Detalii PC: Dual core 3200, 1024 Video - Nvidia, 4gb ddr2. In standby pana decid sa aloc bani reparatiilor.
MOMENTAN un Sempron antic, de prin 2005.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Discretie, in principal. Imi place ca va vedeti de treaba si nu va implicati in conflictele altora.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student, fost redactor Transilvania Expres, momentan imi petrec majoritatea timpului plangandu-ma din cauza sesiunii.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)

16. Screenshot Recount:
http://i47.tinypic.com/ja9av6.jpg


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 14-06-2012, 11:56:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
1. Nume IRL: Sabin
2. Varsta: 22
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 ore/zi (joc in jur de 2-3)
5. Main Spec/OFF spec: Marksmanship
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Braintumor
7. Screenshot cu Interfata: vezi SS cu dps
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Survivability si Beastmastery sunt inferioare MM din absolut toate punctele de vedere, atat in PvE cat si in PVP.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Precizez ca joc hunter de ~1 saptamana :

3 etape: 1. >80% - Focused Aim -> alternezi intre 2x steady si aimed shot. (2x aimed shot o data la 2 rotatii cat e activ rapid fire)
2. 80%-20% - Regular -> 2x steady - ?x arcane (in functie de cat focus ai) -> 2x steady -> Chimaera + ?x Arcane
3. 25% - 0% - Termination -> dupa fiecare 2x steady, intra cate un arcane in plus
4. 20% - 0% - Kill Shot -> aceeasi rotatie ca in "Termination" + Kill Shot la CD

Stats: Agility > Hit (8%) > Crit > Haste > Mastery
Gems: Red: 40 Agi
Yellow: 20 Agi + 20 Crit
Blue: 20 Agi + 20 Hit


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC: Progress full: SSC TK GL si BT
WOTLK: am jucat pana-n 3.3. Cel mai semnificativ achievement ar fi Yogg Saron2 kill.
Cataclysm: tot mai putin atramedes.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
Heaven: Oameni uraciosi si neseriosi
Awaken: Probleme de hardware care au dus la neintelegeri
Exiled: /gquit din cauza unei copilite care se juca cu rankurile putin prea mult si in momente prost alese

12. Detalii PC: Dual core 3200, 1024 Video - Nvidia, 4gb ddr2. In standby pana decid sa aloc bani reparatiilor.
MOMENTAN un Sempron antic, de prin 2005.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Discretie, in principal. Imi place ca va vedeti de treaba si nu va implicati in conflictele altora.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student, fost redactor Transilvania Expres, momentan imi petrec majoritatea timpului plangandu-ma din cauza sesiunii.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)

16. Screenshot Recount:
http://i47.tinypic.com/ja9av6.jpg


/w nisha pt un test



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 16-06-2012, 17:02:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ne pare rau momentan nu mai recrutam nici o clasa !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salajeanlove

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2012 12:23)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2012, 23:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 4 ore pe zi, 30 ore pe saptamana.imi pot face timp oricand
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Doar Destruction
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sisocko ( la al 2lea ring am Ring of the Boy Emperor )
7. Screenshot cu Interfata:http://www.picz.ro/show-image.php?id=dc654094da6c07adaa00446638531565
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare cel mai bun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). eu cred ca intellect trebuie sa fie mai presus de toate dupa aceea hit rating 17% apoi haste crit si mastery. Rotatia mea e urmatoarea:coe,currse of doom ,corruption,shadowflame,conflagrate,immolate apoi 2 incinerat 1 chaose bolt si improved soul fire de cate ori am ocazia apoi repet
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc pe wotlk, am facut majortatea raidurilor de atunci full, cu exceptia icc-ului. pe cata stiu ce fac toti bossii ,mai am probleme la atramedes
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ihavecandygetinthevan am ales sa plec deoarece nu prea se faceau raiduri
12. Detalii PC: procesor intel core 2 quad 2.66 ghz,placa videogeforce 210 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda unde pot face toate raidurile posibile
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Deocamdata sunt elev cls 12,si c pot sa zic imi place sa ies afr,sa stau cu prietenii ,sa ma joc wow.si sa beau
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).am gear cam slab dar ma descurc (360 ilvl )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://www.picz.ro/show-image.php?id=8a2c335db64b2d26fcddc7061bcb8676

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 08:59)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 39, Topics: 8
Location: xcx

Reputation: 96
Votes: 4

 
Post Posted: 17-06-2012, 23:38:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari inchise momentan!!

A fost odata ca nici o data....

http://i43.tinypic.com/23ve3d0.jpg

...si a murit fericit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
acrossme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2012 12:31)
Joined: 29 May 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 2

 
Post Posted: 22-06-2012, 15:09:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : ciprian
2. Varsta : 16 ani
3. Localitate : suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : cam 4-5 ore pe zi
4. Clasa : druid
5. Main Spec/OFF spec : doar heal(dps nu stiu juca)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alem(nu am yellow smoke pendant e un bug)
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : am pe tbc si wotlf full progres joc wow de 3 ani
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : perverts,themix,imminent,TKOH am plecat deoarece nu erau playeri activi iar cand intrau stateau 5 minute si ieseau
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : e o guilda serioasa care face raiduri zilnice si care are oameni capabili de PVE
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : in curand voi scapa de itemele pvp si voi fi full pve
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) -sunt heal Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) :herbalism/alchemy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 29-09-2024, 21:27:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x