User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37250
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 30-07-2012, 13:39:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in poza cu recount langa timewarp ai acel spell care se activeaza cand dai pe 3 target-uri :]
e simplu sa te duci sa dai pe cele 3 dummy-uri de langa perete si dupaia sa te intorci si sa dai dps in continuare ^_^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 30-07-2012, 14:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi da am dat si pe cei 3 heroici aoe
si dupa am revenit pe single target magu sincer nu se teseataza la single target si nici pe dumy..... se testeaza la raid pe single target fara aoe scot 12 max... daca vrei facem un test la un raid si dupa pe dumy sa vezi diferenta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 30-07-2012, 14:56:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puteai sa fi corect si sa dai pe single target, chiar daca magu e "regele" AOE se vede si pe single target cat de cat skill-ul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 30-07-2012, 16:34:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu tre sa ii dai explicatii , am spus respins respins ramane ~


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kami

[El Magnifico]



Status: Offline
(since 13-10-2016 17:55)
Joined: 27 Apr 2011
Posts: 47, Topics: 11
Location: Constanta

Reputation: 44.2
Votes: 6

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2012, 08:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Valentin
2. Varsta : 19
3. Localitate : Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : oricat .
4. Clasa : Priest
5. Main Spec/OFF spec : Main spec : disci sau holy PvE \ Off specs : Shadow PvE
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kamix
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : 2006 pana in prezent
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost pe Evolution sunt nou aici , nu am "foste guilde" . Am venit cu un prieten deoarece mi-a spus ca se face o guilda noua cu playeri vechi care se stiu intre ei , pe care el ii stia (dar s-au dovedit a fi slab organizati si in ciuda faptului ca unii jucau lamentabil nu ii dadea afara din cauza vechimii)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Pentru a face raiduri ( si pentru ca e si oaizu si ma stiu de mult cu el )
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : In toti anii am jucat numai cu priestu , stiu totul despre clasa mea (chiar si pe patch-urile viitoare) .
Stiu ca nu este necesar ss ca healer dar :



(SS facut la Maloriak l-am facut primii pe evo - heroic )


12. Profesii (minim o profesie full) : Alchemy+Herba



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionutsss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2012 19:36)
Joined: 26 Jun 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 09-08-2012, 13:06:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Ionut
2. Varsta : 15
3. Localitate : Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 6-7h/zi
4. Clasa : druid
5. Main Spec/OFF spec : resto(pve)/feral(pvp)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Freakyz
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : full run 10n si cativa pe hc
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Light of Dawn ; The Betrayers.. le-am parasit deoarece erau incapabili sa duca un raid la sfarsit
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Pentru ca aceasta guilda a ajuns foarte sus si se fac raiduri ...dkp..ts..etc
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Nu stiu scriptul la council dar o sa-l invat
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) : Enginering

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
encrypt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 05:57)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 38.2
Votes: 3

Post Posted: 11-08-2012, 13:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kami wrote:
1. Nume IRL : Valentin
2. Varsta : 19
3. Localitate : Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : oricat .
4. Clasa : Priest
5. Main Spec/OFF spec : Main spec : disci sau holy PvE \ Off specs : Shadow PvE
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kamix
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : 2006 pana in prezent
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost pe Evolution sunt nou aici , nu am "foste guilde" . Am venit cu un prieten deoarece mi-a spus ca se face o guilda noua cu playeri vechi care se stiu intre ei , pe care el ii stia (dar s-au dovedit a fi slab organizati si in ciuda faptului ca unii jucau lamentabil nu ii dadea afara din cauza vechimii)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Pentru a face raiduri ( si pentru ca e si oaizu si ma stiu de mult cu el )
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : In toti anii am jucat numai cu priestu , stiu totul despre clasa mea (chiar si pe patch-urile viitoare) .
Stiu ca nu este necesar ss ca healer dar :



(SS facut la Maloriak l-am facut primii pe evo - heroic )


12. Profesii (minim o profesie full) : Alchemy+Herba


/w Rampaghu sau Dcnu ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damncrit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2016 02:26)
Joined: 14 Aug 2012
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 14.4
Votes: 4

 
Post Posted: 15-08-2012, 00:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Addy
2. Varsta : 18
3. Localitate : Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 2-3 ore /zi
4. Clasa : Dk
5. Main Spec/OFF spec : Frost 356/ blood (start gear)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Damncrit
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Full script (Evolution) cu palac (Addy) guild Ground Zero.
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : contul e facut acum 3 saptamani, o singura guilda (Darkfall). Am decis sa plec fiindca nu era activitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : S-au mutat multi membrii de pe Evo pe Genesis , inclusiv prieteni , care au intrat in guilda voastra. Ca urmare hop si eu!
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Just a game:-??.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://imageshack.us/photo/my-images/651/dpstata.png/
12. Profesii (minim o profesie full) :Enchanting , Tailoring full.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 15-08-2012, 01:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Damncrit wrote:
1. Nume IRL : Addy
2. Varsta : 18
3. Localitate : Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 2-3 ore /zi
4. Clasa : Dk
5. Main Spec/OFF spec : Frost 356/ blood (start gear)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Damncrit
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Full script (Evolution) cu palac (Addy) guild Ground Zero.
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : contul e facut acum 3 saptamani, o singura guilda (Darkfall). Am decis sa plec fiindca nu era activitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : S-au mutat multi membrii de pe Evo pe Genesis , inclusiv prieteni , care au intrat in guilda voastra. Ca urmare hop si eu!
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Just a game:-??.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://imageshack.us/photo/my-images/651/dpstata.png/
12. Profesii (minim o profesie full) :Enchanting , Tailoring full.


si anume ce prieteni ?? nick-ul lor din game te rog ` si sa imi confirme si iti dam inv !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damncrit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2016 02:26)
Joined: 14 Aug 2012
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 14.4
Votes: 4

 
Post Posted: 15-08-2012, 09:39:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oaizulol aka oaizuftw , adreadia aka nyphora.

//edit , mi-am legat contu de pe forum cu cel de pe joc sa nu aveti impresia ca va mint:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ikolol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2014 12:14)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 91.9
Votes: 2

 
Post Posted: 21-08-2012, 00:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Radu
2. Varsta : 18
3. Localitate : Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : Oricat este necesar.
4. Clasa : Warrior
5. Main Spec/OFF spec : Tank/arms
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ikolol
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : WOTLK full progress + multe realm first kills.
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Gravity care s-a mutat pe blizzard iar eu am ramas aici.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Am observat ca se face treaba foarte buna.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Momentan sunt low gear dar cu cateva iteme pot face fata. NU vin in guilda ca sa ma imbrac si sa dau leave, nu sunt genul acela de player. Sunt meticulos
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) : Jwc/mining.

Stima.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wiise

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 13:07)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 21-08-2012, 23:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Geo
2. Varsta : 20
3. Localitate : Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : sincer mult , nu am un program fix
4. Clasa : Death Knight
5. Main Spec/OFF spec : Frost / Blood ( nu am gear pve)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lizard
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Poi pot spune ca am jucat pe toate patchurile , am facut instante de la Molten Core , Naxxramas , Grull Lair . TK, BT , Ulduar , Icc pana in prezent pe cata BoT full run si BWD insa nu am facut noi bossi Council si Atramendes . nu am avut cu cine face, Insa am citit pe forum si am vazut la Tankspot cum se fac acesti bosi.
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pana sa imi iau o pauza am fost in Specii si nu am dat leave am anuntat ca o sa ma las pentru o perioada.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Poi ce sa zic in experienta mea de WoW am jucat numai Pve si vreau o guilda in care pot sa imi satisfac dorinta de Pve in continuare.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Poi sunt o persoana maleabila, insa nu imi place sa fiu calcat pe coada , accept sfaturile altora mai experimentati si imi place sa fiu laudat - dar pot accepta si cand sunt criticat.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://postimage.org/image/srujmrh0l/
12. Profesii (minim o profesie full) : Engineering+ Mining

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NuTeHaLeSc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 08:50)
Joined: 22 Aug 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2012, 19:04:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Bogdan ( NuTeHaLeSc )
2. Varsta : 28
3. Localitate : Iasi ( dar muncesc in Italia )
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : cam toata ziua sunt in wow , dar cel mai mult seara dupa 18:00 . Sa zicem aprox. 5-6 ore / zi.
4. Clasa : Goblin Shaman
5. Main Spec/OFF spec : Resto (365)/ Enha (361)
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nutehalesc
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :
BOT 10 n / 10 h , 25 n / 25 h ( fara council , dar stiu script-ul in mare parte )
BWD 10 n / 10 h , 25 n / 25 h
BH 10 n / 25 n + tot HC

8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
Am fost in multe guilda dar nu erau serioase , mai mult faceam cu globalul raizi de unul singur ,dar sa vb de ultima
Light Of Dawn :
1. Leader-ul nu stia script-urile dar cerea perfectiune si nu avea rabdare cu cei ce nu stiau !
2. Nu avea respect fata de playeri si nici cuvant cu referire la orele si raizi care erau trecuti la info !
3. Am fost consecutiv 5 zile la rand la council 10 n si NU sau facut alti raizi ( council facanduse cu aceiasi playeri , cu toate ca guilda avea 217 playeri ,
trageai cu pusca , deci nu am vazut mai mult de 13 on ) si in a 6 zi cand sa facut BWD 10 h am fost dat la o parte ca au intrat "veteranii" -
si am fost lasat pe dreapta , fara sa fiu anuntzat , cu toate ca eram pe ts si facusem un BWD 25 normal ....asta da leader , super....
in urma acestui gest 5 playeri au plecat.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :
In seara cand a fost problema cu guilda si ma lasat pe dreapta , am fost cu un amic de pe global la BWD 25 H si m-a invitat Kreyzefx ,
nu am dat un raspuns imediat , deoarece am vrut sa vad despre cine este vb .
Dupa ce am citit despre guilda pe site am zis sa accept , mi-am dat seama ca , guilda are un Team capabil o data ce selecteaza playeri cu
ilvl 363 + si numarul total este de doar 112 .

10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
Doresc sa fac parte din aceasta guilda , atata timp cat nu are nimeni nici o problema cu faptul ca sunt prieten cu Gufy !


11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
Daca va fi nevoie sa imi ziceti ca am sa adaug si dps pentru Enha
12. Profesii (minim o profesie full) :
Skinning + Leatherworking full 525

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 25-08-2012, 03:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ikolol respins
@lizard respins
@nutehalesc whisper kreyzeFX in-game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Convinceed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2012 15:37)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

 
Post Posted: 08-09-2012, 13:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : George
2. Varsta : 17
3. Localitate : Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : Cat este nevoie,depinde de ce program am in ziua respectiva.In principiu 6-7 ore.
4. Clasa : Druid
5. Main Spec/OFF spec : Resto/Balance/Feral
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Convinced
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Joc wow cam din 2008,experienta...cam tot de pe vanilla,TBC,WOTLK(Icc-retail exp). Cataclysm cam tot ce merge pe server(nu am mai jucat wow de o luna jumate si momentan nu am council)
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : In principal The Haters,care s-a desfiintat din cauza unor conflicte.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : In principiu pentru ca este o guilda capabila(am auzit multe lucruri bune despre voi)raid-uri serioase,oameni capabili,respect intre membri etc.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Alte mentiuni putem discuta si in joc,experienta cred ca se va vedea la un raid-test daca voi fi acceptat si cred ca nu o sa va dezamagesc. Cateva informatii suplimentare: Toate achievs HC(inafara de council).Resto( 365 ilvl) Balance( 365 ilvl) Feral-tank(364 ilvl) Full vicious all specs,am Skype/TS + microfon,folosesc DBM,healbot,quartz,recount si inca vreo 10 addons pe care le consider folositoare.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) : LW+ Skinning full ( o sa schimb skinning cat de curand cu ceva mai folositor)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 15-05-2024, 11:09:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x