User
Pass
2FA
 
 

Populatia serverului
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message28265
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 03-05-2014, 12:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hareszerk. wrote:
Revenire ? Deschideti in loc la EXODUS un server de LK , decat 600 de englezi ratati mai bine 2k players romani .



mai bine 600 de "englezi" decat 2k playeri romani ratati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 03-05-2014, 12:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa trecem la MoP prea curand, timp sa facem totul iarasi de la 0 nu este.

Nu o sa avem realm de LK prea curand, timp sa ne ocupam si de ala nu este.

O sa deschidem cat mai mult content, Firelands/DS/Dungeons, in cele din urma o sa avem full si lumea va veni la noi sa joace, cand o sa vada ca noi avem Spine/Madness HC si altii vor donatii pentru itemele alea.

Nu suntem nici noi multumiti de felul cum scade, dar la fel de bine gandim ca marea majoritate a celor care pleaca nu merita sa joace aici. Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".

Noi scoatem un boss la care ne-am chinuit foarte mult (Ultraxion, Warmaster, Lich King) apoi vin "smecherasii" cu "daca bossu asta vi se pare ok sunteti romani" "bataie de joc cu bossu asta". Ce sa faci cu terminatii astia? Ban permanent e solutia, nu stam sa ne chinuim la serverul asta ca sa vina orice terminat sa isi bata joc, NOI NU VREM SA TINEM ASTFEL DE PLAYERI.

Nu cerem nici sa fim pupati in cur, dar daca nu ai nimic de spus in afara de *****, mai bine tine-ti gura, ca tot tu o patesti. Apoi o dai pe replica aia globalista "adevarul doare". Ce adevar? Ca esti un terminat care nu stii sa apreciezi nimic de gratis? Stii cat de tare doare? De un ban permanent.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 03-05-2014, 12:58:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".


cu toate ca nu mai joc wow..trebe sa recunosc ca ma simt umpic cu musca pe caciula..mai ales cand mi-ai dat sleep si teleport de vreo 3 ori ca stateam cu mamutu pe mailbox:))




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hareszerk.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2014 20:17)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 38, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -87.9
Votes: 7

Post Posted: 03-05-2014, 13:01:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Nu o sa avem realm de LK prea curand, timp sa ne ocupam si de ala nu este. .


Deci e o sansa sa deschideti un server LK mai tarziu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 03-05-2014, 13:05:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-am stat sa citesc 19874 pagini,dar shockeru e de vina pentru micsorarea populatiei, a stat singur developer ani la rand implemetand un boss la 4 luni,si la angajat pe nextflame acum aproape 1 an care a rezolvat ..mai nimic?
alte servere n-au niciun an si au deja content si class scripting mai mult/bun decat freakzu,normal ca lumea pleaca si testeaza alte servere

shockeru e un dev bun ca a reusit singur dar ar trebuii sa inteleaga ca are nevoie de ajutor in developing, bani sunt,nu spuneti ca n-aveti bani cand tot serveru are legendare si gurtalace + ce altceva face el din advertising cu freakzu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orgar

[Orgar nu ogar]



Status: Offline
(since 10-11-2017 12:44)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 367, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 269
Votes: 13

 
Post Posted: 03-05-2014, 13:38:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
Zohlomg wrote:
Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".


cu toate ca nu mai joc wow..trebe sa recunosc ca ma simt umpic cu musca pe caciula..mai ales cand mi-ai dat sleep si teleport de vreo 3 ori ca stateam cu mamutu pe mailbox:))



A fost fun,de ce sa nu recunoastem:))

On: ^ Da ,si eu cred ca ar trebui sa se implice mai multi gm in treaba cu scripturile. Sunt putini care fac asta,Shocker,Zohll si Nexflame cred. Daca mai sunt altii ,nu cunosc,imi pare rau. Dar staff-ul este destul de mare,si cred ca unii nu ar cere salarii imense ptr a se ocupa de scripturi. Ce imi place este ca in ultimul timp vad ca GM incep sa mai asculte de playeri pe forum,mai discuta,mai spun ce au in plan pe viitor,ceea ce este frumos si nu poate decat sa ne bucure.


"Father... It is over?
Yes my son, no king rules forever."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deathstrikes
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2014 16:59)
Joined: 27 Mar 2014
Posts: 75, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -97.3
Votes: 7

Post Posted: 03-05-2014, 17:34:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar fi foarte frumos daca am mai vedea si clas fix din cand in cand

Zohlomg spune ca:Nu suntem nici noi multumiti de felul cum scade, dar la fel de bine gandim ca marea majoritate a celor care pleaca nu merita sa joace aici Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute ect ect ect.......

Eu zic ca pleaca si playeri cu skill mare cand vede ca pe unii ii cara clase baguite cu bugu-ri care stau la CONFIRMED de mult timp gen DK,Hunter Beast Mastery daca ati vazut acum 99% din Hunteri sunt Beast Mastery pt ca e specul baguit si face un dmg imens si de DK nu mai zic cum merge haste+rune si alte zici de bugu-ri care ii avantajeaza
Normal ca unii care fac PVP de performanta nu o sa joace aici curand unde clasele ii cara pe playeri si nu invers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 03-05-2014, 19:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:


Nu suntem nici noi multumiti de felul cum scade, dar la fel de bine gandim ca marea majoritate a celor care pleaca nu merita sa joace aici. Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".



Mai bine inchideai topicul decat sa te faci de rusine cu astfel de raspunsuri.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 03-05-2014, 19:40:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Nu o sa trecem la MoP prea curand, timp sa facem totul iarasi de la 0 nu este.

Nu o sa avem realm de LK prea curand, timp sa ne ocupam si de ala nu este.

O sa deschidem cat mai mult content, Firelands/DS/Dungeons, in cele din urma o sa avem full si lumea va veni la noi sa joace, cand o sa vada ca noi avem Spine/Madness HC si altii vor donatii pentru itemele alea.

Nu suntem nici noi multumiti de felul cum scade, dar la fel de bine gandim ca marea majoritate a celor care pleaca nu merita sa joace aici. Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".

Noi scoatem un boss la care ne-am chinuit foarte mult (Ultraxion, Warmaster, Lich King) apoi vin "smecherasii" cu "daca bossu asta vi se pare ok sunteti romani" "bataie de joc cu bossu asta". Ce sa faci cu terminatii astia? Ban permanent e solutia, nu stam sa ne chinuim la serverul asta ca sa vina orice terminat sa isi bata joc, NOI NU VREM SA TINEM ASTFEL DE PLAYERI.

Nu cerem nici sa fim pupati in cur, dar daca nu ai nimic de spus in afara de *****, mai bine tine-ti gura, ca tot tu o patesti. Apoi o dai pe replica aia globalista "adevarul doare". Ce adevar? Ca esti un terminat care nu stii sa apreciezi nimic de gratis? Stii cat de tare doare? De un ban permanent.

Bla Bla lk realm, pve content, playeri ratati.
V-au plecat muuulti playeri pe partea PvP din cauza unor chestii care s-au implementat prea tarziu sau deloc. Nu te gandi doar la PvE... e damage infernal in pvp, double dps vs double dps e in genul care prinde in primele 10 secunde mai multe crituri a castigat. mkey do PvP save Dragons. Nu e vorba neaparat de o clasa ca are damage mare pentru ca Feral/Rogue/Hunter/Retri/Mage/Dk astea au damage imens in open in pvp, dar totul a devenit prea flawless dai 1st cc de 5 secunde pe healer pana se duce i`a murit partenerul, da trinket primeste alt cc si tot ii moare partenerul. Se joaca la one-shot si de aceea nu mai are farmec, nu mai exista logica si anticipare in PvP. Aveam o idee ca in arene sa ai -10% damage/healing done debuff.. But !!! Hai cu Ragnaros !!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-05-2014, 19:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unii au plecat de pe server si din cauza comunitatii prea retardate, gen destui de multi cel putin pe genesis sunt asa de cretini ca nici RDF nu stiu cum se foloseste, ei fac party la fel ca inainte unde cer ilvl de DS pt dungeons si dau join cu rdf doar pt teleport -


chiar daca merge acu rdf bine si te baga repede cand sunt toate roles in queue, problema e acu ca nu prea mai intra nimeni in queue din cauza ca toti fac cu party premade sa ceara ilvl.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 03-05-2014, 19:55:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
Zohlomg wrote:


Nu suntem nici noi multumiti de felul cum scade, dar la fel de bine gandim ca marea majoritate a celor care pleaca nu merita sa joace aici. Pleaca genul de oameni care injura, apoi isi iau mute, apoi spun "CE GM RATATI AM PLECAT DE PE SERVERUL ASTA".



Mai bine inchideai topicul decat sa te faci de rusine cu astfel de raspunsuri.


Clar. Las topicul asta pentru ca (cacofonie) chiar se discuta lucruri inteligente care merita ascultate in 90% din posturi, si tu te afli in 10% momentan.

Posturi unite automat, 03-05-2014, 20:55:37

armand2oo2 wrote:
Aveam o idee ca in arene sa ai -10% damage/healing done debuff


Asta imi suna si mie bine in teorie, dar in practica nu stiu daca merge la fel

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-05-2014, 20:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nazzgull wrote:
la angajat pe nextflame acum aproape 1 an care a rezolvat ..mai nimic?


nu stii nimic, sper sa te trezesti mai prost maine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-05-2014, 20:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
nazzgull wrote:
la angajat pe nextflame acum aproape 1 an care a rezolvat ..mai nimic?


nu stii nimic, sper sa te trezesti mai prost maine



Nu cred ca puteam sa zic mai bine -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 03-05-2014, 20:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
nazzgull wrote:
la angajat pe nextflame acum aproape 1 an care a rezolvat ..mai nimic?


nu stii nimic, sper sa te trezesti mai prost maine


-))

nazzgull intr-un an nu a fost in stare sa citeasca un nume, deci iti dai seama cate poate sa inteleaga din ce a rezolvat nexflame.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
justyn17x

[KONVICT]



Status: Offline
(since 21-10-2022 19:50)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7948, Topics: 51
Location: Konvict Music

Reputation: 532
Votes: 33

 
Post Posted: 03-05-2014, 20:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Nu o sa avem realm de LK prea curand, timp sa ne ocupam si de ala nu este.


Vrei sa spui ca exista posibilitatea deschiderii unui realm de WotLK ? Nu ma refer acum, maine, ci in viitorul indeparat. Probabil dupa full content 4.3.4 ar fi o solutie si probabil m-as intoarce sa joc aici, nu numai eu ci si playerii ce jucau pe WotLK odinioara (parerea mea). Insa, gandind din perspectiva staff-ului, cel mai probabil o sa incepeti sa puneti MOP-ul live. Stiu ca au fost multe topic-uri si multe sugestii pentru infiintarea unui realm de WotLK si stiu ca este greu chiar sa va ganditi la propunerea asta pentru ca nu va garanteaza succesul, poate fi un fail cu 50-100 playeri online sau un succes. Avand in vedere perioada dupa WotLK, daca as fi in locul vostru eu as fi dispus sa risc pentru asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 10 May 2014 20:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next    


The time now is 29-09-2024, 20:11:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x