User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PvE]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message44929
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-01-2014, 22:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de a completa o aplicatie de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele cerinte:


- Cautam persoane serioase care sa isi cunoasca bine clasa si scripturile, oameni cu care putem sa facem progres.
- O aplicatie inadecvata sau completata necorespunzator, nu va fi luata in seama!
- Sa aveti contul de pe forum legat de contul din wow!
- Minim Item Level 480 PVE.
- Inainte de a face cerere, cititi regulile guildei.



Modelul de recrutare
[/size]

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Pentru intrebari sau invite:
Adiburn, Ilona, Ashbarrelu, Brokenkilla, Rageslam



Last edited by adiburn on 21-07-2015, 20:28:06; edited 16 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzopa1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2015 12:07)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 46, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 2.6
Votes: 4

 
Post Posted: 18-01-2014, 23:17:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: marius
2. Varsta: 21
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4,5 ore pe zi
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto / enha
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ridick
7. Screenshot cu Interfata: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/30/xgic.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto si joc de pe tbc shaman resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe tbc joc pve am jucat si pe bliz pe 4.3
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) recoknig
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vrea o guilda cu oameni serios in care sa pot face progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-01-2014, 23:29:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat /w dragoss in game


Last edited by adiburn on 19-01-2014, 00:30:31; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 18-01-2014, 23:30:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tzopa1 wrote:
1. Nume IRL: marius
2. Varsta: 21
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4,5 ore pe zi
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto / enha
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ridick
7. Screenshot cu Interfata: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/30/xgic.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto si joc de pe tbc shaman resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe tbc joc pve am jucat si pe bliz pe 4.3
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) recoknig
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vrea o guilda cu oameni serios in care sa pot face progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



Acceptat ! /w Dragoss in-game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fufusan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2014 00:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30.1
Votes: 1

 
Post Posted: 22-01-2014, 05:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :3-4h
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Unholy / Blood
6. Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fufuftw
7. Screenshot cu Interfata: http://postimg.org/image/gtu68xtov
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cu unholy m-am invatat..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Haste /mastery 8 hit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).TBC 3.4.3
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -
12. Detalii PC:2.40 GHz dual-core, 4.GB ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Raiding
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Linistit si ascultator.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fufusan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2014 00:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30.1
Votes: 1

 
Post Posted: 22-01-2014, 16:26:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai am nevoie de inv n G, Sunteti niste ninja, Doghiiy !

 
Staff message (Pato):
 
Ai grija ce postezi si unde postezi ca esti offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 23-01-2014, 20:46:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Flavius
2. Varsta: 22
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Joc destul de mult WoW.Lucrez,mai citesc.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Protection Tank/Arms DPS
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
7. Screenshot cu Interfata: http://postimg.org/image/pp9hhr1rd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca imi place foarte mult sa "conduc" lucrurile.Sa coordonez treburi.Si ca tank esti obligat de imprejurari sa fii atent la tot ce se intampla in jurul tau.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc un Spec Survivability+Threat Generation.Dar mai mult bazat pe Survivability.Asta fiindca stim toti ca Warriorul Protection nu ajunge la nivelul unui Blood DK.Dar cu toate astea,sunt capabil de orice dificultate.Astea fiind spuse:Joc si la Impending Victory care te face sa poti sa folosesti Victory Rush atata timp cat Boss-ul,mobul are 20% Hp sau mai putin.Foarte bun in encounteruri gen Yor'sajh(in cazul in care prin absurd niciun Cd Defensiv nu e UP).Heavy Repercussions(un talent exclusiv pentru threat Generation asta fiindca face ca Shield Slam-ul,sub efectul Shield Block-ului sa loveasca cu 100% mai tare).Ceea ce face Shield Slam destul de prioritar in rotatia mea.Blood Craze=Must Have Talent.Procuie foarte des si se conteaza HP-ul dat de acest proc.Blood Craze regenereaza 4% din HP-ul tau intr-un Interval de 5 Secunde.Cruelty care e de asemenea un talent de threat generation.Mai mult Crit=mai mult DMG=mai multe sanse sa nu o tireze boss-ul pe alti oameni.Cruelty mareste sansa Shield Slam-ului de crit cu 10%.Field Dressing e un talent strict de heal=Survivability.Mareste heal-ul primit cu 6% si Heal-ul dat pe tine de catre tine cu 20%.EU cred ca e un must Have.Toate aceste talente pot fi omise in functie de play-style.Eu zic ca nu se poate juca fara ele.De aceea am ales sa le explic.Rotatia mea este nu chiar obisnuita.In primul rand ca warrior,rotatia ta trebuie sa se bazeze strict pe Burst.Urmand ordinea de idei,rotatia mea e in fellul urmator:Pre-pot Golemblood Potion + Recklessness,Heroic Throw,Shield Block sau Rend inainte.e un sutim practic.Rend,Shield Block,Shield Slam(Heave Repercussions),Concussion Blow(cel mai important talent pe Tank cand vine vorba de Aggro Pull).De ce?Fiindca este influentat de AP.Asa ca daca eu am pre-pot dinainte care imi da 2400 AP+Recklessness...e cel mai probabil sa fac o tona de Threat.Apoi Revenge,Devastate 3x,Thunder Clap,Shockwave la 3x Thunderstruck(mareste DMG-ul Shockwave-ului cu 30% daca Thunder Clap e stackat de 3 ori).Si apoi cam repet aceeasi chestie.Cu diferenta ca mai folosesc Retaliation daca chiar DPS-ul e urias.Care de obicei e.Daca Gearul e important?Pai ca Warrior Tank DA.Nu esti Blood DK sa te duci FULL Cataclysm si sa tankezi Deathwing Solo.Stats-urile sunt in functie de ce prefera fiecare.Eu personal nu joc in niciun caz la Expertise Cap sau la Hit Cap.Stats-urile astea nu mai sunt importante fiindca nu mai exista parry hasting plus ca eu tin aggro ignorand total aceste stats-uri.Asa ca stats-urile mele sunt pe mitigation.Mastery,Dodge,Parry.Niciuna dintre ele fiind de neglijat.Ele trebuie balansate intre ele.Acum,daca te crezi atat de Bashtan incat sa nu joci ca fiind Unhitable,go ahead.Dar te vor injura healerii.Eu nu o fac.N-am chef sa am un healer care sa dea numai si numai pe mine,facandu-i Drain in ultimul hal.Tre sa avem grija si de ei,ca doar sunt de-ai nostri.Eu folosesc in general Gemmuri de Mastery.Mastery si Parry,Mastery si Stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc WoW de aproape 8 ani.Joc doar Warrior.Am avut full progres pe fiecare Expansion.Cu exceptia expansion-ului Vanilla(nu am jucat).Am experienta ca Warrior Tank,DPS.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima guilda in care am fost a fost Opus Dei.Guilda foarte ok cu oameni minunati.S-a intamplat acum cateva zile un lucru care mi s-a parut "Nedrept" asa ca am ales sa nu mai fac parte din acea comunitate.Motiv pentru care vreau sa revin la Hoarda,definitiv.La Hoarda am inceput sa joc WoW(pe WoW Beez),aici probabil o sa si inchei.M-am tot mutat de colo colo incercand sa-mi gasesc locul.Finally settling Down.
12. Detalii PC:4gb of Ram,Procesor Dual-Core Intel Pentrium G-620,Placa Video Nvidia Geforce GTx 440,HDD 500 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?N-as vrea daca vin la Hoarda sa ma duc in anumite guilde care imi displac din toate punctele de vedere.Asa ca voi veni la voi in cazul unui accept.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez-8 ore pe zi de dimineata de la ora 06:00 pana la ora 15:00.Actualmente nu sunt student.Pe viitor,asta dupa ce-mi voi termina scoala.Timpul liber mi-l petrec citind,momentan combinand o tipa care e buna de moare lumea,jucand WoW.Hobby-uri:Sah,lectura,muieri(am sunat ca un cocalar infect aici).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Multumesc anticipat!Repet:Momentan sunt la Alianta(maine voi face transferul).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 23-01-2014, 21:24:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
1. Nume IRL: Flavius
2. Varsta: 22
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Joc destul de mult WoW.Lucrez,mai citesc.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Protection Tank/Arms DPS
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
7. Screenshot cu Interfata: http://postimg.org/image/pp9hhr1rd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca imi place foarte mult sa "conduc" lucrurile.Sa coordonez treburi.Si ca tank esti obligat de imprejurari sa fii atent la tot ce se intampla in jurul tau.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc un Spec Survivability+Threat Generation.Dar mai mult bazat pe Survivability.Asta fiindca stim toti ca Warriorul Protection nu ajunge la nivelul unui Blood DK.Dar cu toate astea,sunt capabil de orice dificultate.Astea fiind spuse:Joc si la Impending Victory care te face sa poti sa folosesti Victory Rush atata timp cat Boss-ul,mobul are 20% Hp sau mai putin.Foarte bun in encounteruri gen Yor'sajh(in cazul in care prin absurd niciun Cd Defensiv nu e UP).Heavy Repercussions(un talent exclusiv pentru threat Generation asta fiindca face ca Shield Slam-ul,sub efectul Shield Block-ului sa loveasca cu 100% mai tare).Ceea ce face Shield Slam destul de prioritar in rotatia mea.Blood Craze=Must Have Talent.Procuie foarte des si se conteaza HP-ul dat de acest proc.Blood Craze regenereaza 4% din HP-ul tau intr-un Interval de 5 Secunde.Cruelty care e de asemenea un talent de threat generation.Mai mult Crit=mai mult DMG=mai multe sanse sa nu o tireze boss-ul pe alti oameni.Cruelty mareste sansa Shield Slam-ului de crit cu 10%.Field Dressing e un talent strict de heal=Survivability.Mareste heal-ul primit cu 6% si Heal-ul dat pe tine de catre tine cu 20%.EU cred ca e un must Have.Toate aceste talente pot fi omise in functie de play-style.Eu zic ca nu se poate juca fara ele.De aceea am ales sa le explic.Rotatia mea este nu chiar obisnuita.In primul rand ca warrior,rotatia ta trebuie sa se bazeze strict pe Burst.Urmand ordinea de idei,rotatia mea e in fellul urmator:Pre-pot Golemblood Potion + Recklessness,Heroic Throw,Shield Block sau Rend inainte.e un sutim practic.Rend,Shield Block,Shield Slam(Heave Repercussions),Concussion Blow(cel mai important talent pe Tank cand vine vorba de Aggro Pull).De ce?Fiindca este influentat de AP.Asa ca daca eu am pre-pot dinainte care imi da 2400 AP+Recklessness...e cel mai probabil sa fac o tona de Threat.Apoi Revenge,Devastate 3x,Thunder Clap,Shockwave la 3x Thunderstruck(mareste DMG-ul Shockwave-ului cu 30% daca Thunder Clap e stackat de 3 ori).Si apoi cam repet aceeasi chestie.Cu diferenta ca mai folosesc Retaliation daca chiar DPS-ul e urias.Care de obicei e.Daca Gearul e important?Pai ca Warrior Tank DA.Nu esti Blood DK sa te duci FULL Cataclysm si sa tankezi Deathwing Solo.Stats-urile sunt in functie de ce prefera fiecare.Eu personal nu joc in niciun caz la Expertise Cap sau la Hit Cap.Stats-urile astea nu mai sunt importante fiindca nu mai exista parry hasting plus ca eu tin aggro ignorand total aceste stats-uri.Asa ca stats-urile mele sunt pe mitigation.Mastery,Dodge,Parry.Niciuna dintre ele fiind de neglijat.Ele trebuie balansate intre ele.Acum,daca te crezi atat de Bashtan incat sa nu joci ca fiind Unhitable,go ahead.Dar te vor injura healerii.Eu nu o fac.N-am chef sa am un healer care sa dea numai si numai pe mine,facandu-i Drain in ultimul hal.Tre sa avem grija si de ei,ca doar sunt de-ai nostri.Eu folosesc in general Gemmuri de Mastery.Mastery si Parry,Mastery si Stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc WoW de aproape 8 ani.Joc doar Warrior.Am avut full progres pe fiecare Expansion.Cu exceptia expansion-ului Vanilla(nu am jucat).Am experienta ca Warrior Tank,DPS.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima guilda in care am fost a fost Opus Dei.Guilda foarte ok cu oameni minunati.S-a intamplat acum cateva zile un lucru care mi s-a parut "Nedrept" asa ca am ales sa nu mai fac parte din acea comunitate.Motiv pentru care vreau sa revin la Hoarda,definitiv.La Hoarda am inceput sa joc WoW(pe WoW Beez),aici probabil o sa si inchei.M-am tot mutat de colo colo incercand sa-mi gasesc locul.Finally settling Down.
12. Detalii PC:4gb of Ram,Procesor Dual-Core Intel Pentrium G-620,Placa Video Nvidia Geforce GTx 440,HDD 500 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?N-as vrea daca vin la Hoarda sa ma duc in anumite guilde care imi displac din toate punctele de vedere.Asa ca voi veni la voi in cazul unui accept.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez-8 ore pe zi de dimineata de la ora 06:00 pana la ora 15:00.Actualmente nu sunt student.Pe viitor,asta dupa ce-mi voi termina scoala.Timpul liber mi-l petrec citind,momentan combinand o tipa care e buna de moare lumea,jucand WoW.Hobby-uri:Sah,lectura,muieri(am sunat ca un cocalar infect aici).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Multumesc anticipat!Repet:Momentan sunt la Alianta(maine voi face transferul).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Acceptat ! /w Dragoss in-game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tallythepaly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2014 19:41)
Joined: 31 Oct 2012
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 3

 
Post Posted: 24-01-2014, 20:50:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 17
3. Localitate: Piatra-Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? De la 19 in sus .. si in weekend,pt ca am multe repepetitii / concerte in timpul saptamanii..
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/Resto (Si am si feral)
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezy (Nu stiu ce are Armory-ul ca imi arata ilvl de pe balance gear,dar itemele de resto.. in orice caz am fost inspectat de cineva ingame)
7. Screenshot cu Interfata: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/c2yo.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Balance imi place inca de pe 3.3.5,imi placea ca ma puteam transforma intr-o bufnita.. dupa am vazut ca e super amuzant si este foarte op,am invatat sa il joc,si uite asa am ajuns si pe 4.3.4 sa joc tot balance..chit ca am cam ramas unul dintre singurii de pe server..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Specul meu este unu facut dupa mult incercari .. teste etc,si am ajus la specul care mi se pare cel mai bun
.Rotatia mea este cea normala,de eclipse balance..: plantez 3 ciuperci,dupa:Copacii>castez starsurge>starfall>dots>burst(raciala/potiune-potiunea o avea deja dinante de a incepe encouterul/trinket) si incepe spammul.De fiecare data cand fac eclipsa dau redots pt proc de Nature' Grace.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Eu am inceput sa joc wow pe WOTLK (3.3.5) unde am facut tot in afara de LoD(lk 25h),dupa care freakzul a bagat 4.0.6,unde lafel,am facut tot pe hc in afara de 25h AC.. aveam probleme cu fps si nu vroiam sa ma duc eu pt. a nu le da wipe.Cat despre 4.3.4:Am facut tot pe 25hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Whoracle,dupa m-am transferat la horde unde am fost in Aeon Nox,dupa am venit pe Genessis unde am fost in Allstar Randoms de unde mi-am luat kick de la un 25n Fl.. si alte chestii
12. Detalii PC: PC-ul meu e cam paleta :\ dar eu sunt obisnit cu fps low la 25hc : Procesor Intel dual Core 1,6 , Placa Video Nvidia Ion , 2gb ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda pve buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Liceul de Arte,cant la tobe in 2 formatii.Mie imi place sa cred ca sunt o personaliatate deschis,care ajuta unde poate.In timpul liber ies cu prietenii,ori repet/studiez,or nu stiu.Un hobby de al meu ar fi skateul,pe care il practic de 5 ani.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nu stiu.. Scuze
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/546/z1zk.jpg Scuze de eat...Acest scrinshoot e facut mai de mult,cand avea 400 ilvl,sper ca e ok.
Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 24-01-2014, 20:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tallythepaly wrote:
1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 17
3. Localitate: Piatra-Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? De la 19 in sus .. si in weekend,pt ca am multe repepetitii / concerte in timpul saptamanii..
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/Resto (Si am si feral)
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezy (Nu stiu ce are Armory-ul ca imi arata ilvl de pe balance gear,dar itemele de resto.. in orice caz am fost inspectat de cineva ingame)
7. Screenshot cu Interfata: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/c2yo.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Balance imi place inca de pe 3.3.5,imi placea ca ma puteam transforma intr-o bufnita.. dupa am vazut ca e super amuzant si este foarte op,am invatat sa il joc,si uite asa am ajuns si pe 4.3.4 sa joc tot balance..chit ca am cam ramas unul dintre singurii de pe server..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Specul meu este unu facut dupa mult incercari .. teste etc,si am ajus la specul care mi se pare cel mai bun
.Rotatia mea este cea normala,de eclipse balance..: plantez 3 ciuperci,dupa:Copacii>castez starsurge>starfall>dots>burst(raciala/potiune-potiunea o avea deja dinante de a incepe encouterul/trinket) si incepe spammul.De fiecare data cand fac eclipsa dau redots pt proc de Nature' Grace.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Eu am inceput sa joc wow pe WOTLK (3.3.5) unde am facut tot in afara de LoD(lk 25h),dupa care freakzul a bagat 4.0.6,unde lafel,am facut tot pe hc in afara de 25h AC.. aveam probleme cu fps si nu vroiam sa ma duc eu pt. a nu le da wipe.Cat despre 4.3.4:Am facut tot pe 25hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Whoracle,dupa m-am transferat la horde unde am fost in Aeon Nox,dupa am venit pe Genessis unde am fost in Allstar Randoms de unde mi-am luat kick de la un 25n Fl.. si alte chestii
12. Detalii PC: PC-ul meu e cam paleta :\ dar eu sunt obisnit cu fps low la 25hc : Procesor Intel dual Core 1,6 , Placa Video Nvidia Ion , 2gb ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda pve buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Liceul de Arte,cant la tobe in 2 formatii.Mie imi place sa cred ca sunt o personaliatate deschis,care ajuta unde poate.In timpul liber ies cu prietenii,ori repet/studiez,or nu stiu.Un hobby de al meu ar fi skateul,pe care il practic de 5 ani.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nu stiu.. Scuze
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/546/z1zk.jpg Scuze de eat...Acest scrinshoot e facut mai de mult,cand avea 400 ilvl,sper ca e ok.
Multumesc.


Acceptat ! /w Dragoss in-game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mark_freak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2014 21:11)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 26-01-2014, 02:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume irl : Mark
varsta: 21
localitatea : Bucuresti
4.timpul meu este mereu alocat sa particit la raiduri sau cand esti nevoie de minte , pot anunta cu cel putin o saptaman inainte daca lipsesc la vreun rapid deoarece se poate suprapune cu vreun examen de al meu (nu muncesc deocamdata) .
5. Main spec: Unholly / Off tank blood
6.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Morisat
7.http://tinypic.com/view.php?pic=35a526f&s=5#.UuRTNaj8KIU
8. am ales sa joc aceste specuri deoarece cu tankul blood beneficiez de un bons de dps ca si tank , iar cu unholly deoarece l au reparat si numai beenficiaza de hasteul aceela si sunt anumite avanjase sau "exploituri" .
9.Folosesc rotaia , talentele si toate cele mentionate mai sus deoarece teste vreo 2 zile specuri si rotatii iar care o gasesc mai avantajoasa aceea o folosesc .
10. am jucat de pe TBC am fost cel mai bun patch dupa parerea mea , Illidan e bossul meu favorit la wotlk am lu at o pauza nu am jucat si m am intors pe cataclism in forta -
11.da am folosit ca awanken si ca evo si le am parasit deoarece nu ma intelegeam cu lideri care formau paryul nu stiau sa explice lu au tot felul se oameni care nu stiau sa dea taunt la claw sau sa se duca pe eye si nu explicau bine la fiecare in parte ce are de facut ca sa fie o armonie in acel raid .
12.procesor amd a8 - quat 2.1 (boost 3.1) , video radeomm hd 8670m 3g dedicat , 4g ram , 2013 laptop cumparat black friday performant .
13. asi dori sa ma alatur guildei voastre deoarece dragos mi a facut o impresie buna si de gasca si sper ca liderii ghildei sa fie f de treaba sa fie explici la raiduri nu toti sau nascut invatati se mai intampla si greseli nu sunt contra la -dkp dar macar sa explice sa numai faca .
14.sunt stundent , imi place muzica dubstep , hobby basket si m.m.a , timpu liber in cluburi si jucand wow si ajutandu mi prieteni care merita !
15.poi cat timp liderii sunt expliciti in raiduri si chiar daca se intampla greseli sa fie wipe cum am si zis trebuie o pedeapsa -dkp dar sa si explice sa nu se mai repede dupa parerea mea liderii sunt cei mai importanti in a parta o ghilda de oameni pro !
16.http://tinypic.com/?t=postupload
(mentionez ca acesta nu esti dps meu in cel mai prost mom al meu am 38k pe boss) va multumesc .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-01-2014, 02:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce nu intelegem noi este ca u ne faci aici o cere de recrutare pe un dk dar mainu tau este in alta guilda cum vine asta.si inainte de toate acestea este sa stergi topic-ul pe care l-ai facut u pt a evita anumite neplaceri multumesc anticipat. si nu mai recrutam dk ne pare rau iti multumim pentru timpu acordat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eddyzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2024 23:26)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 5, Topics: 2
Location: Unde nimeni nu ma poate gasi

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 05-02-2014, 13:36:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Edy
2. Varsta:21
3. Localitate:Oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6/8h pe zi
4. Clasa:priest
5. Main Spec/OFF spec:holy (399 ilvl)/shadow(inca imi strang gear)
6. Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dixie
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Joc de pe tbc aceasta clasa si acest spec (holy)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am jucat foarte mult pe tbc chiar de la inceputuri (underworld,hysteria) wotlk nu am jcat decat foarte putin si acum cataclysm de cand este pe sv
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Realnes,two elves one cup
12. Detalii PC:3 gb ram,video 1gb,amd turion dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? as dorii sa joc cu niste oameni serios care chiar fac progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)wow.cs,fotbal etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EvoJumper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 01:13)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 05-02-2014, 14:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Modelul de recrutare

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 22
3. Localitate:Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : depinde daca am ceva de facut pe joc sau nu,6 ore pe zi minim.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire Mage/Arcane Mage
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hershake
7. Screenshot cu Interfata: http://prntscr.com/2pp9um
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi plac spelurile.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). mai bine decat o fac acum .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). imi plac raidurile cu globablul...sunt foarte amuzante -,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo,Keepers of something
12. Detalii PC: 4gb ram,video 1gb,amd Procesor AMD Athlon II X4 Black Edition
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc sa invatz lucruri noi de la oameni capabili de progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez,am un job plictisitor,sunt un gras chel si burtos,si o sa mor singur in casa jucand wow -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-02-2014, 14:59:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EvoJumper wrote:
Modelul de recrutare

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 22
3. Localitate:Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : depinde daca am ceva de facut pe joc sau nu,6 ore pe zi minim.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire Mage/Arcane Mage
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hershake
7. Screenshot cu Interfata: http://prntscr.com/2pp9um
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi plac spelurile.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). mai bine decat o fac acum .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). imi plac raidurile cu globablul...sunt foarte amuzante -,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo,Keepers of something
12. Detalii PC: 4gb ram,video 1gb,amd Procesor AMD Athlon II X4 Black Edition
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc sa invatz lucruri noi de la oameni capabili de progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez,am un job plictisitor,sunt un gras chel si burtos,si o sa mor singur in casa jucand wow -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -


Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 18-04-2024, 02:46:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x