User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37972
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 02-03-2013, 20:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:yonutz
2. Varsta:21
3. Localitate:Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde de zi, cam in general 6-7 ore
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ykh
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/441/wowscrnshot030213203112.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca asta joc!!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Va explic in game!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk, si Cata!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Light of Dawn- mam certat cu GM!!!
12. Detalii PC***. Bun
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si wow!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. prefer sa il dau in game!



Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 02-03-2013, 20:46:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kashuu wrote:
1. Nume IRL:yonutz
2. Varsta:21
3. Localitate:Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde de zi, cam in general 6-7 ore
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ykh
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/441/wowscrnshot030213203112.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca asta joc!!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Va explic in game!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk, si Cata!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Light of Dawn- mam certat cu GM!!!
12. Detalii PC***. Bun
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si wow!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. prefer sa il dau in game!

YKh whisp in game ololol, rahun.

""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AnDrEiRoBeRt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2013 04:52)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 12:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Cursu saptamanii dimineata 8-12 , seara 8-1/2 , Weekend in functie de program .
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Andrutzza
7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://img801.imageshack.us/img801/3061/wowscrnshot030313114011.jpg

Uploaded with ImageShack.us
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? De ce am ales acest spec ? Sa revenim la expansionul anterior in care sa spunem ca ma-m indragostit de Paladinu Holy , inca de pe WOTLK unde pot spune , fara sa ma laud ca am capatat o experienta destul de buna in privinta gameplay-ului si a ramurii healerilor . Am avut o mica pauza in care am jucat pe druid , tot resto , evident dar , m-am reintors la "main charu" meu -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand pe acest spec este foarte important intelectu si spiritu , deoarece cu cat ai mai mult intelect -> More mana -> more spell power , iar in privinta spiritului -> more combat regen , ceea ce este esential intr-un ecounter de durata sau cu script greoi . Apoi vine si haste-u ca prioritar in fata critului si mastery-ului , deoarece more haste -> more ticks . Rotatia , hmmm sa presupunem ca nu exista o rotatie anume , doar sa tinem tot timpu beacon-u pe target-u dorit (as opta pentru cel care ia 2nd biggest damage) pentru a aparea bine pe recount - , gemming , Full intelect ( red ) , intelect+spirit ( purple ) , intelect haste ( orange ) Si cam atat am de spus la aceasta intrebare , experienta nu se capata in timp .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data cand am inceput sa ma joc wow , sa recunosc a fost prin 2004 cand s-a lansat Thinking ( am dat 200 lei pe joc ) si nu eram foarte familiarizat cu gameplay-u , de aceea , lumea imi sugera sa imi fac un hunter ca sa cresc mai repede . Cei drept , am crescut repede dar era un pic dificil de jucat in perioada aia , cand dadeai un crit de 1k erai boss de boss . Experienta de raid Thinking hmmm nu pot sa spun ca am avut cine stie ce experienta la raiduri pe expansionurile trecute , dar sa recunosc am facut raidurile cunoscute : BT , SWP , AQ , ZG , Onyxia , Naxx.Iar in perioada WOTLK pot spune ca am facut toate raidurile existente incepand de la OS , pana la RS ( Ruby Sanctum ) pentru necunoscatori .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Foste guilde , GM's and Donors - dat afara datorita faptului inactivitatii de 1 saptamana ( probleme ) , Awaken , Light of Dawn , The betrayers , Siners , etc . Nu mai tin minte exact numele la guilde .
12. Detalii PC***. : Hardware : Procesor - AMD fx-8350 , 8 GB ram 2000mHz , placa video HD5770 1gb 128biti , TS3 - da , Microfon -da.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand , ca sa fiu direct , as dorii sa intru in aceasta guilda , nu pentru faptul ca as suferii cu progrese , ci pentru faptul ca exista TEAMWORK , chiar daca fiecare guilda in parte are bisericutele ei , in aceasta exista acel sprijin neconditionat din partea tuturor membrilor . Iar despre progres , asteptam sa bage raiduri si bossi , si putem puncta si aceasta portiune.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu Thinking Imi place muzica , desenu , ... DESENELE (Dragon Ball , Naruto ) si hmm ... hobby-uri ... nu pot spune ca am , probabil faptul ca strang bratari de la Arena DnB unde aproape in fiecare luna se desfasoara un event Drum & Bass and Dubstep -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmm , important , dar foarte important , nu Inghit glumele proaste gen -> Kick ts / Ban sau alte lucruri legate de astea , sau demote-urile aiurea din guilda Ranks , Daca este ordine si disciplina , atunci si eu ma pot comporta adecvat , daca nu putem recurge si la alte metode de "comunicare" .


P.S. - Acesta a fost un MODEL de aplicatie pentru aceasta guilda . Va asteptam cu aplicatii (SERIOASE) !! FARA FAKE !! Va multumesc pentru atentia acordata , daca exista greseli de gramatica , lasati-le asa ... m-am grabit - Ciao

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 03-03-2013, 12:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AnDrEiRoBeRt wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Cursu saptamanii dimineata 8-12 , seara 8-1/2 , Weekend in functie de program .
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Andrutzza
7. Screenshot cu Interfata**:

Uploaded with ImageShack.us
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? De ce am ales acest spec ? Sa revenim la expansionul anterior in care sa spunem ca ma-m indragostit de Paladinu Holy , inca de pe WOTLK unde pot spune , fara sa ma laud ca am capatat o experienta destul de buna in privinta gameplay-ului si a ramurii healerilor . Am avut o mica pauza in care am jucat pe druid , tot resto , evident dar , m-am reintors la "main charu" meu -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand pe acest spec este foarte important intelectu si spiritu , deoarece cu cat ai mai mult intelect -> More mana -> more spell power , iar in privinta spiritului -> more combat regen , ceea ce este esential intr-un ecounter de durata sau cu script greoi . Apoi vine si haste-u ca prioritar in fata critului si mastery-ului , deoarece more haste -> more ticks . Rotatia , hmmm sa presupunem ca nu exista o rotatie anume , doar sa tinem tot timpu beacon-u pe target-u dorit (as opta pentru cel care ia 2nd biggest damage) pentru a aparea bine pe recount - , gemming , Full intelect ( red ) , intelect+spirit ( purple ) , intelect haste ( orange ) Si cam atat am de spus la aceasta intrebare , experienta nu se capata in timp .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data cand am inceput sa ma joc wow , sa recunosc a fost prin 2004 cand s-a lansat Thinking ( am dat 200 lei pe joc ) si nu eram foarte familiarizat cu gameplay-u , de aceea , lumea imi sugera sa imi fac un hunter ca sa cresc mai repede . Cei drept , am crescut repede dar era un pic dificil de jucat in perioada aia , cand dadeai un crit de 1k erai boss de boss . Experienta de raid Thinking hmmm nu pot sa spun ca am avut cine stie ce experienta la raiduri pe expansionurile trecute , dar sa recunosc am facut raidurile cunoscute : BT , SWP , AQ , ZG , Onyxia , Naxx.Iar in perioada WOTLK pot spune ca am facut toate raidurile existente incepand de la OS , pana la RS ( Ruby Sanctum ) pentru necunoscatori .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Foste guilde , GM's and Donors - dat afara datorita faptului inactivitatii de 1 saptamana ( probleme ) , Awaken , Light of Dawn , The betrayers , Siners , etc . Nu mai tin minte exact numele la guilde .
12. Detalii PC***. : Hardware : Procesor - AMD fx-8350 , 8 GB ram 2000mHz , placa video HD5770 1gb 128biti , TS3 - da , Microfon -da.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand , ca sa fiu direct , as dorii sa intru in aceasta guilda , nu pentru faptul ca as suferii cu progrese , ci pentru faptul ca exista TEAMWORK , chiar daca fiecare guilda in parte are bisericutele ei , in aceasta exista acel sprijin neconditionat din partea tuturor membrilor . Iar despre progres , asteptam sa bage raiduri si bossi , si putem puncta si aceasta portiune.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu Thinking Imi place muzica , desenu , ... DESENELE (Dragon Ball , Naruto ) si hmm ... hobby-uri ... nu pot spune ca am , probabil faptul ca strang bratari de la Arena DnB unde aproape in fiecare luna se desfasoara un event Drum & Bass and Dubstep -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmm , important , dar foarte important , nu Inghit glumele proaste gen -> Kick ts / Ban sau alte lucruri legate de astea , sau demote-urile aiurea din guilda Ranks , Daca este ordine si disciplina , atunci si eu ma pot comporta adecvat , daca nu putem recurge si la alte metode de "comunicare" .


P.S. - Acesta a fost un MODEL de aplicatie pentru aceasta guilda . Va asteptam cu aplicatii (SERIOASE) !! FARA FAKE !! Va multumesc pentru atentia acordata , daca exista greseli de gramatica , lasati-le asa ... m-am grabit - Ciao




The Divinity Staff wrote:
Model aplicatie BY ::.Broken.::



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GB$41

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2013 14:45)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 15:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In timpul saptamani dupamasa 5;5:30-9;10. In weekend depinde de planuri.
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Firekiller
7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://img507.imageshack.us/img507/4639/wowscrnshot030313151026.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pe orice joc pe care l-am jucat am folosit numai mage/wizard. Sincer sa fiu la fire imi place ideea de a putea casta un skill in timp ce te deplasezi.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): -In primul rand pe mage fire cel mai important este intelectul ( care il iei din iteme ) si foarte aproape de el este critul si hitul ( pana la capul de 17% ). Critul este important pentru a se putea procui hot strike si ignite.
Dintre haste si mastery eu prefer sa joc la mastery, acesta marind dmg dat de dot-uri. Hastul ( la un anumit procent ) creste nr-ul de tick-uri
-In al doilea rand gemmingul ar fi bine sa fie :
Brilliant Inferno Ruby Red
Reckless Ember Topaz Yellow
Veiled Demonseye Blue
Burning Shadowspirit Diamond Meta
-In al treilea rand rotatia: in general trebuie sa mentinem cat de mult putem dot-urile pe target ( living bomb, ignite, critical mass, pyroblast ). Pentru asta ne putem folosii in principal de Scorch (daca avem talentul pus acesta poate fi un foarte bun dmg chiar si cand avem low mana ) si ne mai putem folosi si de Fireball. Cand se activeaza Hot Strike putem folosi Pyroblast. Niciodata nu trebuie castat (este o pierdere de timp/ mana si dps ) Cand toate dot-uri sunt puse putem da Combustion, care este burstul mage-ului pe fire

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Sincer, nu am jucat prea mult WoW. Am inceput sa joc acum 2 ani la indemnul unui prieten si cand am vazut cu cata ingeniozitate este facut jocul m-am gandit ca o sa il joc mult timp. Pana acum am facut cam toate instantele care merg aici ( pe freakz ) deci am cam invatat ce fac toti bossi de pana acum ( care merg )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : In toate guildele in care am fost pana acum existau certuri intre membrii guildei, nerespectari ale scripturilor ( =>wipe ) si mereu ma dezvoltam mai greu in acele guilde decat pe cont propriu
12. Detalii PC***. : Nu am un calculator performant:
-Procesor Intel dual core x2 64biti 2.01 GHz
-Placa video Nvidia GForce 7200 256mb 64b
-1 GB ram ddr2

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am mai fost in guilda si atunci a fost perioada in care m-am dezvoltat cel mai bine ( si ingame si in realitate << am cunoscut o multime de oameni de treaba si dornici de a-i ajuta pe ceilalti >>)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev la liceu. Inca nu lucrez, dar abia astept sa vina vara ca sa o fac -. Timpul liber il petrec de obicei cu prietenii sau uitandu-ma la un film/anime ( naruto ). Hobby-uri....baschetul si alte sporturi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o persoana cu simtul umorului ( in limita bunului simt << fara mistouri foarte rautacioase>> ) si imi place sa ma relaxez
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Teste ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 03-03-2013, 16:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GB$41 wrote:
1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In timpul saptamani dupamasa 5;5:30-9;10. In weekend depinde de planuri.
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Firekiller
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pe orice joc pe care l-am jucat am folosit numai mage/wizard. Sincer sa fiu la fire imi place ideea de a putea casta un skill in timp ce te deplasezi.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): -In primul rand pe mage fire cel mai important este intelectul ( care il iei din iteme ) si foarte aproape de el este critul si hitul ( pana la capul de 17% ). Critul este important pentru a se putea procui hot strike si ignite.
Dintre haste si mastery eu prefer sa joc la mastery, acesta marind dmg dat de dot-uri. Hastul ( la un anumit procent ) creste nr-ul de tick-uri
-In al doilea rand gemmingul ar fi bine sa fie :
Brilliant Inferno Ruby Red
Reckless Ember Topaz Yellow
Veiled Demonseye Blue
Burning Shadowspirit Diamond Meta
-In al treilea rand rotatia: in general trebuie sa mentinem cat de mult putem dot-urile pe target ( living bomb, ignite, critical mass, pyroblast ). Pentru asta ne putem folosii in principal de Scorch (daca avem talentul pus acesta poate fi un foarte bun dmg chiar si cand avem low mana ) si ne mai putem folosi si de Fireball. Cand se activeaza Hot Strike putem folosi Pyroblast. Niciodata nu trebuie castat (este o pierdere de timp/ mana si dps ) Cand toate dot-uri sunt puse putem da Combustion, care este burstul mage-ului pe fire

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Sincer, nu am jucat prea mult WoW. Am inceput sa joc acum 2 ani la indemnul unui prieten si cand am vazut cu cata ingeniozitate este facut jocul m-am gandit ca o sa il joc mult timp. Pana acum am facut cam toate instantele care merg aici ( pe freakz ) deci am cam invatat ce fac toti bossi de pana acum ( care merg )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : In toate guildele in care am fost pana acum existau certuri intre membrii guildei, nerespectari ale scripturilor ( =>wipe ) si mereu ma dezvoltam mai greu in acele guilde decat pe cont propriu
12. Detalii PC***. : Nu am un calculator performant:
-Procesor Intel dual core x2 64biti 2.01 GHz
-Placa video Nvidia GForce 7200 256mb 64b
-1 GB ram ddr2

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am mai fost in guilda si atunci a fost perioada in care m-am dezvoltat cel mai bine ( si ingame si in realitate << am cunoscut o multime de oameni de treaba si dornici de a-i ajuta pe ceilalti >>)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev la liceu. Inca nu lucrez, dar abia astept sa vina vara ca sa o fac -. Timpul liber il petrec de obicei cu prietenii sau uitandu-ma la un film/anime ( naruto ). Hobby-uri....baschetul si alte sporturi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o persoana cu simtul umorului ( in limita bunului simt << fara mistouri foarte rautacioase>> ) si imi place sa ma relaxez
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Teste ingame


    Accepted wisp Rahun.Demonte.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dreamweaverz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 01:27)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 13-03-2013, 13:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Alin
Varsta : 22ani
Localitatea : IASI
Cat timp ai la dispozitie in WOW: 7 8 ORE
Clasa : PALADIN
Main Spec/Off Spec : Retribution/Holy ( Incerc sa imi fac gear)
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liongate
Screenshot cu Interfata**
De ce ai ales specul pe care il joci: Pentru ca are o rotatie simpla si Isi mentine Burstu
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Rotatia pe care o folosesc imi mentine burstu Judgement>Guardian of Ancient Kings>Crusader's Strike>Holy Wrath>Crusader's Strike>Judgement>Crusader's Strike>Zealotry>Avenging Wrath>Hammer of Wrath>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Templar's Verdict>Crusader's Strike .
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Wotlk Experience: Icc 25n/hc Full progress;Ruby Sanctum 25n/hc FUll progress; Cataclysm Blackwing Descend : full progress fara (Nefarian's) 4.3.4 Only Morchock 10n/hc 25n/hc
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Inspiration ( Prefer sa nu comentez de ce am iesit)
Detali pc:
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am auzit ca sunteti corecti La raiding ( Itm pe dkp etc.)Oameni ii luati in functie de raiding
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): No student Only work 8ore pe zi Hobb-uri Wow Smooking and Raiding
Alte mentiuni(pe care le consideri importante):intelegator;Ambitios

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 13-03-2013, 13:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dreamweaverz wrote:
Nume IRL : Alin
Varsta : 22ani
Localitatea : IASI
Cat timp ai la dispozitie in WOW: 7 8 ORE
Clasa : PALADIN
Main Spec/Off Spec : Retribution/Holy ( Incerc sa imi fac gear)
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liongate
Screenshot cu Interfata**
De ce ai ales specul pe care il joci: Pentru ca are o rotatie simpla si Isi mentine Burstu
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Rotatia pe care o folosesc imi mentine burstu Judgement>Guardian of Ancient Kings>Crusader's Strike>Holy Wrath>Crusader's Strike>Judgement>Crusader's Strike>Zealotry>Avenging Wrath>Hammer of Wrath>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Templar's Verdict>Crusader's Strike .
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Wotlk Experience: Icc 25n/hc Full progress;Ruby Sanctum 25n/hc FUll progress; Cataclysm Blackwing Descend : full progress fara (Nefarian's) 4.3.4 Only Morchock 10n/hc 25n/hc
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Inspiration ( Prefer sa nu comentez de ce am iesit)
Detali pc:
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am auzit ca sunteti corecti La raiding ( Itm pe dkp etc.)Oameni ii luati in functie de raiding
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): No student Only work 8ore pe zi Hobb-uri Wow Smooking and Raiding
Alte mentiuni(pe care le consideri importante):intelegator;Ambitios

Liongate acceptat /w in game rahun sau demonte


""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2013 22:23)
Joined: 09 Aug 2011
Posts: 37, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 71.2
Votes: 3

 
Post Posted: 13-03-2013, 20:37:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta:23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In timpul saptamanii 4-5 ore, in weekend si peste 10
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kiro 385 ilvl PVE gear.
7. Screenshot cu Interfata**:

Am incercat foarte multe addonuri, dar sincer nu-mi place sa incarc interfata, imi place sa joc simplu cu binds.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am incercat toate clasele, de cand joc wow de de aproape 6 ani, am jucat cu toate clasele, dar shamanul imi place cel mai mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc pe spirit si haste pe shaman, pentru ca degeaba joci pe altceva si dai healuri de peste 100K mereu, daca la un encounter ti se termina mana esti varza.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc chiar de cand a aparut patchul 2.1 Black Temple TBC, am jucat si WOTLK si acum evidnent Cata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Drunken Badgers - Nu mi se potriveste, HKP - Am decis sa-i parasesc din motive personale.
12. Detalii PC***. AMD Athlon x2 2.7 Ghz, 3GB Ram DDR2, Nvidia Gforce GT220 1GB DDR3, Microfon - DA, Ts3 - DA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres in Raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez. Hobby: Condusul, Sala.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). N/A
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. prefer sa il dau in game!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 13-03-2013, 20:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blix wrote:
1. Nume IRL: Paul
2. Varsta:23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In timpul saptamanii 4-5 ore, in weekend si peste 10
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kiro 385 ilvl PVE gear.
7. Screenshot cu Interfata**:

Am incercat foarte multe addonuri, dar sincer nu-mi place sa incarc interfata, imi place sa joc simplu cu binds.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am incercat toate clasele, de cand joc wow de de aproape 6 ani, am jucat cu toate clasele, dar shamanul imi place cel mai mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc pe spirit si haste pe shaman, pentru ca degeaba joci pe altceva si dai healuri de peste 100K mereu, daca la un encounter ti se termina mana esti varza.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc chiar de cand a aparut patchul 2.1 Black Temple TBC, am jucat si WOTLK si acum evidnent Cata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Drunken Badgers - Nu mi se potriveste, HKP - Am decis sa-i parasesc din motive personale.
12. Detalii PC***. AMD Athlon x2 2.7 Ghz, 3GB Ram DDR2, Nvidia Gforce GT220 1GB DDR3, Microfon - DA, Ts3 - DA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres in Raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez. Hobby: Condusul, Sala.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). N/A
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. prefer sa il dau in game!



    Accepted : wisp Rahun - Demonte - DCnU



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-03-2013, 23:38:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta:22
3. Localitate:Collado Villalba(spania)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?pe zi 2-5ore depinde
4. Clasa:Warlock
5. Main Spec/OFF spec:Destruction
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Toyz
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/view.php?pic=25rnxio&&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca il joc de la 70,am incercat si altele dar nu imi plac
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).http://elitistjerks.com/f80/t111390-destruction_cataclysm_4_3_release/ asta vreau sa spun si ce sctie acolo >.>
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am exp pve TBC,WOTLK,Cata, nu imi plac povestile deaia nu va pot spune nimic la acest capitol -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)InspiratioN...playeri 200+ esti in top la fiecare raid si ramai constant fara raid,nevoit sa faci cu global >.>
12. Detalii PC***.Athlon II 645 X4 3600,M4A88T-V-EVO,8GB DDR3 1600MHz,MSI Ati Radeon 5770, 1024MB,HDD 500GB,Monitor LCD Samsung 18.5'',Sursa650W,Mouse Saitek Cyborg RAT 7,Tastatura Cyborg V7 US.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pve,sa fac raid cu guild ci nu cu global.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)lucrez, timp liber nu prea am niciodata, inot si tenis.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=2jcy71v&&s=6 nu pot da pe cel din orgrimmar, imi pica impu sub textura...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 13-03-2013, 23:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghosteyelol wrote:
1. Nume IRL: Florin
2. Varsta:22
3. Localitate:Collado Villalba(spania)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?pe zi 2-5ore depinde
4. Clasa:Warlock
5. Main Spec/OFF spec:Destruction
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Toyz
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/view.php?pic=25rnxio&&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca il joc de la 70,am incercat si altele dar nu imi plac
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).http://elitistjerks.com/f80/t111390-destruction_cataclysm_4_3_release/ asta vreau sa spun si ce sctie acolo >.>
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am exp pve TBC,WOTLK,Cata, nu imi plac povestile deaia nu va pot spune nimic la acest capitol -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)InspiratioN...playeri 200+ esti in top la fiecare raid si ramai constant fara raid,nevoit sa faci cu global >.>
12. Detalii PC***.Athlon II 645 X4 3600,M4A88T-V-EVO,8GB DDR3 1600MHz,MSI Ati Radeon 5770, 1024MB,HDD 500GB,Monitor LCD Samsung 18.5'',Sursa650W,Mouse Saitek Cyborg RAT 7,Tastatura Cyborg V7 US.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pve,sa fac raid cu guild ci nu cu global.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)lucrez, timp liber nu prea am niciodata, inot si tenis.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=2jcy71v&&s=6 nu pot da pe cel din orgrimmar, imi pica impu sub textura...




    Accepted : wisp Rahun - Demonte - DCnU



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Keyr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 07:40)
Joined: 16 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 16-03-2013, 18:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL:
Adrian
2. Varsta:
17
3.Localitate:
Baicoi(Prahova)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
3 poate 4 ore pe zi(desigur daca am ce face….)(daca se stabileste vreun program si este nevoie de mine o sa incerc sa fiu on)
5.Clasa:
Rogue
6.Main Spec/OFF spec:
combat/subtlety
7.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Keyr

IMG: http://s23.postimage.org/amvbq9jif/asss.jpg


SCUZATI HELMET-UL STRANG VALOR SA CUMPAR ALTUL MAI AM PUTIN -
8. Screenshot cu Interfata:
-
IMG: http://s23.postimage.org/f4x4bg64n/screen.jpg


9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Cred ca este cel mai potrivit spec in pve(ca si rogue)si imi place foarte mult .
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Rotatie:a) Spam https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=1752 (wowhead link)

b) Sa fie tot timpul up https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=5171 (wowhead link)

c) La 5 combo points https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=2098 (wowhead link)

d)Pentru combo points : a) + https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=84617 (wowhead link)

e)Si daca este posibil https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=1943 (wowhead link) (dupa parerea mea este bun atunci cand trebuie sa fugi si nu poti da dps in boss ex: http://www.wowhead.com/npc=55869 cu https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=105784 (wowhead link) sau http://www.wowhead.com/npc=55265 cu https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=103851 (wowhead link) )

Desigur este obligatoriu poison pe arme
Si ca enchants pe arme am : http://www.wowhead.com/item=52776
Ca burst folosesc momentan https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=51690 (wowhead link) si https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=13750 (wowhead link)

Toate itemele au enchants pe ele si gems !

La Trinket-uri probabil o sa va intrebati de ce am http://www.wowhead.com/item=72309 >>Pai pentru ca nu am avut momentan cum sa imi iau altul si mie mi se pare mai efficient 1287 agil tot timpul decat 2144 agil pt 20 sec dupa care astepti 2 mins (dc tot timpul?>pt ca e o sansa la fiecare hit si ca si combat dau multe hit pe secunda deci e tot timpul up)

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Joc wow cam de 2 ani dar nu e o problema pt ca dupa parerea mea invat destul de repede .Am jucat Cataclysm 1 an si ceva si wotlk cateva luni dar in acele cateva luni am ajuns destul de sus (daca va intereseaza wotlk am jucat pe molten)
12.Detalii PC***:
IMG: http://s13.postimage.org/ojkfcgwhv/image.jpg


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Imi place pve si am cativa prieteni in guild care mi-au spus ca se face treaba buna si as dori sa intru si eu(am avut parte de destui noobi pe global si in alte guilds)
Si deasemenea caut oameni seriosi si dornici de distractie (e un joc……………………….)
14. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).

-Imi plac criticile constructive si nu ma supar daca vreti sa ma invatati ceva -
Am skype/ts3/microfon

15.Meserii: LW,Enchanting(pe off char)si Engineering in progres (o sa il termin cat mai repede posibil)


16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


IMG: http://s16.postimage.org/69g47vx1t/dps.jpg

Daca nu e deajuns poza la dps dau test si in joc cu mare placere.
Daca am gresit undeva as dori sa stiu.

~Va multumesc ! - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 16-03-2013, 18:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Keyr -acceptat /w rahun,dcnu sau demonte
p.s te rog sa iti legi contu de wow cu cel de forum


""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
br3akdance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2021 12:07)
Joined: 03 May 2011
Posts: 20, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 6

 
Post Posted: 17-03-2013, 03:42:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ioan-Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Baia-Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : depinde de zilele saptamanii, in general de de la 4-5 pana noaptea tarziu
4. Clasa: troll shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main: Resto / Off: Enha si cu tmpul o sa lucrez si la elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Voodoototems
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi-a placut shamanu inca de pe TBC , in special pe WOTLK ..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dupa cum bine stim romanii sunt foarte buni la teorie dar practica lasa de dorit, iar in wow , in special in pve ne intalnim cu situatii care nu au legatura cu rotatia si care nu depind de rotatie ...sa nu ma intelegeti gresit, nu zic ca experienta in pve nu joaca si ea un rol important
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data am jucat pachul 2.4.3 unde la capitotul pve stau f bine am facut tot. Dupa cum ziceam mai sus cel mai mult mi-a placut in WOTLK unde am reusit sa completez majoritatea archivurilor PVE .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pe WOTLK am fost in guildul Specii o scurta perioada de timp (dupa ce am intrat in guild s-a schimbat pach)... Pe pach 4.0.6 am jucat doar doar pvp si eram in guildul Drunken Badgers
12. Detalii PC***. i3 proc 2.5 GHz, 3Gb Ram , placa video ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Datorita performantei si experienta guildei in PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student an II ,nu lucrez, wow, tenis de masa , bere , cluburi... ca orice tanar -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 06-07-2024, 13:21:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x