User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174091
mariusgudal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2012 19:08)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 15-06-2012, 14:27:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mozen ( Marius)
2. Varsta: 15
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt zilnic on si 3/4 ore pe zi joc -
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: fury/protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&id=4tHcm5-inKGpmaTWzuXL0efX3dLfo5ad4dGj09na
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca warrior fury este foarte bun pentru pve cat si pvp .Iar protection ii pentru ocazii speciale - - adica tank !
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dupa cum am mai zis sunt warrior fury la pvp folosesc propriile roatii ,armuri,gems.... iar gearu nu este chiar asa de important daca stii sa joci pvp ... la fel ii si pentru pve xD
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai ce experienta ii ... hmm ii aceiasi numai bossi difera avand in vedere ca mam lasat de la WOTKL pana la inceputul cataclysmului adica acum 1 an 2 ani -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Foste guilde au fost naspa adica ( Eternal ) iar alte guilda faine erau drunken badger ... (PVP) dar am vazut ca nu are rost sa o tin cu pvp si vreau sa intru in pve for fun -
12. Detalii PC: Windows 7 , 8 Gigabytes Ram 6 GIgabytes herz ( nu sunt sigur ) nu sacadeaza la nici un joc netu Next gen ... am casti si boxe (pentru skype in special ts 3 ) si altele -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa fac pve fara wipe si fara idioti -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hobby : tenis si karate , sunt student , petrec prin oras ,am timp liber mai ales ca vine vara - )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mozen is the best - rullez
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): daca nu se observa am dat 17 k dps xD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 15-06-2012, 15:03:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Marius - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 15-06-2012, 16:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusgudal wrote:
1. Nume IRL: Mozen ( Marius)
2. Varsta: 15
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt zilnic on si 3/4 ore pe zi joc -
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: fury/protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&id=4tHcm5-inKGpmaTWzuXL0efX3dLfo5ad4dGj09na
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca warrior fury este foarte bun pentru pve cat si pvp .Iar protection ii pentru ocazii speciale - - adica tank !
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dupa cum am mai zis sunt warrior fury la pvp folosesc propriile roatii ,armuri,gems.... iar gearu nu este chiar asa de important daca stii sa joci pvp ... la fel ii si pentru pve xD
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai ce experienta ii ... hmm ii aceiasi numai bossi difera avand in vedere ca mam lasat de la WOTKL pana la inceputul cataclysmului adica acum 1 an 2 ani -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Foste guilde au fost naspa adica ( Eternal ) iar alte guilda faine erau drunken badger ... (PVP) dar am vazut ca nu are rost sa o tin cu pvp si vreau sa intru in pve for fun -
12. Detalii PC: Windows 7 , 8 Gigabytes Ram 6 GIgabytes herz ( nu sunt sigur ) nu sacadeaza la nici un joc netu Next gen ... am casti si boxe (pentru skype in special ts 3 ) si altele -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa fac pve fara wipe si fara idioti -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hobby : tenis si karate , sunt student , petrec prin oras ,am timp liber mai ales ca vine vara - )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mozen is the best - rullez
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): daca nu se observa am dat 17 k dps xD


tu iti bati joc ?cine crezi ca te-ar recruta pe tine in guilda cu asa skill/gear/aplicatie ? RESPINS.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusgudal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2012 19:08)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 15-06-2012, 16:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fi atent dinou la poza unde miam pus dps - si uitate -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 15-06-2012, 16:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand o sa ai dps ca in printu din postul asta Click, poate o sa se uite ofiterii peste aplicatie.

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 15-06-2012, 16:50:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soulshard wrote:
Cand o sa ai dps ca in printu din postul asta Click, poate o sa se uite ofiterii peste aplicatie.
Suferim aaaa? - gg pt dps -
mariusgudal wrote:
fi atent dinou la poza unde miam pus dps - si uitate -
Te rugam sa nu mai postezi aici , ai primit respins, respins ramai.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 15-06-2012, 22:42:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru viitoare neintelegeri recrutam 20k+ ,exceptand rogue 16-17k +


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 17-06-2012, 15:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrazvan te rog pe viitor nu mai abuza la noi pe forum de gm power .Ai facut post pentru recrutare si l-ai sters din cuaza ca pur si simplu te-am respins pe baza ca nu vreau gm in guilda + ca ai sters si postul meu.

Primesc gm cu bun simt nu gm care abuzeaza de functia pe care o au.

Recrutam warlock,priest shadow,hunter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 17-06-2012, 16:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tie nu ti-am sters nici un post, mi-am sters postul meu, lucru care-l poti face si fara smod/gm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
butaflorin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2013 21:24)
Joined: 05 Apr 2012
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -59.6
Votes: 5

 
Post Posted: 17-06-2012, 21:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emanuel
2. Varsta: 19
3. Localitate: oscilez intre Resita, Lugoj si Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 4 ore pe zi, 30 ore pe saptamana. pot sa-mi ajustez cu usurinta orarul ca sa intru pe wow
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: doar Fury
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Firo se actualizeaza cam greu armory, sper sa ma arate pve cand va uitati
7. Screenshot cu Interfata: http://www.picz.ro/show-image.php?id=9880ecf7b64970d8965b4893c6e58116
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? fiindca fury e "raw damage" si mi-a placut mereu mai mult decat celelalte specuri la warr
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pentru mine, si pentru toti cred, strengthul reprezinta prioritatea dupa atingerea cap-ului de expertise si soft cap-ului de hit. dupa astea urmeaza crit, mastery si haste. Rotatia mea e urmatoarea: ma uit la tanc, daca nu e paladin, sau daca nu tine aggro prea bine, ii acord putin timp. la single target incep mereu prin a aplica 3 stackuri de sunder armor, la care voi da refresh folosind colossus smash(de la glyph), apoi incep cu monotona rotatie: colossus smash, heroic strike aplicat in simultaneitate cu urmatoarele: raging blow si slam cand procuie, in rest bloodthirst. cat despre talente, acelea e limpede cum trebuie puse pentru a maximiza dps-ul, pe langa 2-3 care sunt filleri
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc pe wotlk, am facut majortatea raidurilor de atunci full, cu exceptia icc-ului, la care am ramas la lich king(a bagat shokeru cata la 2 zile dupa ce am ajuns la el si am inceput cu try-urile). pe cata stiu ce fac toti bossii actual functionali, fie ca i-am facut, fie ca am citit pe net
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Rage of the gods, a fost fain acolo dar lipsea ceva.. Nightwatchers, care era pe cale de a destrama si chiar s-a intamplat asta, apoi am mai intrat in alte cateva dar am iesit repede din lipsa lor de activitate/progres.
12. Detalii PC: merge baiatu, 4 Grami, merg doar 2.5(e procesor pe 32), 2 Gherzi I3, placa video e de 1 Gb, pe 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda care sa fie plina de oameni care fac ceva imperuna! Si imi place nickul vostru
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) viata de student, imi place sa stau, sa ies cand e frumos afara si sa comunic eficient, desi de multe ori ador sa vorbesc fara sa comunic
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). [color=green]am gear cam slab dar ma descurc, nu e nevoie sa ma tina nimeni in spate

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://www.picz.ro/show-image.php?id=4e4a5985177fc8be7263f37a7f6418bb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 17-06-2012, 22:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

butaflorin wrote:
1. Nume IRL: Emanuel
2. Varsta: 19
3. Localitate: oscilez intre Resita, Lugoj si Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 4 ore pe zi, 30 ore pe saptamana. pot sa-mi ajustez cu usurinta orarul ca sa intru pe wow
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: doar Fury
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Firo se actualizeaza cam greu armory, sper sa ma arate pve cand va uitati
7. Screenshot cu Interfata: http://www.picz.ro/show-image.php?id=9880ecf7b64970d8965b4893c6e58116
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? fiindca fury e "raw damage" si mi-a placut mereu mai mult decat celelalte specuri la warr
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pentru mine, si pentru toti cred, strengthul reprezinta prioritatea dupa atingerea cap-ului de expertise si soft cap-ului de hit. dupa astea urmeaza crit, mastery si haste. Rotatia mea e urmatoarea: ma uit la tanc, daca nu e paladin, sau daca nu tine aggro prea bine, ii acord putin timp. la single target incep mereu prin a aplica 3 stackuri de sunder armor, la care voi da refresh folosind colossus smash(de la glyph), apoi incep cu monotona rotatie: colossus smash, heroic strike aplicat in simultaneitate cu urmatoarele: raging blow si slam cand procuie, in rest bloodthirst. cat despre talente, acelea e limpede cum trebuie puse pentru a maximiza dps-ul, pe langa 2-3 care sunt filleri
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc pe wotlk, am facut majortatea raidurilor de atunci full, cu exceptia icc-ului, la care am ramas la lich king(a bagat shokeru cata la 2 zile dupa ce am ajuns la el si am inceput cu try-urile). pe cata stiu ce fac toti bossii actual functionali, fie ca i-am facut, fie ca am citit pe net
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Rage of the gods, a fost fain acolo dar lipsea ceva.. Nightwatchers, care era pe cale de a destrama si chiar s-a intamplat asta, apoi am mai intrat in alte cateva dar am iesit repede din lipsa lor de activitate/progres.
12. Detalii PC: merge baiatu, 4 Grami, merg doar 2.5(e procesor pe 32), 2 Gherzi I3, placa video e de 1 Gb, pe 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda care sa fie plina de oameni care fac ceva imperuna! Si imi place nickul vostru
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) viata de student, imi place sa stau, sa ies cand e frumos afara si sa comunic eficient, desi de multe ori ador sa vorbesc fara sa comunic
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). [color=green]am gear cam slab dar ma descurc, nu e nevoie sa ma tina nimeni in spate

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://www.picz.ro/show-image.php?id=4e4a5985177fc8be7263f37a7f6418bb


Cand vei mai face gear si ti se va mari dps-ul pe dummy te primim cu bratele deschise .Revino pe la 362 pve full exceptand armele .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 17-06-2012, 22:21:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Firo - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salajeanlove

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2012 12:23)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2012, 23:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 4 ore pe zi, 30 ore pe saptamana.imi pot face timp oricand
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Doar Destruction
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sisocko ( la al 2lea ring am Ring of the Boy Emperor )
7. Screenshot cu Interfata:http://www.picz.ro/show-image.php?id=dc654094da6c07adaa00446638531565
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare cel mai bun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). eu cred ca intellect trebuie sa fie mai presus de toate dupa aceea hit rating 17% apoi haste crit si mastery. Rotatia mea e urmatoarea:coe,currse of doom ,corruption,shadowflame,conflagrate,immolate apoi 2 incinerat 1 chaose bolt si improved soul fire de cate ori am ocazia apoi repet
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc pe wotlk, am facut majortatea raidurilor de atunci full, cu exceptia icc-ului. pe cata stiu ce fac toti bossii ,mai am probleme la atramedes
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ihavecandygetinthevan am ales sa plec deoarece nu prea se faceau raiduri
12. Detalii PC: procesor intel core 2 quad 2.66 ghz,placa videogeforce 210 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda unde pot face toate raidurile posibile
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Deocamdata sunt elev cls 12,si c pot sa zic imi place sa ies afr,sa stau cu prietenii ,sa ma joc wow.si sa beau
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).am gear cam slab dar ma descurc (360 ilvl )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://www.picz.ro/show-image.php?id=8a2c335db64b2d26fcddc7061bcb8676

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 17-06-2012, 23:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sisocko - Respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 19-06-2012, 14:27:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special healeri /dps hardcore !!
daca nu va stiti perfect clasa nu are rost sa faceti aplicatie degeaba -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-09-2024, 17:25:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x