User
Pass
2FA
 
 

MISTS OF PANDARIA-oficial ingame cinematic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8371
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 17-08-2012, 22:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
@ brapper . gresit . panda face parte din lore warcraft de unde se inspira lore wow ... ce-i drept a fost adaugat abea in frozen throne dar totusi . e din lore..


Warcraft 2*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mahiko
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-03-2013 10:19)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 416, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -188.7
Votes: 14

 
Post Posted: 18-08-2012, 00:23:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brapper wrote:
.


"nu-mi place ideea de monk panda adica e prea original eu sunt obisnuit cu samurai ninja tiganii sabii alea alea ca nu-mi imaginez sa dau la oameni in cap cu altceva, plm"

cand se face un topic interesant, atunci vezi cele mai retardate opinii

dle ai voie sa-ti exprimi opinia dar macar sa ai decenta sa ai argumente construite cu cap nu cu p*la


OT: mie mi-a placut trailerul, frumos, lung, HD(chiar vroiam sa vad cum fac pandarenul sa arate).

nu as avea nimic de comentat, MoP este un xpansion facut pentru comunitate in general care de-a lungul timpului in mare parte s-a plans de PvP(de aici si vine pvp expansion)

LK trailer still my fav

casuta: Froster

wall of text + punchline = close topic
plsthx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 18-08-2012, 01:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well, don't mind if I do, ca si asa deja s-au adunat ceva pareri. Ar fi cazul sa sar si eu de dupa tufis sa-mi arunc acei doi centi cu privire la acest topic si la acest cinematic.


In primul rand, sectiunea este gresita, poate fi pus la Filme WoW. Te iertam, ca e WoW related. In al doilea rand ai facut greseala abominabila sa ceri parerea pe forum. Sunt la fel ca youtube comments, cateva sunt hazlii, altele sunt la fel de pline de emotii ca sectia de reanimare, iar altele sunt..well..ca la sectia de reanimare.

Oricum, gusturile nu se discuta, drama e consumata, aproape ca v-ati dat in cap iar pentru un rahat de trailer. Cateva dintre micile aspecte care vreau sa le punctez:

-Filmul nu il face Blizzard, ci ei sunt doar consultati. Sam Raimi va regiza filmul (Daca va mai fi filmul, deocamdata e inca proiect);

-Pandarenii exista in lore, dar au fost bagat fortat in Frozen Throne, ca easter egg intr-un expansion;

-Chen Stormstout e liderul si normal ca vroiau sa arate suprematia ninjalailor. Aici o sa insist mai mult. Adica multi s-au plans "OMFG BA E UN PANDA, UN ANIMALUT PUFOS SI DRAGUT CARE SE ASCUNDE IN CAZ DE FURTUNA SI MANANCA LEGUME (nu, nu persoane invalide), NU E NINJA CARE LE DA IN CAP DITAI ORCULUI SI UMANOIDULUI (@ 0:53 isi ascute dracului o tepusa cu sabia. WHY THE *** WOULD YOU DO THAT?!)". Asta a fost facuta pentru dramatism, sa sublinieze ceva gen "Marfa noua, de calitate, veniti si cumparati", ca sa joace playerii MoP. Mai bine facea un Panda sodomizat de 3 gnomi intr-un battleground, parerea mea, ar fi adaugat dramatism si ar fi jucat playerii din mila clasa, dar no, parerea mea;

-Mai departe, culorile sunt ca de obicei stunning, dar nu ne legam de asta, ca noi astia de pe Freakz ne pricepem la grafica si la "fotosoape";

-Partea hazlie, ca ditai razboinicii sunt fluturati de un pandaren, e adaugata ca un fel de umor fin pentru copii, ca un fel de poveste de familie gen "Finding Nemo" sau dracu stie, aia e tot pentru marketing;


Nu ma leg de patch, ca am mai discutat asta in alta parte. E plin de controverse si rahaturi. Mai las topicu deschis vreo 2 zile sa vad niste opinii mai colorate iar apoi il trimit la ghena.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 18-08-2012, 01:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mahiko wrote:
Brapper wrote:
.


"nu-mi place ideea de monk panda adica e prea original eu sunt obisnuit cu samurai ninja tiganii sabii alea alea ca nu-mi imaginez sa dau la oameni in cap cu altceva, plm"

cand se face un topic interesant, atunci vezi cele mai retardate opinii

dle ai voie sa-ti exprimi opinia dar macar sa ai decenta sa ai argumente construite cu cap nu cu p*la


OT: mie mi-a placut trailerul, frumos, lung, HD(chiar vroiam sa vad cum fac pandarenul sa arate).

nu as avea nimic de comentat, MoP este un xpansion facut pentru comunitate in general care de-a lungul timpului in mare parte s-a plans de PvP(de aici si vine pvp expansion)

LK trailer still my fav

casuta: Froster

wall of text + punchline = close topic
plsthx


Daca o sa avem un enhance la world pvp o sa fie genial nu sa il omori doar "huoo hordacu imi fura floricelele din twilight highlands CHAAARGE !" Ceva gen 100 v 100 playeri pe o zona cat Mulgore in care sa vezi pe map locatia tuturor playerilor, cu shadow sight ca la arena, fara respawn, si factiunea castigatoare cea care ramane cu player/playeri in viata. Just an idea. Sa se ramana 1v1 sa te injure sau sa te felicite 99 players -


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 18-08-2012, 02:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ar fi 100 vs 100 playerii cu calculatoare mai slabe o sa crape cu brio fara sa vada ce se va intampla
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 18-08-2012, 03:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adiman0011 wrote:
daca ar fi 100 vs 100 playerii cu calculatoare mai slabe o sa crape cu brio fara sa vada ce se va intampla


Daca av merge 40 vs 40 cand se incaiera factiunile la mijloc de ani buni o sa mearga si asa - toate la minim si chaaaarge


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 18-08-2012, 03:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ar fi fost mult mai tare trailerul daca ar fi aparut un blood elf dk blood dkcuoomari *(freakz) (adica de pe freakz) si ii bate pe toti 3 si apoi facem spam x pe pandaren
oricum eu cred ca o sa fie bun..iar astia care va plangeti ca si-au bagat chinezii legendele in wow ce voiati ? sa bage legendele romanesti ?
sa bage rasa noua dracula ? sau baba leana de la baicoi ?


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vasyo

[Lucifer's Killer]



Status: Offline
(since 26-07-2022 22:09)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 157, Topics: 33
Location: Money Factory

Reputation: 183.3
Votes: 7

 
Post Posted: 18-08-2012, 08:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer, ma asteptam la ceva mai mult mai epic decat Chen Stormstout care bate mar 2 randomi. Pe langa cinematicul de la wotlk sau cata asta e chiar o leguma.
Sper ca jocul nu va fi tot asa



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
palaprotftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2012 00:21)
Joined: 09 Apr 2012
Posts: 55, Topics: 21
Location: constanta

Reputation: 16.8
Votes: 3

Post Posted: 18-08-2012, 11:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din ce am auzit e ca theramore va fi ras de pe fatza pamantului in pandaria si asa a inceput razboiul mondial intre ally si h in expansiunea asta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BritR

[UN-UNDEFEATABLE]



Status: Offline
(since 09-02-2015 12:53)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 460, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 75
Votes: 9

 
Post Posted: 18-08-2012, 12:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam redneck pandarenul ala, cum tine creanga aia in gura si mesteca. zici ca avea pick-up trucku in spatele satului

herad wrote:

@offtopic : mi-a zis zohlong ala pe PM ca ma voie sa scriu colorat cand vreua sa EVIDENTIEZ ceva .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 18-08-2012, 13:54:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Momentele de dinainte de lansarea unui nou expansion sunt la fel de amuzante ca oricand. Cand a aparut LK toata lumea era mesmerised de ceea ce reprezenta clasa DK, de instantele ce vor aparea de x alte chestii. Dupa ce a aparut: "Dk prea OP, Naxx ***** de instanta, ce-i cu focile si taurii aia prin Northrend". La fel a fost si cu Cata, cum sa ai frate 100+ k HP e pura chinezarie, nu stiu astia ce sa mai scoata, de cate ori o mai batem pe Onyxia etc. etc. a venit patchu si toti jucati fratilor. Asa va fi si cu Pandaria asta. Cine va considera ca are deja o varsta si nu merita sa isi mai iroseasca timpul cu jocul si ar putea sa il folosesca pentru un job,copii,bunici,familie,alt joc se va lasa de el, cine va fi pasionat in continuare de acest joc normal ca si-l va lua si va incerca sa il joace fie pe private fantoma sau pe blizz platind chinezii din greu si luand conturi de la baietii de pe forum la suprapret. Asa ca nu inteleg de ce se discuta despre idei fantoma (100vs100 bg) sau de ce se contreaza lumea cand sunt doar niste habarnisti.




Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insanemode

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 23:36)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

Post Posted: 18-08-2012, 15:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brapper wrote:
gazi wrote:
Sincer..mie chiar imi place trailerul,vorba lui gladys imi vine sa comand jocu'.

La inceput si eu zicea"bleah panda?dar ce e aici intrunirea ursilor patati?" pana mi-am dat seama ca va fi destul de ok,trebuia sa bage ceva nou iar naga cum ziceti voi nu aveau cum.
Cum incaltai tu un naga sau ii puneai pants?


Ba se putea foarte usor,poate ca nu erau vizibili sau chestii de genul,ma rog,nu era o problema....parerea mea e ca e praf trailer-ul cat si patch-ul (din cate am auzit poate mult mai ok cu PVP-ul)...Cum vine asta? Incep sa se bata 2 titani (H vs A) si apare unul de nicaieri (probabil din boscheti) cu mucii la nas care mesteca guma huba-buba si cu pete pe burta ca e el mare si tare buricul pamantului si le da clasa la restul ca vai doamne iti arata el ce karate stie si cum din 2 miscari de kung fu te pune la pamant - hai sa fim seriosi fratilor - adica hordacu ala ditamai malacu plin de muschi,o bruta...si cu humanu ala care la fel are tactica si stie sa supravietuiasca,apare asta care din 2 miscari ii face pe amandoi...nu bate cam mult la ochi?

- amice mai bine te abtineai de la comentat.. ala nu-i orice pandaren, e chen stormstout, copilas. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
v1p3r

[Takin' it Easy]



Status: Offline
(since 07-09-2013 20:42)
Joined: 22 Oct 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 183.8
Votes: 5

Post Posted: 18-08-2012, 15:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insanemode wrote:
Brapper wrote:
gazi wrote:
Sincer..mie chiar imi place trailerul,vorba lui gladys imi vine sa comand jocu'.

La inceput si eu zicea"bleah panda?dar ce e aici intrunirea ursilor patati?" pana mi-am dat seama ca va fi destul de ok,trebuia sa bage ceva nou iar naga cum ziceti voi nu aveau cum.
Cum incaltai tu un naga sau ii puneai pants?


Ba se putea foarte usor,poate ca nu erau vizibili sau chestii de genul,ma rog,nu era o problema....parerea mea e ca e praf trailer-ul cat si patch-ul (din cate am auzit poate mult mai ok cu PVP-ul)...Cum vine asta? Incep sa se bata 2 titani (H vs A) si apare unul de nicaieri (probabil din boscheti) cu mucii la nas care mesteca guma huba-buba si cu pete pe burta ca e el mare si tare buricul pamantului si le da clasa la restul ca vai doamne iti arata el ce karate stie si cum din 2 miscari de kung fu te pune la pamant - hai sa fim seriosi fratilor - adica hordacu ala ditamai malacu plin de muschi,o bruta...si cu humanu ala care la fel are tactica si stie sa supravietuiasca,apare asta care din 2 miscari ii face pe amandoi...nu bate cam mult la ochi?

- amice mai bine te abtineai de la comentat.. ala nu-i orice pandaren, e chen stormstout, copilas. -


Un random aparut in warcraft 3 ce nu are nici o treaba cu evenimentele desfasurate atunci. Hardly more than an easter egg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-08-2012, 15:37:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi mai violati mult casuta vocala?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 18-08-2012, 16:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Me 2 me 2
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 15 January 2013 17:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 29-06-2024, 03:18:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x