User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] [warr] SLAM BUGGED
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message41346
kyoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2012 11:54)
Joined: 27 Apr 2012
Posts: 202, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -14.8
Votes: 4

Post Posted: 13-07-2012, 08:04:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
nu-nteleg cum dau astia cate 45k -

activat, cu CS up, n-am dat NICIODATA mai mult de 33k


N-as vrea sa mai fac un +1 inutil, insa am pus de-a lungul topicului au fost mai multe poze.
1. Cand aveam 111 k HP si eram bloodthirsty, am prins 39 k pe un paladin cu 3600 resilience. (Sunt pe alt pc si nu pot pune poza insa o poti cauta in acest topic => Orriw numele la warrior)
2. Am primit 48 k full cd de la warrior pe 3800 resilience ( Print tot in acest topic)
3. Cobrel a primit 45 k.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2013 06:31)
Joined: 14 May 2010
Posts: 783, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 10

 
Post Posted: 16-07-2012, 20:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am picat de mai multe ori cu cobrel in arena cand era resto si cu un dk.Dadeam pe dk, faceam 3x Lambs to the Slaughter, ii dadeam un charge ce imi dadea Juggernaut si din doua hituri de slam il aduceam sub jumate hp.

My Passion


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 16-07-2012, 21:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kyoo wrote:
gandhi wrote:
nu-nteleg cum dau astia cate 45k -

activat, cu CS up, n-am dat NICIODATA mai mult de 33k


N-as vrea sa mai fac un +1 inutil, insa am pus de-a lungul topicului au fost mai multe poze.
1. Cand aveam 111 k HP si eram bloodthirsty, am prins 39 k pe un paladin cu 3600 resilience. (Sunt pe alt pc si nu pot pune poza insa o poti cauta in acest topic => Orriw numele la warrior)
2. Am primit 48 k full cd de la warrior pe 3800 resilience ( Print tot in acest topic)
3. Cobrel a primit 45 k.


extrem de inutil..

ce am zis eu ca nu-nteleg cum, nu ca e imposibil sau ca doamne fere contest pozele/dovezile prezentate de-a lungul threadului.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-07-2012, 00:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna wrote:
Tamaie wrote:
Tianna wrote:
Cine crezi ca mai citeste 14 pagini de fail topic? Sunt prea multi warriori@1800 care au postat aici ca sa isi apere clasa.


Ia gura bai gladiatoareo de 2500 + unde erai u si nu te'a recunoscut nimeni.Adu dovezi ce e buguit, ca pana akum s'au adus poze, pana si cobrel a adus poza cu hit de 45k si nu se stie unde e problema.M'am saturat dq sa va vad pe toti cum suferiti aici de rank la 2v2 care il faci si ciung aici dq.Postati doar sa demonstrati cat de incapabili sunteti si trolati ca posteaza nsh cati warriori sa apere.TOTI STIU ca da mai mult decat trebuie, dar nimeni nu a zis concret UNDE e buba ok?...asa ca zbori cu ratingu tau de somaleza de aici si nu mai posta pana nu aduci ceva concret.


Uite cum ies la lumina warriorii@1800 si incep sa planga:))). Ideea mea era ca ar trebui sa se inchida topicu asta de ***** si sa se faca altul, in care fenomene ca tine, bigblackjoe si inca vreo 3-4 de pe aici sa nu mai posteze ca disperatii doar pentru +1, poate asa se uita si shocker peste problema.



Tare mi'e ca o sa iti intre tie la intuneric ceva mare si lung care iti place atat de mult sa o mananci de fiecare data cand postezi.Ce'ar fi sa o "uzi" in alta parte, if u know what i mean, si sa nu mai postezi u.Vezi ca din "ia gura gladiatoareo" o sa se schimbe in "ia altceva...", daca continui sa faci u pe jmekera cu ratingu tau de magrebiana.Am mai spus'o si ma repet.NU se stie de la ce e buguit, toata lumea a adus poze cu hit de 40k dar nimik concret, de unde se trage bugul si unde e cva in neregula.

@NU mai posta ca o sigur mai iau un warn.Eu zik sa te abtii si sa iti faci unghiile mai bne, inlok sa postezi pe forum.


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, flame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 17-07-2012, 01:03:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tamaie wrote:
Tianna wrote:
Tamaie wrote:
Tianna wrote:
Cine crezi ca mai citeste 14 pagini de fail topic? Sunt prea multi warriori@1800 care au postat aici ca sa isi apere clasa.


Ia gura bai gladiatoareo de 2500 + unde erai u si nu te'a recunoscut nimeni.Adu dovezi ce e buguit, ca pana akum s'au adus poze, pana si cobrel a adus poza cu hit de 45k si nu se stie unde e problema.M'am saturat dq sa va vad pe toti cum suferiti aici de rank la 2v2 care il faci si ciung aici dq.Postati doar sa demonstrati cat de incapabili sunteti si trolati ca posteaza nsh cati warriori sa apere.TOTI STIU ca da mai mult decat trebuie, dar nimeni nu a zis concret UNDE e buba ok?...asa ca zbori cu ratingu tau de somaleza de aici si nu mai posta pana nu aduci ceva concret.


Uite cum ies la lumina warriorii@1800 si incep sa planga:))). Ideea mea era ca ar trebui sa se inchida topicu asta de ***** si sa se faca altul, in care fenomene ca tine, bigblackjoe si inca vreo 3-4 de pe aici sa nu mai posteze ca disperatii doar pentru +1, poate asa se uita si shocker peste problema.



Tare mi'e ca o sa iti intre tie la intuneric ceva mare si lung care iti place atat de mult sa o mananci de fiecare data cand postezi.Ce'ar fi sa o "uzi" in alta parte, if u know what i mean, si sa nu mai postezi u.Vezi ca din "ia gura gladiatoareo" o sa se schimbe in "ia altceva...", daca continui sa faci u pe jmekera cu ratingu tau de magrebiana.Am mai spus'o si ma repet.NU se stie de la ce e buguit, toata lumea a adus poze cu hit de 40k dar nimik concret, de unde se trage bugul si unde e cva in neregula.

@NU mai posta ca o sigur mai iau un warn.Eu zik sa te abtii si sa iti faci unghiile mai bne, inlok sa postezi pe forum.


Tare mi-e ca daca ar intra un gm pe profilul tau si ti-ar citi toate mesajele postate pe forumul asta s-ar caca pe tine de ras. Ai grija sa nu iei warn Jane, cunoscut in cartier ca "addicted to vodka", ca iar iti confisca maicata calculatorul.

Imi pare rau pentru offtopic, dar oricum asta nu mai e de mult topic de bug report.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 17-07-2012, 10:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna wrote:
Tamaie wrote:
Tianna wrote:
Tamaie wrote:
Tianna wrote:
Cine crezi ca mai citeste 14 pagini de fail topic? Sunt prea multi warriori@1800 care au postat aici ca sa isi apere clasa.


Ia gura bai gladiatoareo de 2500 + unde erai u si nu te'a recunoscut nimeni.Adu dovezi ce e buguit, ca pana akum s'au adus poze, pana si cobrel a adus poza cu hit de 45k si nu se stie unde e problema.M'am saturat dq sa va vad pe toti cum suferiti aici de rank la 2v2 care il faci si ciung aici dq.Postati doar sa demonstrati cat de incapabili sunteti si trolati ca posteaza nsh cati warriori sa apere.TOTI STIU ca da mai mult decat trebuie, dar nimeni nu a zis concret UNDE e buba ok?...asa ca zbori cu ratingu tau de somaleza de aici si nu mai posta pana nu aduci ceva concret.


Uite cum ies la lumina warriorii@1800 si incep sa planga:))). Ideea mea era ca ar trebui sa se inchida topicu asta de ***** si sa se faca altul, in care fenomene ca tine, bigblackjoe si inca vreo 3-4 de pe aici sa nu mai posteze ca disperatii doar pentru +1, poate asa se uita si shocker peste problema.



Tare mi'e ca o sa iti intre tie la intuneric ceva mare si lung care iti place atat de mult sa o mananci de fiecare data cand postezi.Ce'ar fi sa o "uzi" in alta parte, if u know what i mean, si sa nu mai postezi u.Vezi ca din "ia gura gladiatoareo" o sa se schimbe in "ia altceva...", daca continui sa faci u pe jmekera cu ratingu tau de magrebiana.Am mai spus'o si ma repet.NU se stie de la ce e buguit, toata lumea a adus poze cu hit de 40k dar nimik concret, de unde se trage bugul si unde e cva in neregula.

@NU mai posta ca o sigur mai iau un warn.Eu zik sa te abtii si sa iti faci unghiile mai bne, inlok sa postezi pe forum.


Tare mi-e ca daca ar intra un gm pe profilul tau si ti-ar citi toate mesajele postate pe forumul asta s-ar caca pe tine de ras. Ai grija sa nu iei warn Jane, cunoscut in cartier ca "addicted to vodka", ca iar iti confisca maicata calculatorul.

Imi pare rau pentru offtopic, dar oricum asta nu mai e de mult topic de bug report.


Inainte sa postezi aici pe forum , incearca sa inveti limba romana , "u" "jmekera" "nimik" "zik" "lok" , nu cred ca exista in DEX.
Probabil faci scoala vietii tu , pe strada , cu baietii de cartier.
Si numai apara clasa , SLAM e bug , prea mult damage. Asa ca nu te agita ... oricum nici cu acest bug nu treci peste 1600. Practic nu iti foloseste la nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andlineyx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2012 19:33)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 21-07-2012, 21:31:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numai va aparati clasa,bugul e cat se poate de evident.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 21-07-2012, 22:18:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru toti amatorii de limba romana chiar si cei care se dau mult mai inteligenti decat le permite creierul se scrie: "Nu mai" in acest caz.




Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 22-07-2012, 00:08:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)







Cel mai slab rogue @ Freakz !
Tot nu inteleg ce rost are el aici...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 22-07-2012, 00:57:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bigblackjoey wrote:






Cel mai slab rogue @ Freakz !
Tot nu inteleg ce rost are el aici...


Slab slab dar tot seful tau sunt





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
durham

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2021 14:50)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 160, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 9

 
Post Posted: 03-08-2012, 17:02:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

freakz: http://forum.wow-freakz.com/view-post-2120968.html?#2120968

retail patch 4.0.6. season 9 : top 3 teams pe nici un realm din europa/asia/america nu avea warr pe nici un spec pentru ca warriorul in 4.0.6 era kacamaca la damage si peste 2.4k mmr nu treceai cu el

dar probabil ca aia nu stiu sa joaca si skilul e numai pe FREAKZ.
same si pentru popa disci cel mai slab healer din 4.0.6

topul de mai sus spune singur ce inseamna sa ai skill cat de cat si sa te ajute si serverul cu bonusuri de damage.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-08-2012, 11:42:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

durham wrote:
freakz: http://forum.wow-freakz.com/view-post-2120968.html?#2120968

retail patch 4.0.6. season 9 : top 3 teams pe nici un realm din europa/asia/america nu avea warr pe nici un spec pentru ca warriorul in 4.0.6 era kacamaca la damage si peste 2.4k mmr nu treceai cu el

dar probabil ca aia nu stiu sa joaca si skilul e numai pe FREAKZ.
same si pentru popa disci cel mai slab healer din 4.0.6

topul de mai sus spune singur ce inseamna sa ai skill cat de cat si sa te ajute si serverul cu bonusuri de damage.

Priestul cel mai slab healer pe 4.0.6 ? frate e wow nu age of conan, priestu a rupt norma de la inceput de cata pana la final, nu mai incerca sa vinzi gogosi ca nu iti iese.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 04-08-2012, 14:17:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
durham wrote:
freakz: http://forum.wow-freakz.com/view-post-2120968.html?#2120968

retail patch 4.0.6. season 9 : top 3 teams pe nici un realm din europa/asia/america nu avea warr pe nici un spec pentru ca warriorul in 4.0.6 era kacamaca la damage si peste 2.4k mmr nu treceai cu el

dar probabil ca aia nu stiu sa joaca si skilul e numai pe FREAKZ.
same si pentru popa disci cel mai slab healer din 4.0.6

topul de mai sus spune singur ce inseamna sa ai skill cat de cat si sa te ajute si serverul cu bonusuri de damage.

Priestul cel mai slab healer pe 4.0.6 ? frate e wow nu age of conan, priestu a rupt norma de la inceput de cata pana la final, nu mai incerca sa vinzi gogosi ca nu iti iese.


Indeed. Era asa bun incat si hydra juca shadow. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WDTLOL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-09-2012 10:59)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 114, Topics: 11
Location: UNDERWORLD

Reputation: -225.1
Votes: 11

 
Post Posted: 04-08-2012, 15:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warr slam e buguit, dar de magi ARCANE care dau 45-50 K cu arcane blast , sau de lock cu hand of guldan tot 45k - 50 k de aia nu zice nimeni nimic, sa nu mai zic de retardin cu aripi, revin de aia nu zice nime nimic nu? doar de saracu warr care e foarte nerfuit bah dak va supara asa tare waru nu mai jucati wow , NUFF SAID!


#patch 4.3 Note: Warriors completely removed from the game due lack of interest of new players to create one cause of better classes.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 04-08-2012, 19:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WDTLOL wrote:
warr slam e buguit, dar de magi ARCANE care dau 45-50 K cu arcane blast , sau de lock cu hand of guldan tot 45k - 50 k de aia nu zice nimeni nimic, sa nu mai zic de retardin cu aripi, revin de aia nu zice nime nimic nu? doar de saracu warr care e foarte nerfuit bah dak va supara asa tare waru nu mai jucati wow , NUFF SAID!


Si ce legatura are ce ai zis tu mai sus cu topicu ?
Prin acest post ai lamurit tot serveru ca slamu functioneaza corect si de fapt restu claselor sunt de vina ca dau crituri de 40k.Iti multumim frumos -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 19 August 2012 11:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 02-10-2024, 20:24:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password