User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37578
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-02-2013, 10:52:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 15
3. Localitate: Mures , TG.mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii cam 3-4 ore in weekend in jur de 7
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood / Unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/5bwbqo/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece a fi tank reprezinta pentru mine ceva mai important decat a fi dps, pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
well, talente : http://tinypic.com/r/20t1dvl/6 rotatie : outbrake, deathstrike si heartstrike pana cand am runic power full apoi runestrike pana raman fara , dupa reiau, in caz de multi target, deathgrip apoi death and decay, outbrake pastilence , heartrike si blood boil cand se procuie, gear: pe patch asta nu sunt prea sigur ce iteme vor fi dar eu am inceput prin obtinerea bucatilor de set t12 adica pants si chest pana acum, dar mainile le iau de la bs, inel pe justice maini din et , strang valor pt vre- piesa de t13 sau inel sau trinketa, gems am jwc deci solid chimeras eye 3 , galbene cu mastery, mov cu dodge si parry meta cu stamina si dodge, stats : mastery> parry> dodge > stamina > hit , chiar daca dk in mod normal joaca la parry nu e de neglijat nici dodge, mastery am 20 deci blood shieldul e puternic, stamina 180k nebuffuit, hit putin sa nu dau miss cu intreruptus au cu desesurile.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe 406 full progress bwd si bot, 3 piese t11 din care 1 hc, stiu juca , stiu scripts si prin fl si dragon soul
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) InspiratioN, perverts , inspiration Gmu explica scriptu la tyrande si l-am corectat , intr-o criza de nervi mi-a dat gkick, perverts s-a cam destramat dupa plecarea secongmului
12. Detalii PC***. adecvat
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut seriozitate si playeri buni , pentru un progress cat mai rapid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student la liceu clasa a zecea , timpul liber mi-l petrec cu prieteni prin oras , pe wow cu alti prieteni, hobbyuri : construiesc barci in miniatura , de lemn, cinematografie, amator
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). As vrea sa ma alatur si cu druidul meu e heal imba offchar
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 19-02-2013, 11:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 15
3. Localitate: Mures , TG.mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii cam 3-4 ore in weekend in jur de 7
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood / Unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/5bwbqo/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece a fi tank reprezinta pentru mine ceva mai important decat a fi dps, pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
well, talente : http://tinypic.com/r/20t1dvl/6 rotatie : outbrake, deathstrike si heartstrike pana cand am runic power full apoi runestrike pana raman fara , dupa reiau, in caz de multi target, deathgrip apoi death and decay, outbrake pastilence , heartrike si blood boil cand se procuie, gear: pe patch asta nu sunt prea sigur ce iteme vor fi dar eu am inceput prin obtinerea bucatilor de set t12 adica pants si chest pana acum, dar mainile le iau de la bs, inel pe justice maini din et , strang valor pt vre- piesa de t13 sau inel sau trinketa, gems am jwc deci solid chimeras eye 3 , galbene cu mastery, mov cu dodge si parry meta cu stamina si dodge, stats : mastery> parry> dodge > stamina > hit , chiar daca dk in mod normal joaca la parry nu e de neglijat nici dodge, mastery am 20 deci blood shieldul e puternic, stamina 180k nebuffuit, hit putin sa nu dau miss cu intreruptus au cu desesurile.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe 406 full progress bwd si bot, 3 piese t11 din care 1 hc, stiu juca , stiu scripts si prin fl si dragon soul
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) InspiratioN, perverts , inspiration Gmu explica scriptu la tyrande si l-am corectat , intr-o criza de nervi mi-a dat gkick, perverts s-a cam destramat dupa plecarea secongmului
12. Detalii PC***. adecvat
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut seriozitate si playeri buni , pentru un progress cat mai rapid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student la liceu clasa a zecea , timpul liber mi-l petrec cu prieteni prin oras , pe wow cu alti prieteni, hobbyuri : construiesc barci in miniatura , de lemn, cinematografie, amator
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). As vrea sa ma alatur si cu druidul meu e heal imba offchar
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


accepted wisp Ololol.Dmxx.Rahun in game .



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Forsakenn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 16:21)
Joined: 23 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 23-02-2013, 18:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Cristian
2. Varsta:20
3. Localitate:Bm
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Depinde, dar cam 1-2ore/zi.
4. Clasa:Hunter
5. Main Spec/OFF spec:Marksmanship pvp/pve
6. Link Armory*: doar setu de pvp il arata....
7. Screenshot cu Interfata**:-
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Este cel pe care il prefer mai mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Fiecare sa joace dupa experianta lui acumulata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tbc pe un server privat + o perioada mai scurta pe retail si apoi aici
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Light of Dawn , restu erau nesemnificative
12. Detalii PC***.i3 , 4gb ram, ati radeon 6670 si altele
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Sunt satul de nesimtiti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 23-02-2013, 18:13:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Forsakenn wrote:
1. Nume IRL:Cristian
2. Varsta:20
3. Localitate:Bm
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Depinde, dar cam 1-2ore/zi.
4. Clasa:Hunter
5. Main Spec/OFF spec:Marksmanship pvp/pve
6. Link Armory*: doar setu de pvp il arata....
7. Screenshot cu Interfata**:-
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Este cel pe care il prefer mai mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Fiecare sa joace dupa experianta lui acumulata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tbc pe un server privat + o perioada mai scurta pe retail si apoi aici
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Light of Dawn , restu erau nesemnificative
12. Detalii PC***.i3 , 4gb ram, ati radeon 6670 si altele
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Sunt satul de nesimtiti


accepted wisp Ololol.Dmxx.Rahun in game .



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreyutz1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2019 15:58)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 80, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 11

 
Post Posted: 23-02-2013, 22:05:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-6 ore zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Main / Off tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drd
7. Screenshot cu Interfata**: [img]http://imageshack.us/photo/my-images/839/wowscrnshot022213035909.jpg/[/img]
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am fost Balance si am vrut sa experimentez si feral.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu unu am rotatia cum au toti.. Mangle dot si spam shred...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput in tbc vremuri bune... Am jucat 3.3.5a , am luat pauza pe 4.0.6 m-am reapucat cu 2 sapt inainte de bagarea noului pacht 4.3.4.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Omince , Luxx , The Betreyers , Elgg
12. Detalii PC***. 4 gb ram , 2 dual core , video 2 gb..
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Deoarece vreau oameni profesionisti si seriosi .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Deocamdata sunt elev pe cls a-XII a BACU Vietii...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 23-02-2013, 22:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 15
3. Localitate: Mures , TG.mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii cam 3-4 ore in weekend in jur de 7
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood / Unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/5bwbqo/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece a fi tank reprezinta pentru mine ceva mai important decat a fi dps, pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
well, talente : http://tinypic.com/r/20t1dvl/6 rotatie : outbrake, deathstrike si heartstrike pana cand am runic power full apoi runestrike pana raman fara , dupa reiau, in caz de multi target, deathgrip apoi death and decay, outbrake pastilence , heartrike si blood boil cand se procuie, gear: pe patch asta nu sunt prea sigur ce iteme vor fi dar eu am inceput prin obtinerea bucatilor de set t12 adica pants si chest pana acum, dar mainile le iau de la bs, inel pe justice maini din et , strang valor pt vre- piesa de t13 sau inel sau trinketa, gems am jwc deci solid chimeras eye 3 , galbene cu mastery, mov cu dodge si parry meta cu stamina si dodge, stats : mastery> parry> dodge > stamina > hit , chiar daca dk in mod normal joaca la parry nu e de neglijat nici dodge, mastery am 20 deci blood shieldul e puternic, stamina 180k nebuffuit, hit putin sa nu dau miss cu intreruptus au cu desesurile.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe 406 full progress bwd si bot, 3 piese t11 din care 1 hc, stiu juca , stiu scripts si prin fl si dragon soul
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) InspiratioN, perverts , inspiration Gmu explica scriptu la tyrande si l-am corectat , intr-o criza de nervi mi-a dat gkick, perverts s-a cam destramat dupa plecarea secongmului
12. Detalii PC***. adecvat
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut seriozitate si playeri buni , pentru un progress cat mai rapid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student la liceu clasa a zecea , timpul liber mi-l petrec cu prieteni prin oras , pe wow cu alti prieteni, hobbyuri : construiesc barci in miniatura , de lemn, cinematografie, amator
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). As vrea sa ma alatur si cu druidul meu e heal imba offchar
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


    Accepted - wisp in game Demonte. Dmxx. Rahun. Ololol.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bufony

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 07:21)
Joined: 24 Feb 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2013, 18:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:najin
2. Varsta:17
3. Localitate:comanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?seara si wee-kand
4. Clasa:rogue
5. Main Spec/OFF spec:dps
6. Link Armory*http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Najin
7. Screenshot cu Interfata**:destul e buna.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?e o clasa buna
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora,)in primul rand trebuie sa cresca un rogue de la lvl mic ca sa invete skilurile ce fac si ce dau.In al doilea rand dupa ce le inveti incepi sa dai reforge sa pui glyphs si gems si dupa dai la dummy.dupa ce crezi ca esti bine pregatit mergi raiduri cu guilda si incerci sa dai dps bun cum ar fi peste 25k dps asa cred eu.Cam atat am de spus etc...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)we play neked blue world pervents
12. Detalii PC***.destul de bun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?este o guilda buna .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.hobyul meu fotbalul si cartea .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrollsest test .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 26-02-2013, 19:00:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)


RECRUTAM 1 MAGE - 2 WARLOCK - 1 ROGUE minim ilvl 370



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."



Last edited by Diplomate on 26-02-2013, 19:43:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucy1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2013 17:43)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2013, 19:35:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: shakalu
2. Varsta: 17
3. Localitate: comanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara si wee-kend
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shakalu
7. Screenshot cu Interfata**: buna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e o clasa buna...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we play neked
12. Detalii PC***. ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e o guilda buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) fotbal si cartea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.test

Posturi unite automat, 26-02-2013, 19:35:17

1. Nume IRL: ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: moinesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara, wee-kend
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shakalu
7. Screenshot cu Interfata**: foarte buna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e o clsaa foarte buna
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). trebuie sa fi atent si sa ai multa rabdare ca sa joci clasa asta deoarece e o clasa la prima vedere vfoarte usoara si cand te apuci de ea e foartegrea.Nu stiu de ce altii spun ca rogue e slab si nu da bine si chestii,dar nu este adevarat daca il joci calumea da foarte binen.Cel mai important la rogue nu trebuie gresita rotatia, si poison corect puse ca altfel nu scoti dps si nici dmg .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we play neked.
12. Detalii PC***. am un pc bun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti o guilda foarte buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi place foarte mul fotbalul si tenisul de masa
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.test.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 26-02-2013, 19:52:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bufony wrote:
1. Nume IRL:najin
2. Varsta:17
3. Localitate:comanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?seara si wee-kand
4. Clasa:rogue
5. Main Spec/OFF spec:dps
6. Link Armory*http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Najin
7. Screenshot cu Interfata**:destul e buna.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?e o clasa buna
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora,)in primul rand trebuie sa cresca un rogue de la lvl mic ca sa invete skilurile ce fac si ce dau.In al doilea rand dupa ce le inveti incepi sa dai reforge sa pui glyphs si gems si dupa dai la dummy.dupa ce crezi ca esti bine pregatit mergi raiduri cu guilda si incerci sa dai dps bun cum ar fi peste 25k dps asa cred eu.Cam atat am de spus etc...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)we play neked blue world pervents
12. Detalii PC***.destul de bun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?este o guilda buna .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.hobyul meu fotbalul si cartea .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrollsest test .


RESPINS ::.aplicatie incompleta.::

Posturi unite automat, 26-02-2013, 19:52:13

lucy1 wrote:
1. Nume IRL: shakalu
2. Varsta: 17
3. Localitate: comanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara si wee-kend
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shakalu
7. Screenshot cu Interfata**: buna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e o clasa buna...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we play neked
12. Detalii PC***. ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e o guilda buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) fotbal si cartea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.test

Posturi unite automat, 26-02-2013, 19:35:17

1. Nume IRL: ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: moinesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara, wee-kend
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shakalu
7. Screenshot cu Interfata**: foarte buna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e o clsaa foarte buna
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). trebuie sa fi atent si sa ai multa rabdare ca sa joci clasa asta deoarece e o clasa la prima vedere vfoarte usoara si cand te apuci de ea e foartegrea.Nu stiu de ce altii spun ca rogue e slab si nu da bine si chestii,dar nu este adevarat daca il joci calumea da foarte binen.Cel mai important la rogue nu trebuie gresita rotatia, si poison corect puse ca altfel nu scoti dps si nici dmg .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we play neked.
12. Detalii PC***. am un pc bun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti o guilda foarte buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi place foarte mul fotbalul si tenisul de masa
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.test.


RESPINS ::.aplicatie incompleta desi ai refacut + limba si literatura romana iti da un INSUFICIENT.::



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
timeea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2013 14:27)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 16, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -83.3
Votes: 7

Post Posted: 27-02-2013, 16:22:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Timea
2. Varsta:23
3. Localitate:ARAD
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?==CAM 3-4 h ,depinde cum sunt la servici.
4. Clasa:PALA
5. Main Spec/OFF spec:PROTECTION/ RETRI.
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca imi place sa tanchez mult.si am parte de raiduri ....se cauta tot timpu tank.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc wow de cand era TBC si pana acum cu mici intreruperi, inca de cand am inceput sa joc mi a placut foarte mult, si cred ca o sa joc multi ani de acum in colo.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Au fost cat de cat bune, dar nu am avut timp sa fiu prea activ si am iesit, nici ei nu au fost intelegatori ...am si eu o viata de trait nu pot fi toata ziua in wow !!
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am ales sa ma alatur guildei, pt ca este o guilda veche de peste 3 ani, serioasa si cu oameni care se intereseaza de guild , o guilda capabila de full run de cand sa infintat, bun simt, sper sa ne intelegem.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCRED DE MA IA DRACU..in timpu liber ala putin cat il am ...mai ies la un film mai la un club mai si cu femeia ..si wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

- - -



Last edited by timeea on 27-02-2013, 19:22:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexMatei

[Paris]



Status: Offline
(since 22-09-2015 12:14)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 433, Topics: 46
Location: Orgrimmar

Reputation: 114.6
Votes: 18

 
Post Posted: 27-02-2013, 18:06:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti garantez ca vei fi acceptat la ce aplicatie ai facut


http://eu.battle.net/wow/en/character/silvermoon/Alexmatei/advanced

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 27-02-2013, 18:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

timeea wrote:
1. Nume IRL:Timea
2. Varsta:23
3. Localitate:ARAD
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?==CAM 3-4 h ,depinde cum sunt la servici.
4. Clasa:PALA
5. Main Spec/OFF spec:PROTECTION/ RETRI.
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? 4 FAN
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Au fost cat de cat bune, dar nu am avut timp sa fiu prea activ si am iesit, nici ei nu au fost intelegatori ...am si eu o viata de trait nu pot fi toata ziua in wow !!
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am ales sa ma alatur guildei, pt ca am inteles ca e o guilda serioasa si cu bun simt, sper sa ne intelegem.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCRED DE MA IA DRACU..in timpu liber ala putin cat il am ...mai ies la un film mai la un club mai si cu femeia ..si wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

- - -



    RESPINS ::.aplicatie incompleta + .:: Am impresia ca ne iei la misto. Sper sa nu fie asa si daca e asa ai gresit adresa pentru ca:
    * aici nu gasesti NOOBI,
    ** aici nu gasesti ANALFABETI,
    *** aici nu gasesti NO LIFERI.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danutdinamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2013 20:18)
Joined: 11 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

 
Post Posted: 01-03-2013, 01:13:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Ilfov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore, in special seara, dupa ora 20:00
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: arcane/fire
6. Link Armory*: Mie imi arata gearul PVP pe armory, probabil din cauza unui bug. Se poate verifica in game gearul PVE?
7. Screenshot cu Interfata**: Screen Shoot
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales arcane deoarece mi se pare un spec cu ajutorul caruia dau foarte mult damage, dar care are un mic dezantaj cand vine vorba de mana.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand , trebuie ajuns hit cap-ul la spell, pentru a nu da miss, apoi trebuie cat mai mult intellect, mastery, pentru a da cat mai mult damage atunci cand ai multa mana, critical strike rating si apoi haste rating. gem-urile trebuie in special cu mastery si critical.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW pe Ultimate, acum vreo 3 ani. Am participat la numeroase raiduri, am facut ICC Complete in WOTLK.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost membru al : Divine Guardian, The Guardians of the Horde. Am decis sa le parasesc deoarece nu erau oameni seriosi, nu puteai sa faci un raid complet cu ei.
12. Detalii PC***. procesor intel core 2 duo 2,13 Ghz, 2Gb RAM, HDD 500 GB, placa video Nvidia Geforce 7300GS. internet romtelecom. nu am probleme cu netul
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur acestei guilde deoarece am inteles ca este o guilda serioasa, cu oameni seriosi, cu care poti sa faci un raid complet, fara teama de a nu primi un item care ti se cuvine .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Cibernetica, Ase, Bucuresti; in timpul liber ies cu prietenii, ma plimb, fotbal, chestii de baieti:D
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt atent in raid-uri, nu dau spell-uri aiurea, saritor la nevoie.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. se poate verifica in game. scot 20 k dps. nu am print screen.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 01-03-2013, 01:29:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danutdinamo wrote:
1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Ilfov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore, in special seara, dupa ora 20:00
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: arcane/fire
6. Link Armory*: Mie imi arata gearul PVP pe armory, probabil din cauza unui bug. Se poate verifica in game gearul PVE?
7. Screenshot cu Interfata**: Screen Shoot
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales arcane deoarece mi se pare un spec cu ajutorul caruia dau foarte mult damage, dar care are un mic dezantaj cand vine vorba de mana.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand , trebuie ajuns hit cap-ul la spell, pentru a nu da miss, apoi trebuie cat mai mult intellect, mastery, pentru a da cat mai mult damage atunci cand ai multa mana, critical strike rating si apoi haste rating. gem-urile trebuie in special cu mastery si critical.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW pe Ultimate, acum vreo 3 ani. Am participat la numeroase raiduri, am facut ICC Complete in WOTLK.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost membru al : Divine Guardian, The Guardians of the Horde. Am decis sa le parasesc deoarece nu erau oameni seriosi, nu puteai sa faci un raid complet cu ei.
12. Detalii PC***. procesor intel core 2 duo 2,13 Ghz, 2Gb RAM, HDD 500 GB, placa video Nvidia Geforce 7300GS. internet romtelecom. nu am probleme cu netul
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur acestei guilde deoarece am inteles ca este o guilda serioasa, cu oameni seriosi, cu care poti sa faci un raid complet, fara teama de a nu primi un item care ti se cuvine .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Cibernetica, Ase, Bucuresti; in timpul liber ies cu prietenii, ma plimb, fotbal, chestii de baieti:D
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt atent in raid-uri, nu dau spell-uri aiurea, saritor la nevoie.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. se poate verifica in game. scot 20 k dps. nu am print screen.


Accepted. wisp Ololol.Rahun.Dmxx . legat de link armory vor fi verificate in game itemele respectiv dps-ul.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 05-06-2024, 13:31:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password