User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message38925
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 17-03-2013, 10:27:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

br3akdance wrote:
1. Nume IRL: Ioan-Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Baia-Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : depinde de zilele saptamanii, in general de de la 4-5 pana noaptea tarziu
4. Clasa: troll shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main: Resto / Off: Enha si cu tmpul o sa lucrez si la elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Voodoototems
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi-a placut shamanu inca de pe TBC , in special pe WOTLK ..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dupa cum bine stim romanii sunt foarte buni la teorie dar practica lasa de dorit, iar in wow , in special in pve ne intalnim cu situatii care nu au legatura cu rotatia si care nu depind de rotatie ...sa nu ma intelegeti gresit, nu zic ca experienta in pve nu joaca si ea un rol important
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data am jucat pachul 2.4.3 unde la capitotul pve stau f bine am facut tot. Dupa cum ziceam mai sus cel mai mult mi-a placut in WOTLK unde am reusit sa completez majoritatea archivurilor PVE .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pe WOTLK am fost in guildul Specii o scurta perioada de timp (dupa ce am intrat in guild s-a schimbat pach)... Pe pach 4.0.6 am jucat doar doar pvp si eram in guildul Drunken Badgers
12. Detalii PC***. i3 proc 2.5 GHz, 3Gb Ram , placa video ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Datorita performantei si experienta guildei in PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student an II ,nu lucrez, wow, tenis de masa , bere , cluburi... ca orice tanar -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


    Accepted : wisp Rahun - Demonte - DCnU

    SA STERGI TOPICUL CREAT AIUREA PE FORUM.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scumpiku4u

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2013 16:37)
Joined: 20 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 20-03-2013, 18:06:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragnea Ionut
2. Varsta: 25
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 12/24
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat / Assasination
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Scumpikul
7. Screenshot cu Interfata**: http://i48.tinypic.com/bhpwz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Specu asta l-am jucat de pe LK.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prea mult de povestit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Aproape Full progres pe orice patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Elgg
12. Detalii PC***. Dual core 2.5Ghz,video 512mb 256 biti, 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Experienta mai mare in PVE.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i49.tinypic.com/30wwm4i.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 20-03-2013, 18:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scumpiku4u wrote:
1. Nume IRL: Dragnea Ionut
2. Varsta: 25
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 12/24
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat / Assasination
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Scumpikul
7. Screenshot cu Interfata**: http://i48.tinypic.com/bhpwz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Specu asta l-am jucat de pe LK.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prea mult de povestit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Aproape Full progres pe orice patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Elgg
12. Detalii PC***. Dual core 2.5Ghz,video 512mb 256 biti, 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Experienta mai mare in PVE.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i49.tinypic.com/30wwm4i.jpg


    Accepted : wisp Rahun - Demonte - DCnU
    P.S. Te rog sa iti legi contu de wow cu cel de forum.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 27-03-2013, 00:55:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Iulian
2. Varsta:23
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In jur de 8 ore.
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Main spec- Restoration / Off spec - Elemental
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubbar
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/2vjri3r/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este specul pe care il joc de 6 ani.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Riptide mereu pe target inainte de a casta Healing wave / Greater Healing wave pentru a dispune de Tidal waves pentru un cast time mai rapid , aoe healing Chain Heal /Healing rain(tot cu riptide up pentru un healing improvement) , ca si stats priority merg mereu spre Spirit - Intellect - Haste - Mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wow joc din vanilla(oficial) dar pe frekz joc de curand (4.3.4) , ca si raiding experience am tote raidurile la progress din vanila pana in prezent , pe Freakz am Bh10/25 , Ds10/25+Heroic , FL ( trash ) , BWD10/25+Heroic, cunosc scripturile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Singura guilda in care am activat a fost Drunken Badgers , motivul pentru care am plecat este ca aceasta guilda se bazeaza pe PvP iar eu vreau sa ma axez pe PvE.
12. Detalii PC***. Dell U2711 - i7 930 2.8ghz - Ati Radeon 5970 - Asus Rampage III Extreme - 6 GB ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Stiu ca aceasta guilda este una serioasa si activa , exact ce caut eu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) In momentul de fata sunt student.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 27-03-2013, 08:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bubbar-Acceptat /w rahun,demonte ,dmxx in game



""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
partidaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2014 16:13)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 27-03-2013, 16:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Armando
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) In cursul saptamanii de la 15:00 pana la 24:00 , in weekend 15:00 pana la 2-3 dimineata
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Tank / Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Partidaa
7. Screenshot cu Interfata**: http://picturepush.com/public/12520943
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de mult ca tank si imi place sa cred: "With a great tank, comes great responsibility" -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).-e gearuit si enchantuit stiu cu ce se mananca deci : agility>dodge>stamina , iar acum la cum sa joci tank depinde de raid (script) , in general ,tin aggro ! nu las pe nimeni sa mi-l ia !!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:M-am imprietenit cu jocul asta de cand era Vanilla , vremuri bune , aruncam itemele cand erau pe durability 0/0 ca nu stiam sa le repar - ,vremuri bune , pana in prezent !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Drunken Badgers = pvp guild , i-am parasit deoarece vreau sa ma axez mai mult pe o guilda pve.
12. Detalii PC***. Windows 8 -> Processor: AMD E1-1200 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.40 GHz
Installed memory (RAM) : 4.00 GB (3.60 usable)
System type: 64-bit Operating System, x64-based processor
Pen and Touch: Pen or Touch is available for this Display
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Am auzit ca este o guilda serioasa si activa,exact ce caut eu in momentul de fata.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev,culturist amator,imi place muzica, sa dansez,sa patinez,sa merg la mare, sa ma bronzez -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: ----
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: ----

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 27-03-2013, 18:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armando - accepted /w in game Rahun-Demonte-Dcnu-Dmxx



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lolipopp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2013 13:28)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 59, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 65.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2013, 17:01:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ianis
2. Varsta: 15
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Mult, cand e nevoie ma gasiti pe ts! in jur de 6-7 ore pe zi.
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Main Disci / Off shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lolipopp
8. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/view.php?pic=15hvyv&&s=6
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai disci priest mi-a placut inca de pe LK si m-am decis sa il joc i-ar cand am vaz ca era destul de imba pe cata am vrut sa il incerc si pe 4.3 si pe patchurile viitoare....pt ca este o clasa foarte buna de heal i-ar lucrul pe care il avantajeaza este absorbul imens foarte necesar in majoritatea raidurilor.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai eu as opta pt INT->Mastery->Crit->Haste Aceste statusuri pentru cei ce joaca la absorb.
Gearul trb sa contina cat mai mult mastery de asemenea si spirit. Gearul este important la priest disci pt ca... cu cat ai mai mult mastery cu atat dai un absorb mai mare. Cat despre talente este necesar sa jucam la arhangel & atonment deoarece este o sursa veritabila de mana. Rotatia la discipline priest nu este foarte grea majoritatea playerilor si-o fac singuri eu am ales sa joc astefel... Incerc sa pun shieldu pe majoritatea raidului castez inner will la cd si in acelasi timp spamez 2-3 Prayer of healing i-ar cand sunt liber ( nu am vrun debuff sau trb sa fac cv ca sa nu wipez etc.) folosesc rotatia cu smite x5 smite + arhangel. Cand am cam 60-70% mana folosesc shadowfiend-ul ETC.,
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai... am inceput cu woTLK am facut la inceput pvp si mi s-a parut neinteresant i-ar apoi am cautat o guilda pt pve am progresat in final a m ajuns sa fac ICC 25h si restu de raiduri pe h i-ar pe cataclysm am jucat tot disci priest,,, full progress hc [inclusiv AC] si cam atat nu prea am ce sa spun nu vreau sa ma lungesc etc etc.,
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pai fosta mea guilda in care am fost si pe cata (Ground Zero) am decis sa o parasesc pt ca ma disperau hateri...
13. Detalii PC: PC bun 2,9ghz. Procesor dual-core, 2gb ram conexiune stabila.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? As vrea sa ma alatur guildei voastre pt ca am vazut si pe cataclysm si pe 4.3.4 ca ati avut un progress foarte mare si pentru ca membri guildei mi se par foarte OK.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu anul 1... timpul liber mi-l petrec cu prieteni pe afara etc.,
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
demonte

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2019 00:06)
Joined: 28 Aug 2012
Posts: 172, Topics: 10
Location: United Kingdom

Reputation: 102.9
Votes: 19

 
Post Posted: 06-04-2013, 18:08:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lolipopp - Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raditz123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 14:55)
Joined: 17 Apr 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.5
Votes: 2

 
Post Posted: 17-04-2013, 17:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 8 ore pe zi
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: unholy/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaditzz
7. Screenshot cu Interfata**:
8 Detalii PC: 4gb Ram placa video 1gb dedicata procesor dual-core 3000

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 17-04-2013, 20:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raditz123 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 8 ore pe zi
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: unholy/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaditzz
7. Screenshot cu Interfata**:
8 Detalii PC: 4gb Ram placa video 1gb dedicata procesor dual-core 3000

Asta e aplicatie?RESPINS



""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 18-04-2013, 13:25:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam orice clasa cu dps peste 35k(loc asigurat la raid inclusiv yor shaj ) !!! Aplicatie si cautati-ne in game !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 08-05-2013, 20:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 in timpul saptamanii, 5- 7 in weekend
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: resto / feral tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/vz5u8/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece imi place sa dau heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/s58obn/5 ///// int > haste 2005 > mastery > crit > spirit cam 2k 500

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts : s-a destramat guilda, specii - ritm lent am iesit
12. Detalii PC***. no lag , putin in Orgrimmar si in 25-uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deaorece caut seriozitate in riding si progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) basket
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 08-05-2013, 21:15:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 in timpul saptamanii, 5- 7 in weekend
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: resto / feral tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/vz5u8/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece imi place sa dau heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/s58obn/5 ///// int > haste 2005 > mastery > crit > spirit cam 2k 500

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts : s-a destramat guilda, specii - ritm lent am iesit
12. Detalii PC***. no lag , putin in Orgrimmar si in 25-uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deaorece caut seriozitate in riding si progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) basket
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

REspins.Ai mai fost pe aici si ai dat leave,iar acum faci apilcatie pentru un off char?...



""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 09-05-2013, 14:06:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

recrutari oprite , se mai intra in guilda doar pe baza de prietenie(gen stiti 100% ca e player bun si main char pe sv )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 29-09-2024, 01:45:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x